|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 48 [49] 50   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR Deda Mraz 2010
27.12.2010 11:20:50   
Rivana

IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA



Nemojte mi ostale zamerite, sve ste lepe zene, ali Rivana ti si prelepa zena.


Jao hvala ti user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: RR Deda Mraz 2010
27.12.2010 11:30:14   
Anoniman
Žene divne ste , divna su vam dečica user posted image

Radujem se unapred sledećoj godini i RR Deda Mrazu , da mu moja Nina počupa bradu user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 1202
   RE: RR Deda Mraz 2010
27.12.2010 11:50:08   
minavb
Joj sto mi je drago sto sam bar ovako videla kako izgledateuser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: RR Deda Mraz 2010
27.12.2010 13:49:52   
dunja RR

Jeca RR i Viking RR:)

user posted image


(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: RR Deda Mraz 2010
27.12.2010 13:51:37   
*Alexx*
I Jeca koja krade jaknu mog Andreja user posted image  

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: RR Deda Mraz 2010
27.12.2010 14:22:32   
mejvis
A ono je tamo bila takva ludnica i gužva da sam ja jedva sa ponekim popričala!user posted image
Ali bilo je lepo....user posted image
Sve su nam žene lepe, i deca naravno!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 1206
   RE: RR Deda Mraz 2010
27.12.2010 15:39:36   
Anoniman
Hvala Dunja,imam samo dve slike Andrejeve sa DM user posted image
Super su sve slikeuser posted image
Evo je nasa SuncicaBg sa mojom bebanom user posted image
user posted image


(odgovor članu mejvis)
  Direktna veza do poruke: 1207
   RE: RR Deda Mraz 2010
27.12.2010 15:51:50   
dunja RR

imam ja još slika, nego nemam vremena da ubacim, nadam se da ću uskoro user posted image

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 1208
   RE: RR Deda Mraz 2010
27.12.2010 19:29:37   
Suncicabg
Mene nije baas dugo bilo! Slike su prelepe user posted image
A mala Ribizla je moj idol user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: RR Deda Mraz 2010
27.12.2010 20:23:55   
Anoniman
Sunci, preslatke ste

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 1210
   RE: RR Deda Mraz 2010
27.12.2010 20:29:22   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Sunci, preslatke ste


Primamo i tebe u kadar da budes slatka sa nama user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1211
   RE: RR Deda Mraz 2010
27.12.2010 22:38:36   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: lesica


Trco,ma moj muzic je ustvari Boban user posted image user posted image user posted image I mene je nekada davno mnogo istripovao sa tim koliko lice mada nikakve veze nemaju...mada ko ce ga znati ciji je deda tu sta radio u mladosti user posted image






AHA!!! Znala sam!!!! A kriješ njc njc nećeš bidneš slavna!!!!!!


IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: ribizla

LiliT je jedna otkacena devojka za koju mi rekose da licim na nju,hvala na komplimentu




Si ti sigurna da si mislila na mene? Ti si riba i po (a ja sam samo po), baš sam komentarisala kako si lepa
ŽeMske, kada pijemo kafu?





LillyT - će bidneš ti bivena kad ti dođem u Bg. definitivno - neću da te čujem da se žaiš na liniju




_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: RR Deda Mraz 2010
27.12.2010 22:43:42   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

Evo i ja neku slicicu da stavim
user posted image



joj što mi se sviđa ova slika user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 27.12.2010 22:44:26 >

