|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mider gaće i steznik
21.7.2011 11:07:19   
Crvenkapa85
ja sam danas slucajno nabasala na taj steznik od grudi do kolena ali kod kineza,stomak bih uvukla al noge neuser posted image ,al sam zato kod njih nasla za celih 200 din steznik za stomak koji je extra dobar,bolje stoji i drzi stomak nego onaj pojas za topljnje sala.....ako stignem uslikacu stomak sa i bez steznika....

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Mider gaće i steznik
21.7.2011 11:11:35   
Didy
Ja nisam ništa od tih čudesa koristila. Moje mišljenje je da, dok dobro ne prioneš na vežbe, pogotovo na trbušnjake, neće ti pomoći ni sto steznika.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Mider gaće i steznik
21.7.2011 13:31:28   
Crvenkapa85
naravno da bez muke nema nauke,nisam ni mislila da ce to samo od sebe da se povuce,al sto da stoji mlitav kad ovo moze da ga bar malo pokupi,videces i sama koliko je lakse za ledja da ti steznik drzi stomak...a trbusnjake cemo za 3 nedeljeuser posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Mider gaće i steznik
21.7.2011 13:56:17   
majax3
IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

ja sam danas slucajno nabasala na taj steznik od grudi do kolena ali kod kineza,stomak bih uvukla al noge neuser posted image ,al sam zato kod njih nasla za celih 200 din steznik za stomak koji je extra dobar,bolje stoji i drzi stomak nego onaj pojas za topljnje sala.....ako stignem uslikacu stomak sa i bez steznika....


E Crvenkapice ti što nađeš niko ne može, i ja ću vala da svrnem do ovih naših nebili nešto našla, ja prva dva puta nisam nosila i tu sam se zajuser posted image sad ima da ga nosim makar mi duša na nos izašla, kile su super ali stomačić ostao da visiuser posted image !
Imam neki ultra skup malo dublji a do pola butine pa kako to bezveze izgleda a ja uzela makaze i te nogavice isekla. ( netreba da mi stiska noge iovako su kao štapići)!

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Mider gaće i steznik
26.8.2011 16:55:08   
Anoniman
imam jedno pitanje.. pokusala sam da nosim steznik posle porodjaja. dva puta mi se desilo do sada da me zigne donji deo stomaka sa leve strane. pomislila sam da je od njega pa sam ga skinula.
moze li da bude da jajnici zigaju posle porodjaja? user posted image
icicu na kontrolu kod svoje doktorke posle 40 dana, tako su nam rekli. danas je 23. dan kako sam sa porodila. mislite li da sam prerano pocela da nosim steznik, mozda mi se to desava zato. user posted image


(odgovor članu majax3)
  Direktna veza do poruke: 230
   RE: Mider gaće i steznik
26.8.2011 20:40:37   
Anoniman
Probaj drugi steznik ili da ga stavis malko drugacije od toga, ali ne bi zbog toga smela da imas problema. Pozeljno je da se sto pre pocne sa steznikom. Nekad su stare zene omotavale platno oko stomaka posle porodjaja.

Nemam iskustva sa porodjajem, ali su mi i ti bolovi posle prirodni.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 231
   RE: Mider gaće i steznik
26.8.2011 22:20:59   
mikica sa
Macaki, nemoj jos steznik da nosis, mislim da je jos rano. A za bolove, sjecam se da je i mene dole boluckalo. Doktor mi je rekao da je to normalno, pogotovo sto je bio CR. Sve se to jos vraca na staro. No sikiriki user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Mider gaće i steznik
27.8.2011 13:26:12   
Anoniman
jao zene, tako sam se bez veze istripovala..
skinem ja taj pojas posto je poceo da je ziga stomak na pomenutom mestu, kad malo posle toga potera me u wc. sad razmisljam da mi nije previse stisnuo creva, pa me zato ziga.. a desava mi je i da me ziga guza, valjda jer mi rez ide u polukrug ka guzi i na tom mestu skroz nisko mi je bio taj cvoric od konca, pa je malo vuklo. pocela sam da se tripujem da li je sve ok, mada sam terala moju babicu da mi opipa stomak i ona kaze da je sve ok. a imala sam i pregled poslednjeg dana otpusta, ginekoloski sam pregledana, i takodje su nam pipali stomak.
tako da sto se materice tice trebalo bi da bude sve ok. ja skoro da vise ne krvarim, nosim dnevni ulozak i na njemu je samo mali roze trag. nego, da li je mogu da sam dobila neki kilu ili da su mi se malo organi ispomerali. nisam sad ni sama pametna da li bi mi nosenje pojasa pomoglo ili odmoglo... user posted image

(odgovor članu mikica sa)
  Direktna veza do poruke: 233
   RE: Mider gaće i steznik
27.8.2011 13:36:43   
Anoniman
Ja jos nisam dotle dogurala. Pojas ne bi bas smeo krvniski da te steze, mozda si pretegla? On bi vise onako trebao sve da drzi "na gomili" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 234
   RE: Mider gaće i steznik
8.11.2011 20:19:56   
ikacc
Da li steznik moze odmah nakon porodjaja da se nosi, ili nakon nekon nekog vremena? Ima li koga za odgovor?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Mider gaće i steznik
1.12.2011 12:58:03   
tijatija
I mene muci isto pitanje, kad steznik moze da se koristi?? ja sam juce stavila prvi put danas je nedelju dana kako sam se porodila user posted image

