|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rucni masazeri
8.10.2010 19:16:43   
Shishica
Tipa ovog ili ovog

Ima li ih ko.. kako deluju?

Mamina koleginica ima taj R&T i kaze da je odlican...a citala sam jos pozitivnih komentara na nekim forumima...

Razmisljam da skupim pare za tako nesto..

Cini mi se da konkretno ta dva proizvoda nemaju razlike sem sto taj skuplji ima deo za pete..sto bi ja jaaaaaaaako volela..bolesna sam za mekanim stopalima... user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Rucni masazeri
9.10.2010 11:08:24   
Anoniman
imas li ideju koliko kostaju? kad sam videla temu mislila sam da su cisto masazeri, ali ovi bi trebalo ne samo da opustaju nego i da oblikuju user posted image
ja sam inace gledala ( i probala u radnji) nesto sto je kao prekrivac za stolicu  ili fotelju koji masira, a da pritom nije citava stolica, nego moze lepo kasnije da se sklopi, osecaj je fantastican, a kosta oko 100e. sad trepcem muzu da ga ubedim da mi to kupi za rodjendanuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Rucni masazeri
9.10.2010 12:19:00   
Shishica
Pa gore su linkovi i ima tamo i cena... jedan je 3300, a drugi 5000..

Trepci i upalice! user posted image Jos ako ti je rodjendan za koji mesec....moze da skupi novce..

Ja dzabe mogu da trepcem..moj je nekako suvise realan i ekonomican..jedino da ja skupim pare kad se neko sazali na moj novcanik user posted image



< Poruku je uredio Shishica -- 9.10.2010 12:20:49 >


_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Rucni masazeri
11.10.2010 12:48:43   
Shishica
E ja mislila bicete pune iskustva sa ovim, a vi nista!

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Rucni masazeri
11.10.2010 12:54:59   
Jeca*
ja sam "protivnik" toga jer da to deluje niko ne bi išao na masaže u salone i sl...a sa druge strane, ti treba da se "drndaš" sa tim sama..ne znam, ja sam lenja, mene bi posle nekog vremena sigurno mrzelo

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Rucni masazeri
11.10.2010 13:14:12   
Shishica
Ne verujem ja toliko u to da bi skinula salo sa tim vec da bi se sigurno opustila dobro, a i MM user posted image
Mama je moja isprobala kada je koleginici stigao postom na posao i kaze da je mnogo dobro.. Ona ne pada ni na sta,ali ovo joj se bas dopalo..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Rucni masazeri
13.1.2011 11:45:54   
Shishica
Za godisnjicu sam dobila R&T i odlican je! Jak je bas bas..

Videcemo sta cu do mora postici, ali dovoljno je i da me opusti posle uzasno teskog dana..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Rucni masazeri
13.1.2011 21:24:37   
Alexis79
Izvini ja sam se setila one epizode iz serije "Sex & Grad" kad  se Samanti pokvari vibrator koji je ustvari masazer  pa daje savete onim zenama u radnji.
 KLIK

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Rucni masazeri
13.1.2011 22:10:23   
dacca
Meni je majka dala ovaj drugi, nije los, ali j sam lijena user posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Rucni masazeri
13.1.2011 22:12:37   
Shishica
user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Rucni masazeri
13.1.2011 22:15:30   
Podrum Š.
IZVORNA PORUKA: Alexis79

Izvini ja sam se setila one epizode iz serije "Sex & Grad" kad  se Samanti pokvari vibrator koji je ustvari masazer  pa daje savete onim zenama u radnji.
 KLIK
Suze su mi išle na oči za vreme te scene user posted image user posted image user posted image
Ja imam onaj što se stavi oko struka, guze (gde već) i uključi se pola sata .... radi fenomenalno... samo kada bih ja češće sela (imala) tih 30min user posted image

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Rucni masazeri
13.1.2011 22:16:28   
dacca
jojjj bezobraznice

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Rucni masazeri
24.1.2011 12:42:40   
lenaa
Sishice jel dobar masazer?

