|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Foto aparati
11.9.2010 23:43:12   
Misica 3
Nikon i canon su zakon, mada ja imam panasonic koji se odlicno pokazao...slike odlicne, on skroman, nije glomazan, nije skup i sta ti vise trebauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Foto aparati
12.9.2010 9:18:08   
Anoniman
Uf...pa nemam ja para za canon ili nikon user posted image   A i chini mi se da su svi veliki...meni treba neshto malo, da mogu stalno da ga nosim sa sobom...a ne da mi treba posebna torba user posted image

Shta fali samsungu?



(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Foto aparati
12.9.2010 9:20:51   
Anoniman
Jel valja ovaj NIKON? KLIK  

Ili ovaj Canon KLIK


< Poruku je uredio Smeshkica -- 12.9.2010 9:23:52 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Foto aparati
12.9.2010 9:27:39   
Anoniman
Sad sam malo uporedila karaktristike...chini mi se bolji Canon....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Foto aparati
12.9.2010 14:04:59   
Misica 3
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Uf...pa nemam ja para za canon ili nikon user posted image   A i chini mi se da su svi veliki...meni treba neshto malo, da mogu stalno da ga nosim sa sobom...a ne da mi treba posebna torba user posted image

Shta fali samsungu?




Moja drugarica ima samsung i uopste nije zadovoljna...ja ti onda preporucujem panasonic, odlican, mali, slike lepe, ima ga u crnoj, sivoj i pink boji,a kosta 100 E.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Foto aparati
12.9.2010 14:23:38   
Ana RR
Smeskice, ne moraš ti kupiti neki poluprofi ili profi nikon, bilo koji u L klasi će zadovoljiti sve tvoje potrebe.

Odlična optika, lako rukovanje, masa opcija sa kojima možeš da se zezaš i da praviš dobre fotke.. Šta ti više treba?


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Foto aparati
12.9.2010 14:39:28   
dunja RR
Ovo je Ringerajin aparat i koša oko 100 evra, ja sam prezadovoljna sa kvalitetom fotografija, memorijom, snimcima, lakoćom rukovanja:
user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 12.9.2010 14:44:36 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Foto aparati
12.9.2010 14:40:14   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ovo je Ringerajin aparat i koša oko 100 evra, ja sam prezadovoljna sa kvalitetom slika, memorijom, snimcima, lakoćom rukovanja:
user posted image


naravno RR aparat je ovaj roziuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Foto aparati
12.9.2010 14:41:05   
dunja RR
Znači - Nikon coolpix L21

< Poruku je uredio dunja RR -- 12.9.2010 14:43:15 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Foto aparati
12.9.2010 14:49:12   
Anoniman
Taj nikon sam ja stavila u linku, par postova vishlje... 8990 din je...shto mi je prihvatljiva cena... nego u istom postu ima i link za jedan canon....chini mi se da su bolje karakteristike...user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Foto aparati
12.9.2010 14:53:07   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Taj nikon sam ja stavila u linku, par postova vishlje... 8990 din je...shto mi je prihvatljiva cena... nego u istom postu ima i link za jedan canon....chini mi se da su bolje karakteristike...user posted image


Moja zaova je kupila Olympus sa mnogo boljim karakteristikama u odnosu na ovak Nikon, a i platila ga je mnogo više, a slike su skroz, skroz loše.

Anči kaže da je Nikon bolji-mislim da ipak profesionalca treba poslušati.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Foto aparati
12.9.2010 15:20:48   
Anoniman
E to sam htela da pitam...jer npr na telefonu imam kameru od 5 mpix, a gore su slike nego na muzevljevom od 2mpix....zat pitam i ovde....dal je nikon iako u brojkama loshije izgleda, ima fotografije od canon-a....
Otitju do nedelje u radnju da ga pogledam..pa mozda i uzmem... gubim dragocene momente ne slikajuci svoja dva zlata ...

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Foto aparati
12.9.2010 16:00:17   
bebaa
Ja imam samsung sa HD rezolucijom, ODLICAN JE. Slike fenomenalne, a video zapis jos bolji. Kupljen pre par meseci i bio je oko 160e user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Foto aparati
20.12.2010 10:05:51   
Lu
Hehe sad vidim da imam fotić isti kao ringerajinuser posted image
Samo u mene piše COOLPIX S300, 12,0 megapixels
Dobila od mm za Božićuser posted image
Ništa mu za sada ne znam osim uslikatiuser posted image
user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu bebaa)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Foto aparati
20.12.2010 10:09:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ovo je Ringerajin aparat i koša oko 100 evra, ja sam prezadovoljna sa kvalitetom fotografija, memorijom, snimcima, lakoćom rukovanja:
user posted image