(odgovor članu ikacc)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Mider gaće i steznik
1.12.2011 13:01:48   
Anck Su Nmaun
Ja sam ga stavila 4 dan kad sam dosla kuci, nisam imala nikakvih problema, 

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Mider gaće i steznik
1.12.2011 13:02:05   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: tijatija

I mene muci isto pitanje, kad steznik moze da se koristi?? ja sam juce stavila prvi put danas je nedelju dana kako sam se porodila user posted image


Tijatija, ne smeta ti? Ja jaaaakooo dugo nisam mogla da istrpim ni gaće, a kamoli steznik. U stvari, zavisi kakav je steznik.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Mider gaće i steznik
1.12.2011 13:03:07   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Didy

Ja nisam ništa od tih čudesa koristila. Moje mišljenje je da, dok dobro ne prioneš na vežbe, pogotovo na trbušnjake, neće ti pomoći ni sto steznika.


Ma nema sanse... ja radila 3 meseca po 100 trbusnjaka..i niiisssssstaaaaaa.... kako sam tada poludela , ne pada mi na pamet da se time vise smaram!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Mider gaće i steznik
1.12.2011 13:29:24   
tijatija
Kupila sam neki obican, sa prvom trudnocom sam koristila i stvarno mi se stomak vratio u normalu, sa drugom nisam i ostao mi je bas posdosta, e sad... nesto neverujem ni ja tim steznicima ali barem da pokusam. Malo mi smeta zboga rane ali nista strasno

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Mider gaće i steznik
5.4.2012 0:00:10   
Doogie
A jel' ima neko da mi kaze gde imaju da se kupe mider gace? Ja bih radije njih koristila, steznik onaj trudnicki mi nista ne snaci, a ovaj posporodjajni bi valjda bio ok, ali bih ja radije te gace.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Mider gaće i steznik
18.4.2012 21:26:42   
crazymama
ja se dvoumim izmedju post porodjajnog steznika poput gaca i onog poput pojasa..? posto planiram da ga nosim odmah posle porodjaja, da li je bolje da dole zbog rane bude otvoreno, nosicu i mrezaste uloske i mrezaste gace... pa zato, da ne oblacim preko jos i steznik-gace..? a opet za steznik u obliku pojasa ne znam koliko ce stajati, da mi se ne podize...?

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Doogie)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Mider gaće i steznik
7.8.2012 14:24:44   
Anoniman
Uzela sam neke mider gace , valjda su to one sto idu preko stomaka i do ispod guze , tu je cipka , ne usecaju se , ivica koja je na stomaku takodje se ne useca , vec je samo stegnuto svugde i bas mi prija , nosim ih od juceuser posted image

(odgovor članu crazymama)
  Direktna veza do poruke: 243
   RE: Mider gaće i steznik
7.8.2012 14:54:11   
red3lilu

IZVORNA PORUKA: ribizla

Uzela sam neke mider gace , valjda su to one sto idu preko stomaka i do ispod guze , tu je cipka , ne usecaju se , ivica koja je na stomaku takodje se ne useca , vec je samo stegnuto svugde i bas mi prija , nosim ih od juceuser posted image


Otkrićeš mi tajnu koje su to gaćke?? Ja se opasno razmišljam da uzmem ipak tako nešto, juče sam ogledalom snimila jednu striju ispod stomakauser posted image pa bi da kupim nešto što se ne useca..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Mider gaće i steznik
8.8.2012 9:21:57   
Anoniman
na etiketi pise papillon , uzela sam ih u Svetogorskoj u jednoj radnjici preko puta nislije user posted image

sad vidim da si ti red , nisam te `prepoznala` , promenila si avatar user posted image
ne znam da li ih ima u Subotici

< Poruku je uredio ribizla -- 8.8.2012 9:23:20 >

(odgovor članu red3lilu)
  Direktna veza do poruke: 245
   RE: Mider gaće i steznik
8.8.2012 9:28:57   
red3lilu
Ima, ima, naćiće se ... Nego u masi kojekakvih modela i marki, ipak je bolje kad čujem da je neko zadovoljan, a meni je bitno i to da mi se ne useca, to najviše mrzim...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Mider gaće i steznik
8.8.2012 9:33:12   
Anoniman
ovaj meni prija jaaaako , jutros ga nisam stavila i umorila sam se do kuhinje user posted image on nekako drzi sve , bas dobra stvar user posted image

(odgovor članu red3lilu)
  Direktna veza do poruke: 247
   RE: Mider gaće i steznik
8.8.2012 9:33:52   
minavb

IZVORNA PORUKA: ribizla

na etiketi pise papillon , uzela sam ih u Svetogorskoj u jednoj radnjici preko puta nislije user posted image



Radnja se zove "Ključ"? Tu je meni sveki uzela. Super je.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Mider gaće i steznik
8.8.2012 19:54:00   
pandina
Ja sam debil. Izgleda jedina nisam nosila nista. Je l' mi kasno sad da kupim nesto od toga? Proslo je vise od dva meseca kako sam se porodila.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Mider gaće i steznik
8.8.2012 20:02:29   
red3lilu
Čemu tako teške reči pandić??
Ja nisam nosila u prvoj trudnoći, tj. nakon porođaja i sve je bilo ok, imam dobru kožu, međutim sad sam se malo zapostavila ili mi je stomak veći, ne znam i imam jednu strijicu. Primetila sam da mi je koža jako suva u ovoj trudnoći pa sad planiram unapred i istražujem ako bude trebalo da znam koju marku preproručuju žene...


(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here