|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
10.4.2017 10:25:37   
krin 40
Anck odosmo,ali "naravoučenije" nikada ne znaš sa sigurnošću da li ćeš da poludiš u četrdesetim i poželiš decuuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
4.6.2017 12:22:27   
emicaa
jao i ja sam prodala nasu luljasku,a kako mi je bilo zao da samo znate user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
4.6.2017 14:55:01   
IvanaSK RR
Emice, i meni je mnogo bilo zao, poklonila dubak, prodala ljuljasku... Beba porasla.
A ljuljaska nam je znacila, nije bila mnogo u njoj, ali je znala ponekad i da se uspava i lepo odspava u njoj.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
14.6.2017 10:45:53   
Bunnyca
i ja sam prodala dubak i ogradicu, mada mislim da mi sada nece ni trebati. Hocu da uzmem njihalicu Bright star, a muz hoce bas ljuljasku, onu Graco.
Cini mi se da je ta Graco dosta glomazna, zbog nogara, pa ne znam koja je bolja, a da koristi?Kakve vi imate?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
14.6.2017 14:25:08   
krin 40
Ja ovu već koristim.Zadovoljna sam i nije skupa(imaš sliku u ranijem postu).Samo vi prodajte i poklanjajte kao što sam i ja pa "poludite" posle 40 te,rodite bebu i kupujte sve "jovo na novo" kao i ja,hahaha

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
14.6.2017 16:37:04   
degu
nama je naša ležaljka spas,kad jedemo stavimo bebu sa nama, isto je od početka koristimo,meni je to mnogo praktičnije od ljuljaške jer se lako prenosi. Evo sad kad krenemo sa čvrstom hranom a beba još ne sedi, njihalica ćemi biti opet od koristi. Imamo i ljulju, nismo je još koristili.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
14.6.2017 16:44:12   
emicaa

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

user posted image

Ovo je nasa,mislim Davidova.Mada bih i ja rado user posted image

Bunny ovo je bila nasa.Sa ovako necim se sigurno neces pokajati

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
15.6.2017 10:23:29   
krin 40
Evo naše.Prosli post je sa slikomata zato ne mozes da otvoris.Baš sam malopre zaspao u njoj🎈❤
https://postimg.org/image/cipmbj08b/

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
17.6.2017 10:01:59   
Bunnyca
Emica RR da bas ista takva, sada je u aksi na akciji, mislim da je bolja
Ova Graco ljuljaska mnogo mesta zauzima, jedino sto ima tacnupa moze da bude i za hranjenje.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
17.6.2017 19:19:42   
IvanaSK RR
Bunnyca, ako mozes finansijski uzmi. Nama je koristila, ali svaka beba je različita.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
18.6.2017 21:06:23   
Sanjalicaaa
Mi smo imali Gracovu, mozda zauzima malo više prostora,ali je fenomenalna. Verujem kakva god da je ljulja znači će. Ja bih poludela da je nisam imala.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
19.6.2017 5:22:10   
Milena18
I nama je u jednom periodu dosta značila, umela je lepo da se zaigra u njoj. Od kada je počela da pokušava da puzi, ležaljka više nije dolazila u obzir jer je samo gledala kako da se izvuče iz nje.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
19.6.2017 11:35:16   
emicaa
Mi smo je koristili do sedmog mjeseca,uzivao je u njoj samo tako.A i ja sam uzivala user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
19.6.2017 12:53:08   
Sanjalicaaa
Mi smo je dugo koristili. Do 15m. Preko dana su u njoj spavali.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
26.6.2017 12:00:04   
krin 40
Evo skoro mesec dana kako koristimo našu.Extra je.Posebno mi odgovara što ima vibraciju a i "ručno" ljuljanje.Obzirom da Duci već ima "budne faze" i ne zaspi
posle svakog podoja ljuljalica mi je extra kada mu se prispava.Ja sam protivnik laža,ljuškanja u rukama i uspavljivanja na siki tako da mi je baš od pomoći.
Kada mu se prispava stavim ga,rucno malo ljuljam.Zaspi brzo i prenesem ga u krevetac

< Poruku je uredio krin 40 -- 26.6.2017 12:01:56 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
4.7.2017 14:54:01   
Dragce86
Moja lepotica voli da se ljulja ali je samo jedanput ranije zapsala u njoj! Inace, voli da uzivka uz igracke, naslazem joj po njoj i ona to prebacuje iz ruke u ruku, razgleda, glodje i tako dok joj ne dosadi, onda udari u plac pa moram da je izvadim iz iste :D

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
4.7.2017 15:13:58   
veselicaa
Mi smo Nini uzeli bas lepu fisher price ali nije je bas mnogo koristila.Sada sedi u njoj ali vrlo malo.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
11.7.2017 14:53:15   
dddaca
Nasa je bila obicna, bez vibracije. Dobro mi je dosla u pocetku, dok jos nije samostalno sedela, da je hranim u njoj kad smo poceli sa dohranom

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
2.11.2017 14:33:20   
Tatjana.87
Super je ljulja,pogotovo kada smo sami kuci lepo ga smestim da se igra i mogu da poradim nesto po kuci!
Sada od kada smo poceli sa kasicama bas je voli,mukica cim ga stavim odmah zeva ceka kasicicu user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
3.11.2017 0:54:34   
MamaNecaVo
Isprobane tri na struju i jedna klasicna.
Sve spakovane i odlozene.
Cekaju drugu bebu,nasu ili od bliznjih clanova.
Kod nas je bilo ono bacen novac.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.3.2018 9:21:24   
Mala Elena
Imamosada za trecu bebu, na baterije. Ok je, stavljam je od puna 2 meseca ali ne dugo...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.3.2018 10:14:11   
mama Jo
Mi imamo onu sto je mi ljuljamo malo, ona je nama bas dugo u tome preko dana...
ME sto mislis ds moze nesto da im skodi u tome? Nasa je namestena na skroz ravno

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.3.2018 17:12:36   
veselicaa
Evo nase
user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
6.3.2018 12:58:10   
Dora89
Zabavljale su je igračke na kratko, ali je ona sa vibracijama pun pogodak!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
7.3.2018 16:48:00   
Tatjana.87
Jeste ta sa vibracijom odlicna ali mislim da je skupa i nepotrebna investicija jer postoji ogranicenje tezine,prvih meseci mozda do 10 meseca posle vise i ne sluzi svrsi.
Ova obicna je sasvim ok

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here