|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Drugari
12.7.2015 17:06:39   
vikiveki
Da,o tome pričam,nekad mi je lakše da mi u goste dolaze sama deca jer sa njima znam kako i šta nego da mi dođu sa roditeljima jer onda ne mogu ni da im kažem nešto a roditelji se ponašaju kao da su im deca odrasla, a oni još klinci.Što kažeš Mila u tim situacijama ispadneš kao babaroga,ako pričaš tuđem detetu kako nešto nije uredu raditi,a njegov roditelj tu i baš ga briga.user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Drugari
15.7.2015 19:56:35   
Mariya
Jao žene...Ja sam mislila da je samo moja luda jetrva takva, kad ono-ima ih još....Sedi na metar od sina i gleda ga kako rastura i šutira pod krevet delove puzzle koje moja L sastavlja i ja ga opominjem a ona ništa. Na kraju sam ga zgrabila za ruke, podigla i odnela do nje i onda je počela da mu priča kako ne sme da rastura tuđe igračke.
A mame koje sve znaju(hehe, nekad sam i ja jedna od njihuser posted image )

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Drugari
15.7.2015 21:15:58   
vikiveki
Madanas ima svakakvih i roditelja i dece,i prava je sreća naići na nekog sa normalnim ponašanjem...zato treba ta prijateljstva i održavati.Bolje i jedan prijatelj,ali dobar nego dvadeset njih koji nisu baš kako trebauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Drugari
15.7.2015 21:34:30   
NadaR
M ima dva najbolja druga . S i N. Upoznali su se prvi dan skole i bukvalno su nerazdvojni. Zajedno su u skoli ,zajedno na treninzima karatea i nedeljom na folkloru. Voljela bih da im to prijateljstvo potraje. Mi smo poceli da se druzimo sa njihovim roditeljima pa se svi vidjamo jednom nedeljno na kafi. Mi mame kafenisemo dok traju treninzi. :-D

Ima puno djecice iz ulice ali to su mu 'obicni' drugari. M je inace takav tip da se vrlo lako svima uvlaci pod kozu. Zato ga non stop pozdravljaju i oni mali i veliki srednjoskolci .


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Drugari
15.7.2015 21:37:20   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Nada RR

M ima dva najbolja druga . S i N. Upoznali su se prvi dan skole i bukvalno su nerazdvojni. Zajedno su u skoli ,zajedno na treninzima karatea i nedeljom na folkloru. Voljela bih da im to prijateljstvo potraje. Mi smo poceli da se druzimo sa njihovim roditeljima pa se svi vidjamo jednom nedeljno na kafi. Mi mame kafenisemo dok traju treninzi. :-D

Ima puno djecice iz ulice ali to su mu 'obicni' drugari. M je inace takav tip da se vrlo lako svima uvlaci pod kozu. Zato ga non stop pozdravljaju i oni mali i veliki srednjoskolci .


user posted image Ovako nešto bih poželela svima i da traje duugouser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Drugari
15.7.2015 21:37:41   
Bibilib
Slazem se vikiveki bolje jedan ali vredan....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Drugari
15.7.2015 21:57:57   
Mariya
Baš tako. Bolje jedan, ali vredan!!

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Drugari
15.7.2015 22:35:49   
amdn
uff mi stalno menjamo najbolje drugare, posto je jedno vreme isao redovno u vrtic imao jednog, e sad posto je dugo bio odsutan onda se to promenilo, deca se onda druze sa onima koji su stalno tu,
pa sad ima nekog drugog, al jos je mali da se vezuje,
imao iz komsiluka omiljenog drugara a ovaj sad poceo da ga gura nece da se igra sa njim pa je Juri tuzan

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Drugari
15.7.2015 23:22:36   
mila83
Kod nas ne,bas dugo traju isti drugari vec,vezani su vec trecu godinu za njih.Mima ce sa Tarom i u skolu.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Drugari
15.7.2015 23:57:25   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: amdn

uff mi stalno menjamo najbolje drugare, posto je jedno vreme isao redovno u vrtic imao jednog, e sad posto je dugo bio odsutan onda se to promenilo, deca se onda druze sa onima koji su stalno tu,
pa sad ima nekog drugog, al jos je mali da se vezuje,
imao iz komsiluka omiljenog drugara a ovaj sad poceo da ga gura nece da se igra sa njim pa je Juri tuzan

Takva situacija je kod moje ćerke nikako da nađe neku dobru drugaricu,ima jednu sa kojom se druži još od vrtića i sa njom je nastavila i u školu da ide,ali vremenom drugarica je promenila ponašanje i sada koristi svaki trenutak kada ima publiku da ismeva moju V. a ona se malo naljuti pa posle opet ide sa njom.Ja vidim da je moja V. njoj kao neka vrsta drugarice koju će pred drugima ismevati a kada su same je med i mleko.I imam utisak kako godine prolaze da je sve više zavidna i ljubomorna, a V. je obožava

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Drugari
15.7.2015 23:57:43   
aleksandrici
Da ,slazem se,i moja deca imaju uzak krug drugara i mislim da je sasvim dovoljno.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 61
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Vaške i svrab, kako ih prepoznati i kako i...
Ako se otkriju vaške, ne treba zaboraviti da i drugi ukućani mogu imati parazite i zaraziti druge, a pranje kose šampono...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here