|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.1.2010 13:37:47   
Lu
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

user posted image

evo ja sam imala ovakvu ...i baš sam je dobro iskoristila za oboje djece i ono sto je dobro imala je hiljadu nekakvih položaja i prije pet godina je bila 50-60 eura


I ja sa imala ovako nešto,sad ga gledam tu vašu kao svemirski brod naspram oveuser posted image

< Poruku je uredio Jeca RR -- 23.5.2010 0:57:56 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Ljuljaška
5.1.2010 13:45:57   
Trcosava
JA sam htela ovako nešto da mi kupe, meni je ovo sasvim ok i nije cena da padneš na dupe - no ... rekoh već.... bakina unukica...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Ljuljaška
5.1.2010 14:07:56   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Trcosava

Dora pojma nemam šta je Graco, neka robna kuća ili marka?

Inače nije da je obožava sad, ali zna po sat vremena da ćuti u njoj i sad već priča. Ima i vibracije (koje navodno bi trebale da pomažu grčevima)

Joj Trco budi srecna sto hoce sat vremena u komadu da provede u njoj!Una od pocetka maximum pola sata,mozda u poslednje vreme vise ali retko a ja sam srecna kad hoce i 15 minuta user posted image
EDIT:Inace,Graco je marka, i nasa ljuljaska je njihova


< Poruku je uredio gagana83 -- 5.1.2010 14:08:52 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Ljuljaška
5.1.2010 14:13:56   
*Alexx*
Mi imamo ovu Hauck, što je Vučko citirala, ali sad, kako je počeo da se prevrće, neće uopšte da sedi u njoj. A inače nam je baš lepo poslužila, a kontam da će još da posluži, samo da mu prođe ova faza.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Ljuljaška
18.5.2010 22:08:06   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: micketta

nisam mogla da nadjem temu o ovome. bas cudno.

imate li lezaljku za bebe tzv. njanjalicu?
ja sam pre neki dan dobila od kume. veoma zgodna spravica. dete u njoj spava nikad sladje
zelim da vas pitam da li ste malu bebu postavljale u onaj skroz ravan polozaj, posto sam primetila da ga Danica uopste ne voli, ili ipak veoma blago uzdignete naslon? ja se plasim da uz takav naslon nesto ne bude kasnije sa kicmom, ne daj boze. mozda sam samo paranoicna, ali me interesuje kako smem bebu od mesec i po dana da stavljam u njanjalicu... na kraju krajeva i auto sediste je malo ulegnuto, zar ne?


IZVORNA PORUKA: liliana

Ja je isto imam i ima više položaja. Meni je najsigurnije bilo da mi beba u njoj spava kad je postavljena skroz ravno. Mada, u zadnje vreme neče u nju, a pošto imam auto-sedište-nosiljku, sad joj je zanimljivo da u  tome dremucka  . Njnjalica je veoma zahvalna za roditelje koji nemaju tzv. hranilicu za bebe (kada več sede), pa ih mogu posaditi u njanjalicu da sede dok ručkaju.


IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

Izvinite sto pitam ali kako izgleda ta lezaljka za bebe?Mozda glupo pitanje sa moje strane jel mozete da psotavite sliku?


IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

user posted image

evo je super majko


uglavnom odlična stvarka meni oboje djece se dobro u njoj naspavalo

čak smo je i na more nosili pa nam je baš služila kao prava ležaljka plažna

jel mi imamo negdje ovakvu temu  


IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: micketta

...
ja se plasim da uz takav naslon nesto ne bude kasnije sa kicmom, ne daj boze. mozda sam samo paranoicna, ali me interesuje kako smem bebu od mesec i po dana da stavljam u njanjalicu... na kraju krajeva i auto sediste je malo ulegnuto, zar ne?


Pa naravno da smiješ, maksimalno može biti u tome do 6 mjeseci, eventualno malo duže.
Ni ja svog sina nisam stavljala u potpuno ležeći položaj ali je nagib jako mali i nije opasno za bebu isto kao jaje AS ili razne sling marame i nosiljke, sjetimo se samo u kakvom položaju bebe budu u stomaku, bitno je da beba ne sjedi dok je jako mala a mali nagib je sasvim prirodan



IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

user posted image

Evo onda i nasa, mislili smo na istu stvar.Bolje da pitam nego da se brukam.
Mi smo je koritili do 6 meseca jer posle toga nismo mogli zbog Monikine kilaze jer premasila 9 kg sa 6 meseci.
Inace odlicna je.I stavljala sam moniku u u ravno ali pedijatar mi je reko da mogu blago da je podignem nece joj nista smetati.



IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: liliana

Njnjalica je veoma zahvalna za roditelje koji nemaju tzv. hranilicu za bebe (kada več sede), pa ih mogu posaditi u njanjalicu da sede dok ručkaju.

Pa dobro, recimo u ležaljci beba ne sjedi dok u hranilici baš sjedi, u tome je razlika, moj je sin u hranilici sjedio iza 6. mjeseca a do tada je bio u poluležećem položaju u ležaljci


IZVORNA PORUKA: liliana

Mi smo čak bebu stavljali u nju kad idemo na put-ubacimo na zadnje sedište automobila, beba se ljuška i sita se naspava.


IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ma što bi se brukala ...kakve ja sve gluposti pitam

dobra je jer joj se podiže/spušta i leđni dio i dio za noge


IZVORNA PORUKA: marince

Micketa ja imam onu sto ima jedan polozaj,tzv. fetus polozaj i tu je najsledje spavao odkad smo je kupili,a to je recimo sa mesec dana.


IZVORNA PORUKA: Modessty

ja dobila tu ležaljku od prijateljice. Prilično je velika. Videla sam da ima i manjih. Danilu je tek sad interesantna jer se njiše kad on mrda nogicama. Inače nema šanse da u njoj zaspe. Bar ne za sada.

user posted image

Ima i da se stavi onaj luk sa igračkama. Ja mu na to zakačim i zvečke, pa kad lupi nogicom a ono zazveči on se iskida od smeha


IZVORNA PORUKA: Unica

user posted image

mi smo bas danas uzeli ovu lezaljkicu i super je. ova nasa ima ove visece igracke, plus sviram i vibrira (ta dva su na baterije) a ima i ono standardno ljuljanje i mirovanje.
ona je u lezecem polozaju ali uvek ima neki nagib da je glava na visem nivou od nogu pa se ne cimam da ce se zagcnuti posle klope.

za sad joj je tek zanimljivo da drnada igracke ali meni je i to dosta





_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Ljuljaška
18.5.2010 22:10:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

Unica je napisala da njena beba DRNDA igracke koje vise...
A njena beba je mladja od Tee oko 15 dana..
Moja tea jos uvek rukama ne mrda igracke...gleda ih i smeje se na njih,mrda rukama radosno tamo amo ali NE, ne drnda ih.
Da li je to normalno? da li neko zna u kom uzrastu to pocinje?

ne brinem se ,samo pitam!!!!




(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Ljuljaška
18.5.2010 22:16:14   
Nena81
Ako se ne brines zasto onda pises crvenim slovimauser posted image  
Ne opterecuj se, sad ce ona da pocne polako. Mozes i u krevecu da joj zakacis obicnu trakicu izmedju stranica u njenoj visini grudi, nanizi 2-3 igarckice, glodalice i popusti dovoljno da ona moze da ih dohvati. Kada krene videces koliko je to zanimljivo. Tvoje je da pratis svremena na vreme joj podizi/zatezi vrpcu tako da se vezba da ispravlja rukice u laktovima. Ovako nas je savetovala fizio koja nanici radi vezbice.
P.S. Ali moras i da joj pokazes sta se radi sa tim igrackama, gurni ih ti lagano da ona vidi foru.

< Poruku je uredio Nena81 -- 18.5.2010 22:17:25 >


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Ljuljaška
18.5.2010 22:23:25   
*Alexx*
Andrej nikad nije drndao te igračkice. Ni baby gym mu nije bio zanimljiv. I evo ga sada vršlja okolo, i igra se sa svim osim igračkama. Telefoni, miš za laptop, daljinski, razne flašice... Sve osim igračaka. A ima divne igračke.
Opusti se user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Ljuljaška
19.5.2010 8:34:20   
micketta
IZVORNA PORUKA: Ana RR



user posted image





ja sam postavila u polozaj kao gore desno, to nije potpuno ravno. guza malo upadne. da li je to ok za bebu od mesec i po?

_____________________________

zna baba

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Ljuljaška
19.5.2010 9:18:31   
Nanica1
Mi imamo Bertoni njihalicu, evo i sada je u njoj, pijemo kaficu zajednouser posted image ! U principu mogu reci da pomaze dosta. Sad,  neke bebe vole duze da budu tu a neke krace. Alex je u pocetku znao da tu bude dosta dugo a sada bas nece, vrlo brzo mu dosadi ali zato mi bas puno pomaze kada recimo usisavam- njega stavim u njihalicu pa on bas uziva ili npr.kada ga iznesem u hodnik gde ima puno svetla pa ja brisem prasinu, parket i sl. Da bi pristao da bude tu sto duze, pustam mu muziku i pevam kako bi ga animirala!user posted image

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Ljuljaška
19.5.2010 9:20:57   
gagana83
IZVORNA PORUKA: micketta


ja sam postavila u polozaj kao gore desno, to nije potpuno ravno. guza malo upadne. da li je to ok za bebu od mesec i po?

Ok jeuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Ljuljaška
19.5.2010 9:23:56   
Anoniman
Moj drugarica je ovo koristila umešto jaje-AS u kolima dok je klinac bio baš mali. 

