|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
11.8.2015 15:01:20   
Jole84

IZVORNA PORUKA: emicaa

Jole ima skoro tri mjeseca kako više ne pije,jednu veče rekla nema više i držala se toga.Dvije večeri je tražila,malo plakala treću ništa.Ona se i dalje budi ali sad je muče zubi,ili vrućina ili hoće spava samnom...ili ili ili user posted image nadje uvjek neki razlog user posted image


Uh superiška, nikako da presečem...Jako mi se spava pa idem linijom manjeg otpora i potrčim za flajkom user posted image
Degu da znaš da su princeze ove naše šmizle user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
13.8.2015 15:22:31   
degu

IZVORNA PORUKA: mika79

Deguuser posted image stalno mislim na tebe kako izdržavaš da radiš i da noću ustaješ po sto puta, Mene to čeka za 10-tak dana. M u poslednjih 20-tak dana ne sisa u toku noći, ali se budi 4-5 puta, ja mu dam dudu i on odmah zaspi, nekad mu dam malo vodice i on zaspi. Do sada nije plakao da baš hoće da sisa pa predpostavljam da mu i ne treba. Oko 5-6 sisa pa nastavi da spava do 8-9.



U ona meni odavno ustaje u 6-7h tako da mi je isto jel radim ili ne radim kad ustajem u isto vreme, a veruj mi da sam bila umornija kad sam bila samo kući s njom, na poslu odmorim user posted image a što se ustajanja tiče, pa odavno spava sa mnom, pa ne ustajem. T nikad nije htela cuclu, ja sam njena cucla. Bravo što se odvikavate od noćnog sisanja i što on to prihvata za sad bez ikakvog stresa, nek tako i nastavi user posted image
Jole jesu princeze, a evo imamo i male prinčeve user posted image nek su živi i zdravi, nekad će početi da spavaju.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
13.8.2015 18:19:00   
ishler
Stariju cerku Sam odvikla od nocnog sisanja sa 7 meseci, sa mladjom koja ima 11 jos vodim bitku
ona je dete koje od rodjenja malo spava sa mesec dana je spavala po pet minuta i budila se odmorna
Uvace zaspi u 8 i to ne dozvoljava da se pomeri ni minut,spava do 12 i onda krece budjenje na 1 do 2 sata.
I kada se probudi sisa minut i tp je to.Posto ne mogu vise izdrzati odlucila sam da je putim da place.Spava u mraku i kada se probudi malo kmeci i zaspi,spava do 5 i tada je konacno budjenje.
Sada razmisljam sta cu za to budjenje je ona mece da sisa pa da nastavi da spava nego je potpuno budna.
Rzmisljam da jij mozda uvedem tada jednu flasicu pa da nastavi.jer nije mi tesko ni u pola 7 da ustanem ali gde cu u pet sati?Ima li neko savet?

< Poruku je uredio ishler -- 13.8.2015 18:20:14 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
15.8.2015 15:13:10   
Didy
Budjenje u 5h se već računa u jutarnje i to više nije noćni obrok. Pretpostavljam i da bude gladna ako ništa ne jede od 20h. Slobodno joj daj flašicu nek se najede i nek nastavi da spava.
A za ova noćna cimanja - svaka čast na odluci, samo treba biti dosledan i svestan činjenice da ne činiš uslugu ni se bi ni svome detetu što mu svako malo tokom noći sipaš mleko u želudac. Ja nisam skakala na ta kenjkanja, već ako se baš zaplaču.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
15.8.2015 17:00:06   
emicaa
Didy meni je baš trebalo dugo da prelomim ali kad sam vidjela da ga pije iz navike(popije najviše 50ml) a ne što joj stvarno treba onda sam rekla dosta.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
16.8.2015 13:46:34   
Mariya
Ishler, ja bih ti predložila da pomeriš to spavanje i da je uspavljuješ kasnije, mislim da bi tako kasnije i ustala. A sigurno je gladna posle toliko spavanja, ako želiš, daj joj flašicu, ali onda ćeš je navići na nju, pa ćeš posle ili čekati da ona sama izbaci taj obrok, ili ćeš je ti odvikavati (barem ja tako mislim)user posted image
Ja sa Lu nisam imala ovakvih problema, ona je prestala da se budi noću sa 2,5 meseca i spavala je od 22-09. A H je naravno druga priča, budila se do 7-8 m. redovno, kasnije povremeno, nekad oko 4, nekad oko 6 a to su buđenja za sisanje. Koliko je buđenja bilo kad nije sisala nego ju je nešto mučilo to ne mogu ni da izbrojimuser posted image Kad je napunila 10 m, počela je malo bolje spavati i tada sam videla da joj ne treba to noćno sisanje i tu sam presekla. Nije više mala beba, zna da prespava noć - nema više sisanja noću!!! Sisa pred spavanje i nema više pre pola7 - 7. Znači ako se probudi oko 2-3-4, podignem je, nosam, mazim, dam joj vode i vratim u krevetac i gotovo, nema sise. Nekad se odmah uspava, nekad plače, nekad bude budna sat - sat ipo vremena user posted image pa se prevrće po krevecu ali ne dam joj da sisa!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
11.4.2016 7:40:14   
eca89
Dobro jutro mamike, evo i mene. Odvažih noćas da joj ne dam sisu, kad se probudi. Imale smo 3 buđenja, s'tim da ovo zadnje u 05:50h sam joj dala da sisa, kontam da je gladna, ali mislim da bi i ono prošlo lijepo. Nje plakala ni histerisala, samo je uzmem i ona nastavi spavati i vratim je nazad. Držite mi fige, da oo upali i da se ne budi vivše!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
11.4.2016 11:08:11   
branki*
Eco,drzim palceveuser posted image i javljaj kako vam ide!
Kod nas nista novo po ovom pitanju.i dalje se budi nocu 5,6 puta i sisa i tako uspavljuje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
11.4.2016 11:10:06   
eca89
Baš sam srećna, jer vidim da nije gladna, sad ćemo vidjeti, mogla sam možda i ovo u 6h da joj ne dajem, ali bilo mi je žao u 20h je večerala.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
11.4.2016 11:45:34   
IvanaSK RR
Eco, drzim palčeve da sve prodje super. Polako joj ukidaj i to jedno sisanje, velika je to devojčica :)

