|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 11:46:52   
Anoniman
Kada dati detetu kliker?
Kada postane razuman da kapira za šta je to?

Ja sam Luki dala pre koji dan, objasnila da se ubacuje u rupu, i to je jedno vreme funkcionisalo, ali juče kada mu je neki dečak dao, bacao je po travi a svi ostali su puzali i tražili ih.
Pa sam se ja onda pametna još i prepirala sa detetom oko naziva klikera. Ja rekoh da se ta vrsta klikera u moje vreme zvala "soder", a dete mi kaže "Nije, to je duh!"... Još su bili bozeri, običnjaci... vidi pobeže mi... kako su se zvali oni veliki... Sada ih zovu Mamuti (ako sam dobro zapamtila... Da, Džomberi su se zvali! user posted image
Jeste se vi klikerale kao male? user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 16.4.2009 12:16:10 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Klikeri
16.4.2009 11:54:56   
Buba76
Daaaaaaaa.
I moj sin sada obozava ali pojma nema, mali je jos za to.Ja sam zaboravila te nazive,ali secam se velikog Budzera i rupu smo zvali Rofa a sada ove nista ne razumem...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Klikeri
16.4.2009 11:55:42   
Buba76
Sada sve nesto zovu kec,mec,pec...

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 3
   [Obrisana poruka]
16.4.2009 11:56:48   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Klikeri
16.4.2009 12:03:08   
Buba76
Da isto izmedju dve vatre...pa oduzimanje zemlje...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Klikeri
16.4.2009 12:04:05   
Ana RR
Ja sam se slabo igrala sa devojčicama, bude mi zanimljivo neko vreme a onda mi dosadi ono prenemaganje sa lutkama! Ali nisam volela klikere, nemam pojma zašto user posted image

Imala sam drugare i sa njima vozila bajs, čitali stripove, slušali AC/DC (zamisli klince od 5,6 godina kako skaču uz Thundrstruck), kad se ćale vrati iz inostanstva onda sa njim na fudbal, tenis, basket, sednemo na tribinu, kupimo semenke i on mi ljušti i uživamo! I hvala bogu što nisam izrasla u muškaraču user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Klikeri
16.4.2009 12:06:29   
Modessty
mi smo zimi igrali klikere u sobi. Moj brat, ja i tata. user posted image Tepih nam bio zelene boje pa se odlično videli krugovi umesto rupa iscrtani belom kredom. user posted image igrali se po ceo dan.

A kad je lepo vreme onda napolje u dvorištu sa drugom decom. Oni veeeeliki klikeri su se zvali Bambolajci kolko se sećam. Ostalih naziva se ne sećam

to je bilo leeepo vremeeeeeuser posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Klikeri
16.4.2009 12:09:00   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Ana80

Ja sam se slabo igrala sa devojčicama, bude mi zanimljivo neko vreme a onda mi dosadi ono prenemaganje sa lutkama! Ali nisam volela klikere, nemam pojma zašto user posted image

hvala bogu što nisam izrasla u muškaraču user posted image



user posted image user posted image user posted image
i ja sam više volela da se igram sa dečacima. Lutke mi bile dosadne user posted image
Igrali smo i mi izmedju dve vatre, i igrali smo badminton i fudbal i svašta nešto što više i ne mogu da se setim kako se zove user posted image
a bicikle, rolšule i skejt da ne pominjem user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 12:12:32   
Ana RR
Mi smo dugo stanovali privatno, i kad sam imala 3 godine gazdin sin, koji je tada imao oko 15 godina me nauči da vozim biciklu. Ali pošto nismo imali mali, dečiji bajs, on me učio na onoj muškoj, velikoj koja ima šipku na sredini, između sedišta i upravljača.
I ja se provičem ispod te šipke, ispružim ruke da dohvatim guvernalo i vozim!

