|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 14:51:10   
Anoniman
Dakle,ne odustajem,samo me zaprepastila cifra user posted image Odgovaralo bi mi malo manje,racunala sam do 3000 najvise,vidim da nisam jedina kojoj je to mnogouser posted image svejedno mi je da li je predstava ili igraonica,a i ne znam da li ce biti malo starije dece? S kim ce moje veliko dete uopste da se igra ili gleda ,ili sta se vec budemo dogovorili..Predlog je da se sve to ogranizuje ranije ako je to moguce da bi sve koje zele mogle da dodju i da bude malo jeftinije ,po cenu `slabasnih` paketica za bebe? user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 251
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 14:53:31   
Jeca*
tvoje starije dete ce se igrati sa mojim petogodisnjim sestricem.
a ako bude predstava tamo ce biti i puno druge dece
a kako sad stvari stoje nema sanse da zakupimo igraonicu jer nas je malo a preskupe su pa i varijanta igraonice moze biti sa nekom drugom decom
hvala sto si se oglasila user posted image
hajmo zeneeeeeeeeeee user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 14:59:36   
LillyT
Ako je radni dan, ja na žalost ne mogu biti sigurna da li ćemo doći, sada sam zaposlena mama user posted image
Moje dete je među najmlađima tamo i sasvim joj je svejedno da li će biti predstava ili ne. Ok mi je cena i platila bih, ali ako može jeftinije, slažem se. Ne bih volela da neke devojke ne dođu zbog cene.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 15:01:44   
Maya21
pa... jesam... ali nema veze sa paketicima user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 15:05:14   
SUPER MAMA
Evo i ja da se oglasim.
i ja se slazem da je cifra velika.Moje misljenje je da nemora biti predstava vec samo da dodje Deda Mraz i da podeli paketice deca neka se igraju u igraonici.
Polazim od sebe jer ova moja mala od 2 godine cisto sumljam da ce je zanima predstava, to je moje misljenje.
Bolje se napraviti bolji paketic koji nece imati samo grickalice vec slikovnice koji mogu se naci i po 100 dinara po knjizarama kao i bojanke na primer, lopta je dobra ideja kao i na primer i one smoki OKI I BOKI koji u sebi imaju igracke.

Ovo je smao moje misljenje, nezelim niko da mi zameri.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 15:08:28   
Maya21

IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA


i ja se slazem da je cifra velika.Moje misljenje je da nemora biti predstava vec samo da dodje Deda Mraz i da podeli paketice deca neka se igraju u igraonici.
Polazim od sebe jer ova moja mala od 2 godine cisto sumljam da ce je zanima predstava, to je moje misljenje.
Bolje se napraviti bolji paketic koji nece imati samo grickalice vec slikovnice koji mogu se naci i po 100 dinara po knjizarama kao i bojanke na primer, lopta je dobra ideja kao i na primer i one smoki OKI I BOKI koji u sebi imaju igracke.





htedoh i ja ovo da kazem ali sam obecala da se necu oglasavati user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 15:09:38   
Jeca*
Da, ali tesko je naci igraonicu ciji je zakup manje od 100e. A glupo je da zakupimo za petoro dece. Tek to ce nas skupo kostati. A sa druge strane, ako tek tako banemo u neku igraonicu moze tamo biti puno druge dece, pa kad dovedemo deda mraza, a samo za nasu, na sta ce to liciti. Tona nepoznate dece ce navaliti na deda mraza, a oni nece dobiti paketic...ne ide user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 15:16:01   
Maya21
e Jeco zbog tebe progovaram, da znas!
ozbiljno, hajde da se strpimo jos malo, mozda i bude resenja... Evo, juce predlozih Dunji da proveri ako ima po Bg privatnih vrtica koji popodne izdaju prostor za rodjendane. Tako sam ja uradila za NS. Problem je isto je taj sto je za NS prijavljeno mnogo vise dece pa je automatski i zakup prostora povoljniji,deli se na vise osoba...
Molim mamike iz Bg ako imaju vremena i volje da prosetaju po komisluku, mozda i ima neki privatni vrtic koji bi prostao na tako nesto...
Bezveze mi je da pravim razlicite paketice na NS a razlicite za Bg, sve su to deca sa Ringeraje user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 15:17:17   
Rivana
Jeste malo skupo taj prostor i deda Mraz ali mora i deka nesto da zaradiuser posted image bilo bi dobro kad bi se naslo nesto povoljnije.....ali ajde sad!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 15:18:00   
Jeca*
sve privatne vrtice koje ja znam da iznajmljuju prostor, naplacuju isti kao i igraonice...znaci, recimo 150e 3h. meni nije poznata u Bgu varijanta kao ta tvoja u NS user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 15:24:12   
Maya21
Sta da kazem onda... Spakujte se pa za NS user posted image user posted image user posted image
Stvarno mi je zao sto je tako za Bg user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 15:26:04   
Rivana

IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

Evo i ja da se oglasim.
i ja se slazem da je cifra velika.Moje misljenje je da nemora biti predstava vec samo da dodje Deda Mraz i da podeli paketice deca neka se igraju u igraonici.
Polazim od sebe jer ova moja mala od 2 godine cisto sumljam da ce je zanima predstava, to je moje misljenje.
Bolje se napraviti bolji paketic koji nece imati samo grickalice vec slikovnice koji mogu se naci i po 100 dinara po knjizarama kao i bojanke na primer, lopta je dobra ideja kao i na primer i one smoki OKI I BOKI koji u sebi imaju igracke.

Ovo je smao moje misljenje, nezelim niko da mi zameri.

I ja mislim da mog Luku koji dva dana pre toga puni dve godine, nece zanimati predstava....