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 1213
   RE: RR Deda Mraz 2010
29.12.2010 11:26:40   
Jeca*
DUNJA? KAD ĆE SLIKE IZ IGRAONICE? (one profesionalne) user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1214
   RE: RR Deda Mraz 2010
30.12.2010 8:56:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Mene nije baas dugo bilo! Slike su prelepe user posted image
A mala Ribizla je moj idol user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 1215
   RE: RR Deda Mraz 2010
3.1.2011 12:12:21   
nala
Hello!
Kao prvo srecna vam Nova godina i da ste mi zive, zdrave i srecne, a za ostalo se pobrinite same. Isto zelim i vasoj decici, a trudilicama da sto pre budu trudne i rode nam divne bebice, a trudnicama da uzivaju u trudnoci i sto pre ugledaju ta divna bica i uzivaju sa njima. user posted image
A kao drugo, sorry sto se ovako dugo nisam javljala.user posted image Nije mi radio net. Dosla sam iz BG-a 26.12., ali eto, sram me bilo i stidim se.
Jos nisam stigla da pogledam ljudski slicice sa druzenja. Ali valjda cu ovih dana da se ispravim, pre nego se bacim na spremanje za Bozic. user posted image
Druzenje je bilo divno. Moje starije dete je odusevljeno i predstavom i poklonima. Ona je inace dobila gomilu paketica i bila na ne znam ni ja koliko predstava u pozoristima i internog karaktera (pred Novu godinu), ali joj je ovo nekako ostalo u najboljem secanju. Valjda zato sto je pretposlednja dobila paketic i bila toliko u iscekivanju istog ili zato sto je dobila WOW igracku. Reklama je cudo, pet dana se bez prestanka igrala sa svojom i igrackom svoga brata. user posted image Jeste malko bila razocarana sto nisu razlicite, ali ni to joj nije toliko smetalo. user posted image
Kad budem imala vise vremena okacicu neku slicicu.
Sve u svemu, Dunja i ostale devojke koje su se jako potrudile, hvala vam na divnoj organizaciji i na druzenju. Valjda cu sledeci put imati prilike da malo vise popricam sa svima. Sada smo bili usredsredjeni na Deda Mraza user posted image . A i Aleksa je bio najmladja beba, pa sam morala sve vreme da ga pazim (iako je spavao kao top uz svu onu buku i guzvu user posted image )
Pozdravljam vas sve user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1216
   RE: RR Deda Mraz 2010
3.1.2011 12:57:06   
SUPER MAMA
naala to je voa bebea koja je spavala ko topuser posted image
user posted image
user posted image
Cak je spavao kad se slikao i sa Deda Mrazemuser posted image
user posted image
Dusa mala

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 1217
   RE: RR Deda Mraz 2010
3.1.2011 15:12:25   
LillyT
SM, svaka čast za tvog muža, sve je ispratio aparatom user posted image



_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 1218
   RE: RR Deda Mraz 2010
3.1.2011 16:48:33   
aleksandrova
divne slike...sve ste prelepe user posted image

_____________________________

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 1219
   RE: RR Deda Mraz 2010
3.1.2011 17:01:03   
SUPER MAMA
IZVORNA PORUKA: LillyT

SM, svaka čast za tvog muža, sve je ispratio aparatom user posted image



Vredan,vredan mora se.user posted image user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 1220
   RE: RR Deda Mraz 2010
5.1.2011 17:20:33   
Diabla
E sad ja moram da komentarisem malouser posted image Vecinu vas znam kako izgleda iz slika koje ste kacili, ali uvijek je postojalo par ljudi za koje nisam znala kako izgledaju. E sad:

LillyT, ti si me sokirala, jer izgledas upravo onako kako sam te ja zamisljala, to je nevjerovatno, jer uvijek ispadne suprotno!!!! I super izgledas, mrsava si kao grana, a tamo mi pricas da si debela.user posted image user posted image user posted image Da te vise nisam cula.

Mihi, tako mi je drago sto sam i tebe napokon vidjela, poslije toliko vremena, pa makar i preko slika. Ti si suprotnost kako sam te zamisljala. Tako si mladolika, a uvijek si naglasavala svoje godine, pa sam te i zamisljala kao stariju. kad ono Mihi kao curicauser posted image I hvala ti sto si uvijek tako smirena, spremna da pomognes, jednom rijecju DAMA. Nego necu vise, znas koliko te cijenim.

Ostale cure uglavnom znam. Ali moram da pohvalim nasu Dunju, uvijek je vesela i pozitivna, isto tako mi izgledas kao neki djevojcurak! user posted image

Mayo, svaka cast na organizaciji, necu da te hvalim, znas koliko te cijenimuser posted image

Super mama
, svaka cast na slikanju! Monika je preslatka.

Cure, neke i ne poznajem, nisam cesto bila tu, ali divne ste, i bebice su preslatke! Blago vama, kako ste se divnoooo druzile! E sledece ljeto, ima da se sastanemo kada dodjete na more! Ljubac svima!




