|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Histeroskopija
2.4.2012 23:45:05   
hanka
user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Histeroskopija
3.4.2012 10:18:59   
jelenka
joj hanka ja sam poludela. platila sam kod ljubica histero 1000eu i verovala do skoro da je sve uradjeno kako treba. vise im vrata necu otvoriti. moram na laparaskopiju i hsg da mi se otkloni cela pregrada jer to nije uradjeno kako teba magnetna je potvrdila,a rekli su mi da je sve otklonjeno i zivela sam u nadi da cu ostati trudna a kod mene nista vec 3 godine. sad sam kod dr ane mitrovic u NF zakazano mi je za jun. i svi dr mi ricaju razlicite price vise neznam ni koga da slusam ni sta da radim niko mi do sada nije pomogao . u izvestaju od histeroskopije kako pise da mi je otklonjeno 2cm magnetna pokazuje da mi nista nije otklonjeno i sta ja sad da mislim???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Histeroskopija
3.4.2012 18:35:53   
Zebica
Dame moje da li ima neko na forumu da je radio histeroskopiju kod Andjelica u bolnici Su? Meni je ustanovljen polip na zadnem zidu materice i bila sam na dve kontrole i jos je tu... user posted image . Bitno mi je samo da znam kako to izgleda i sta je sve potrebno da nabavim za smu operaiju sto se tice opreme, jer s mi vec rekli koje analize moram pribviti...hvala

(odgovor članu jelenka)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Histeroskopija
3.4.2012 20:35:36   
nina26
Hanka pa koliko je jos ciklusa to ostalo da znam da navijamuser posted image

Jelenka, dr Mitrovic je najbolja u frontu sto se tice histeo/laparo intervencije. Ja sam kod nje trebala da idem licno po preporuci direktora NF, ali im se u tom periodu pokvario aparat pa sam radila u KBC Zvezdara.

Zebica, Andjelkovic je jedan od prvih koji je krenuo da radi laparo/histero, izuzetan strucnjak takodje, tako da si i ti u dobrim rukama, ne brini nista.

Iztrazila sam sve lekare i njihove biografije kad sam ja trebala da radim histero, tako da sam se dobro informisala. user posted image


_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Zebica)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Histeroskopija
3.4.2012 21:34:50   
Zebica
Hvalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Histeroskopija
18.4.2012 23:27:49   
hanka

IZVORNA PORUKA: nina26

Hanka pa koliko je jos ciklusa to ostalo da znam da navijamuser posted image




Nina ostala je samo jos jedna noc user posted image
Sutra posle testa znacu sta me ceka user posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Histeroskopija
18.4.2012 23:37:56   
Jole84
Reci zbogom histeroskopiji user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Histeroskopija
18.4.2012 23:44:32   
hanka
Videcemo...user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Histeroskopija
19.4.2012 10:32:03   
nina26

Nina ostala je samo jos jedna noc
Sutra posle testa znacu sta me ceka


U tom slucaju prasim te puno punoooooooooouser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Histeroskopija
19.4.2012 10:34:56   
hanka
Gotovo,jutros bandera user posted image
user posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Histeroskopija
19.4.2012 12:31:35   
nina26
Hanka 'bem mu misauser posted image nisam stigla na vreme da te zaprasimuser posted image

nije nista izgubljeno, navijamo i daljeuser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Histeroskopija
19.4.2012 23:57:01   
zmajče
Da li drage moje mislite da treba da radim histeroskopiju a da mi je UZ u redu kao i HSG, neki doktori kazu ne traba a neki gin. pa moglo bi, a niko mi ne kaze zbog čega? Da li se pregrada u materici vidi na UZ?

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Histeroskopija
20.4.2012 0:07:15   
Sanchy
Ja sam prosle godine imala neko krvarenje izmedju ciklusa pa posto se nista nije videlo na uz radila hormone i oni ok onda su me poslali na histeroskopiju medjutim posto se na uz apsolutno nista nije videlo ja nisam htela da je radim...nisam ni pogresila posto kad sam pozelela tad sam i ostala trudna znaci dzabe bih se mucila da sam otisla....tako da sama proceni ,mozda jos necije misljenje...a ako se odlucis mislim da je dr,Spremovic iz Visegradske jedna od najboljih dr i za to i uopste za problem steriliteta ko ga ima....

< Poruku je uredio Sanchy -- 20.4.2012 0:09:25 >

(odgovor članu zmajče)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Histeroskopija
20.4.2012 9:59:57   
nina26
Da li se pregrada u materici vidi na UZ?


