|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Foto aparati
13.1.2011 23:39:42   
Anoniman
A mi smo pazarili ovo user posted image

user posted image

Fantastican je user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Foto aparati
14.11.2011 12:32:51   
maslackic
Mi imamo ovaj user posted image

a planiramo da uzmemo OVAJ jednog dana,nadam se uskoro..

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Foto aparati
3.12.2011 13:30:22   
PoisonEve
Mi imamo AGFA DC-830, grozan je! Eto! Ja ne znam da mu iskljucim blic, ili sam totalni glupander ili ne znam...

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Foto aparati
3.1.2012 16:29:20   
madre
ja sam resila da se pocas_tim dobrim fotoaparatomuser posted image
e, sad samo treba odluciti koji, a to je najtezeuser posted image

ana, pomagajuser posted image vidim da hvalis nikon, to mi je jasno. nego imas li preporuku za recimo neku poluprofi varijantuuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 3.1.2012 16:40:19 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Foto aparati
3.1.2012 16:39:27   
madre
tip SLR  je profi, a PROSUMER poluprofi, jesam li u pravu?
sta kazes za ovaj nikon d60, vidim da si ga ranije hvalilauser posted image ili da gledam nesto bolje u toj klasi?


< Poruku je uredio madre -- 3.1.2012 16:48:20 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Foto aparati
4.1.2012 17:53:42   
Ana RR
Ne znam da li možeš naći D60, nisam sigurna da još uvek postoji u prodaji. To je već stari model, sada ima novih modela. Imaš D3100 i D5100 (koji je bolji) i oba su ok. Ako hoćeš prosumer to je onda D90 (taj ja imam). D5100 je sličan D90 samo se na njega ne mogu nakačiti stari tipovi objektiva. Ali to tebi verovatno nije ni bitno.

< Poruku je uredio Ana RR -- 4.1.2012 17:55:21 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Foto aparati
4.1.2012 18:00:23   
madre
sad cu bas da najem da pogledam te modeleuser posted image da, nije mi bitno ta opcija da mogu da se kace objektivi. a kazi mi, kakva je baterija, da li je ona koja se puni ili ima one obicne 4 kom? meni je prilicno vazno da bude ona koja se puniuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Foto aparati
4.1.2012 18:05:08   
Ana RR
Imaju svoju bateriju koja se puni, trebalo bi da se dobije i punjač uz aparat. Idi OVDE pa uporedi, imaš tu sve.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Foto aparati
4.1.2012 20:59:20   
Ana RR
Moja preporuka je oaj model KLIK. Ima odličan zoom tako da nemaš potrebu za dodatnim objektiima, možeš se pročitati na sajtu. Ako je samo za kućnu upotrebu on je odličan.

P.S. Ne rade mi neka sloa (nešto mi je Marko čačkao) pa se deluje konfuzno user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Foto aparati
4.1.2012 21:17:51   
peca
Ja jesam pristalica dobrih, kvalitetnih aparata, ali nema se za to...

Ali mogu da kazem da od ovih "kucnih" modela za zezanje je nikon skroz ok, ja imam jedan takav, a to je coolpix s2500, za tu cenu i za namenu je odlican aparat, on ima 12 megapiksela ali da vam napomenem da broj megapiksela ne odredjuje kvalitet fotografije u cemu mnogi ljudi grese, pa se zalecu za sto vecim brojem piksela !!!


