|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 22:21:19   
JMPM
Odma cu reci da mi je to previse,uz ostale paketice i planove user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 22:53:44   
lanajelena
Mayo koliko je kod nas ta predstava i deda mraz...mislim mogao je i neki tata da se obuce i da podeli paketice,sad kad sracunam 2600 mi nije tako malouser posted image ,jer mi je decembar i ovako kritican(rodjendani,slava,NG)plasi me da mozda necu biti u mogucnosti da dam tolike pare

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 22:55:43   
Maya21
Deda Mraz je najmanji problem,on je manje od 100din po detetu kad se preracuna. problem je prostor koji je skup

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 22:58:01   
lanajelena
Samo nam je ta varijanta ostala ili ako neko ima predlog za prostor da da ponuduuser posted image
mislim ja nemam,bar mi sad ne pada na pamet

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 23:03:01   
Maya21
Hajde da ostavimo sve otvoreno jos par dana, pa cemo da vidimo. U principu imamo jos vremena user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 23:03:46   
JMPM
Da li je neko proveravao u Gundulicevoj ulici Zvezdani kutak?To mi je palo na pamet...nije jako veliki prstor,pa moze i tamo da se proveri.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 23:04:37   
Maya21
JMPM ako imas neki kontakt tel ili link molim te posalji mi u pp user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: RR Deda Mraz 2010
24.11.2010 23:06:43   
JMPM
Poslala user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: RR Deda Mraz 2010
25.11.2010 8:27:38   
gagins
Pozdrav drage zenice,ja sam htela da se prijavim,ali vidim da jos nista nije konacno dogovoreno.meni je Gunduliceva dve ulice od mene,mogu otici to da vam proverim,samo mi recite sta treba da radim

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: RR Deda Mraz 2010
25.11.2010 8:30:56   
Anoniman
Koje lepe vesti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 310
   RE: RR Deda Mraz 2010
25.11.2010 9:27:39   
JMPM
IZVORNA PORUKA: gagins

Pozdrav drage zenice,ja sam htela da se prijavim,ali vidim da jos nista nije konacno dogovoreno.meni je Gunduliceva dve ulice od mene,mogu otici to da vam proverim,samo mi recite sta treba da radim
I meni je Gunduliceva blizu,tu sam isla i u skolu user posted image !Ali ne mogu ici nikako jer sam na poslu.Idi tamo i pitaj kako funkcionise zakup prostora ili koliko kosta recimo dva sata da budemo tamo.Sta nude,da li moze neki tata da bude Deda Mraz i tako to user posted image .Videces fine su devojke tamo.

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: RR Deda Mraz 2010
25.11.2010 9:32:51   
Maya21
Mame iz NS, sta mislite o Novom Naselju? mislim da cemo moci da dobijemo malko povoljnije jednu rodjendaonicu za 300din.
Javite mi da li se slazete, i recite da li biste vise prepodnevni termin, npr od 11h-13h ili da ipak ostane popodne.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: RR Deda Mraz 2010
25.11.2010 9:34:28   
JMPM
Ja sam za to da prvo vidimo i za Gundulicevu ulicu uslove pa kad budemo imali te dve ponude odlucicemo svi zajedno user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: RR Deda Mraz 2010
25.11.2010 9:35:42   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Najnovija ponuda:
po detetu plaćamo 150 dinara za Novogodišnju predstavu i Deda mraza u igraonici, on će podeliti naše paketiće, nama matorima će ostaviti mesto u kafiću,:

EXTREME KIDS


termin će mi sutra javiti ali najverovatnije 24.12. predveče, mada ću pokušati i nešto ranije - da nam dođe i Viking.


Ovo je super! Igraonica izgleda jako lepo, cena je i više nego povoljna user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: RR Deda Mraz 2010
25.11.2010 9:56:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Maya21

Mame iz NS, sta mislite o Novom Naselju? mislim da cemo moci da dobijemo malko povoljnije jednu rodjendaonicu za 300din.
Javite mi da li se slazete, i recite da li biste vise prepodnevni termin, npr od 11h-13h ili da ipak ostane popodne.