Za mene je uz mac sa 2 ostrice...

Meni se na uz videla jasno pregrada, otisla na hsitero, i najnormalnija mi je bila materica.

Ako dugo pokusavate za user posted image , a hormoni su ti ok, nije lose proveriti prvo HSG, pa onda ako ni posle toga ne bude nista od bebe da odes na histero, jer ni jedan UZ ne moze da ti pokaze stvarno stanje materica, osim ako ne uradis histero ili laparo.

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Histeroskopija
20.4.2012 10:01:11   
Maslacak15
Draga Zmajce,
To je zbog toga , sto histeroskopija i narocito laparoskopija mogu da detektuju odredjene promene koje se ne vide na ultrazvuku i hsgu. Prisustvo oziljnog tkiva adhezija, prilepnica itd, kao i endometrioze na primer. Dijagnoza endometrioze moze samo laparoskopijom da se postavi, i istovremeno da se ukloni! Zato nije lose u odredjenom momentu proveriti stanje. Sigurno se nikome ne zuri , posto su u pitanju invanzivne operativne metode tako da masa doktora okleva da ih preporuci u ranim fazama lecenja infertiliteta ocekujuci da se problem resi i bez toga. To se cesto i desava, tj laparo i histero nisu neophodne. Ne znam sad tvoj istorijat, koliko pokusavate itd, ali mislim da u odredjenom momentu ako standardni testovi i folikulometrija, stimulacije ne dovedu do trudnoce, nije lose proveriti anatomiju reproduktivnog sistema detaljnije pre prelaska na ozbiljne postupke, tipa VTO. Tako da zajedno sa svojim doktorom treba da napravis plan i program koraka. Pozdravljam te.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Histeroskopija
23.4.2012 9:10:04   
zmajče
Hvala vam drage moje Sanchy,Nina,Maslačak na odgovoru mnogo mi znače.
Ja sam radila Hsg i jajovodi su prohodni, položaj materice kao i kontura su u redu, ovulacije uredne kao i UZ, radila sam i ASA test koji je ok, samo nisam radila histeroskopiju, a laparoskopija mi nije ni predlagana zato što su mi jajovodi prohodni, ostalo mi još i OGGT test, predložena mi je inseminacija pa će mo videti.
Hvala još jednom

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Histeroskopija
25.4.2012 22:18:53   
krusevljanka
Drage moje dame evo i mene malo na ovom forumu u svemu ovome sam nova tj.pocetnik tako da se nadam da cete imati strpljenja da mi odgovorite na neka pitanja.

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Histeroskopija
25.4.2012 22:22:46   
branki*
naravno,krusevljankauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu krusevljanka)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Histeroskopija
26.4.2012 8:34:19   
Modessty
Da li histeroskopijom mogu da se vide i krvni sudovi? Ni 2005. god a ni sada nakon ovog spontanog nije utvrdjeno zašto i gde je došlo do krvarenja i stvaranja hematoma. Jedna sestra u bolnici mi je savetovala da radim histeroskopiju, pa sad razmišljam da li da je poslušam.
Želim da znam da li postoji razlog da dva puta doživim potpuno istu stvar, spontani u maltene istoj nedelji trudnoće, ma sasvim isti scenario sem što su poslednji put bili blizanci. Meni nije normalno da se to dešava, naročitro što sam izmedju ta dva pobačaja imala sasvim normalnu trudnoću i super porodjaj

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Histeroskopija
26.4.2012 8:39:13   
daca77
Mod, bas mi je zao...user posted image
Nisam znala da si imala spontani...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Histeroskopija
26.4.2012 8:41:19   
Modessty
Daco prošlog meseca. Preživeh i to!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Histeroskopija
26.4.2012 8:47:03   
daca77
user posted image
Bice user posted image , ne brini...
user posted image


(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Histeroskopija
28.4.2012 21:28:48   
hanka
Modessty user posted image
Evo ja da se javnem,skroz su me zbrzali sa ovom histeroskopijom/laparaskopijom,ocekivala sam da cu raditi u sledecem ciklusu medjutim radim sutra popodne user posted image user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Histeroskopija
28.4.2012 22:44:56   
branki*
hanka,sutra radis i histero i laparo?bice sve u reduuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Histeroskopija
28.4.2012 22:47:57   
hanka
Da,sutra da prebrinem sve
Nadam se user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here