|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nega mlečnih zuba
14.6.2017 13:22:09   
Ana RR
Mi smo prekjuče izvadili prvi mlečni zubić user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Nega mlečnih zuba
14.6.2017 13:26:19   
Sanjica26 RR
Kod nas se klate dva zubica, ali necemo ih dirati dok sami ne ispadnu. Po malo se klate.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Nega mlečnih zuba
29.6.2017 17:25:13   
Dragce86
Totalno su lepe te iz Akse, jedva cekam da i nama krene 1.zubic pa da se bacimo na pranje user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Nega mlečnih zuba
29.6.2017 18:33:38   
Anck Su Nmaun
V onako, nije uvek raspolozen pa koliko uspem da mu iscistim.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Nega mlečnih zuba
29.6.2017 19:36:05   
mali_mis
A. moram da stavim minimalno paste da je on ne vidi, i onda krene mene da imitira kako perem zube. Ako vidi da ima paste, ispere cetkicu user posted image A dok je bio manji jeo je pastu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Nega mlečnih zuba
10.7.2017 22:12:43   
dddaca
I ja stavljam minimalnu kolicinu paste na cetkicu. Tek nedavno je pocela da pljuje dok pere zubice, ali mislim da je i dalje dosta proguta

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Nega mlečnih zuba
11.7.2017 7:32:54   
emicaa
Ja sa sreckom vodim borbu oko pranja zubica.neda mi ni da mu pridjem sa cetkicom,odma okrece glavu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Nega mlečnih zuba
11.7.2017 7:42:48   
IvanaSK RR
Emice, a ova moja uhvati zubima cetkicu i ne pusta user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Nega mlečnih zuba
11.7.2017 7:51:57   
emicaa
ti svojoj bar stavis u usta,ovaj moj nece zine user posted image do sad sam uspjela dva puta trljnuti i to je to

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Nega mlečnih zuba
11.7.2017 13:02:56   
dddaca
Moja ni sad ne da da joj ja perem zubice, jedino ako je nekako prevarim. Voli sama da ih trlja. A koliko opere i sta opere, to niko ne zna

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Nega mlečnih zuba
25.7.2017 10:31:43   
Anck Su Nmaun
V je jako interrsantno cetkanje zubica sto me raduje user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Nega mlečnih zuba
1.8.2017 16:28:06   
dddaca
Pre neki dan padne i odlomi joj se coskic prednjeg zubica. Plasim se da to mesto ne postane podlozno karijesu. Kako je izgledala vasa prva poseta zubaru? Kako izvode fluorizaciju zubica? Premazu ili naprskaju?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Nega mlečnih zuba
1.8.2017 17:06:41   
Sanjica26 RR
Dddaco nasa prva poseta je bila cim su krenuli zubici. Jos niste bili?
Obavezno da je vodis.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Nega mlečnih zuba
1.8.2017 17:08:29   
Sarav
Ujutru joj operem zubiće bez problema, ali se uveče jurimo i svađamo, neće pa nećeuser posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Nega mlečnih zuba
1.8.2017 17:36:04   
dddaca
Nismo bili. Kad je izbio prvi zubic imali smo drugih problema i obaveza, a vec duze vreme razmisljam kako bi trebalo, ali nikako da odemo user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Nega mlečnih zuba
1.8.2017 17:40:11   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Dddaco nasa prva poseta je bila cim su krenuli zubici. Jos niste bili?
Obavezno da je vodis.

Sanjice, kako mislis cim su krenuli zubici?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Nega mlečnih zuba
1.8.2017 17:48:02   
Sanjica26 RR
Nisam se dobro izrazila. Kad smo imali nekoliko zubica vec smo isli u posetu zubaru. To nas je poslao pedijatar. Posle sa godinu dana. I sada idemo jako cesto

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Nega mlečnih zuba
2.8.2017 8:40:21   
Sarav
Išli smo i mi na taj prvi pregled čisto da stomatolog vidi kako se razvija vilica. Inače baš se pitam da li se deci oporavljaju zubi, tj da li se stavlja plomba?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Nega mlečnih zuba
2.8.2017 8:43:31   
krin 40
Mojoj su stavljali.Neverovatno je oboje starije dece su,bez obzira na brigu i higijenu i sve,imali jako loše prve zube a druge(ove trajne😃) kao sa reklame.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Nega mlečnih zuba
2.8.2017 8:51:00   
Sarav
Hajde da se i ja tome nadam.. Doduše, sad joj nisu loši zubi, ima samo tu jednu četvorku koja kao da se okrnjia i to se širi vremenom pa mislim da je krajnje vreme za čika zubu.

< Poruku je uredio Sarav -- 2.8.2017 8:59:44 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Nega mlečnih zuba
2.8.2017 8:56:14   
krin 40
Kažem ti,vodila sam ih redovno.I zalili smo trajne ma sve.Na slikama se vidi kako su bili smešni.Sad su im fantastični.Idu kod zubara samo preventivno

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Nega mlečnih zuba
2.8.2017 15:38:44   
dddaca
Sarav kako joj se okrnjila cetvorkica? Karijes ili je neka mehanicka povreda?

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Nega mlečnih zuba
2.8.2017 15:57:47   
Sarav
Deluje kao da je mehanička jer nema ništa crno niti bilo kakva promena boje zuba, ali mi nije jasno kako se to javilo na spoju sa peticom a ona potpuno neoštećena? user posted image Biće da je ipak karijes

< Poruku je uredio Sarav -- 2.8.2017 15:58:39 >

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Nega mlečnih zuba
2.8.2017 16:01:24   
IvanaSK RR
Ne mora da znaci da je karijes.
Mene moj sin izludjuje sa pranjem zuba, toliko to "ofrlje" radi da ludim. Skoro svaki put ga vracam da opere jos jednom.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Nega mlečnih zuba
2.8.2017 16:05:23   
Sarav
Idemo uskoro kod zubara, pa ćemo da vidimo. Nadam se da neće morati da oporavlja to. Mojoj perem zube ja, ali je puštam i samu.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Click Here