|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
8.4.2011 8:04:16   
Diabla
Choops, znaci blizi se taj dan, uf! Ali sama si rekla da je sve to rutinski, i brzo ce sve proci. Sreca pa je on mali i lakse ce podnijeti, ne hoda. Ne znam da li je neka utjeha ali kao sto sam ti rekla onaj dan kada smo se srele, hirurgija je u mnogo boljem stanju nego onaj dio pedijatrije A i B. Pricala mi je jedna zena koja je tada bila sa cerkicom na mom odjelu. Mala je prije 3 god operisala nesto(zaboravih) i bas je nahvalila kako je uredno, da svaka soba ima wc, tv i da je precisto. Hrana je ista za sve, to znas, gora nego u Meljinama, zato se pripremi. I mnogo je vruce, oko 30 stepeni. Ja sam stalno bila u kratkim rukavima, a i D. dok smo boravili u sobi(jer je bio zdrav, dosta smo vremena provodili vani).

10.05 ti pada srijeda, sto znaci da ce ga do petka operisati. Nas su primili u petak i tek u ponedeljak poceli sa pretragama user posted image Ti ces donijetii svoje nalaze, tako da ce vjerovatno sutradan da ga operisu. I vjerujem da cete NAJVISE ostati 7 dana.




_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
14.4.2011 18:16:28   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Olga RR

Choopa , bice ok , matori je imao op retencije kad je imao oko tri godine a to je bilo sezdesetih proslog veka i jos ga sluzi user posted image
Bice sve ok user posted image



user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
14.4.2011 18:23:29   
Dada81
Čupa ,ne brini ,biće to sve dobro ,sigurno! user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
14.4.2011 18:35:06   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Diabla

Choops, znaci blizi se taj dan, uf! Ali sama si rekla da je sve to rutinski, i brzo ce sve proci. Sreca pa je on mali i lakse ce podnijeti, ne hoda. Ne znam da li je neka utjeha ali kao sto sam ti rekla onaj dan kada smo se srele, hirurgija je u mnogo boljem stanju nego onaj dio pedijatrije A i B. Pricala mi je jedna zena koja je tada bila sa cerkicom na mom odjelu. Mala je prije 3 god operisala nesto(zaboravih) i bas je nahvalila kako je uredno, da svaka soba ima wc, tv i da je precisto. Hrana je ista za sve, to znas, gora nego u Meljinama, zato se pripremi. I mnogo je vruce, oko 30 stepeni. Ja sam stalno bila u kratkim rukavima, a i D. dok smo boravili u sobi(jer je bio zdrav, dosta smo vremena provodili vani).

10.05 ti pada srijeda, sto znaci da ce ga do petka operisati. Nas su primili u petak i tek u ponedeljak poceli sa pretragama user posted image Ti ces donijetii svoje nalaze, tako da ce vjerovatno sutradan da ga operisu. I vjerujem da cete NAJVISE ostati 7 dana.





user posted image Ne znam na kojem cemo dijelu bit, ali povuci cu vezu i dati pare ako treba, samo da bude cisto user posted image Asepsol, posteljinu i peskire obavezno nosim, pa makar morala da ih svercujem kroz prozor user posted image nego javlja mi prija da je mali dobio urinarnu infekciju gore (ne znam koji dio) i svasta sam nesto jos cula...Ma samo da prodje vise pa da sam mirna...


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
14.4.2011 18:35:34   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Dada81

Čupa ,ne brini ,biće to sve dobro ,sigurno! user posted image


fala user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
20.4.2011 17:48:02   
cici78
Pre par meseci smo Matiji otkrili Proteus mirabilis u mokraci koji smo ovoga puta lecili samo mastima i to uspesno. Dosli smo na kontrolu posle 2 nedelje i to ne kod nase dr (jer je bila na bolovanju) nego neke druge-za koju smo culi da je jako dobar lekar. Prilikom pregleda ta doktorka nam kaze na Matija ima jedan nespusten testis, tj. da seta gore-dole. Mm i ja izbezumljeni "kako sad to", jer nasa dr nam to nikada nije rekla a sto puta ga je pregledala. Kaze dr da moramo to da pratimo, sta god to znacilo. Mi kuci opet proveravali, deluje nam normalno kao drugi testis, ne znamo da ocenimo, laici smo za to. Sad smo u totalnom rebusu, vidim da moze i ozbiljno da se zavrsi, da se nece spustiti sam od sebe. Kad opet da ga vodim kod dr? Dokle da cekam?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
20.4.2011 23:29:27   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: cici78

