|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Skafander
21.9.2011 12:58:34   
Anoniman
Moj muž je baš danas u HU, možda ću uspeti tek naveče oko 21h da kačim sliku na RR, ok? user posted image

A inače ni ja nisam znala za drugi ulaz user posted image Odma pored Tesca u L ide neka druga mega radnja i tik u taj sami kraj Tesca su druga vrata

E vidi šta sam našla user posted image Je l sad lakše?

user posted image


< Poruku je uredio n i n a -- 21.9.2011 13:06:25 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 201
   RE: Skafander
21.9.2011 18:18:04   
cani
Gde bih mogla u BG-u da pogledam neke lepe skafandere za bebe ? Aksa,Leto,Enci menci ,gde jos ?

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Skafander
21.9.2011 18:25:16   
maslackic
Ima lepih u Prenatal u ali su i skupi..

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Skafander
21.9.2011 21:25:38   
Anoniman
Evo Tash user posted image

user posted image


(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 204
   RE: Skafander
21.9.2011 21:28:14   
Nensi*
Jao bas je sladak user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Skafander
21.9.2011 21:58:58   
Anoniman
Uopšte ja ne znam da su sve te radnje oko Tesco-a. user posted image
Skafander je super! user posted image

(odgovor članu cani)
  Direktna veza do poruke: 206
   RE: Skafander
24.9.2011 23:06:38   
New Mom
Evo novog:
user posted image
Uzeli smo u Tesco-u. Izbor tu i u C&A - savršen bez preterivanja! Prošle godine nije bilo ni 10 posto ovoga sada!
Cene od nekih 15 do 30 evra (zavisi od materijala, kroja,...).
Ovaj naš je bio oko 25 evra.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Skafander
25.9.2011 1:24:52   
Klarita
Super su skafanderi. Ja imam jaku zelju da joj kupim jedan nepromocivi, kao ranije oni  kad smo mi bili mali pa da je "bacakam" po snegu i da ne brigamuser posted image Gledala sam vece neke, ali cene su nenormalne, presladak jedan u Prenatalu, kao krzneni (odmah otpao zbog promocivosti iliti nepromocivostiuser posted image ) 7500dinuser posted image znaci nou vej da ga kupim...drugo mi se nista nije dopalo...a, kako mi je HU mlogo daleko, ce si narucim preko neke zenice...ako imate preporuku za neku zenu sa FB koju ste na prethodnim stranama  vec preporucivali, moze pliz jedna ppuser posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Skafander
25.9.2011 10:48:03   
cani
I meni molim vas ako nije problemuser posted image

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Skafander
13.10.2011 14:13:59   
aster
Imam dilemu. Da li je za dete od 18 meseci bolje da se kupi skafander iz jednog dela ili iz 2 (posebno pantalone, a posebno gornji deo). Prošle godine smo imali onaj jednodelni i to mi je bilo ok. Sad kontam da bi mi bilo nezgodno to da mu oblačim. Šta ste vi kupovale deci tog uzrasta?

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Skafander
13.10.2011 14:16:42   
Anoniman
Od prošle godine nam je još dobar, a taj je jednodelni, a kupili dvodelni, tako da OBA user posted image

(odgovor članu aster)
  Direktna veza do poruke: 211
   RE: Skafander
13.10.2011 14:17:07   
ivaj
Meni je onaj jednodelni najprakticniji.Bar do druge godine.

Kad je iz dva dela nikad nisam sto posto sigurna,sve mislim da im 'duva' negdeuser posted image

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Skafander
13.10.2011 14:19:45   
gagana83
Glasam za jednodelni za manju decu.
Mi cemo ove godine kupiti dvodelni jer Una vise ne nosi pampers pa bi mi bilo nazgodno celu da je skidam kad joj se pripiski.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Skafander
13.10.2011 14:19:46   
Olga75
mi od druge zime ( kad je imala oko 15 meseci ) nosimo dvodelni kad je bas jako zima ( kad je samo vlazno ima pecaroske pantalone ) inace samo perjana jakna i termo pantalone


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Skafander
13.10.2011 14:26:03   
New Mom

IZVORNA PORUKA: aster

Imam dilemu. Da li je za dete od 18 meseci bolje da se kupi skafander iz jednog dela ili iz 2 (posebno pantalone, a posebno gornji deo). Prošle godine smo imali onaj jednodelni i to mi je bilo ok. Sad kontam da bi mi bilo nezgodno to da mu oblačim. Šta ste vi kupovale deci tog uzrasta?

Mi smo kupili iz dva dela (gore je slika).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Skafander
13.10.2011 14:34:28   
Irence
Kod kineza u bloku 70 imate super skafandere.Za vecu decu a i za bebe.Ja se ovih dana spremam da Jeci kupim,videla sam mnogo lep za 1.200 dinara ali su imali samo sivi

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Skafander
13.10.2011 14:34:38   
aster
Sledećeg meseca planiramo da ga kupimo, pa ću videti kakva će ponuda biti. Ja nekako "naginjem" ka dvodelnom.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Skafander
13.10.2011 14:39:54   
*Alexx*
Gledam sajt Etirela - je li skihose u stvari skafander? Mislim, znam da su to pantalone za skijanje, ali ja ne skijam, i nemam pojma da li je to debljina onoga što mi zovemo skafanderom?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Skafander
13.10.2011 14:41:29   
Jeca*
da user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Skafander
27.10.2011 0:29:38   
cani
Videla sam u Aksi skafandere za devojcice marke Jungle,jednobojne,neka lepa boja,kao malko izbledela bordo,kostaju 1.050 dinara.

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Skafander
27.10.2011 8:17:39   
minavb
Kupili adidas skafander, odličan, topao, košta 7000din.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Skafander
27.10.2011 8:39:15   
Nensi*
Ja ni ne znam da li cu ove godine kupovati skafander ili ski pantalone,jer Vuku nema sanse da navucem skafander. Generalno imamo problem sa oblacenjem od kad je zahladnelo,nece ni duks sa dugim rukavima da obuce,jaknu jos teze,a skafander nema sanse. Kad sam htela da mu probam onaj od prosle godine,toliko se drao i bacakao kao da mu derem kozu sa ledja. Sacekacu jos malo,da se navikne na topliju garderobu pa ce mozda popustiti. Voli dete da bude golisavo i sa sto manje stvari. Kad mu obucem majicu sa kratkim rukavima smeje se od srece user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Skafander
27.10.2011 8:51:18   
maslackic
Da pitam vas iskusne mame
Meni je termin oko nove godine i zanima me ima li smisla kupovati skafander ili ce za itih par izlazenja napoljebiti dovoljno cebence ili neka dunjica..ja sam mislila da uzmem nesto OVAKVOporucila po sestri,pa sam odustala,ne znam ni da li ce mi trebati...sta vi mislite??

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Skafander
27.10.2011 8:58:02   
minavb
Prošle godine smo skafander nosili do marta, ako ne i duže. Ne verujem da ćeš do marta izlaziti samo par puta, tako da bih ja na tvom mestu kupila baš tako nešto. 

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Skafander
27.10.2011 9:00:19   
*Alexx*
Slažem se sa Minom.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







BUDUĆE VOĐE: 7 osobina prolećnih beba
Zima, proleće, leto ili jesen ... Da li znate da godišnje doba utiče na našu ličnost? Mnoga istraživanja pokazala su kak...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here