|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: čoko-bomba
25.12.2010 17:11:43   
Nensi*
A danas sam opet napravila tvoj cokoladni kolac user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: čoko-bomba
25.12.2010 17:13:36   
Ana RR
Uh, on mi je omiljeni user posted image

A jesi li probala Lady marmelade? I on je savršen user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: čoko-bomba
25.12.2010 17:17:39   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: nensi27

A danas sam opet napravila tvoj cokoladni kolac user posted image


A jel praviš sa malinama, ili običnu varijantu? user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: čoko-bomba
29.12.2010 19:29:58   
pepino
Imam pitanje i molim za sto brzi odgovor jer vec pocinjem da mutim koru!user posted image
Slatka pavlaka-je?user posted image
Zvucace glupo pitanje ali ja kod nas kada trazim u prodavnici slatku pavlaku gledaju me upravo ovakouser posted image da li je to isto sto i vrhnje slatko za kuvanje,npr. ona Halta ili?user posted image
Men buni i vrhnje-pavlaka,sve zavisi kako ko u kojoj drzavi kaze,ja sam mislil da ima razlike izmedju vrhnja i pavlake,a kazu mi da je to isto?!user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: čoko-bomba
29.12.2010 19:37:19   
Anoniman
Slatko vrhnje=slatka pavlaka

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: čoko-bomba
29.12.2010 19:37:55   
Nensi*
To ti je isto...Ne znam gde ti zivis,ja sam uzela Kravica slatku pavlaku...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: čoko-bomba
29.12.2010 19:39:42   
Nensi*
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Uh, on mi je omiljeni user posted image

A jesi li probala Lady marmelade? I on je savršen user posted image



Tek sad sam videla ovo,nisam videla taj recept,potrazicu ga user posted image


IZVORNA PORUKA: Ana RR


A jel praviš sa malinama, ili običnu varijantu? user posted image



Do sad sam pravila obican jer maline ne jedem jos zbog Vuka,kad prestanem da ga dojim probacu i to user posted image


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: čoko-bomba
29.12.2010 19:40:14   
pepino
Nensi zivim in Bosnia,tacnije R.S.user posted image
Ja ubjedjena da je vrhnje slicnije jogurtu,samo malo gusce,a pavlaka-pavlaka!user posted image
Kravicino mlijeko stalno kupujem,ali pavlaku slatku nigdje vidjela nisam,mislim da moze ova Halta,ja cu nju da stavim,pa sta bude,slatka je,nece propastiuser posted image
Hvala vam

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: čoko-bomba
29.12.2010 20:00:39   
Anoniman
Pepino, tu halta koristim i ja, neko malešno pakovanje, taman za tri ture "Lady marmelade"user posted image U svakom slučaju, to je ta za kolačeuser posted image

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: čoko-bomba
29.12.2010 20:32:51   
pepino
E super Nedjo!user posted image
Upravo sam ga zavrsila,tako je lijepo rasla kora dok je bio u sporetu,cim sam izvadila i zalila mlijekom sljunula se totales,mrzim to!user posted image
Jos kako mlijeko lijem trudila sam se da ga svukuda isto stavim,po ivicama takodje,ali su opet ostale,pa je fil upao nekako unutra,mrzim kada sve radim kako pise,a cini mi se da je bezveze,ispasce da je Isidorin kolac sa rupama!user posted image
I jel vama djelovao fil rijetak kad ga stavite?user posted image
Meni jeste,nadam se da ce se stegnutiuser posted image  toliko komplikacija oko prostog kolacauser posted image user posted image
I jos nesto Lu javi seuser posted image ,kod tebe dijeluje kao da si stavila mlijecnu cokoladu ili nesto ljepse nego ja i Nensi,tako ti je lijep fil,mislim na boju i sveuser posted image ,a nas tako taman,ili je to do slike?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: čoko-bomba
29.12.2010 21:32:34   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: pepino