Pre par meseci smo Matiji otkrili Proteus mirabilis u mokraci koji smo ovoga puta lecili samo mastima i to uspesno. Dosli smo na kontrolu posle 2 nedelje i to ne kod nase dr (jer je bila na bolovanju) nego neke druge-za koju smo culi da je jako dobar lekar. Prilikom pregleda ta doktorka nam kaze na Matija ima jedan nespusten testis, tj. da seta gore-dole. Mm i ja izbezumljeni "kako sad to", jer nasa dr nam to nikada nije rekla a sto puta ga je pregledala. Kaze dr da moramo to da pratimo, sta god to znacilo. Mi kuci opet proveravali, deluje nam normalno kao drugi testis, ne znamo da ocenimo, laici smo za to. Sad smo u totalnom rebusu, vidim da moze i ozbiljno da se zavrsi, da se nece spustiti sam od sebe. Kad opet da ga vodim kod dr? Dokle da cekam?


cici78 mislim da nije problem kad seta. Mali od djevera ima isti problem, i rekli su mu da ne treba ni operacija ni nista, kao da je sve to normalno, ali da eto treba pratiti. Sta pod tim 'pratiti' podrazumjevaju, ja ne znam.

Kod M se vidi da nije tu, prazno je, samo kozica. A nalazi se odmah povise, pa izgleda kao bruh, mali kruzic ispupcen.

Recimo, od jedne moje drugarice sin ima isto jedan nespusten, pa mu jos nisu savjetovali operaciju, a stariji je od M. Izgleda da to sve zavisi do doktora user posted image

A juce mi kaze kuma da se njenom sestricu spustio skroz u 5 mjesecu, a dijagnoza je ila ista kao M.

Tako da sam i sama u rebusu da li je ova OP zaista potrebna user posted image Sve mislim mozda bi mogao da se spusti sam, a opet frka mi je da cekam, jer sta ako se ne spusti, sve ce teze biti poslije operacije jer on treba i da prohoda, pa idu vrucine...Kako bude, samo nek je Bog u pomoci.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
26.4.2011 0:22:33   
cici78
Eto i mi smo jos u nedoumici ali praticemo. Ne daj Boze da mora operacija sta da se radi, tu smo da budemo jaki za svoju decu kad je najteze. Jedan nas dr  je imao obicaj da kaze "majko, kad lecis dete nemoj da ga zalis". Cini mi se jedna njegova temperatura mi skrati zivot za 10 god a ne operacija, ali opet kazem ako se mora i ako ce posle toga biti sve ok bolje sad nego kasnije. Drzi se, izguracete vi to! user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
29.4.2011 0:18:50   
choopa choops
Odlozili nam operaciju za jun. Danas sam isla u bolnicu da uzmem papir sa uputama sta sve treba od nalaza i rekla kako on kasljuca i slini, ali ne pije nikakave lijekove. Medjutim tamo su mi rekli da mora operacija da se odlozi sve do onog momenta dok ne bude potpuno zdrav. Ja cu da se potrudim kako znam i umijem, iako mislim da je neizvodljivo to da mu ne curi nos user posted image Ne znam.

Na odjeljenju djecije hirurgije su danas svi bili jako ljubazni user posted image , pa se nadam da ce tako biti i kad nas prime za op. user posted image

Inace citala sam na RR.ba iskustva mama koje imaju djecu sa istim ili slicnim prolemom, pa ako hoces prelistaj malo i tamo...Ja sam puna obaveza ovih dana, ali javicu im se da ih pitam za jos neke detalje user posted image Izmedju ostalog sam nasla da je jedna mama uspjela vjezbama da 'postavi' setajuci testis na mjesto...

IZVORNA PORUKA: cici78
Jedan nas dr  je imao obicaj da kaze "majko, kad lecis dete nemoj da ga zalis".


Istina. Ma izguracemo mi to nekako user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu cici78)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
29.4.2011 7:59:54   
Diabla
 Sin moje vanredne ucenice je operisao testis prije 15 dana. Bas cu danas sve u detalje da je pitam. Pitala sam je juce na hodniku kako je proslo i rekla je da je mali sve super podnio, da nije osjetila da je u bolnici. A sincic joj ima oko 2 god, plus je operisao srce kao beba. Javljam ti sve popodne.


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
29.4.2011 21:04:57   
Diabla
Lijepe vijesti!

