|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preporučite ginekologa
16.12.2009 10:23:19   
cicko
Joj, ne mogu da verujem koliko imamo razlicitih iskustava sa istim lekarima... Ja sam prvo krenula kod Mirovicke, pre2 godine, bila sam jednom-bila je veoma neprijatna. Kad sam ostala trudna presla sam kod Dragane Veber i bila prezadovoljna, ali kad je otisla da radi privatno morala sam da izaberem nekog drugog zbog papirologije oko bolovanja. Tada sam (da ne bih, zbog kartona koji imam na Bulevaru, prelazila u neki drugi DZ) otisla kod Bozane Stepanovi verujte ne bih ostala kod nje samo da nisam vec pred kraj trudnoce, i da mi nije dosta premestanja (svakako kontrolisem trudnocu privatno). Nisam zadovoljna s njom od prvog dana vec kad me je cim sam usla pocela ispiyivati gde su mi nalazi od dr Veber, dok joj nisam objasnila da nisam isla privatno kod Veberke i da su svi nalazi kod njih u kompjuteru. Onda je prvo rekla da moram da potpisem ugovor pre nego sto pocne da me pregleda, jer se ona ne vodi kao moj izabrani ginekolog.
U svakom slucaju, nije ni blizu onoga sto se ocekuje od lekara kojem bi "poklonila" svoju trudnocu.
U buducnosti cu verovatno preci u neku drugi DZ, ali cu se prethodno dobro raspitati.

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Preporučite ginekologa
16.12.2009 10:27:00   
cicko
Bojana, a zasto ne promenis DZ? Mislim da je na Novom naselju Tabs koga jako hvale, i dr Savin.


IZVORNA PORUKA: bojana87

pa treba da odem da se opredelim za lekara pa se dvoumim izmedju njih dve
Bila sam vec kod dr.Borisa (ne znam kako se preziva) ali je tada bio veoma fin jer sam platila pregled kao dopunski rad,a kasnije kada sam htela samo dase posavetujem s njim nije hteo da me primi pa njega iskljucujem


(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Preporučite ginekologa
16.12.2009 11:01:35   
nakins
Cicko nisam znala da je Stepanovka postala takva. Kad sam isla kod nje bila je super. Ja sam sad inace u Signalu kod dr.Curcic koja je fenomenalna doktorka, bukvalno imamo odnos kao drugarice, pitam je sta hocu i objasni na najprostiji nacin.

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Preporučite ginekologa
16.12.2009 11:56:29   
Anoniman
Zene, Tabs sledece godine na jesen ide u penziju, da znateuser posted image

(odgovor članu nakins)
  Direktna veza do poruke: 154
   RE: Preporučite ginekologa
16.12.2009 15:08:11   
cicko
Ju, kad pre...? Ala vreme leti... Znaci i on otpada!


IZVORNA PORUKA: Nedja

Zene, Tabs sledece godine na jesen ide u penziju, da znateuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Preporučite ginekologa
16.12.2009 15:12:36   
cicko
Ne znam, pomislila sam da je do mene, ali koleginica koja se porodila pre dve nedelje isto se zali- i ona pocela da vodi trudnocu kod dr Dragane Veber pa je presla kod Stepanovke. Zbog jednog papira te maltretira da dolazis 100 puta, prilikom pregleda mi je bas bila gruba- e sad verovatno sam i osetljivija u trudnoci... Mozda nije losa kao covek, ali...  Ili ustvari tako lekar treba da se ponasa, a nas su druge doktorke razmazile. Ali ima i ono da nam neko vise lezi, neko manje.


IZVORNA PORUKA: nakins

Cicko nisam znala da je Stepanovka postala takva. Kad sam isla kod nje bila je super. Ja sam sad inace u Signalu kod dr.Curcic koja je fenomenalna doktorka, bukvalno imamo odnos kao drugarice, pitam je sta hocu i objasni na najprostiji nacin.