E super Nedjo!user posted image
Upravo sam ga zavrsila,tako je lijepo rasla kora dok je bio u sporetu,cim sam izvadila i zalila mlijekom sljunula se totales,mrzim to!user posted image
Jos kako mlijeko lijem trudila sam se da ga svukuda isto stavim,po ivicama takodje,ali su opet ostale,pa je fil upao nekako unutra,mrzim kada sve radim kako pise,a cini mi se da je bezveze,ispasce da je Isidorin kolac sa rupama!user posted image
I jel vama djelovao fil rijetak kad ga stavite?user posted image
Meni jeste,nadam se da ce se stegnutiuser posted image  toliko komplikacija oko prostog kolacauser posted image user posted image
I jos nesto Lu javi seuser posted image ,kod tebe dijeluje kao da si stavila mlijecnu cokoladu ili nesto ljepse nego ja i Nensi,tako ti je lijep fil,mislim na boju i sveuser posted image ,a nas tako taman,ili je to do slike?user posted image


I meni je bilo tako,i po ivicama je ostalo slepljeno za pleh...I MORA da odstoji celu noc da se stegne,ja sam ga nacela 3-4 sata posle i bio je kao puding user posted image Ali toliko me mamio da sam morala da ga probam user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: čoko-bomba
30.12.2010 8:12:53   
Lu
IZVORNA PORUKA: pepino

Imam pitanje i molim za sto brzi odgovor jer vec pocinjem da mutim koru!user posted image
Slatka pavlaka-je?user posted image
Zvucace glupo pitanje ali ja kod nas kada trazim u prodavnici slatku pavlaku gledaju me upravo ovakouser posted image da li je to isto sto i vrhnje slatko za kuvanje,npr. ona Halta ili?user posted image
Men buni i vrhnje-pavlaka,sve zavisi kako ko u kojoj drzavi kaze,ja sam mislil da ima razlike izmedju vrhnja i pavlake,a kazu mi da je to isto?!user posted image

Jesi zakomplicirala ženo dragauser posted image
Ja sam lijepo napisala slatko vrhnje a ti slušaš ove srbijankeuser posted image
U Srbiji je to slatka pavlaka a kod nas pod tim nazivom ne postoji.
Hulala ili dolcela 5+ ili neko drugo slatko vrhnje odnosno šlag koji se samo umuti bez dodatka mlijeka.
* Nisam stavila mliječnu čokoladu, to je novi fotićuser posted image
* Biskvit i treba sa bude ljepljiv, sočan, mokar...user posted image
* Stisnuti će se fil kad se ohladi, ne brinite što je vodenast!
* najbitnije... izgleda svima; Ne mora prenoćiti kolač, na ovom minusu je dovoljno i dva sata, bito je da se ohladi i stegne.
Ja inače kad pravim kolač najviše volim napraviti naveče i zaboraviti na njega do jutra i onda je sigurno dobro ohlađen, u suprotnom ga čopkam i pokvarimuser posted image



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: čoko-bomba
30.12.2010 9:09:26   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: pepino

Imam pitanje i molim za sto brzi odgovor jer vec pocinjem da mutim koru!user posted image
Slatka pavlaka-je?user posted image
Zvucace glupo pitanje ali ja kod nas kada trazim u prodavnici slatku pavlaku gledaju me upravo ovakouser posted image da li je to isto sto i vrhnje slatko za kuvanje,npr. ona Halta ili?user posted image
Men buni i vrhnje-pavlaka,sve zavisi kako ko u kojoj drzavi kaze,ja sam mislil da ima razlike izmedju vrhnja i pavlake,a kazu mi da je to isto?!user posted image