Operacija je zaista rutinska. Prime te dan prije. Ako imas vezu mozes doci i uvece oko 9. Operacije pocinju od 8 ujutru pa do popodne. Prvo idu bebe pa djeca. Ako je mladji to je bolje, jer od 9 uvece ne smiju nista jesti niti piti. Ni 2 sata posle operacije ne smiju nista jesti. Operacija traje oko 40 min. Djecak od ove cure ima blizu 2 god. Kada se probudio iz anestezije bio je malo mamuran i nervozan jer je bio gladan. Cim ga je najela, mali je zivnuo, ustao se, poceo da skace. Nista ga nije boljelo niti mu smetalo. Sutra ujutru su ih pustili kuci.

Ona kaze da nije osjetila ostanak u bolnici. Najgori je bio taj oblazak prije operacije na silne pretrage- samo je nisam pitala da li je to zbog toga sto joj je mali operisao srce.


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
1.5.2011 0:21:08   
choopa choops
Diabla darling hvalaaaaaaaaaaa user posted image

IZVORNA PORUKA: Diabla

Ako je mladji to je bolje, jer od 9 uvece ne smiju nista jesti niti piti. Ni 2 sata posle operacije ne smiju nista jesti.



M cijelu noc sisa user posted image user posted image Ako se nesto drasticno ne promijeni, ja ne znam kako cemo mi ovo da izvedemo user posted image user posted image Sve se nadam mozda ako mu izadju zubici do tada, mozda odspava cijelu noc???

A ove pretrage moramo svi da odradimo, mozda taj maleni nesto vise zbog srca user posted image . Imam na papiru iz KBCa sta je sve potrebno pa cu da prepisem ovih dana...


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
1.5.2011 8:02:11   
Diabla
Navika, cista navika. O tome smo dosta pisali, i nocnim obrocima na svaka 2-3 sata. Ja sam pisala kako sam to regulisala, jer sam bila na izmaku snaga. Preko dana sam bila kao zombi. MM i L. posalji kod negdje i znas sta ti je za cinjet... neko bi pomislio da te nagovaram da mlatis dijeteuser posted image Znasi ti vec, pusti ga da place, jos si na vrijeme do juna.

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
2.5.2011 15:06:57   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Diabla

Navika, cista navika. O tome smo dosta pisali, i nocnim obrocima na svaka 2-3 sata. Ja sam pisala kako sam to regulisala, jer sam bila na izmaku snaga. Preko dana sam bila kao zombi. MM i L. posalji kod negdje i znas sta ti je za cinjet... neko bi pomislio da te nagovaram da mlatis dijeteuser posted image Znasi ti vec, pusti ga da place, jos si na vrijeme do juna.


Moja Diabla, probala sam ja to, ali nije islo user posted image Probacu opet za koji dan, jer ne znam sta cu drugo da radim???

Inace sestricina (sa kojom smo juce bili cijeli dan) dobila boginje. user posted image user posted image Ako je presko na njih (a 99% da jeste), ja ne znam sta cu...Opet ce nam odlozit...user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
2.5.2011 16:52:29   
Diabla
I jaooo, zna, cudo ih je u DZ. Pa bolje sad da ih dobiju, procice do juna. Meni je najgore ako ih mm dobije, ima da shizne user posted image

Probaj opet sa odvikavanjem, popustice, mora. Jer ces ga onda i preko godine dojiti preko noci, sto je veci sve ce teze biti da se odvikne.


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
2.5.2011 21:48:38   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Diabla

I jaooo, zna, cudo ih je u DZ. Pa bolje sad da ih dobiju, procice do juna. Meni je najgore ako ih mm dobije, ima da shizne user posted image

Probaj opet sa odvikavanjem, popustice, mora. Jer ces ga onda i preko godine dojiti preko noci, sto je veci sve ce teze biti da se odvikne.


Kad bi ih oni dobili danas sutra, onda nam mozda i ne bi odlozili op, ali moguce je da ce dobit tek za 15-20dana user posted image i onda haos. Ako odloze op, to ce sigurno biti  u julu, avgustu. Mada poslije boginja opadne imuntet, a on mora biti u punoj snazi za op. Vidjecu sta kaze Knezevicka sad na kontroli u srijedu.

Probacu, nema mi druge. kad bi bar htio dudu ili vodu ili bilo sta, mislim da bi tako bilo lakse, ali tvrdoglav je kao mazgauser posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
2.5.2011 22:11:50   
Olga75
Choopa , probaj da se ne nerviras unapred oko sisanja pre i posle op , bice kako bude a ti se sada samo jos dodatno opterecujes time user posted image .


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
2.5.2011 22:29:07   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Olga RR

Choopa , probaj da se ne nerviras unapred oko sisanja pre i posle op , bice kako bude a ti se sada samo jos dodatno opterecujes time user posted image .



