|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mider gaće i steznik
17.5.2010 18:25:31   
pepeljuga
tasho, a posle koliko od cr si pocela da ih nosis?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Mider gaće i steznik
17.5.2010 18:29:35   
Anoniman
Čim sam izvadila konce, znači 15ti dan od cr otprilike.

Mama kaže da se u njeno vreme nosilo još u bolnici jer je olakšavalo kretanje ženama koje porođene CR. Ima mi smisla, jer se ja sećam kada sam prvi put ustala posle CR, imala sam utisak da su mi se svi organi posložili u stomaku, i mislim da je ustvari to bilo ono što je bolelo, a da se to ne bi desilo da sam imala mider gaće, jer one baš čvrsto drže.

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Mider gaće i steznik
17.5.2010 18:34:23   
minavb
Ja dobila steznik na poklon, ali se razmisljam da kupim i mider gace, pa da se utegnem za sve pare.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Mider gaće i steznik
17.5.2010 18:35:59   
Anoniman
Ja zaista imam bolje iskustvo sa gaćama, možda je individualno. 

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Mider gaće i steznik
17.5.2010 18:38:43   
Anoniman
ja cu onda uzeti gace,sto dublje i sto duze,da sve obuhvate user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Mider gaće i steznik
17.5.2010 18:39:07   
pepeljuga
ja sam cula (a i citala postove vas koje ste imale cr) i koliko sam shvatila malo se teze povlaci stomak posle cr nego posle prirodnog (mada je i to sigurno individualno) a ima mi i logike....bas super da moze da se nosi cim se skinu konci user posted image
i jos jedno pitanjce, jesi ga nosila po ceo dan ili kako user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Mider gaće i steznik
17.5.2010 18:40:33   
Anoniman
Da, nosila sam ih ceo dan, skidala sam pred spavanje, da malo odmorim... user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Mider gaće i steznik
17.5.2010 20:41:44   
Nensi*
Ja kad sam isla u Liscu da ih vidim kakve su,prodavacica mi je pokazala neka 2 modela,jedne su bile tanje,jedne deblje...Koje je bolje da uzmem?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Mider gaće i steznik
17.5.2010 20:45:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nensi27

Ja kad sam isla u Liscu da ih vidim kakve su,prodavacica mi je pokazala neka 2 modela,jedne su bile tanje,jedne deblje...Koje je bolje da uzmem?


ovo i mene interesuje...pretpostavljam da je bolje da uzmemo tanje jer ide leto user posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Mider gaće i steznik
17.5.2010 20:46:31   
Nensi*
Pa to i ja mislim,ali mozda je bolje deblje da se brze topi user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Mider gaće i steznik
18.5.2010 9:23:29   
Anoniman
Ah zavisi.. ja bih sigurno uzela deblje, jer je meni uvek zima, i leti se pokrivam jorganom! user posted image

I da taj momenat... brže se topi... ja sam 100% sigurna da je meni u prilog išlo leto i vrućina ispod mider gaća... user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Mider gaće i steznik
18.5.2010 9:34:02   
Anoniman
I ja sam gledala u lisci i u josh jednoj prodavnici...i planiram da uzmem mider gatje, jer steznik imam onaj sportski koji topi salo, i koji se ne rola...pa nema smisla da uzimam ovaj obichan.... znachi mider gatje, obichan steznik i leto...ima da se utegnem samo tako user posted image

