|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 [28] 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
26.10.2016 10:55:11   
Animsaj9
mi se budimo dva puta u toku noci , i dam mu da siki svaki put , zao mi ga , samo bi se razbudio , ovako povuce dva tri puta i nazad u krevetac odma zaspe

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
27.10.2016 14:25:21   
Anck Su Nmaun
Ovo postaje sve gore i gore, sinoc 5 puta .. pa poludecu zivota mi. user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
27.10.2016 14:32:17   
Animsaj9
Anck i moj D je imao isto takve faze

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
1.11.2016 22:30:57   
Animsaj9
Eco, iscitala sam sve, dusa mala... uhh valjda cemo i mi uspeti, ne budi se on zbog gladi vec iz navike

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
2.11.2016 7:15:20   
Anck Su Nmaun
Probala sam sinoc savet doktorke da mu pred spavanje dam kasicu i bio je dobar do izjutra , mucio ga nosic, mislim da je zbog grejanja. Ali zavrnula sam radijator u spavacoj al opet suv vazduh.
Moram uzeti one posudice za radijator, prosle smo polomili.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
2.11.2016 7:31:23   
suzi kju
Moje beke piju mleko samo iz navike, ne zato što su gladne.
Dobro, ne dojim, nego piju iz flašice, ali ću u svakom slučaju napisati, možda će nekom značiti.
Po savetu doktorka. Mleko sam počela da razblažujem s vodom. Sada je tokom bukvalno voda sa ukusom mleka, i već se bune ali odlučila da budem istrajna u tome. Već su velike, uopšte nema potrebe za tim mlekom noću.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
2.11.2016 7:32:35   
Maraj
Anck ja sam iskljucila radijator u sobi u kojoj L i ja spavamo.

e ovako
dakle L spava sa mnom u krevetu. Posle kupanja popije flasicu ad mleka. To je jedino mleko koje pije lored sisanja. Dakle ima ad samo pred spavanje. Posle ad mleka sisajuci se uspavljuje. Ubacim ga kod mene u krevet. Budi se 2-3 puta. E sad ...kako se budi....imam u tisak da on spava i mene trazi. On jeca , sgenje , jauce , tumba se po krevetu , dok ga ja ne uzmem , ne priblizim sebi , i dam mu da sisa. Onda se umiri. Sisa malo , okrene se na drugu stranu i nastavi da spava.
E sad ako bi ukidala i taj nocni lodoj da l da ga vratim u krevetac? Krevetac nam je u njegovoj sobi. Da l tamo da ostane il da ga unesem kod nas u sobu...ne znam sta da radim

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
2.11.2016 7:40:40   
Animsaj9
ja moram prvo da,zamenim siku nekom flasicom, pa onda ceno od flasice da se odvikavamo polako

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
2.11.2016 7:42:49   
Ed83
Maraj, ja sam sa starijim, koji se isto tako uvece budio samo da malo posisa i, naravno, dovoljno mene da probudi, odjednom prestala... nisam mogla vise... kad bi me tokom noci probudio, bila sam pravo agresivnq, mogla sam da vristim od muke... omda sam jedno vece (on je tad imao 15 meseci), sama sebi rekla da necu vise da mu dajem... on je spavao u krevecu do mog kreveta, sa otvorenom stranom, tako da je uvek mogao doci do mene. Te noci se budio i trazio, ja bih ga uzela i ljuljskala i pevala (obako sanjiva, ko zna kako je zvucalo), ali eto, pomoglo... sutra vece je sisao pred spavanje (tako se uspavljivao) i celu noc je prespavao, bez budjenja... ja sam se onda budila da vidim da li diseuser posted image ..
Sve u svemu, on je ostao da spv tu pored mene i ostao je da sisa pred spavanje, ali se vise nije tokom noci budio da sisa...
e onda je krenuo sa 2 godine ponovo da se budi, ne da sisauser posted image , nego eto komce ga znati sto.. i jos uvek se budi, ali je to za neku drugu temu...
I Izvinite na gramatickim greskama, pisem sa tel, a ekran mi mali, pa ne mogu stalno da skrolujem gore/dole da prepravljamuser posted image