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Rucni masazeri
12.6.2012 13:13:27   
AndreaK
i ja se to pitam, ne javlja shisica utiske...
razmisljam da kupim neki i sada ih upravo "proucavam" ...ima li nekog sa iskustvom?

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Rucni masazeri
18.7.2012 11:00:02   
ivanaaaa88
Dobri su Beurer rucni masazeri (made in germany) A nisu puno skupi.
Evo vam link jedne zanimljive prodavnice pa pogledajte https://www.facebook.com/samo.opusteno.3133
http://www.samoopusteno.tk/ user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Rucni masazeri
12.3.2013 8:50:29   
Shishica
E, masazer jeste dobar, dobra mu je jacina, ali najvise sam ga koristila sa onom turpijom za stopala-savrseno.. vec se istrosilo skoro.

Kao i obicno, kao i sa drugim stvarima, uvek vas mrzi da koristite nesto redovno pa ne mogu da kazem da li i na sta deluje..
Ali ovih dana mislim na njega i kanim se da ga koristim, pogotovo sad posle drugog porodjaja..

(odgovor članu ivanaaaa88)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Rucni masazeri
10.6.2013 23:24:34   
Maraj
ne koristim

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Rucni masazeri
10.6.2013 23:26:24   
madre
imamo ga, ali ga jako slabo koristimo...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Rucni masazeri
11.6.2013 7:44:05   
Shishica
Jaaao ja nikako da se nakanim da ga ukljucim... user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Rucni masazeri
5.7.2013 12:12:47   
NadaR
IZVORNA PORUKA: cvećka

Znacilo bi mi ako neko ima iskustva sa ovim aparatom, npr. ovakvim ? Ne mora da bude bas ovakav, nasumicno sam prenela sliku sa Google-a, cisto da objasnim o kom tipu se radi... Bas bih kupila mm za godisnjicu, ali nikako da ukapiram na koji fazon radi.. Posto je vecina "hidro" masazera, znaci li to da treba sa njime biti blizu izvora vode, da bi to moglo da se prikljuci ili se samo sipa voda odozgo? Kako se odrzava? Znaci li zaista nesto za stopala ili je cisto reklama? I na sta treba obratiti paznju pri kupovini?

IZVORNA PORUKA: Trcosava

Cvele, u te masažere se sipa voda, a mora da bude blizu izvora struje jer se uključuju u struju. Te fore imaju kod svih pedikira i meni lično nije ništa WOW, mislim posle skoro sat vremena u istim ja nisam osetila nikakvu razliku.


IZVORNA PORUKA: Bebilina

Moze voda, a moze i parafinska kupka. Moja kozmeticarka prvo vodom razmeksa, isturpija, pa u drugi takav sa parafinom potopi i uvije.
Cvecka u koju svrhu si uzela? Relax masaza ili otklanjanje grube koze? Sto kaze Trcosava nista wow za masazu, meni dok ne odradi rucno nista... Masazer samo salje mehurice okolo, bolji imaju i vibraciju, al opet je to slabo... Al dobro, zavisi i od osobe... user posted image

IZVORNA PORUKA: cvećka

Pa ako je to ono sto kod pedikira kiselis noge, onda necu user posted image to stvarno nista ne masira, meni treba prvenstveno u svojstvu masaze.. tj, njemu, ima bolju kozu na stopalima nego ja, njemu je samo da ga neko ili nesto masira, a ja ne mogu bre stalno user posted image sad nadjoh i ovako nesto, bez vode, mozda je bolje? Neka clanica je pisala na forumu da je kupila decku ili muzu, a uopste ne mogu da nadjem ko i gde, i kometar je bio da se ne odvaja od njega...



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Rucni masazeri
2.12.2015 12:04:41   
vonavoj
VIdim slabo se pisalo u temi,i znam da ce me uglavnom mrzeti da se masiram,ali ja od 30 dana u mesecu,bar sam 15 ukocena..pa razmisljam da mi mm kupi za rodjendan neki,makar me i on masirao..OVAJ..Da li ima neko iskustva? Mene boli kod lopatica,ramena...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here