|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
11.11.2013 21:44:39   
Modessty
user posted image Dijana i ja bi mogla da krenem sa privatnom praksom user posted image Ali ajde što ja znam mnogo toga, nego kad moj muž krene da objašnjava ženama šta treba da rade ako imaju problem sa zatrudnjivanjem i slično i još doda:" Imaš super forum, Ringeraja, moja žena se opravi zahvaljujući njima" user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
11.11.2013 21:52:14   
dijana1*
Hahahahahaha identicnouser posted image
Tako i moj krene da objasnjava, pre neki dan je jednoj "gospoji" rekao kako sam trudna a ona pitala koji sam nesec a on sav bitan sada jr u 33-oj nedelji jos samo malo da udje u 9-ti pa onda kada god da kreneuser posted image zeni cudno , otkud on zna za nedelje user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
11.11.2013 22:00:42   
Janncica

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Rr je "mojih 5 minuta" user posted image
Zahvaljujući RR izvukla sam se iz depresije 2009 god.
Stekla sam nove prijateljice koje me čine srećnom i bogatom ženom!
Da ne pominjem koliko sam naučila o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci.... o meni samoj


user posted image Da ne pisem isto... user posted image Najzesci mi je mm...kad god nesto nekome od nas fali,nismo sigurni u za nesto sto se tice dece,zdravlja,vaspitanja on mi kaze,pitaj tamo one tvoje drugarice. user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
11.11.2013 22:00:42   
Misha i Ljisha
I ja svim trudnicama preporucujem rruser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
11.11.2013 22:12:16   
milicicak
Ja sam ovde nasla pomoc, savet i podrsku kada mi je trebalo. Lakse mi je kada znam da ima i drugih mama koji se susrecu sa slicnim problemima i kada imam sa kim da razmenim iskustva i dobijem povratnu informaciju...
A kako pozitivno utice na mene? Paaaa postala sam tolerantnija user posted image ovde pored korisnih saveta mogu da se procitaju i oni, pa recimo, nekorisni user posted image i umesto da se nerviram i objasnjavam, ja pomislim da svako ima pravo na svoje misljenje i obrisem post... to sam pocela da primenjujem i u svakodnevnom zivotu, jednostavno ucutim, i moram da priznam da mnogo pomaze...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
28.1.2014 20:20:05   
dunja RR
user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

user posted image Dijana i ja bi mogla da krenem sa privatnom praksom user posted image Ali ajde što ja znam mnogo toga, nego kad moj muž krene da objašnjava ženama šta treba da rade ako imaju problem sa zatrudnjivanjem i slično i još doda:" Imaš super forum, Ringeraja, moja žena se opravi zahvaljujući njima" user posted image



< Poruku je uredio dunja RR -- 28.1.2014 20:21:03 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
13.9.2014 14:03:03   
branki*
utice pozitivno na puno nacinauser posted image
-uvek imam zanimaciju i razonodu,
-dobijem savete i cujem tudja misljenja i iskustva,
-virtuelno sam upoznala puno zabavnih i divnih devojaka sa kojima mogu o svemu da pricam i cine mi se kao prave drugarice iako se ne poznajemo licno,
-kad procitam kako neko eto sprema kucu ili kuva nesto zanimljivo ili sta vec,i ja dobijem nekako poriv i motivaciju da nesto spremim lepo ili da sredim,
-u toku sam sa svim i svacim jer uvek ima nekog ko je cuo najnoviju vest ili dogadjaj,
-mogu da se izjadam,isplacem,nasmejem,besnim,salim,sve...


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
13.9.2014 14:16:40   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: branki RR

utice pozitivno na puno nacinauser posted image
-uvek imam zanimaciju i razonodu,
-dobijem savete i cujem tudja misljenja i iskustva,
-virtuelno sam upoznala puno zabavnih i divnih devojaka sa kojima mogu o svemu da pricam i cine mi se kao prave drugarice iako se ne poznajemo licno,
-kad procitam kako neko eto sprema kucu ili kuva nesto zanimljivo ili sta vec,i ja dobijem nekako poriv i motivaciju da nesto spremim lepo ili da sredim,
-u toku sam sa svim i svacim jer uvek ima nekog ko je cuo najnoviju vest ili dogadjaj,
-mogu da se izjadam,isplacem,nasmejem,besnim,salim,sve...




user posted image user posted image user posted image

Ringeraja pokrece puno pozitivne energije u nama, kad god sam lose raspolozena, procitam nesto, ili pogledam temu slike nase decice, ili trudnickih stomaka, i odmah mi se raspolozenje popraviuser posted image