(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 15:28:29   
dunja RR
DOBILI SMO PLIŠANE MEDE OD BOŽEN COSMETICS ZA PAKETIĆE I ZA BEOGRAD I ZA NOVI SAD( za prijavljenu dečicu, nadam se da će svi doći jer sam toliko tražila) user posted image

BIĆE NAJVEROVATNIJE JOŠ JEDNO IZNENAĐENJE ALI OTOM POTOM,

razmišljajte šta pored toga staviti u paketić


< Poruku je uredio dunja RR -- 24.11.2010 15:33:47 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 15:29:53   
Jeca*
pa posto znam ono sto znam mislim da ce nam onda cifra koju sam predlozila biti dovoljna da samo obogatimo paketice user posted image
znaci, problem je i dalje prostor....dunja ima li sta novo u vezi igraonica?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 15:34:55   
Mishica 77
Dođite u Pa.... ovde je baš jeftino. user posted image
Slažem se da je puno novca. S tim što meni ne odgovara ni dan ni vreme ali ja sam jedna tako da nije bitno.
Super je da se Dunja tako trudi ali i ja mislim da nije bitno da je predstava. Malo je dece koju će to zanimati. Bitnije je druženje i paketić pa makar i najmanji na svetu. Deca se obraduju i korici hleba, a ne šarenoj kesici ma šta bilo u njoj.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 15:37:33   
dunja RR
Meni je svejedno da li ćebiti prestava, ja zovem sve redom igraonice ali su ove bez predstave mnogo skuplje da se zakupe.........

Vi odlučite.........
Ako neko zna za jeftiniju igraonicu ili vrtić neka javi user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 24.11.2010 15:38:17 >

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 15:40:54   
Maya21

IZVORNA PORUKA: dunja RR

DOBILI SMO PLIŠANE MEDE OD BOŽEN COSMETICS ZA PAKETIĆE I ZA BEOGRAD I ZA NOVI SAD( za prijavljenu dečicu, nadam se da će svi doći jer sam toliko tražila) user posted image

BIĆE NAJVEROVATNIJE JOŠ JEDNO IZNENAĐENJE ALI OTOM POTOM,

razmišljajte šta pored toga staviti u paketić


user posted image user posted image user posted image

Hajde napisite sta biste volele u tim paketicima, da napravimo ipak iste i za NS i za BG user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 15:42:46   
Maya21

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Meni je svejedno da li ćebiti prestava, ja zovem sve redom igraonice ali su ove bez predstave mnogo skuplje da se zakupe.........

Vi odlučite.........
Ako neko zna za jeftiniju igraonicu ili vrtić neka javi user posted image


pa nije ima fazon!!! I u NS su mi nudili varijantu sa predstavom ali je to onda nije ispod 150e user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 15:46:07   
Mishica 77
Joj pa mi se nismo prijavili! Ali se plašim da se prijavimo, a ne odgovara nam datum i vreme. user posted image user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 16:05:58   
Anoniman
DUNJA , MODERATORKE ,

Sad sam razgovarala sa mojom mamom , ne znam da li sam spomenula da ona vodi jednu humanitarnu organizaciju , i pitala je od koga i kako su oni dobijali (moja mama i njeno udruženje) paketiće za NG . Moja mama se ponudila da poveže nekog od vas cura koje su zadužene za marketing RR sa njenim kolegama sponzorima sa kojima godinama sarađuje , pa da i vi zatražite paketiće (u pitanju su recimo čokoladice , sokići i ne znam šta još , daće sve što imaju) i naravno to bi bilo gratis . Potrebno je samo da imate pečat "firme" , koliko shvatih , moja mama bi vam sve to objasnila . Ona bi vas povezala , ako želite , pa da vidimo šta bi od toga moglo da ispadne . user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 270
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 16:13:52   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: BubaMira

DUNJA , MODERATORKE ,

Sad sam razgovarala sa mojom mamom , ne znam da li sam spomenula da ona vodi jednu humanitarnu organizaciju , i pitala je od koga i kako su oni dobijali (moja mama i njeno udruženje) paketiće za NG . Moja mama se ponudila da poveže nekog od vas cura koje su zadužene za marketing RR sa njenim kolegama sponzorima sa kojima godinama sarađuje , pa da i vi zatražite paketiće (u pitanju su recimo čokoladice , sokići i ne znam šta još , daće sve što imaju) i naravno to bi bilo gratis . Potrebno je samo da imate pečat "firme" , koliko shvatih , moja mama bi vam sve to objasnila . Ona bi vas povezala , ako želite , pa da vidimo šta bi od toga moglo da ispadne . user posted image


Bubo user posted image pošalji mi pp pa ćemo proveriti.......hvala ti

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 16:38:05   
*Alexx*
Evo ja da kažem da mi odgovara SVE osim 18.decembra, tada je dodela paketića u mojoj firmi. Firma mm se još nije izjasnila user posted image
Nisam htela da unosim pometnju svojim poslednjim postom, prosto sam razmišljala naglas user posted image DakleM, slažem se sa svim.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 16:45:13   
Mishica 77
Evo prijavljujemo se i mi..... Isidora(0) Mishica 77.... ali opet pitam: šta će biti ako smo na spiski ali ne možemo da dođemo jer nam ne odgovara dan ili sat? Fala unapred. user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 16:55:26   
Maya21
Na spisku ste user posted image
Ako ti ne bude odgovaralo vreme, datum, neces nista uplatiti, necemo praviti paketic za Isidoru i to je to user posted image
Necemo te grditi user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 16:58:11   
Mishica 77
Jeeeeeee! user posted image Ja već krenula da pakujem kofere da "begam" ako nešto ne ispadne kako hoćem!
Nadam se da ćemo se dogovoriti i da ćemo se videti!


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here