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Ljuljaška
19.5.2010 9:55:23   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Moj drugarica je ovo koristila umešto jaje-AS u kolima dok je klinac bio baš mali. 

user posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Ljuljaška
19.5.2010 10:49:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nena81

Ako se ne brines zasto onda pises crvenim slovimauser posted image  
Ne opterecuj se, sad ce ona da pocne polako. Mozes i u krevecu da joj zakacis obicnu trakicu izmedju stranica u njenoj visini grudi, nanizi 2-3 igarckice, glodalice i popusti dovoljno da ona moze da ih dohvati. Kada krene videces koliko je to zanimljivo. Tvoje je da pratis svremena na vreme joj podizi/zatezi vrpcu tako da se vezba da ispravlja rukice u laktovima. Ovako nas je savetovala fizio koja nanici radi vezbice.
P.S. Ali moras i da joj pokazes sta se radi sa tim igrackama, gurni ih ti lagano da ona vidi foru.


pisala sam crvenim slovima zato sto sam je prvo postavila u jednoj temi pa niko nije video jer je ova bila zakljucana..pa sam prebacila ovde...user posted image



(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Ljuljaška
19.5.2010 10:53:41   
Trcosava
OTI draga, i meni je Ana malo ''usporenija'' no kako mi jedna mama reči - svi oni budu isti sa godinu dana
Ne brini i uživaj u Teodori, svako dete je individualno, kao što neko prohoda sa 8 a neko sa 15 meseci - tako i ovo user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Ljuljaška
19.5.2010 10:56:37   
Anoniman
znam trco...
ja cu ipak da joj kupim ovu ljuljasku.nego nam je skupa ova elektricna..moracemo onu obicnu...
pa lepo sednem ja na RR i ljuljam rukom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Ljuljaška
19.5.2010 10:58:13   
micketta
skidam kapu onome ko izmisli ovu spravicu...
dete mi u njoj spava k''o da nikad spavalo nije user posted image

e, da... moderatorima da predlozim da u naslov ove teme dodaju lezaljka za bebe/njanjalica jer su meni u prodavnici na pitanje kako se ovo zove rekli njanjalica. nikad mi ne bi palo na pamet da potrazim pod nazivom ljuljaska


< Poruku je uredio micketta -- 19.5.2010 11:01:50 >


_____________________________

zna baba

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Ljuljaška
19.5.2010 11:20:03   
Trcosava
eee OTI nisam ja odgovarala od kupovine, daaaleeeeeeeko od toga, toplo preporučujem bilo koji vid ljuljaške/njanjalice kako god da se zove (ja je zovem ljulja user posted image )

nego sam samo htela da ti kažem da ne brineš zato što ''''još'''' ne ''''drnda'''' igračkice user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Ljuljaška
19.5.2010 12:31:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trcosava

eee OTI nisam ja odgovarala od kupovine, daaaleeeeeeeko od toga, toplo preporučujem bilo koji vid ljuljaške/njanjalice kako god da se zove (ja je zovem ljulja user posted image )

nego sam samo htela da ti kažem da ne brineš zato što ''''još'''' ne ''''drnda'''' igračkice user posted image



razumela sam te mila nego sam cudno formulisala recenicu...user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Ljuljaška
19.5.2010 14:25:50   
Grejs
user posted image
Ja imam ovu Micketta i ona i nema skroz lezeci polozaj a pise na uputstvu da je za bebe od rodjenja do 11kg.Moj bebac uziva u njoj ljulja se slusa zvuke a ima i vibraciju.

< Poruku je uredio Grejs -- 19.5.2010 14:27:05 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Ljuljaška
19.5.2010 16:23:16   
micketta
ju! ta tvoja neka fensi, bre user posted image he he
ja vezem dete, k'o da ce negde da ode, i ona spava li spava... a nemam ni one igrackice sto vise niti muzikicu... siroma user posted image user posted image



_____________________________

zna baba

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Ljuljaška
19.5.2010 17:54:55   
Anoniman
Moj muz kupi njanjalicu...
AKSA, 5.790 dinara da znate..

nema nikakvih dodataka, rucna je ,  najobicnija..

ali meni je ok da sedim na RR...hahahaha

user posted image

(odgovor članu micketta)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Ljuljaška
19.5.2010 17:56:31   
micketta
internet ovisniku! user posted image user posted image

_____________________________

zna baba

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Ljuljaška
19.5.2010 20:20:15   
gaganele
IZVORNA PORUKA: Grejs

user posted image
Ja imam ovu Micketta i ona i nema skroz lezeci polozaj a pise na uputstvu da je za bebe od rodjenja do 11kg.Moj bebac uziva u njoj ljulja se slusa zvuke a ima i vibraciju.

nasa je ista ovakva i beba uziva u njoj samo mene jako nervira sto se cuje dok ga ljulja ako ne upalim i muziku vec samo ljuljanje!

_____________________________

NEKO BI ZVEZDE SKINUO I NEBO BI DODIRNUO DA PORED SEBE IMA TO STO IMAM JA NEKOM BI ZORA SVANULA....TI NE DAS DA ME UZME ZLO....

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Ljuljaška
19.5.2010 20:38:39   
gaganele
user posted image

_____________________________

NEKO BI ZVEZDE SKINUO I NEBO BI DODIRNUO DA PORED SEBE IMA TO STO IMAM JA NEKOM BI ZORA SVANULA....TI NE DAS DA ME UZME ZLO....

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here