Zamisli tu scenu! user posted image user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 16.4.2009 12:16:53 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 12:18:05   
Anoniman
Hm, morala sam da prilagodim naziv teme... ne možemo mi žene pisati samo o klikerima... user posted image

Hajde pišite... čega ste se još igrale napolju?

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 12:21:21   
Ana RR
Mi smo voleli zimi da se skupimo, pa jedan stariji momak veže sanke za motor, pa za te sanke još jedne, pa za te još jedne... i onda nas vuče! I bude super dok ne uđemo u krivinu i svi popadamo user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   [Obrisana poruka]
16.4.2009 12:21:35   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 12:24:26   
Ana RR
Gagi, to je baš žalosno. Mi često pričamo o tome, koliko smo vremena provodili napolju, pa stalno nešto pravimo, gradimo tajno sklonište, ma od ničega napravimo igru... a danas, ako nemaju komp, mobilni telefon, igrice, oni ne bi znali šta da rade...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 12:25:12   
Anoniman
Šta je "flaša"?

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 14
   [Obrisana poruka]
16.4.2009 12:27:59   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 12:28:32   
Ana RR
Mislim da je to nešto kao žmurke...ali moraš da šutneš flašu kad se "zapljuneš"... valjda...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 12:30:29   
Anoniman
jaooooooooooo....divne li teme ........
"flasa" ono okupi se malo vise djecaka i djevojcica pa prema kome se okrene grlić flase taj recimo poljubi onog prema kome je okrenuto dno flase

igrala klikera...bili su staklenac, bambus, mjesečar, jos neki ne mogu se sjetiti kako se zovu.... rupa u koju se ubacuju zvala se "roša"
imali smo cjevke obljepljene raznim bojama izolir trake...i gadjali se onim bobicama od zove... sto se ne moze fleka oprati jer nije postojao Venish i sl sruser posted image

- igrali se ganje, žmire, lanca, izmedju dvije vatre, boba ili kvadrata...pravili turnire u tenisu....stonog tenisa pred haustorom ...
nema toga više user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 12:32:03   
Anoniman
Kod mene u ulazu nas je bilo:
1. sprat: 1 kom
2. sprat: 6 kom
3. sprat: 1 kom
4. sprat: 2 kom
5. sprat: 6 kom

To je samo moj ulaz.

Ulaz pored ih je bilo 5-6, i bila su još 2 ulaza... i tamo ih je bilo oko 10.

Zamislite tog igranja vije, žmurke, između dve i četiri vatre...

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 12:32:35   
Ana RR
aaaa, kod nas te to zove masne fote, flaša je nešto drugo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 12:32:38   
mamanp
Ja sam igrala klikera, zmurke, jurke i fudbala sa bracom i momcima iz komsiluka. Mrzela sam lutkice i nikad nisam naucila da igram lastisa. Koliko puta bi se pobila sa decacima iz ulice, dosla kuci krvavih kolena i laktova... Boze, da mi se vratiti u detinjstvo samo jedan dan...
Danasnja deca nikad nece uvideti lepotu igara koje smo mi igrali, cini mi se i da ne umeju da se igraju ko sto smo se mi nekad igrali. Mobilni telefoni i kompjuteri su im oduzeli pamet pa ne vide lepotu klikera staklenaca i lastisa...user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 12:33:46   
mamanp
Zaboravila sam igru fore (tako se kod nas zvala)

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 21
   [Obrisana poruka]
16.4.2009 12:35:08   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 12:36:17   
mamanp
Bre, Taso, sto otvori ovu temu? Razalostih se sto se ne mogu vratiti u detinjstvo.user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 12:36:17   
Anoniman
ja sam se sad pravo sjuser posted image

bas mi je bilo dobro

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Klikeri, žmurke, vije, lastiš...
16.4.2009 12:36:48   
Buba76
A jeste li igrali oduzimanje zemlje i trule kobile?
Kod nas u ulazu je bilo na svakom spratu po 6 dece,a 8 spratova...

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here