E...pa ja se nisam pohvalila....kupila sam ovaj rozi...i prezadovoljna sam! user posted image user posted image user posted image

Hvala na savetu user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Foto aparati
20.12.2010 10:34:41   
Ana RR
Lu, super je aparatić user posted image

Ima lepe i zanimljive funkcije, pravićeš odlične fotke! Prouči malo uputstvo da bi saznala šta sve možeš da radiš!

user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Foto aparati
25.12.2010 20:55:20   
janajana
user posted image
Ja imam ovaj i zadovoljna sam kako radi, a platila sam ga negde oko 100 kanadskih dolara pre dve godine


_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Foto aparati
25.12.2010 22:59:47   
choopa choops
Ane vidim razumijes se u fotoaparate user posted image

Znas li mozda nekoga ko je kupovao LCD ekran preko ebay-a? naravno L je nas razbila jos prosle godine i nikako da zamjenimo. Gledala sam na ebay i jeftinije je nego u nasim radnjama vise nego duplo user posted image Imamo Fuji S5700.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Foto aparati
25.12.2010 23:21:09   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ovo je Ringerajin aparat i koša oko 100 evra, ja sam prezadovoljna sa kvalitetom fotografija, memorijom, snimcima, lakoćom rukovanja:
user posted image


E...pa ja se nisam pohvalila....kupila sam ovaj rozi...i prezadovoljna sam! user posted image user posted image user posted image

Hvala na savetu user posted image



user posted image isti kao RR aparat

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Foto aparati
25.12.2010 23:28:46   
lenaa

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Znas li mozda nekoga ko je kupovao LCD ekran preko ebay-a?


Choopa sta te zanima ?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Foto aparati
13.1.2011 21:30:33   
isidora88
hocu da porucim fotoaparat preko neta pa m i treba savet koji od ova dva da narucim user posted image
http://www.novel.rs/shop/fuji-digitalni-fotoaparat-finepix-av100-bk.html
http://www.novel.rs/shop/benq-digitalni-fotoaparat-dc-c1420.html

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Foto aparati
13.1.2011 21:37:13   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ane vidim razumijes se u fotoaparate user posted image

Znas li mozda nekoga ko je kupovao LCD ekran preko ebay-a? naravno L je nas razbila jos prosle godine i nikako da zamjenimo. Gledala sam na ebay i jeftinije je nego u nasim radnjama vise nego duplo user posted image Imamo Fuji S5700.



Tek sad vidim ovo user posted image

Ne znam zaista, nisam nikad kupovala na taj način, mada mislim da je sasvim ok. Kod nas je sve zaista jako skupo i ja samo molim boga da se našem fotoaparatu ništa ne desi jer ima samo kanadsku garanciju user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Foto aparati
13.1.2011 21:49:14   
isidora88

IZVORNA PORUKA: isidora88

hocu da porucim fotoaparat preko neta pa m i treba savet koji od ova dva da narucim user posted image
http://www.novel.rs/shop/fuji-digitalni-fotoaparat-finepix-av100-bk.html
http://www.novel.rs/shop/benq-digitalni-fotoaparat-dc-c1420.html


evo i ovde par fuji modela ali nemam pojma u cemu je razlika osim u ceni user posted image
http://www.hellas.rs/index.php?action=opis&q=7223
http://www.hellas.rs/index.php?action=opis&q=7218
http://www.hellas.rs/index.php?action=opis&q=7220


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Foto aparati
13.1.2011 22:12:15   
isidora88
AnaRR imas pp user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Foto aparati
13.1.2011 22:23:46   
madre

http://www.novel.rs/shop/benq-digitalni-fot
IZVORNA PORUKA: isidora88


IZVORNA PORUKA: isidora88

hocu da porucim fotoaparat preko neta pa m i treba savet koji od ova dva da narucim user posted image
http://www.novel.rs/shop/fuji-digitalni-fotoaparat-finepix-av100-bk.html
http://www.novel.rs/shop/benq-digitalni-fotoaparat-dc-c1420.html


evo i ovde par fuji modela ali nemam pojma u cemu je razlika osim u ceni user posted image
http://www.hellas.rs/index.php?action=opis&q=7223
http://www.hellas.rs/index.php?action=opis&q=7218
http://www.hellas.rs/index.php?action=opis&q=7220


isidora, ako bas zelis neki od ovih aparata ja bih ti preporucila fuji (5 puta opticki zum)-znaci prvi sto si stavila u drugom postu. nemoj da gledas da ima sto vise megapixela, to nije vazno. mnogi su u zabludi... inace, ja volim canon aparate-najbolji su po meni.


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here