(odgovor članu nakins)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Preporučite ginekologa
16.12.2009 15:22:40   
Mimče
Ja vam od srca preporučujem dr Slobodanku Petković ord "Palmotićeva", i Snežana Plešinac "Višegradska" extra doktori ali jos veći ljudi, samo reči hvale

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Preporučite ginekologa
16.12.2009 15:36:54   
nakins
IZVORNA PORUKA: cicko

Ne znam, pomislila sam da je do mene, ali koleginica koja se porodila pre dve nedelje isto se zali- i ona pocela da vodi trudnocu kod dr Dragane Veber pa je presla kod Stepanovke. Zbog jednog papira te maltretira da dolazis 100 puta, prilikom pregleda mi je bas bila gruba- e sad verovatno sam i osetljivija u trudnoci... Mozda nije losa kao covek, ali...  Ili ustvari tako lekar treba da se ponasa, a nas su druge doktorke razmazile. Ali ima i ono da nam neko vise lezi, neko manje.


IZVORNA PORUKA: nakins

Cicko nisam znala da je Stepanovka postala takva. Kad sam isla kod nje bila je super. Ja sam sad inace u Signalu kod dr.Curcic koja je fenomenalna doktorka, bukvalno imamo odnos kao drugarice, pitam je sta hocu i objasni na najprostiji nacin.




Ma u pravu si ti skroz. Sad smo mi osetljivije nego pre pa ocekujemo i od doktora da su takvi, mada takvih nema puno, a i njima je u sustini nase stanje normalno pa se ponasaju kao i prema ostalim pacijentima.

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Preporučite ginekologa
16.12.2009 16:35:53   
Anoniman
cicko,ja sam se bas ratuzila sto odlazi, ali nastavice da radi privatno,i kaze mi da ce biti vrlo pristupacne cene, samo jos treba da mi kaze gde ce raditi. Ja ga necu menjati nikako, dokle god radiuser posted image

(odgovor članu nakins)
  Direktna veza do poruke: 159
   RE: Preporučite ginekologa
16.12.2009 17:49:20   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: Mimče

Ja vam od srca preporučujem dr Slobodanku Petković ord "Palmotićeva", i Snežana Plešinac "Višegradska" extra doktori ali jos veći ljudi, samo reči hvale


user posted image user posted image user posted image delimo misljenje za dr Bobu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Preporučite ginekologa
8.1.2010 17:39:02   
Anoniman
Ja bih trebala za 2 nedelje u NS kod doktorice Kozarov Gordane da mi radi ekspertni uz.

Jel neko ishao kod nje na uz? Buni me shto klinika na kojoj radi ima dve adrese....na jednoj je ako sam dobro razumela poliklinika, a na drugoj specijalna bolnica.... gde ona radi? user posted image Da ne bi bilo zabune klinka je P***natal... ko zna o kojoj klinici je rech...shvatice user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 161
   RE: Preporučite ginekologa
8.1.2010 17:40:23   
Anoniman
Kod Jodne banje, mala uličica, ne znam ime ulice. Hajde novosađanke, koja zna?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 162
   RE: Preporučite ginekologa
8.1.2010 17:42:03   
ksenija81
Ta Per****al se nalazi u Ilije Ognjanovic u centru. Imate sajt i pogledajte.
Tamo sve rade... Za drugu adresu ne znam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Preporučite ginekologa
8.1.2010 17:43:22   
ksenija81
Poliklinika Perinatal se nalazi
U Novom Sadu, na dve adrese. To ne treba da vas zbuni!
U ulici Ilije Ognjanovića br 10., ako dolazite kolima ova adresa vam odgovara, ali ako želite da se prošetate centrom Novog Sada, naći ćete PERINATAL, u mirnom pasažu ulice Zmaj Jovine br. 16.

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Preporučite ginekologa
8.1.2010 17:44:24   
Anoniman
Jedna adresa je Ilije Ognjanovica i tamo je poliklinika, a druga adresa je Laze Nancica i tamo je specijalna bolnica.... to pishe na njihovom sajtu...a spominje se i neki pasaz iz Zmaj Jovine ulice.... tako da sam totalno zbunjena.... gde ustvari treba da idem?

(odgovor članu ksenija81)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: Preporučite ginekologa
8.1.2010 17:44:53   
Anoniman
Uf, sada napisah u kafici ... onda sam u krivu. Ilije Ognjavnović... koja je to bre ulica? Zar se ta klinka ne nalazi kod Jodne banje? Kako se zove ta kod jodne banje?

