|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Puzanje
26.2.2017 10:27:05   
IvanaSK RR
Sin je samo puzao neko vreme, u desetom mesecu poceo po malo da se seta uz nameštaj, sad prohodao mesec dana pred prvi rodjendan.
Svako dete je razlicito, nesto kod nekog ide brze, nesto kod drugog sporije, sve je to super, samo nek su zdravi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Puzanje
26.2.2017 10:33:25   
mati
user posted image za puzalice. Moji su obojica propuzali na pnim podnim slagalicama. Matija unazad prvo. Secam se kako se on povlaci unazad tako ja skidam slagalice og dore i redjam na dole. Haos...
Jos uvek koristimo slagalice, za sedenje na podu ili terasi.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Puzanje
26.2.2017 14:50:07   
Duškić
Ma te slagalice su zakon i.mi ih obozavamo. Mi imamo 7 mes.i ne trudi se da puzi sedi i pokusava da se podigne. A kad ga stavim da uci da puzi on se odmah okrene na ledja. Cerkica je sa 7 mes.bila.brzi gonzales. A sa 11 hodala ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Puzanje
26.2.2017 16:25:10   
Anck Su Nmaun
Znate one bebe koje se naviju i pute do besvesti..e tako je sad i sa V. Dete se ne umara, samo pici i vija nas user posted image Kkmedija je, ali se svuuuda pentra.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Puzanje
14.3.2017 20:29:03   
sonjii
Moj Luka je poceo sa 7,5mjeseci da puze unazad.Stalno smo ga morali izvlaciti iz coskova, ispod fotelja, trosjeda...Sada ima 9,5 i od prije desetak dana je krenuo naprijed.Ja ga se nagledati ne mogu koliko je to slako, a zaustaviti ga ne mozemo.Voljela bih da ovo potraje jos...par mjeseci user posted image

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Puzanje
15.5.2017 21:43:15   
emicaa
propuzala moja beba,u pocetku je bio sporiji od puzica.sad je malo ubrzao.Samo sto jos nije skontao da puzajuci moze izaci i iz dnevne user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu sonjii)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Puzanje
15.5.2017 22:25:42   
Milena18
Bravo za bebaća, Emice!
M se prvo vukla na stomaku kao glistica, posle je tek počela da se podiže na kolena. Sad već brzo puzi, a najsmešnija je kad je kao jurimo, tad baš ubrza, rukama šljapka jako po podu i smeje se glasno.

< Poruku je uredio Milena18 -- 15.5.2017 22:26:42 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Puzanje
16.5.2017 9:03:29   
IvanaSK RR
Bravo za puzace user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Puzanje
16.5.2017 9:21:38   
vocicana
Bravo Davide! Divnoooo
Kako su slatki, moj je sada skoro poceo na sve 4 ali zna da brze vojnicki stize dozeljenog mesta.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Puzanje
1.6.2017 13:52:29   
Sandricak
bravo za male puzalice...
Ilija ce sutra 10 meseci, ali ne mrda... sedi lepo i kada se okrene kojim slucajem na stomak malo rovi nosicem i legne da se ceska... Mamin trut user posted image
kad kad hoce na stomaku kada je da se vrti u krug, odguruje se nogama, ali ne dize se na kolena... a stoji kada ga stavimo da stoji... a kretanja sto se tice krece se na guzi... sedi, ispruzi nogice pa privuce guzu i tako predje sa jednog kraja kreveta na drugi user posted image


_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Puzanje
1.6.2017 17:02:59   
Milena18
Sandričak, važno da on stigne do cilja, nema veze kako user posted image
M je pre nekoliko dana razvila novi stil puzanja - oslanja se na levo koleno i desno stopalo, tako da levom nogom puzi, a desnom hoda user posted image

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Puzanje
3.6.2017 6:18:00   
IvanaSK RR
Milena, mogu misliti kako je slatka sa tim m novim stilom user posted image
Sandricak, nemoj da brines, neka deca uopšte ni ne puze.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Puzanje
24.7.2017 22:44:41   
degu
Moram da se pohvalim, moj decak od 6 i po meseci se postavio u puzeci polozaj,poceo da se klati napred nazad i ceo dan to vezba, puzanje samo sto nije user posted image

< Poruku je uredio degu -- 24.7.2017 22:45:24 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Puzanje
25.7.2017 6:47:12   
IvanaSK RR
Bravouser posted image Puzalica mala user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Puzanje
25.7.2017 7:57:12   
Anck Su Nmaun
Hahahtako suse.i moji klackali u mestu..prrsmesni!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Puzanje
25.7.2017 13:26:13   
veselicaa
N. pocela pre jedno nedelju dana,sada vec izvuce obe nogice i pomera se,milimetar po milimetaruser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Puzanje
25.7.2017 14:53:09   
vocicana
Bravo Degu, bravo Veselice za macu.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Puzanje
25.7.2017 23:56:27   
Dragce86
Mi se za sad okrecemo samo sa ledja na stomak, klackamo se bocno i kad smo na stomaku dizemo rucice unazad kao krila :P Valjda ce uskoro i da puze, stavljam je cesce na stomak ( ima 6 i po meseci )

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Puzanje
26.7.2017 2:27:04   
Anck Su Nmaun
Ih ma rano je jos za puzanje...mada uvek ima naprednih beba. Moji su puzali tel sa 8-9 mes.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Puzanje
26.7.2017 7:17:41   
IvanaSK RR
I ja mislim da je rano za puzanje. Super za borbu za pomeranje :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Puzanje
26.7.2017 10:46:08   
degu
Moj je negde pozurio, uspeo je i sam da sedne, kaze mm nije u skoku u razvoju nego u troskoku user posted image zato me urnise sa nespavanjem evo vec peti dan, svaki put kad radi nesto novo on ne spava. Nocas nije vise od pola sata sastavio, ne znam.kako cu pregurati dan.
T je sa 7 i nesto meseci dosla u puzeci i od 8 puzala, a uglavnom bebe puze oko 9-10. meseca, mada ne moraju ni tad, ali dibro je za njih da puze, jacaju ledjne misice.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Puzanje
26.7.2017 14:20:46   
veselicaa
Od sinoc kasno uvece user posted image i Nina puzi,bas onako kako treba user posted image Mnogo mi je slatka,samo se odusevljavamo svi oko nje,tapsemo joj,navijamo ko zna koliko smo joj smesni user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Puzanje
26.7.2017 16:51:30   
IvanaSK RR
Degu, super za troskok :))
Veselice, bravo za Ninuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Puzanje
26.7.2017 21:50:03   
vocicana
Pa divna su nam decica. user posted image drugari

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Puzanje
15.8.2017 13:53:05   
degu
Evo da javim da je od juce sinak stvarno propuzao user posted image nemoguc je, ne mogu ga vise po krevetu pohvatati user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here