_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 1221
   RE: RR Deda Mraz 2010
5.1.2011 18:45:38   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Diabla

E sad ja moram da komentarisem malouser posted image Vecinu vas znam kako izgleda iz slika koje ste kacili, ali uvijek je postojalo par ljudi za koje nisam znala kako izgledaju. E sad:

LillyT, ti si me sokirala, jer izgledas upravo onako kako sam te ja zamisljala, to je nevjerovatno, jer uvijek ispadne suprotno!!!! I super izgledas, mrsava si kao grana, a tamo mi pricas da si debela.user posted image user posted image user posted image Da te vise nisam cula.

Mihi, tako mi je drago sto sam i tebe napokon vidjela, poslije toliko vremena, pa makar i preko slika. Ti si suprotnost kako sam te zamisljala. Tako si mladolika, a uvijek si naglasavala svoje godine, pa sam te i zamisljala kao stariju. kad ono Mihi kao curicauser posted image I hvala ti sto si uvijek tako smirena, spremna da pomognes, jednom rijecju DAMA. Nego necu vise, znas koliko te cijenim.

Ostale cure uglavnom znam. Ali moram da pohvalim nasu Dunju, uvijek je vesela i pozitivna, isto tako mi izgledas kao neki djevojcurak! user posted image

Mayo, svaka cast na organizaciji, necu da te hvalim, znas koliko te cijenimuser posted image

Super mama
, svaka cast na slikanju! Monika je preslatka.

Cure, neke i ne poznajem, nisam cesto bila tu, ali divne ste, i bebice su preslatke! Blago vama, kako ste se divnoooo druzile! E sledece ljeto, ima da se sastanemo kada dodjete na more! Ljubac svima!





Hvala draga user posted image

user posted image

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 1222
   RE: RR Deda Mraz 2010
5.1.2011 18:50:29   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Diabla


Cure, neke i ne poznajem, nisam cesto bila tu, ali divne ste, i bebice su preslatke! Blago vama, kako ste se divnoooo druzile! E sledece ljeto, ima da se sastanemo kada dodjete na more! Ljubac svima!




Diabla user posted image
Doći ćemo kod tebe na Bahame (onako čoporativno) da pijemo koktele, a dečica neke se vijataju po plaži, ogradićemo jedan deo, pa neka se druže.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 1223
   RE: RR Deda Mraz 2010
9.1.2011 13:44:42   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Tatamata


Bili smo kod Deda Mraza! Drugari, druženje, program i pokloni su bili fenomenalni.


....2011. na pragu, predvečerje 2010. zimaaaaaaa; na mesto sastanka pristižu dame sa Ringeraje i u Beogradu i u Novom Sadu. Mame stižu sa svojim malenima, neke sa tatama, nekoliko njih bez dečice ali svi sa Ringerajom u srcu.


Ona nas veže i po njoj se prepoznajemo. Mnoge od nas prvi put se vide, zovemo se po nickovima tako nam najlakše. Gledamo se u početku čudno ali polako shvatamo - pa mi se već dobro, dobro znamo; toliko smo reči, rečenica razmenile na Ringeraji, bile tu kada je nekoj od nas bio potreban savet, podrška, pomoć, topla reč; radovale se zajedno; sada smo tu, upoznajemo se uživo, a toliko toga već znamo jedne o drugima, toliko smo toga već proživele zajedno. Uzbuđene smo.....ja razmišljam u sebi - to su moje drage, drage devojke sa Ringeraje. Srce mi je puno*** I žurka počinje..............

Hvala svima koji su bili i ulepšali ovo veče svojom lepotom, pozitivnom energijom i dečijim smehom. Preuzeli smo vaše citate i slike i napravili jedan divan kolaž!


Pogledajte fotoreportažu sa Ringerajinog susreta sa Deda Mrazom!




_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 1224
   RE: RR Deda Mraz 2010
12.1.2011 10:50:00   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Maya21

simke evo ovako

user posted image


juče kada sam pakovala paketiće (za porodilje, trudnice i decu) našla sam dva vaučera na dnu kutije sa Dexy co bebi alarmom, upali i tu završili, neslavno user posted image

Jeco RR, dajem ti kada dođeš po svoju Božen nagradu user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 48 [49] 50   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 48 [49] 50   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here