|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kiflice
25.11.2018 22:27:34   
Maraj
Pa da znas da cu da probam. Super je sto moze nesto tako brzinski da uspe. A nikad nisam nista ni pravila sa suvim kvascem. Bas cu da probamuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Kiflice
25.11.2018 22:30:44   
Sanjica26 RR
Ja sve sa suvim kvascem pravim, jer cesto nemam svez.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Kiflice
25.11.2018 23:55:25   
Ana RR
C c c, nadolaženje testa nije mlaćenje, to je umetnost user posted image dok operem i rasklonim od mešenja testo je već naraslo. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Kiflice
26.11.2018 0:00:06   
Ana RR
Maraj, suvi kvasac pripremiš isto kao i sveži. Mlako mleko, šećer i kvasac i ostaviš da nadođe.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Kiflice
26.11.2018 0:05:33   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

C c c, nadolaženje testa nije mlaćenje, to je umetnost user posted image dok operem i rasklonim od mešenja testo je već naraslo. user posted image



Posto idem dva i tri puta idem na posao i to peske onda nema umetnosti. Nekad mi i haos u kuhinji ostane dok se ne vratim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Kiflice
26.11.2018 0:25:48   
Mariya
E a koji margarin koristite za kiflice? I ja pravim fantastične kiflice,ukusne, mekane i predivne, samo mi fali ono nešto u ukusu da bi bile kao iz detinjstva. Dijamant mi nije baš nešto, vitalov je ok, a polimarkov mi najviše ima taj ukus koji tražim.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Kiflice
26.11.2018 7:16:15   
Maraj
Mariya jesi li probala sa maslacem? Mislim da maslac da smek puter kifli. Ne margarin.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Kiflice
26.11.2018 7:19:47   
Duškić
Ja pravim sta ima , margarin, maslac...ma koji muZ kupi.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Kiflice
26.11.2018 9:52:43   
Mariya
Maraj jesam ali to nije to, nemaju taj ukus sa maslacem, a čini mi se da onda nisu ni tako mekeuser posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Kiflice
26.11.2018 9:57:27   
bebilule
Ja ako pravim kiflice koje se ne premazuju, onda na svaku kiflicu stavim listić putera. Onako preko žimanceta i neposredno prije pečenja. Ako pravim lisnata, uključujući i pogaču, napravim premaz od margarina i svinjske masti ili maslaca i masti. To mi je najbolje.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Kiflice
27.11.2018 9:52:32   
Mariya
Probala sam i ja kiflice koje se premazuju svinjskom mašću, iznenađujuće su dobreuser posted image
A najviše volim te kiflice što se stavi kockica ili narenda margarin, pa se ostave u plehu da upiju otopljeni margarin ,jooj, omiljene su mi. Ali sa maslacem nemaju taj ukus.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Kiflice
27.11.2018 11:02:45   
Ana RR
Da, ja inače ne koristim margarin ali na kiflicama mi je lepši margarin nego puter, što je baš čudno. Mi smo ljubitelji putera (ja pogotovo) ali eto.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Kiflice
30.11.2018 0:40:55   
Mariya
Ana isto. Grozim se od margarina, za sve koristim puter, ali za kiflice uvek margarin, mnogo su mi mekše i ukusnije sa njim.
Kad već kažeš da voliš puter,jesi li ga probala praviti? Predivan je!
Ja kad ispečem hleb, napravim puter,pa preko džem,njam!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Kiflice
30.11.2018 10:30:53   
Ana RR
Mariya, misliš od tečne pavlake? Probala jednom ali nešto mi nije uspelo. Ako imaš proveren recept pošalji.

Ja volim da rastopim kupovni puter, dodam mu začine, urolam u valjak i onda sečem na komadiće kad mi treba. Super je za premazivanje mesa, takođe.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Kiflice
30.11.2018 20:38:56   
Maraj
Cime najcesce punite kiflice? Ili ih pravite prazne?

Sanjice, mislim se da ovih dana isprobam tvoje brzinske kiflice. Jel ih ti punis sa nekim filom? I posto si ih ti zamrzavala....kad ih izvadis iz zamrzivaca jel cekas da se odlede pa ih stavljas u rernu ?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Kiflice
30.11.2018 20:46:17   
Sanjica26 RR
Ove kiflice mozes da punis sa cime hoces. Poredjam ih u tepsiju i ubacim kad se zagreje rerna. Brzo se otkrave posebno sto je i kod tebe toplo u stanu kao kod mene. :D


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Kiflice
30.11.2018 20:55:17   
Ana RR
Maraj, ako pravim slane onda punim sa sirom koje pomešam sa belancetom. U testo idu žumanca.

Ako zamrzavaš ispečene kiflice onda ih posle samo ubaciš u mikrotalasnu na minut, dva (zavisi od mikrotalasne). A možeš i u rernu ako hoćeš da budu malo krckavije.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Kiflice
30.11.2018 21:01:51   
jess021
Ja nikad nisam zamrzavala peceno testo. Pre bih samo napravljene zamrzla, pa potrebi izvadila i pekla. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Kiflice
30.11.2018 21:22:14   
Sanjica26 RR
Ja ne pecem pite ni pre zamrzavanja. Gomilu pita razvijenih (ona pravi) mi je mama slala zamrznutih.Moze i u mikrotalasnu kao sto kaze Ana. Zamalo da kazem mama. :D

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Kiflice
30.11.2018 21:23:26   
Sanjica26 RR
Jess pa ni ja ne pecem. Onako uvijene stavim u zamrzivac. Tako mi je lepse.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Kiflice
30.11.2018 21:55:48   
Milena18
Maraj, napravi ih, nećeš se pokajati. Ja sam ih večeras pravila, stvarno začas stignu a budu mekane i ukusne čak i prazne.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Kiflice
30.11.2018 22:04:12   
Sanjica26 RR
Za cas budu spremne i za cas se pojeduuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Kiflice
30.11.2018 22:27:38   
Maraj
Pisala sam malo pre spisak za nabavku. I naravno stavih suvi kvasac user posted image to mi fali.... nikad do sad nisam ni koristila suvi. Uvek pravim sa kockicom svezeg kvasca. Tako da cu em da isprobam te kiflice em prvi put da probam sa suvjm kvascem user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Kiflice
30.11.2018 22:57:03   
IvanaSK RR
Ja pravim identicne te brze kiflice, osim sto umesto kiselog mleka stavljam pavlaku. Isto nista ne cekam da naraste. I isto ih znam staviti u zamrzivac pa posle peci.
A one sto se ceka, mesi, to pravim svaki put razlicitouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Kiflice
30.11.2018 23:03:17   
Ana RR
Ja baš retko zamrzavam hranu (jedino rolat pitu skoro uvek imam u frizu) ali praktično mi je da zamrznem već ispečene kiflice zbog Marka za doručak ili večeru, samo ih ubacim u mikrotalasnu na par minuta. Problem je što se moje kiflice smažu odmah pa retko kada ostane za friz user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pita sa mesom
Ringerajin kuvar: lelaigor
Prebranac (bez brašna)
photo
Ringerjin kuvar: guppy RR



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here