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
11.4.2016 12:25:11   
eca89
Jeste velika je, ali meni žaouser posted image !
Super je ona i ne traži!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
11.4.2016 12:34:33   
emicaa
Eco samo naprijed i ne odustaj,uspjećete user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
11.4.2016 12:34:38   
IvanaSK RR
Znam, razumem te, secam se koliko sam se ja isplakala kad nismo vise sisali.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
12.4.2016 7:06:49   
eca89
Da se upišem, noć br.2. Nije prošla baš kao prethodna, iali smo 2 buđenja, s'tim kad se prvi put probudila u 00:00 nije se dala spustiti do pola 2h, ali sam a kraju neka uspjela, drugo buđenje u 05:00h tad sam joj dala sisu i spavale smo do sad. Vidjećemo šta će biti večeras.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
12.4.2016 8:58:10   
branki*
Auuh,eco,sat i po vremena si morala da je nosas?user posted image ja cu odlepiti kad je budem odvikavala ili ce sisati godinamauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
12.4.2016 9:05:06   
eca89
Da, spava ona na meni, kad je krenem spušati odmah se budi, ali sam na kraju uspjela, nisam posustala, iako sa bila na izmaku snagauser posted image , čak sam je na kraju spustila i ona plače, vrti se, ja joj krene pjevat pjesmicu i ona se umiri i zaspa, konačno!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
12.4.2016 15:14:00   
choopa choops
eco bravo, samo naprijed! Mi smo isto prestali prije mjesec dana a plašia sam se kako će ići. Sve je prošlo OK, što i tebi želim user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
12.4.2016 15:33:51   
eca89
Choopo tebe sam cekala, da se javis! Je li ona sad spava nocu ili se budi jos? Ostavila sam joj jedan pred spavanje i taj jedan jutarnji, sad ne znam da li ce je to zbuniti, nadam se da ce nocas biti bolje!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
13.4.2016 0:01:22   
choopa choops
Spava pretežno. (Mislim zadnja tri dana se budi jer je prehlađena, pa joj se začepi nos). U principu, zakoprca se tu i tamo, ali to je sve u snu i dovoljno je ššš. Sad kad je prehlađena, moram da je podignem i ljuljam, ali kad nije, onda spava.
Pa i ja sam I u početku morala da dam taj jutarnji, ali sam se trudila da joj i njega ukinem baš zbog toga jer sam se isto plašila da je ne zbuni.



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
13.4.2016 0:33:07   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: branki RR

Auuh,eco,sat i po vremena si morala da je nosas?user posted image ja cu odlepiti kad je budem odvikavala ili ce sisati godinamauser posted image



Mi S nosamo i do 4 -5 ujutru i ne zaspi, bez sise.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
13.4.2016 6:45:02   
eca89
Evo i mene da se upisem, 3 noc. 3 budjenja, ali samo je uzmem i spustim za 10min.i ona spava. Sad joj nisam dala ni ujutro vidim da je raspolozenauser posted image !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
13.4.2016 6:56:55   
MishMash
Dunja, ja sam isto imala problema sa izbacivanjem tog noćnog podoja. Nisam više mogla da izdržim, imala je već 16 meseci i budila se na 20 minuta da povuče par puta.

Posle par noći nosanja i neprekidnog plakanja, rešila sam da probam da joj dam flašicu. Prvo nije htela nikako, ali je prihvatila kada sam joj dala mleko bez laktoze. Mislim da se budila nakon toga možda još jednu ili dve noći i onda je prestala.


Eco, bravo!user posted image

< Poruku je uredio MishMash -- 13.4.2016 6:57:59 >


_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
13.4.2016 7:06:49   
eca89

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: branki RR

Auuh,eco,sat i po vremena si morala da je nosas?user posted image ja cu odlepiti kad je budem odvikavala ili ce sisati godinamauser posted image



Mi S nosamo i do 4 -5 ujutru i ne zaspi, bez sise.


Uh, Dunja znači mi smo još super! Nadam se da ćemo uspjeti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
13.4.2016 7:22:38   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: eca89

Evo i mene da se upisem, 3 noc. 3 budjenja, ali samo je uzmem i spustim za 10min.i ona spava. Sad joj nisam dala ni ujutro vidim da je raspolozenauser posted image !

Super user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Odvikavanje od nocnog hranjenja
13.4.2016 15:19:05   
choopa choops
Pa mislim da što su stariji da je sve teže da ih se odvikne od noćnog sisanja. Ja kažem da sam sa L imala sreću jer je htjela dudu, pa smo uz pomoć nje pokušali, a ovo dvoje nisu pa je išlo malo teže.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here