(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Foto aparati
4.1.2012 21:45:43   
Ana RR
Bitan je optički zum, dobra optika. Kad iz optičkog pređete u digitalni zum to je već krš.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Foto aparati
4.1.2012 21:48:57   
peca
Ana ja se razumem u to, ali recimo, mnogi ljudi su neupuceni, i misle sto vise aparat ima megapixela da je bolji,da su bolje slike... gledala sam mnooogo laika u radnji koji su kupovali krseve, naravno da je optika najvaznija, a mpx sta ce mi to, kao da cu da radim postere user posted image
Recimo ni jedan dobar profesionalni aparat nema preko 7mpx user posted image

To sam samo htela da naglasim, raspitajte se dobro pre nego sto se odlucite za bilo koji, i zelim vam srecu da naletite na prodavca koji se imalo razume u ono sta prodaje a takvih je malo nazalost user posted image

< Poruku je uredio peca -- 4.1.2012 21:50:21 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Foto aparati
4.1.2012 21:52:47   
Ana RR
Radila sam i ja nekada u foto radnji, vala sam se svega nagledala. A i naslušala user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Foto aparati
4.1.2012 21:53:41   
peca

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Radila sam i ja nekada u foto radnji, vala sam se svega nagledala. A i naslušala user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Foto aparati
8.1.2012 12:44:02   
Irence
Castli smo se sa foto aparatom.Konacno da slikam decu kao covek,a ne pomocu stapa i kanapauser posted image .Kupili smo KLIK.Cini mi se da je skroz ok.FujiFilm AV200

< Poruku je uredio Irence -- 8.1.2012 12:45:04 >

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Foto aparati
13.1.2012 9:58:42   
meyo
mi smo kupili fujifilm finepix c25
onako nije loš barem mi se cini pogotovo za te novce jer nismo imali vise
i hvala za ove podatke o optickom zumu jer mi ni u jednoj radnji na to nisu skrenuli paznju a ja naravno kao neko ko se ne razumije oslanjam se na znanje prodavca user posted image

(odgovor članu Irence)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Foto aparati
13.1.2012 10:42:27   
Ognjenka
Ja sam imam Canon 400D za posao (fotograf sam) i Canon MarkII i Canon A530 za zezanje. Njega cu uskoro da menjam. Usudicu se da uzmem nesto sto nije Canon, a to ce biti OlympusPen. Zezace me kolege, ali mislim da je divno sto se neko konacno setio da napravi poluopciju izmedju profi digitalca i kompaktnog idiota. Vec sam ga testirala i potpuno sam zaljubljena.


_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Foto aparati
13.1.2012 22:22:21   
Ana RR
A meni bi za zezanciju legao jedan Nikon D4, hihihi user posted image

Ognjenka, gde radiš? Za nekoga ili solo? Radiš na stock-u nešto?


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Foto aparati
13.1.2012 22:28:05   
isidora88
zene kako se uslika da jedna stvar bude u fokusu a ostatak pozadine onako zamucen? Moze li to sa obicnim digitalnim fotoap. ili to samo profi moze?user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Foto aparati
14.1.2012 12:56:24   
boba 11
Da li znate nekoga iz NS ko popravlja fotoaparate mom je crklo dugme za slikanje inace imam sliku na ekranu ali nece daa skljoca-YAKUMO

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Foto aparati
24.7.2012 17:41:31   
Anoniman
Smorila sam se najstrašnije. Imamo Nikon Coolpix P50 i danas je počeo da odbija saradnju, ne zatvara blendu. user posted image Ubeđena sam da ga je N nečim ulepila.

< Poruku je uredio gae_gr -- 24.7.2012 17:42:12 >

(odgovor članu boba 11)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Foto aparati
24.7.2012 22:20:42   
bratzz
ja imam ovaj canon
mm ima kodak ali ne znam koji model

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Foto aparati
14.8.2012 21:51:16   
Anoniman
Ispao nam je aparat u more. Istog casa riknuo, izvadili smo bateriju i karticu. Koje su sanse da su slike sa kartice prezivele.

< Poruku je uredio Tash -- 14.8.2012 21:59:47 >

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 148
   RE: Foto aparati
14.8.2012 22:26:34   
Ana RR
Moguće. Kada se kartica dobro osuši probaj da otvoriš na kompu. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Foto aparati
15.8.2012 22:12:14   
Anoniman
To ce biti tek kad stignem kuci, jer nemam u sta da turim karticu. Ima tako lepih slika tamo. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here