|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mobilni telefoni
16.8.2010 7:47:36   
Anoniman
Jel ima neko ovaj telefon Samsung b3410


user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Mobilni telefoni
13.12.2010 18:31:34   
slavica.
Da li je iko od vas koristio Miss Sixty telefon? I da li iko ima pojma gde ima da se kupi osim u VIPu? Videla sam ga slucajno juce na VIPovom sajtu,i joooj tako mi je sladak! I sad,pre svega nemam pojma kako da dodjem do njega! Ja nisam na VIPu,koristim postpaid mts i prepaid telenor,ovi mi se nikako ne uklapaju. Ne znam da li vredi i da ubedim nekog da ga uzme preko VIPa,sta da radim sa njim ako posle ne mogu da ga dekodiram...A sto je najgore,nemam predstavu ni kakvog je kvaliteta. Da se razumemo,nemam ja sad neku potrebu za nekim wooow telefonom,koristim samsung corby,i on mi je sasvim solidan,meni bolji nista ni ne treba,samo da ovaj ne bude puno gori... joooj kud ga i videh...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Mobilni telefoni
13.12.2010 23:24:45   
sneza24
Slavice neznam ništa o tom telefonu.
Ja moram ovde da se požalim.
Koristila sam SE k 810i i baš sam bila zadovoljna,za moje potrebe odličan telefon.
Međutim letos ga slučajno ubacim u veš mašinu i naravno da je crko,nije mu bilo spasa.
Sad sam u oktobru uzela Nokiu X-2 i baš sam se ske****
Prvo mi je sve nekako loše organizovano,1000 nekih praznih foldera za koje neznam čemu služe i na kraju kamera koja me je najviše razočarala.
Kamera je 5 mega pixela ali mi se slike uopšte ne sviđaju lepše su mi bile na SE sa kamerom od 3,2 mega pixela.

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Mobilni telefoni
13.12.2010 23:29:03   
lanajelena
Snezo sta da ti kazem probaj na 40 c user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Mobilni telefoni
14.12.2010 9:40:33   
Crvenkapa85
ja imam samsung  S5230,i alkatel OT800 

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Mobilni telefoni
14.12.2010 9:43:10   
minavb
Totalna dilema-da li mm-u za rodj da trazim SE Xperia x10, nokia n97 mini, ili neki htc? Nokiu ne volim ali n97 je dobar telefon. Kakva dilema,a?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Mobilni telefoni
14.12.2010 9:46:44   
Vučko.ba.
N97 je odličan telefon, al nemoj mužu uzimati mini nego normalnu i da ima sad ova nova N8 user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Mobilni telefoni
14.12.2010 9:50:24   
minavb
N8? Istrazicu.user posted image  Navikla sma na SE i imam SE telefone vec 7 godina.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Mobilni telefoni
14.12.2010 9:53:04   
mihi
Mina SE Xperia 10 je fenomenalan telefon, ima ga moj sin, N 97 je već passe a pogotove ne mini, ali ima ovaj najnoviji HTC izgleda mi super pa odluči sve preporuke za SE X 10user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Mobilni telefoni
14.12.2010 9:53:20   
Vučko.ba.
Nokia N8 - KLIK

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Mobilni telefoni
14.12.2010 9:54:41   
Vučko.ba.
Mihi user posted image user posted image  - ne petljaj mi se u biznis user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Mobilni telefoni
14.12.2010 9:54:44   
minavb
IZVORNA PORUKA: mihi

Mina SE Xperia 10 je fenomenalan telefon, ima ga moj sin, N 97 je već passe a pogotove ne mini, ali ima ovaj najnoviji HTC izgleda mi super pa odluči sve preporuke za SE X 10user posted image

Zeno, ti se u sve razumes!user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Mobilni telefoni
14.12.2010 10:08:29   
mihi
Vule, soryuser posted image .
MIna moram, tako ćeš i ti sa svojim muškarcima morati,a tek da znaš kako se u sport razumemuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Mobilni telefoni
14.12.2010 10:09:10   
minavb
N8-nudeći kameru s 12 megapikselnim senzorom, Carl Zeiss 28mm lećom, Xenon bljeskalicom i mogućnošću snimanja HD videa (720p pri brzini od 25 sličica u sekundi). VRH KAMERA!