Istina, ali jace je od mene user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
5.6.2011 1:26:45   
choopa choops
Priblizilo se user posted image

Taman da postavim par pitanja, pa ako neko ima iskustva (sa bilo kojom operacijom kod djeteta) neka mi napise.

Ja ne znam sta da nosim od stvari? Za sebe? Da li tamo boravimo u bade mantilima (kao na porodjajnom) ili u robi normalno. Krevet? Pretpostavljam da ce on sa mnom u krevet, ali nisu to valjda oni visoki kreveti? Hrana se nosi od kuce ili oni tamo dobijaju?

Mi cemo biti u KBC CG, ali vi napisite kako je vama bilo, ne vjerujem da se puno razlikuju stvari...user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
5.6.2011 8:37:45   
Diabla
Evo ja na brzinu da odgov, onoliko koliko znam. Bade mantil ponesi svoj, neki lagani(imaju oni svoje, ali meni je to nesto bilo gadno da nosim), ali to samo kad idete na neke preglede, ovako mozete u robi kada ste na hodnicima. Hrana i za tebe i za njega je UZASNA, tako da njemu ponesi a tebi neka donose. On ce imati svoj krevetac, kao u porodilistu. Ponesi njemu posteljinu- a ako nisi gadljiva, moze i u njihovu, ali sta ja znam kako oni to peru. Ja sam i sebi nosila, pregadno mi je bilo da lezim po onim krevetima. Ponesi i toalet papira, sapun, i rolnu ubrusa da sa time brises ruke i lice- higijenskije je jer nemas peskir dje ostavilti- to sam vidjela od druge mame, a ja sam nosila peskire, pa su mi padali po podu, a ormari su bili isto glibavi.

Ne znam da li sam ti gore vec pisala da cete izaci za 2 dana. Tako da se nemoj sekirati, brzo ce proci, a on je mali i lakse ce podnijeti. Kad tacno idete? U srijedu?

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Priblizilo se user posted image

Taman da postavim par pitanja, pa ako neko ima iskustva (sa bilo kojom operacijom kod djeteta) neka mi napise.

Ja ne znam sta da nosim od stvari? Za sebe? Da li tamo boravimo u bade mantilima (kao na porodjajnom) ili u robi normalno. Krevet? Pretpostavljam da ce on sa mnom u krevet, ali nisu to valjda oni visoki kreveti? Hrana se nosi od kuce ili oni tamo dobijaju?

Mi cemo biti u KBC CG, ali vi napisite kako je vama bilo, ne vjerujem da se puno razlikuju stvari...user posted image



_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
16.6.2011 0:05:29   
choopa choops
Evo kako su se konacno razvile stvari
KLIK

Danas smo bili na kontroli i vadjenju konaca. M je malo plakio, ali sve je OK. Testis na mjestu. Dr ga je bas dobrano stisnuo za jajce, meni je bila frka, a MM se sav preznojio user posted image Kontrola za 3 mjeseca.

Dr je bio nesto neraspolozen, a mi zaboravni, pa ga nismo ni pitali za neke stvari koje nas interesuju (tipa smijemo li na plazu, i kako da ga nosimo...).


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
16.6.2011 10:37:47   
Dada81
Dobro je,Choopa,jao kako mi je drago što vam sve fino prođe i da se više ne vraćate.user posted image user posted image user posted image Duša mala ,hrabra user posted image
Jako sam osetljiva na to,svega se nagledaš,a setim se i šta je moja majka prolazila uz mene,pa kada čitam o bilo kojem op.zahvatu,nije mi svejedno.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
17.6.2011 14:04:39   
nuki nuki
evo i nas na ovoj temi user posted image
naime kod nas evo ni jutros na drugom uzv  testis nije nadjen ,operacija ce svakako morati jer je moguce da se krije nedje u stomakuuser posted image ..danas popodne smo kod hirurga,vjerovatno ce nam zakazati op(bar je tako rekao prosli put)

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
17.6.2011 22:35:12   
choopa choops
 user posted image user posted image user posted image user posted image bas sam se nadala da ce naci user posted image Ko ga je gledao na UZVu? Nije hirurg, vec u DZ je li? 

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu nuki nuki)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Nespusten testis (retentio testis)
18.6.2011 16:49:43   
nuki nuki
dr Sorat,radiolog,u djecju...

hirurg ce ga ipak pregledati,,i ako ne vjerujem da ga ima kad se ne vidi uzv-om

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here