Jesi zakomplicirala ženo dragauser posted image
Ja sam lijepo napisala slatko vrhnje a ti slušaš ove srbijankeuser posted image
U Srbiji je to slatka pavlaka a kod nas pod tim nazivom ne postoji.
Hulala ili dolcela 5+ ili neko drugo slatko vrhnje odnosno šlag koji se samo umuti bez dodatka mlijeka.
* Nisam stavila mliječnu čokoladu, to je novi fotićuser posted image
* Biskvit i treba sa bude ljepljiv, sočan, mokar...user posted image
* Stisnuti će se fil kad se ohladi, ne brinite što je vodenast!
* najbitnije... izgleda svima; Ne mora prenoćiti kolač, na ovom minusu je dovoljno i dva sata, bito je da se ohladi i stegne.
Ja inače kad pravim kolač najviše volim napraviti naveče i zaboraviti na njega do jutra i onda je sigurno dobro ohlađen, u suprotnom ga čopkam i pokvarimuser posted image




A jel ti mutis mikserom pre nego ga stavis na sporet da se otopi sa cokoladom?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: čoko-bomba
30.12.2010 10:33:42   
pepino
Ovo sto pita Nensi i mene zanima!?user posted image
Ja nisam mutila,jos nisam pogledala na sta lici,uskoro cu,pa javljam!user posted image
Al sam kuvarica i domacica,nema mi ravne na forumu,zakomplikujem nesto najjednostavnije!Od sada pravim ,,komplikovane,, kolace!user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: čoko-bomba
30.12.2010 16:31:41   
Lu
Ma ne mutim šlag, to sam samo pokušala da objasnim šta je slatko vrhnje odnosno slatka pavlaka, to je jedno te isto da zaključimo jednomuser posted image

Znači vrhnje naspem u šerpicu i dodam izlomljenu čokoladu, mješam metalnom metlicom dok ne zavrije, prelijem preko biskvitauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: čoko-bomba
30.12.2010 16:52:13   
Nensi*
E dobro,tako sam i ja radila...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: čoko-bomba
30.12.2010 17:47:32   
NadaR
Evo i ja ispekla biskvit i iznijela da se ohladi na terasu na ovih -5 user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: čoko-bomba
31.12.2010 11:05:36   
NadaR
Sad sam isjekla kolac!
Ukus je fantastican user posted image user posted image , samo mi je gornji dio nekako mljackast .



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: čoko-bomba
31.12.2010 14:12:34   
pepino
Kolac ipak i nije tako los,fili je super,stvrdnuo se,ali sam koru izgleda previse natopila pa se raspada kada vadim,to mi je krivo,ali nema veze,drugi put ce biti bolji!user posted image Eve gauser posted image
user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: čoko-bomba
31.12.2010 14:14:40   
Nensi*
user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: čoko-bomba
31.12.2010 14:21:20   
NadaR
Pepino, jel ti ovaj gornji dio cvrst ili meksi?

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: čoko-bomba
31.12.2010 14:54:56   
pepino
Nado kada sam ga mazala bio je tako rijedak,mislila sam da ga necu moci rezati,da se nece strvrdnuti,prenocio je u frizideru i bas se super stvrdnuo,nije tvrd da se ne moze rezati,ali je dosta tvrdji od koreuser posted image  koja se raspada jer sam je previse natopilauser posted image
Fil je potamanuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: čoko-bomba
2.1.2011 14:35:15   
maja19
Kolac je predivan svaka cast na receptu..htela sam da pitam da li odozgo ide nesto, nekako mi na slikama izgleda taj gornji deo tamnije..
I da li moze da se stave cokoladne mrvice ili recimo slag od cokolade pa ispadne kao torta...ili je u sustini to samo po sebi dovoljno..hvala unapred..

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: čoko-bomba
5.1.2011 17:49:26   
Lu
Majo, to što izgleda tamnije se samo tako napravi, valjda se čokolada izdigne iznad vrhnja (pavlake).
Ja ne bi ništa stavljala gore jer fil kad se sipa on je u tečnom stanju, jedino da probaš kad se ohladi...mada je meni to bilo previše, ne znam možeš probati pa javi kako ti se sviđauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: čoko-bomba
5.1.2011 17:53:59   
Sonreir
Napravila sam juce posle podne kolac i vec ga nema user posted image Super je!!! user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR
Bele pihtije
Ringerajin kuvar: Maraj



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here