(odgovor članu ksenija81)
  Direktna veza do poruke: 166
   RE: Preporučite ginekologa
8.1.2010 17:46:12   
ksenija81
Pa u pasazu Zmaj Jovine je ustvari Ilije Ognjanovic ima prolaz kroz pasaz.
Ova druga je dalje od centra.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Preporučite ginekologa
8.1.2010 17:47:26   
ksenija81
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Uf, sada napisah u kafici ... onda sam u krivu. Ilije Ognjavnović... koja je to bre ulica? Zar se ta klinka ne nalazi kod Jodne banje? Kako se zove ta kod jodne banje?


To ti je ulica gde je Partizan, i kod hotela Zenit i kod bivseg hotela Putnik.

< Poruku je uredio ksenija81 -- 8.1.2010 17:48:07 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Preporučite ginekologa
8.1.2010 17:48:27   
Verus
Moram pogledati u moje nalaze, sada se ne mogu setiti imena, ali zena me je odusevila...mada, trudna je bila tada tako da je moguce da je sada na odsustvu. Radi u Gen*** klinici/laboratoriji u NS.  E sad, oni rade i vestacku oplodnju tako da sam sigurna da imaju i ekspertni UZ.  Dr. Tabs je dobar ginekolog...ne znam gde on radi

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Preporučite ginekologa
8.1.2010 17:51:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ksenija81

Pa u pasazu Zmaj Jovine je ustvari Ilije Ognjanovic ima prolaz kroz pasaz.
Ova druga je dalje od centra.



E ovo mi je bitno da sam razreshila....

Kontam da je ovo negde oko dunavskog parka....al Zmaj Jovinu znam gde je...tako da tju natji....ona druga adresa me bunila....user posted image

(odgovor članu ksenija81)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: Preporučite ginekologa
8.1.2010 17:52:04   
ksenija81
Nesto mi se cini da je Gen**** kod Jodne banje.
A Dr Tabs mislim da radi u DZ Novo Naselje i cini mi se da
sam i u Betaniji videla ime, ali nisam 100% sigurna.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Preporučite ginekologa
8.1.2010 17:53:52   
ksenija81
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: ksenija81

Pa u pasazu Zmaj Jovine je ustvari Ilije Ognjanovic ima prolaz kroz pasaz.
Ova druga je dalje od centra.



E ovo mi je bitno da sam razreshila....

Kontam da je ovo negde oko dunavskog parka....al Zmaj Jovinu znam gde je...tako da tju natji....ona druga adresa me bunila....user posted image



Jeste, ta ulica se nalazi tacni izmedju Dunavskog parka i Zmaj Jovine. U nju se ulazi iz ulice Modene, a ulica izlazi na ulicu kod parka i teniskih terena.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Preporučite ginekologa
8.1.2010 17:54:51   
Verus
Jeste Tabs je i u Betaniji i negde privatno.  Zena mu radi u G**** na vestackoj oplodnji, nisam sigurna jel i on tamo pripada. 


Specijalna ginekoloska bolnica Genesis se nalazi u Novom Sadu, Uroša Predića 4 , tel/fax: + 381 21 549 777 ili +381 21 549 444.
Radi lakseg snalazenja, klinika se nalazi u blizini hotela PRAG.


evo info sa nekog drugog foruma-sad sam nasla-nadam se da je ok sto su tel. brojevi tu?

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Preporučite ginekologa
8.1.2010 17:55:30   
Anoniman
E sad znam....poshto sam ja zivela pored izvrshnog vetja iznad Gondole...pa taj kraj najbolje znam...ali peshke i bez naziva user posted image

(odgovor članu ksenija81)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Preporučite ginekologa
8.1.2010 17:59:37   
ksenija81
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Jeste Tabs je i u Betaniji i negde privatno.  Zena mu radi u G**** na vestackoj oplodnji, nisam sigurna jel i on tamo pripada. 


Specijalna ginekoloska bolnica Genesis se nalazi u Novom Sadu, Uroša Predića 4 , tel/fax: + 381 21 549 777 ili +381 21 549 444.
Radi lakseg snalazenja, klinika se nalazi u blizini hotela PRAG.


evo info sa nekog drugog foruma-sad sam nasla-nadam se da je ok sto su tel. brojevi tu?


Nije mi jasno ovo hotel PRAG. Mozda su mislili na PARK. U blizini Parka jeste.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here