|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Foto aparati
23.1.2010 13:41:02   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: gagana83

Ana,mozes li mi preporuciti neki foto aparat do 400-500e.Mm spominje neki Canon D350,sta mislis o njemu?



Jao draga, tek sada sam videla šta si me pitala, sorryyyyyyyyy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja ti preporučujem Nikon D60, on je oko 50 hiljada, ali je odličan fotoaparat. E sad, ja sam emotivno vezana za Nikon tako da ga uvek preporučujem, ja imam Nikon D90 i to je vrhunska mašina.

Na OVOM sajtu možeš da uporediš karakteristike (ako se već niste odlučili i kupili.

Slobodno mi pošalji PP ako te nešto interesuje.

Cmoka user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Foto aparati
23.1.2010 13:49:19   
Delijagirl
ako mogu i ja da se javim a nisam emotivno vezana na nikone ali imala sam prilike da radim i sa nikonima i sa canonima i defenitivno glasam za nikon meni se cini da je daleko jednostavniji za upotrebu nije komplikovan kao sto je canon naprimer... 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Foto aparati
23.1.2010 13:53:07   
Ana RR
Ja sam godinama radila sa Canonom ali privatno uvek glasam za Nikon user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Foto aparati
23.1.2010 13:54:11   
*Alexx*
Pih, popljuvaste mi fotoaparat user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Foto aparati
23.1.2010 14:07:03   
lothroniell
Ja radim sa Canonom ali glasam za NIkon i sanjam da nasledim ovaj tatin D90, kada on uspe da skupi kes za D3 user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Foto aparati
23.1.2010 14:09:46   
Delijagirl
Ja nemam nijedan digitalni a navucena sam tesko na fotografiju user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Foto aparati
23.1.2010 14:12:22   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: lothroniell

Ja radim sa Canonom ali glasam za NIkon i sanjam da nasledim ovaj tatin D90, kada on uspe da skupi kes za D3 user posted image



onda znaš o čemu pričam user posted image D90 je u fenomenalan (u svojoj klasi, naravno) a o D3 neću ni da pričam, eh..


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Foto aparati
23.1.2010 14:13:04   
Anoniman
Mi smo letos kupili fotoaparat. Isplanirali smo da idemo do Bg-a u Zoo vrt ali smo skontali da nemamo tu stvarčicu.......user posted image Skrpili smo se i kupili Samsung S 860 8.1 mega pixela... sladak fotoaparatić koji i više nego dovoljno zadovoljava naše potrebe ....user posted image uzeli smo i punjač za baterije a roza torbicu za njega sam kupila kod uličnih prodavaca. user posted image

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Foto aparati
23.1.2010 14:20:45   
lothroniell
Da znam... A to za D3 se vise zezam nego stvarno, mislim tesko da cemo uskoro moci da ga priustimo user posted image
IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: lothroniell

Ja radim sa Canonom ali glasam za NIkon i sanjam da nasledim ovaj tatin D90, kada on uspe da skupi kes za D3 user posted image



onda znaš o čemu pričam user posted image D90 je u fenomenalan (u svojoj klasi, naravno) a o D3 neću ni da pričam, eh..



_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Foto aparati
23.1.2010 15:17:14   
Ana RR
Mi smo D90 kupili u Kanadi, bio je dosta jeftiniji nego kod nas.. mi naručili a dever nam doneo..

kada budemo kupovali opet nešto bolje, verovatno ćemo opet na taj način..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Foto aparati
23.1.2010 15:25:07   
lothroniell
Tata i planira na tako neki nacin da dodje do D3... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Foto aparati
23.1.2010 15:28:25   
Ana RR
Najbolje je tako user posted image malo je problem garancija, ali šta sad.. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Foto aparati
11.9.2010 22:31:59   
Anoniman
Auuuuu...ja mislila da se ovde pricha o obichnim fotoaparatima...a vi sve profi kupujete user posted image

Ja planiram da uzmem novi fotoaparat, poshto je moj stari prso....al nemam ideju odakle da krenem sa pretragom...

Razmisljala sam da kupim onaj tanak soni, shto ga ima u svim bojama...al neznam kakva je mashina.... pogotovo shto ne mogu da dam vishe od 10 000 din za fotoaparat....a idealno bi bilo tu negde oko 7 hiljada....