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
13.9.2014 17:54:23   
anita
U svakom trenutku kada imam pitanje ili neku situaciju znam i 100% sam sigurna da cu odgovor pronaci ovde na rr.
Pored odgovora, uvek mogu da cujem iskustva drugih zena.
Mnogo toga sam naucila ovde na rr.
user posted image user posted image user posted image za rr.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
13.9.2014 22:00:19   
Torbica
Uzivam!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
13.9.2014 22:14:16   
17 joka
RR- je postala moj dom, iz razloga sto se ovde uvek osecam divno

dozivela sam ovde veliku podrsku, snazno navijanje i veliki zagrljaj i rame za plakanje kada mi je bilo najteze

stekla sam divna prijateljstva, upoznala divne zenice, mnoge cu tek upoznatiuser posted image

i znam da cu ovde imati divnu podrsku i srecu svih vas kada budem ostvarila svoj najveci san, o savetima i razumevanju da nepisem, ja prosto obozavam RR-ju i sve vas

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
13.9.2014 22:17:19   
Mala Elena
Pozitivno naelektrisani ljudi. ..druzenje, iskustva, saveti , kafana,..user posted image .kada sama pijem kafu, udjem na rr i vidim sa jos neko to radi u istom trenutku i vec nisam sama!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
13.9.2014 22:21:23   
Sanjica26 RR
Upoznala divne zene. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
1.3.2017 12:48:29   
AnaTamara
user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
1.3.2017 15:36:54   
emicaa
uvijek neko ima neki pametan savjet,a mozda sam i ja sa nekim savjetom nekome pomogla.
Imam divne prijateljice ovde,koje me oraspoloze kad mi to treba,uvijek su tu da daju podrsku.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
1.3.2017 15:49:00   
eca89
Ekipa mi je super, toliko su mi drage ženice, kao da ih i lično poznajem!
Što kaže Emica, uvijek neko ima dobar savjet!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
1.3.2017 16:24:05   
Anck Su Nmaun
Ja sam vec pisala, toliko lepih i pametnih saveta i iskustava od zenica na RR da sam za citav zivot zahvalna.Za Hiljadu stvari sam imala nedoumice, pogotovo sa prvim detetom a RR mi je sve olakasala...i uvek samo pozitiva na RR! user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
1.3.2017 16:58:38   
suzi kju
Slažem se sa Ecom, uvek prijatna atmosfera, uvek imala podršku, savet, informaciju,pomoć .

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
1.3.2017 17:07:33   
Duškić
Korisni saveti, procitas iskustva drugih majki, zena, trudnicauser posted image ..Smislis sta da spremas za rucak,,svratis popijes kafu u kafani,baru, od kuce i tako..

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
1.3.2017 17:10:25   
mati
"Upoznala" sam divne zenice, stekla neka znanja o bebama i deci, nekad podelila neko svoje iskustvo i znanje, izjadam se kad nemam kome i pisem nesto sto mozda ne bi imala sa kim da podelim. Jer ovde smo sve iz istog ili slicnog razloga i pripadamo RR porodici.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
1.3.2017 17:37:54   
Skockica
Ja prosto odavde crpim pozitivnu energiju i podizem svoje raspolozenje. Uvek dobijem savet i pomoc i srecna sam kad mogu uzvratiti. Zajedno se smejemo, caskamo delimo slatke i one ne tako slatke muke. Krug zena kojima mogu sve da kazem i koje su uvek za mene tu, sto se u realnom zivotu retko srece...

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
1.3.2017 18:17:36   
Rosita
Znacila mi je puno, od trudnoce do danasnjih dana. Zbog podrske, saveta, razonode. Ringeraja je razbila jedan moj veliki tabu/ caskanje na forumima, pogotovo zenskim forumima. Pre rr sam mislila da je to za dokone zene, sa viskom vremena i manjkom interesovanja... da nisam jedna od njih. RR je to sasvim demantovala. Ovde sam upoznala zene, majke, kraljice user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
1.3.2017 18:26:52   
Anck Su Nmaun
A da i to...uvek imam s kim da popijem kafu i procaskam user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
2.3.2017 7:15:41   
vocicana
Pre dosta godina sestra mi je spomenula neki forum, jer je za sve nedoumice imala neki forum...zene sa foruma...pisala...pitala...tralalalalala
Do perioda...vajamo, pravimo bebu....sta sada?
Sve sam nasla na RR, odgovor, savet, mex podrsku, sveaki problem inedoumicu razresila, jer je tu krug spreman kao zapeta puska da sve savete expres podeli, zato sam hiljadu puta iz suza isla u smeh.
Neiscrpan izvor konstruktivne komunikacije, divnih clanova sa jos divnijom dusom.
Juce sam upoznala Dunju RR, zagrlile smo se kao da smo svakog dana zajedno, pa smo sada tip razdvojene dva tri dana pa smo se opet srele, milion tema zapocele, uzivale, a sve to zahvlajujuci RR, toliko bi ljudi volela da sretnem.
Recepti, sale, svadje, ozbiljne stvari, suze, ma samo sve naj, naj.
C"est la vie!!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
2.3.2017 7:17:47   
Sanjica26 RR
To je nasa DunjaRRuser posted image od zene.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here