Nego...poshto su kod vas u lisci mider gatje?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Mider gaće i steznik
18.5.2010 9:36:27   
Anoniman
Ljubičica je napisala da su u BG 1700din, ja u NS nisam gledala. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Mider gaće i steznik
18.5.2010 9:41:39   
Anoniman
Lopovi...kod nas je skuplji...pokazivala mi je jedan za 2100 i za 2500, naravno onaj za 2500 je bolji... A u drugoj radnji u kojoj sam gledala su 1200 din, a nishta manje kvalitetni nego lisca...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Mider gaće i steznik
18.5.2010 9:47:18   
minavb
Skuplji su Liscini. Ja sam pre oko mesec dana gledala, i ono sto mi je prodavacica pokazala bilo je preko 2000 dinara.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Mider gaće i steznik
18.5.2010 9:51:30   
Anoniman
Ma kontam da su skuplji od drugih radnji... ali njihove radnje bi trebale imati iste cene... da nije npr radnja u bg jeftinija od one u ns ili su.... razumesh? user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Mider gaće i steznik
18.5.2010 13:38:19   
Nensi*
Ja kad sam bila pre nekih mesec dana,te tanje su bile 1700 a ove deblje 1600,u Liscinoj radnji...

< Poruku je uredio nensi27 -- 18.5.2010 13:39:16 >


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Mider gaće i steznik
18.5.2010 13:46:28   
minavb
Sunce im njihovo. Ja bila u onoj radnji u Takovskoj, u sred nekog popusta na druge krpice, i to sto mi je ona pokazala bilo je preko 2000. Vrlo lepe mider gace, nema sta.  Nisam pregledala sve modele, sigurno ima i jeftinijih. Ovaj pojas koji sam dobila je donet iz Amerike, prilicno je sirok i cvrst ali mislim da su mider gace bolja opcija.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Mider gaće i steznik
21.5.2010 23:47:51   
pepeljuga
je l' neko zna koji je najmanji broj lisca mider gacica? danas sam gledala u merkatoru i najmanji koji su imali je 70.
mislim da mozda postoje i manje jer mi je prodavacica rekla da je najmanji 75 a onda sam ja slucajno na polici nasla i 70 user posted image  a i nemaju neki izbor

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Mider gaće i steznik
22.5.2010 1:07:52   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: minavb

Sunce im njihovo. Ja bila u onoj radnji u Takovskoj, u sred nekog popusta na druge krpice, i to sto mi je ona pokazala bilo je preko 2000. Vrlo lepe mider gace, nema sta.  Nisam pregledala sve modele, sigurno ima i jeftinijih. Ovaj pojas koji sam dobila je donet iz Amerike, prilicno je sirok i cvrst ali mislim da su mider gace bolja opcija.


Ja sam bila u radnji u Poyeskoj na Banovom brdu...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Mider gaće i steznik
22.5.2010 10:59:00   
buhla
ja kupila juce mider  gace user posted image 1400din u "Kljucu"dooobro izgledaju a i ja u njima! user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Mider gaće i steznik
22.5.2010 13:27:55   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: buhla

ja kupila juce mider  gace user posted image 1400din u "Kljucu"dooobro izgledaju a i ja u njima! user posted image


user posted image user posted image user posted image
A gde je ta radnja?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Mider gaće i steznik
22.5.2010 13:47:45   
Anck Su Nmaun
Ja sam te gace gledala u apoteci su oko 1200 ... samo sto ja jos nemogu da ih nosim zbog  rane ...  malo je nezgodno nemoze koza da dise user posted image
Koristim onaj steznik kao za mrsavljenje  ..za sad ..valjda ce biti neke koristi od njega!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Mider gaće i steznik
22.5.2010 13:49:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla

ja kupila juce mider  gace user posted image 1400din u "Kljucu"dooobro izgledaju a i ja u njima! user posted image



E da...i kod nas ima Kljuch...i ja sam tamo nashla neke za 1200 i za 1400-500 din user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Mider gaće i steznik
22.5.2010 13:50:20   
lothroniell
Anck draga, ne nerviraj se, jos je rano da se cimaso oko toga... Evo meni proslo skoro 4 nedelje od porodjaja pa jos uvek ne nosim te gace, jer mi rana nije skroz zarasla... Prvo sacekaj da to lepo prodje pa onda stezi stomak, ne brini nece ostati opusten ako ga prvih 3-4 nedelje ne stegnes, sad ti je bitno da ti rana lepo zaraste! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here