Molim vas za predloge...i savete na shta da obratim paznju kod kupovine aparata... najvishe tju ga koristiti da fotografishem Petru i Saru user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Foto aparati
11.9.2010 22:34:18   
anajid
Smeski ja imam Canon,nije tanak,ali je sasvim ok za moje potrebe super!Kosrao je oko 100 eu,ja sam zadovoljna!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Foto aparati
11.9.2010 22:43:16   
Anoniman
Sad gledam sajt tehnomarketa....ovaj mi se chini ok  KLIK

Ili da uzmem neki samsung... nisam pametna... user posted image

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Foto aparati
11.9.2010 22:49:38   
anajid
Ma mene da pitas,sve je to isto,vazno je da sto jeftinije prodjesuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Foto aparati
11.9.2010 22:53:31   
Anoniman
Pa to i ja kontam... sad imam neki HP photosmart E327, i pocheo je jako da brljavi...stalno moram da radim recovery da bi povratila slike koje su jednostavno nestale... brzo slika mi proguta...a i ne chudi me....5 godina ga drndam stalno..i svuda nosim...ispao je milion puta...dobro da radio uopshte user posted image

Mislim da cu otitji neki dan u radnju...i udaviti prodavca sa hiljadu pitanja user posted image

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Foto aparati
11.9.2010 22:56:34   
Nensi*
Mi imamo Sony cyber-shot dsc-h3
Evo slika

user posted image

user posted image

Fotoaparat je odlican,ali problem kod Sony-ja je sto sve mora da bude Sony,baterija,stalak,kartica,ma sve...A baterija kosta oko 50 evra...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Foto aparati
11.9.2010 23:02:45   
Anoniman
Onda soni otpada...kartica od 1 gb je oko 2 hiljade....

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Foto aparati
11.9.2010 23:10:31   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Ili da uzmem neki samsung... nisam pametna... user posted image



Nikako samsung, veruj mi.. Kupi Nikon i nećeš pogrešiti.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Foto aparati
11.9.2010 23:11:10   
nala
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Mislim da cu otitji neki dan u radnju...i udaviti prodavca sa hiljadu pitanja user posted image


Bejbe, to sto ces nekom prodavcu postaviti hiljadu pitanja, ne znaci da uopste ima pojma o bilo cemu a kamoli o fotoaparatima i da ti neki pametan savet. Ne oslanjaj se na njihovo (ne)znanje jer te mogu prevariti i prodati ti ono sto mu najmanje "ide" u radnji. Tako moj svekar, mesto da se konsultuje sa mm i pita sta ga zanima ili da pogledamo na net-u ako nesto ne znamo, on ode i pita prodavca (koji ako je zainteresovan, mozda nesto i zna, a ako nije, pisi propalo), a onda donese kuci neku glupost. E, onda mm poludi. Razmisli o ovome.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Foto aparati
11.9.2010 23:14:02   
dunja RR
Nikon aparati daju jasne, odlične slike, glasam za njega.....

Olympus je bzv iz mog iskustva, i njega izbegavati....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Foto aparati
11.9.2010 23:20:07   
nala
Mi smo kameru i fotoaparat kupili u Fotomarket-u (sada je to Fotodiskont) u BG-u, ali je to bilo pre 5 godina i dali smo mnooogooo para u odnosu na ono sto ti trazis. Pokusaj kod njih, najpristupacniji su (bar su tada bili, a i posle kad su neki prijatelji kupovali). Imaju bas sve sto trazis. Evo ti adresa http://www.fotodiskont.rs/sekcija/digitalni-fotoaparati-14/strana-1.html?brand=0&sort=price_asc

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Foto aparati
11.9.2010 23:28:17   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Ili da uzmem neki samsung... nisam pametna... user posted image



Nikako samsung, veruj mi.. Kupi Nikon i nećeš pogrešiti.


Slazem se!Meni se Nikon pokazao kao najbolji.

Mi smo imali Sony,bas ovakav kao sto ima Nensi,damo ga prijateljima da nose na more i ukradu im ga!Sreca!
Sad smo kupili Nikon coolpix L110 i neuporedivo je bolji!

user posted image

Imamo i neki stari profesionalni Pentax ali je mnogo glomazan pa ga retko koristimo.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Foto aparati
11.9.2010 23:30:25   
Ana RR
Gagana user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here