|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
13.10.2019 11:11:05   
Mirko Svirko
Nova iskustva, nova saznanja, prosto se upoznajemo sa drugim zenama i nacinom zivota.. Delimo recepte, savete i misljenja...Sve u svemu pozitivno misljenje imam. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
25.3.2020 10:28:43   
branki*
Moja omiljenija tema..

Utiče. Da nije rr ,odlepila bih još više. ..ovde dodjem i kuckam misli,izveštaje, dnevnike..osećam se kao deo tima..Kao psihoterapija.pišem ovo sada jer su nam kretanja ograničena. .A ujedno vidim i da nije samo moje mišljenje ispravno i jedino i da ima puno drugih žena koje drugačije skroz razmišljaju a koje su mi opet ok.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
25.3.2020 11:13:45   
flamingos
Tako je Branki👍


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
25.3.2020 20:07:27   
pari
Meni je mnogo značila rr prilikom vantelesne,pa u trudnoći pa posle trudnoće...onda sam napravila pauzu pa sam sad opet ovde posle druge trudnoće...Iskustva, mišljenja,podrška, razumevanje... 



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
25.3.2020 23:36:16   
Khaleesi
Mnogo znaci kada cujes iskustva neke druge mame koja ce iskreno da ti kaze... U svim trudnocama sam imala pitanja i kasnije sa bebama. I kada mi je bilo lose na RR sam potrazila odgovore i razumevanje za svaku situaciju. Hvala vam drage zenice.... 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
26.3.2020 13:24:13   
vocicana
Za sve mi znaci, ispuni mi dan i noc, za pitanja pod[itanja, za istresanje i moja Sanjica RR koja me uredi, ma sve mi ovo znaci. Hvala Bogu sto me je naveo na bas ovaj portal, da se bas na RR registrujem i uzivam sa svima vama i svim dozivotnim prijateljstvima koje sam sklopila ovde!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
26.3.2020 15:31:31   
branki*
Da...Ja npr osećam mnogo blisko i sanjicu i lesicu i voci i anu našu. .I dosta još nekih žena. .Mnogo bliže nego drugarice neke svoje sa kojima se družim. Sanjicu nikad nisam upoznala npr.Anu sam videla i bila sa njom i pomogla mi je..mogla bih kuću da joj poverim bez pečata i potpisa..Takvo mišljenje imam o njoj.I utiče pozitivno.da.jer postajemo bolji i otvoreniji ljudi.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
27.3.2020 11:36:14   
Filadendronka
🌈🌈🌈Boji mi dan...🌈🌈🌈

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
27.3.2020 11:38:03   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: branki*

Da...Ja npr osećam mnogo blisko i sanjicu i lesicu i voci i anu našu. .I dosta još nekih žena. .Mnogo bliže nego drugarice neke svoje sa kojima se družim. Sanjicu nikad nisam upoznala npr.Anu sam videla i bila sa njom i pomogla mi je..mogla bih kuću da joj poverim bez pečata i potpisa..Takvo mišljenje imam o njoj.I utiče pozitivno.da.jer postajemo bolji i otvoreniji ljudi.


Rasplaka me branki user posted image ljubim te user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
27.3.2020 12:05:00   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: branki*

Da...Ja npr osećam mnogo blisko i sanjicu i lesicu i voci i anu našu. .I dosta još nekih žena. .Mnogo bliže nego drugarice neke svoje sa kojima se družim. Sanjicu nikad nisam upoznala npr.Anu sam videla i bila sa njom i pomogla mi je..mogla bih kuću da joj poverim bez pečata i potpisa..Takvo mišljenje imam o njoj.I utiče pozitivno.da.jer postajemo bolji i otvoreniji ljudi.



Branki😘 ja se nadam da cete posle ovoga uskoro da nam dođete. Planirate odavno. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
29.3.2020 18:06:02   
vocicana
Sanjica RR da znas da se ubutavam u taj dogadjaj i susret, sa Branki, bas mi je zelja da je upoznam i zagrlim i nju i decu.A vas sam se uzelela jako.
Branki user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
18.6.2020 12:41:49   
bikicaV
Uveseljava me!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
19.6.2020 6:52:47   
bikicaV
Malo jutarnje razgibavanje, puno fobrih clanaka o svemu

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
19.6.2020 8:18:55   
emicaa
bikica zaista nema potrebe da pises post za postom samo da bi se nakupilo sto vise...



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
24.9.2020 15:33:20   
Queen Lady
Mnogo toga... Vise se smejem. Iscitavala sam par puta neke teme na poslu, kada imam lufta, jedva sam se suzdrzavala da ne puknem od smeha. Vec sam pricala da sam bila registrovana na jos dva foruma... Ali evo na RR sam se zadrzala i osecam se opusteno, devojke, zene su divne. Atmosvera je uvek opustena kada god sam ovde... A to mi mnogo fali i treba u zadnje vreme....

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
24.9.2020 15:39:55   
mikica88
Puno toga ima za procitati, iskustva i saveta dosta.

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
30.12.2021 15:20:16   
Mirko Svirko
Ovde smo kao jedna zajednica i puno toga saznamo.

Nasmejemo se i rastuzimo se ali zajedno.I nekako je sve lakse uz RR.

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
30.12.2021 15:43:55   
Sanjica26 RR
Upoznale drage ljude i nastavili prijateljstvo i sa jednom forumasicom preraslo u kumstvo.
Eto kako utice na mene i jos utice evo punih 12 godina.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 30.12.2021 15:44:28 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
31.12.2021 9:22:11   
Mirko Svirko
Vau Sanjice....

Cestitam. Bas lepo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
31.12.2021 9:50:48   
dddaca
Stvarno super Sanjice, nisam znala za to

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
31.12.2021 10:34:08   
Sanjica26 RR
Devojke, ona je iz mog grada. I ona je dosla kao ja sa strane. I kad sam bila trudna i ona je ovde kuckala. I skontasmo da zivimo u istom gradu. Ni ona, a ni ja nismo imale nikoga u novom gradu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
31.12.2021 12:05:00   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Ovde smo kao jedna zajednica i puno toga saznamo.

Nasmejemo se i rastuzimo se ali zajedno.I nekako je sve lakse uz RR.
Isto.Radujem se svačijem uspehu.Tužna sam kada je neko bolestan,a srećna kada saznam da ste svi dobro.Divne osobe sam"upoznala".Tu smo da se družimo,pogotovu kad su otključani kaladont i asocijacije,a kafanče zaživi.Jeste da ponekad samujem u njemu,ali-dan započinjem sa vama uz"dobro jutro" i završavam uz"laku noć".Da ste živi i zdravi.Puno pozdrava svima u redakciji naše predivne RR.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
31.12.2021 16:01:34   
Bambino1
Sanjice stvarno lepa prica. 🙂 Kratko sam ovde, ali mi je drago da ima finih ljudi sa kojima mogu razmeniti misljenje i iskustva. Pa ko zna, mozda se nekad sa nekom od vas i sretnem, sprijateljim. 🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
31.12.2021 16:07:01   
Sanjica26 RR
Sa mnom ce sigurno da se upoznas, kad dodjem kod svojih 😊

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 249
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here