< Poruku je uredio Ed83 -- 2.11.2016 7:45:25 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
2.11.2016 10:31:16   
Khaleesi
Ja sam sada poalednjih 2 nedelje pocwla da imam problem sa malim i tim budjenjem.
Kada je bila jako mala pa 3 meseca cak izbacila je nocno sisanje a sada ovako velika sa 13 opet pocela. Kao da oseca da cu jos malo da je odbijem pa svaki cas trazi da sisa.
Budi me po celu noc i tacno trazi da sisa. Ja joj gurnem vodu da pije ona odbije nekoliko puta pa onda malo pije pa zaspi. Ali sinoc se budila na pola sata. Bas nismo spavali...
Idemo sledece nedelje kod moje mame u goste pa cu tada da je odbijem.

(odgovor članu Ed83)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
2.11.2016 10:58:28   
Maraj
Khaleesi mozda je nesto muci. Tipa zubi. Moj L je slabije spavao kada je bio prehladjen i kad je imao upalu usiju....
no , kako dajete vodu bebama nocu? Mislim; da se ne ukvase?

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
7.12.2016 13:51:39   
Anck Su Nmaun
Mi smo izbacili nocno , pa vec duze vreme. Kad je prestao da sisa sa 5, posle jos neke dve nedelje i to je bilo to. Sad prvo mlekce pije oko 7h

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
7.12.2016 18:25:51   
Maraj
Super anck. Moj L ima 14 meseci , i dalje sisa nocu. Da l je navika , zato sto sapava sa mnim...sta li je ...ne znam.ni sama. Nekad imam utisak da cu poludeti , koliko se cesto budi. Ranije , kada je bio mladji , bolje je spavao. Sada se bas cesto budi. Da l zbog zuba.... ne znam ni kako cemo dnevno da izbacimo , a tek nocno....

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
7.12.2016 18:30:20   
eca89
A, joj Maraj ja sam mislila da i moju A., muce zubici, da se zato budi, ali kad sam joj ukinula nocni podoj, vise se nije budila!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
7.12.2016 19:59:34   
Anck Su Nmaun
Pa da i on sisa verujem da bi se budio jos nocu, navika je to vise nego potreba.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
7.12.2016 20:14:25   
Maraj
Stvarno eco.... eee tako mali a predju nas. Ja plabirala da mu izbacim dnevne podoje jer ih je on i do sad umao kao i kad se rodio - na zahtev. Po 10-15 puta dnevo. Da bar smanjim na 2-3 , pa posle da ukidam nocni. Al mama mi rece "Pusti ga jos , dok mu ne lorastu ovi zubi" , i tako ja odustala .... al stvarno mi je vise mucno jer se on vise igra nego sto sisa

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
3.9.2017 14:59:13   
krin 40
Samo sam S odvikavala.N i D su sami izbacili pre drugog meseca

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
3.9.2017 16:27:31   
dddaca
I moja je sama izbacila sa dva tri meseca.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
3.9.2017 16:31:31   
krin 40
To je super.A S je plakao pa sam mu davala prco razblazen sokić sa vodom.Ma ništa nije pomagalo.Sa njim sam se mučila

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
3.9.2017 16:42:55   
dddaca
A ja jos htela da je budim na tri sata, kao dete treba da jede i nocu user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
3.9.2017 16:45:03   
krin 40
Joj o tome mi ne pričaj.Sad pisasmo u napredovamje vaše bebe po mesecimauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
13.9.2017 13:52:50   
Tatjana.87
Cini mi se da moj bebac polako izbacuje nocni podoj posto polako
pocinje da sastavlja po sest sedam sati sna...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
13.9.2017 14:15:18   
krin 40
Sad će tako i da nastavi😁

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
13.9.2017 14:22:26   
Tatjana.87
A još neverujemo haha i juče i jutros se probudio petnaest minuta pre tate hehe da ga isprati na posao. Prosto drugo deteuser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
13.9.2017 14:43:41   
krin 40
Sve to fino "dodje na svoje"user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 27 [28] 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 [28] 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here