Mihi, sport rasturam. U vaterpolu znam i ko se sa kim svalera a basket, e basket jos i volim. user posted image

< Poruku je uredio minavb -- 14.12.2010 10:11:25 >


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Mobilni telefoni
14.12.2010 13:00:24   
sneza24

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Snezo sta da ti kazem probaj na 40 c user posted image

Što je najgore tako sam ga i oprala.user posted image
Al nije dugo bio u mašini 10-15 min.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Mobilni telefoni
25.12.2010 20:39:48   
dunja RR


Primorana sam da uzmem novi telefon jer mi je stari crkO, ali ok i vreme je bilo da se promeni...
Sa ovim paketom prenesi koji imam u Telenoru mogu uzeti nekoliko telefona za 1 din. ili uz malu doplatu.

Dvoumim se između:

Nokia C3 (1 din)

user posted image

i Nokia 72-30 (990 din.)

user posted image


Pomoć???

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Mobilni telefoni
25.12.2010 20:41:56   
Iwana87
pvakav prvi imam ja samo vip varijanta i nije los a drugi je verovatno na slide pa ne preporucujem zbog flet kabla koji ce sigurno brzo da ode jer je novija verzija telefonauser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Mobilni telefoni
25.12.2010 20:46:04   
janajana
JA glasam za C3 user posted image
I ja sam bacila oko na njega ali s obzirom da sam uzela letos vec jedan u Telenoru moram da sacekam da mi istekne ugovor da bi mogla uzeti drugi


_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Mobilni telefoni
25.12.2010 20:50:08   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Iwana87

pvakav prvi imam ja samo vip varijanta i nije los a drugi je verovatno na slide pa ne preporucujem zbog flet kabla koji ce sigurno brzo da ode jer je novija verzija telefonauser posted image


šta je to vip varijanta.....

inače momak u Telenoru mi je rekao da je Nokia 72-30 (990 din.) mnogo bolji (pre svega bolja kamera) i da se više prodaje....

meni se više sviđa prvi (ima crni, gold i teget) ali ne znam kako su će navići na sitnu tastaturu, kako je tebi bilo? To mi je bitno jer sam zbog posla non-stop na telefonu....

< Poruku je uredio dunja RR -- 25.12.2010 20:51:46 >

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Mobilni telefoni
25.12.2010 20:50:42   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Iwana87

pvakav prvi imam ja samo vip varijanta i nije los a drugi je verovatno na slide pa ne preporucujem zbog flet kabla koji ce sigurno brzo da ode jer je novija verzija telefonauser posted image


šta je to?

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Mobilni telefoni
25.12.2010 20:55:09   
Iwana87
cale mi popravlja tel pa eto odatle flet,kabal kojim otvaras i zatvaras telefon i on najbrze odlazi ,pusti ti ljubaznog decka iz prodavniceuser posted image
vip varijanta je isti samo se zove vip ovde,ja se navikla jer znam na tast slepo kucanje pa znam gde je koje slovo ne jurim da trazim tri sata,nije mi bio neki problem veliki

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Mobilni telefoni
25.12.2010 21:01:29   
dunja RR

hvala drage moje, onda verovatno uzimam C3 user posted image

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Mobilni telefoni
25.12.2010 21:18:54   
sneza24
I moj brat je menjao taj flet kabl na telefon koji je imao.
Dunja koji paket imaš?
Ja sam imala Prenesi 150 ali sada kad sam uzimala telefon taj paket više ne postoji pa sam uzela Prenesi 200 ali ja to nemogu da potrošim.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Mobilni telefoni
25.12.2010 21:20:34   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: sneza24

I moj brat je menjao taj flet kabl na telefon koji je imao.
Dunja koji paket imaš?
Ja sam imala Prenesi 150 ali sada kad sam uzimala telefon taj paket više ne postoji pa sam uzela Prenesi 200 ali ja to nemogu da potrošim.


prenesi 400 i to mi je malo jer zbog posla puno trošim telefon, moraću da povećam paket jer uvek pređem limit user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Mobilni telefoni
25.12.2010 22:40:47   
Anoniman
Ja kažem C3 (ovako na oko mi je lepši user posted image )

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here