|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako postaviti kesicu za urin ?
16.9.2017 21:13:20   
krin 40
Ma prosto je..videćeš

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kako postaviti kesicu za urin ?
21.9.2017 13:57:19   
Tatjana.87
Uspeli smo Krin...odradili smo analize i na zalost krenulo je sa infekcijama user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kako postaviti kesicu za urin ?
21.9.2017 14:58:11   
krin 40
Odakle njemu infekcije?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kako postaviti kesicu za urin ?
21.9.2017 15:00:22   
Tatjana.87
Pisala sam u temi!! Sve čekam da mi se neko od vas javo!! Našli su mu ešerihiju user posted image pisala sam u toj temi!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kako postaviti kesicu za urin ?
21.9.2017 15:04:10   
krin 40
Ja o tome stvarno ništa ne znamuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kako postaviti kesicu za urin ?
21.9.2017 15:07:03   
Tatjana.87
Nadam se da će se pojaviti neko ko zna nešto o ovome user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kako postaviti kesicu za urin ?
30.9.2017 10:18:01   
MamaNecaVo
Znam ja (nazalost).
Slobodno pitaj sta god te zanima.
Tu sam!

Samo mi napisi koliko bebac ima da bi znala konkretno savetovanje,jer hoce da se vrati infekcija.
Nas je prvi put napala sa 3meseca zbog jednog brenda pelena ni manje ni vise.
Svaki naredni put je bilo zbog kandide,zato proveri obavezno i korpokulturu bebcu jer obicno idu zajedno, ili je jednostavno usklade vremenom.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kako postaviti kesicu za urin ?
30.9.2017 10:21:59   
Tatjana.87
Ima tema urinarne infekcije! Ovde se piše o postavljanju kesice...
Bila bih ti zahvalna kada bi mi tamo napisala,beban će za desetak dana napuniti četiri meseca!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kako postaviti kesicu za urin ?
30.9.2017 10:26:29   
MamaNecaVo
Pisem ti veceras opsirnije,necu stici u toku dana jer mi je bebac danas sav blesav od kako je ustao.
Ne birni i to prodje.


Sto se tice kesice-kod nas jedino upali da drzim sa strane jer kako god da zalepim,bebac skoci sa kreveta i to bi bilo to (neka on kada da mirijue)user posted image

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kako postaviti kesicu za urin ?
30.9.2017 10:30:25   
Tatjana.87
Važi hvala ti! Nama je kesica za sada ok, praktična mada koliko voli da piški kada ga presvlačim mogla bi komotno da pripremim onu posudu pošto šiški kao vodoskok user posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kako postaviti kesicu za urin ?
30.9.2017 10:37:10   
MamaNecaVo
Pisala sam ti na onoj temi dok iole imam vremena,mada prabaka ga upravo vracac.user posted image
Poznato mi je to... Ja se cesto salim,bolje casisom u letu da prikupljam.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kako postaviti kesicu za urin ?
3.12.2017 2:07:16   
Srecko47E
Kod decaka je lakse mnogo.
Ja sam se neki dan sita namucila pa sam na kraju pridrzavala i cekala.
Srecom da je mustra bila mirna.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kako postaviti kesicu za urin ?
15.1.2019 12:43:11   
Maraj
Rosi ja sam L istusirala uvece i stavim mu pelenu. Ali bez pavloviceve. Nju ne stavljas. Ujutru cim ustanes skines mu pelenu. Zalepis kesicu i blago tj ivlaz zalepis pelenu ali tako da kesica viri kroz nogavicu i drzi ga tako ili mu daj da sisa. Kakva vam je vec rutina ujutru. Ubrzo ce on poskiti a ti ces videti jer ona visi kroz nogavicu pelene. A i da se nesto ode sa strane tu je ta pelena.
Mozes i u toku dana. Al najbolje ti je ovo ujutru
Valjda sam napisala da me razumes..

< Poruku je uredio Maraj -- 15.1.2019 12:46:05 >

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kako postaviti kesicu za urin ?
15.1.2019 12:47:25   
Maraj
I kada u kesici ima urina samo je odlepis i sa sve kesicom stavi u sterilnu bocicu. Nemoj presipati u bocicu da ne kontaminiras

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kako postaviti kesicu za urin ?
15.1.2019 14:58:43   
Rosita
Hvala maraj! Probaću .

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kako postaviti kesicu za urin ?
27.2.2019 23:16:03   
Sanidej
Nije uspevalo, uvek se kesica odlepljivala..dali smo urin na analizu tek kada je gospojica prihvatila nošu.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Kako postaviti kesicu za urin ?
19.5.2019 16:37:40   
vonavoj
Jos jednom da ponovim. Obrise se pisa,skine se neki deo,da bi se kesica zalepila,pre toga se dune u kesicu i kesica da viri van pelene..a nece da ispadne?! I posle kesicu u bocicu😂😂

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Kako postaviti kesicu za urin ?
19.5.2019 17:10:27   
kamičak
Ovo ni meni ne uspeva. Uvek se prospe.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Kako postaviti kesicu za urin ?
19.5.2019 18:44:58   
vonavoj
Uspela sam.ne pitajte kako. Ali kad se probudio,seo mi u krilo i piskio..kad sam mu skinula pelenu. A nije mi se bas zalepila kesica,pa sam dodatno zelepila flasterom,ne pitajte. Ali cekam sad rezultate.

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 94
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image
Click Here