Pa moje dete tad spava, a verujem da nisam jedina (mislim na 11-13h)user posted image
Meni je potpuno svejedno koji je deo grada u pitanju, ako mi nije pred zgradom, svakako ću taksijemuser posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 315
   RE: RR Deda Mraz 2010
25.11.2010 10:01:23   
gagins
Ja cu ici popodne da pitam pa vam predvece javljam,ja nisam za prepodnevnu varijantu,muz mi radi,a ne nameravam da dovodim Luku samo Sonju,u svakom slucaju glasam za popodne.Da li je dogovorena cena paketica i sadrzaj,da ne listam unazad strane?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: RR Deda Mraz 2010
25.11.2010 10:38:44   
Maya21
Hvala gagi ne treba user posted image

Deda Mraz ce biti na novom naselju u rodjendaonici TIGRIC PETAR 26.12. u 17h. prostor i Deda Mraz su 400din, za paketice cemo videti naknadno.

bojim se da cu morati da zatvorim spiskove, jer imamo odredjeni broj poklona - meda.

< Poruku je uredio Maya21 -- 25.11.2010 10:42:07 >

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: RR Deda Mraz 2010
25.11.2010 10:48:41   
gagins
uhhh,pa to je bas daleko!Ja cu reci da li dolazim samo mi recite okvirnu cenu paketica,igraonica +deda mraz 400,a koliko za paketic?

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: RR Deda Mraz 2010
25.11.2010 11:04:26   
gagins
gagi ne znam da li cu uopste i moci da te stavim na spisak, jer smo dobili odredjeni broj medvedica na poklon koje cemo staviti u paketice... Moram da vidim sa Dunjom pa ti javljam, za sad su spiskovi zatvoreni, sorry user posted image



Eto sad,bas lepo, mislim da mi meda i nije bitan,samo mi je zao sto se spiskovi i broj dece ogranicavaju zbog toga!
Zao mi je sto moje dete nece biti na spisku samo zbog mede igrackice,mislim da je detetova radost mnogo vaznija od jedne igracke.A danas je tek 25.novembar.

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: RR Deda Mraz 2010
25.11.2010 11:07:34   
*Alexx*
Dajte gagins Andrejevog (mog) medvedića  user posted image

< Poruku je uredio Alexx RR -- 25.11.2010 11:08:48 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: RR Deda Mraz 2010
25.11.2010 11:10:44   
JMPM
E ne mogu da verujem koja glupost...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: RR Deda Mraz 2010
25.11.2010 11:12:05   
gagins
nemojte me zene pogresno razumeti,lepo kazem da mi medvedic uopste nije bitan,koliko detetu da priustim malo druzenja sa decom i deda mrazom.Moja deca ne dobijaju paketice od vojske(posto muz radi tamo),ni od mojih,posto sam na bolovanju.Mi cemo im praviti paketic,ali deda mraz je deda mrazuser posted image i sva ta carolija oko praznika

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: RR Deda Mraz 2010
25.11.2010 11:13:45   
JMPM
IZVORNA PORUKA: gagins

nemojte me zene pogresno razumeti,lepo kazem da mi medvedic uopste nije bitan,koliko detetu da priustim malo druzenja sa decom i deda mrazom.Moja deca ne dobijaju paketice od vojske(posto muz radi tamo),ni od mojih,posto sam na bolovanju.Mi cemo im praviti paketic,ali deda mraz je deda mrazuser posted image i sva ta carolija oko praznika
Zbog toga i kazem glupo sto se spisak zatvara.Kod mm ima paketica ali nema Deda Mraza,a kod mene u firmi nema ni paketica...nema veze,organizovacu se drugacije!

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: RR Deda Mraz 2010
25.11.2010 11:14:45   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: gagins

nemojte me zene pogresno razumeti,lepo kazem da mi medvedic uopste nije bitan,koliko detetu da priustim malo druzenja sa decom i deda mrazom.Moja deca ne dobijaju paketice od vojske(posto muz radi tamo),ni od mojih,posto sam na bolovanju.Mi cemo im praviti paketic,ali deda mraz je deda mrazuser posted image i sva ta carolija oko praznika


Ma naravno, shvatila sam user posted image Htedoh reći da se odričem mog medvedića ako je uslov broj zvanica = broj medvedića (meni nije neophodan). Dakle, stavite gagins na spisak user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: RR Deda Mraz 2010
25.11.2010 11:17:41   
gagins
hvala Alexx,videcemo kako ce se stvari dalje odvijati,ne zelim da i jedno dete ostane bez medvedica zbog nas

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here