|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Solarijum:)
2.4.2011 19:38:05   
ksenija81
Pa iskreno meni devojke mnogo lepse izgledaju kad su prirodne. Ok mi je malo tonirno, ali ono prepeceno je stvarno grozno.
Imam jednu drugaricu koja je non stop bila u solarijumu, a sad ne ide jer je trudna. Prosto sam u soku kad je vidim belu user posted image
A da ne pricam koliko je unistila lice, nekako su joj se poostrile crte lice, ne znam kako da objasnimuser posted image

_____________________________

Bog ne stavlja prepreke za koje nije siguran da možeš da predješ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Solarijum:)
2.4.2011 19:39:20   
Anoniman
Ma kakvo prepečenouser posted image
I meni je lepo prirodno, i veštačko za koje niko ne zna da nije prirodnouser posted image

(odgovor članu ksenija81)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Solarijum:)
2.4.2011 19:41:36   
ksenija81
u jeee sta napisa user posted image user posted image

_____________________________

Bog ne stavlja prepreke za koje nije siguran da možeš da predješ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Solarijum:)
3.4.2011 12:14:32   
madre
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Ma kakvo prepečenouser posted image
I meni je lepo prirodno, i veštačko za koje niko ne zna da nije prirodnouser posted image


user posted image ja bas to forsiram! tako se i sminkam, neko mora da se zagleda da bi provalio sminku, uglavnom misle da sam prirodno lepauser posted image takodje, volim kada se neko ofarba tako da se to i ne primecuje, a ne one neprirodne boje kada se iz aviona vidi da je farba! isto vazi i za solarijum! 

< Poruku je uredio madre -- 3.4.2011 12:19:57 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Solarijum:)
3.4.2011 14:32:53   
Anoniman
Ma da, nismo sve rođene lepotice pa da sve bude prirodno najlepše (ja u svoje ime, da ne bude zabuneuser posted image ), malo boje tu i tamo, šta faliuser posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Solarijum:)
3.4.2011 17:38:24   
Anoniman
Otisla bih samo da bih se otarasila strija,da bi izgubile boju.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Solarijum:)
3.4.2011 17:48:58   
bebać
Ja to volim,osjećam se ljepše i zadovoljnije...nikad nisam pretjerivala...ali da pocrnim to da...i onda mi nekako sve bolje stojiuser posted image ..valjda ja to tako utripujemuser posted image

nemam pojma šta ću ove,baš me strah za ovaj mladežuser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Solarijum:)
3.4.2011 17:51:00   
Anoniman
Ja uvek samo pocrvenim.user posted image Why?user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Solarijum:)
3.4.2011 18:58:10   
Lu
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Mnogo lepše izgledam kada imam malo tamniju kožu. A na proleće obavezno odem nekoliko puta, po malo, jer od ovog sunca posle 15 minta šetnje izgorim, da ne pričam o plaži ili sedenju na suncu. Ovo mi dođe kao podloga za letouser posted image

Ja isto, kad bi izašla na sunce sa svopjom prirodnom bojom odmah bi pocrvenila do bola, tako mi se i dešavalo, zato uvijek u proljeće odem 5-6 puta, prvi put 10 min., pa 15 i onda po 20 i dobijem super boju.
E onda se tek  mogu opušteno sunčati i na suncuuser posted image
Ali neću još, tamo pred kraj 4. mjeseca.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Solarijum:)
3.4.2011 18:59:27   
Lu
IZVORNA PORUKA: Cindarella

Ja uvek samo pocrvenim.user posted image Why?user posted image

A koliko minuta ideš prvi put i kakav je solarij?

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Solarijum:)
3.4.2011 19:04:02   
Anoniman
5 min.To je bilo pre 2 godine,2 puta sam isla po 5 min,3 put 10.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: Solarijum:)
3.4.2011 19:11:59   
Lu
I pocrveniš Cinduser posted image
Pa ne znam ne mozeš manje od 5, jel puno pocrveniš ili ubrzo potamniuser posted image
A imaju i oni skroz lagani solariji, joj ja sam u takve išla po 15 minuta prvi put i jedva malo boje da dobijemuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Solarijum:)
3.4.2011 19:14:41   
Anoniman
Budem crvena paar dana,pogotovo nos,ne dobijem boju,samo se povuce crvenilo.user posted image Davno bese,ne mogu da se setim koi je ovaj bio.user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Solarijum:)
11.4.2011 11:18:13   
Sekicaaa
Cao cure, ja imam jedno pitanje posto vidim da imate iskustva sa solarijumom. Ja nikada nisam isla, a imam jako sveto ten. Interesuje me da li treba pre odlaska da koristim neku kremu za solarijum ili je dovoljno da idem na min minutazu? I jos ne zanima da li se u solarijumu skinete nage ili ostavite ves na sebi? Hvala vam unapred na pomociuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Solarijum:)
11.4.2011 11:19:41   
Olga75
Sekice , dobrodosla
zamolicu te samo da ne pises ceo post u boji  user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sekicaaa)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Solarijum:)
11.4.2011 11:22:22   
Sekicaaa
Vazi user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Solarijum:)
11.4.2011 11:23:32   
Anoniman
Sekice,mislilm da bi svakako trebala.

(odgovor članu Sekicaaa)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Solarijum:)
11.4.2011 11:25:09   
Anoniman
Sekicaaa, dobrodošla.
Ako ti je prvi put u solarijumu, obavezno stavi neku kremu sa manjim zaštitnim faktorom, i idi na minutažu koju ti preporuče tete u salonu, one će te najbolje posavetovati, jer nisu sve lampe iste jačine. Negde je minimum 5, negde 7 minuta, zavisi od vrste i starosti solarijuma.
Ja u solarijum idem baš da ne bih imala bele tragove po sebi, pa se sunčam bez odeće user posted image

(odgovor članu Sekicaaa)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Solarijum:)
11.4.2011 11:28:48   
Sekicaaa
Hvala ti puno na pomoci user posted image Posto vidim da smo sugradjanke, da li mozes da mi preporucis neki dobar i proveren solarijum u NS-u? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Solarijum:)
11.4.2011 11:41:18   
IVA 11
Ja idem u solarijum s proljeca, da se pripremim za ljeto. Ali samo malo da nabacim boje. Jer imam bijelu put, i moram za to da imam i podlogu. Jednom sam usla u lezeci i imala sam da umrem od straha, i od tad samo koristim stojece solarijume, postepeno povecavajuci minutazu u njima. user posted image

(odgovor članu Sekicaaa)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Solarijum:)
11.4.2011 11:52:55   
Sekicaaa
Zasto si se uplasila lezeceg? Zar je tako strasno?user posted image

_____________________________

‎..Ako ne mozete da se odlucite između dve osobe, izaberite drugu, jer da vam je stvarno stalo do prve, druga nikada ne bi ni postojala..... ♥

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Solarijum:)
11.4.2011 11:53:56   
Anoniman
i ja sam se uplasila lezeceg. user posted image
Zeznut osecaj.user posted image

(odgovor članu Sekicaaa)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Solarijum:)
11.4.2011 11:56:28   
IVA 11
Pa ja ne volim, trazila sam da mi ga otvore jer me na sanduk podsjeca, sad sve zavisi kako ko na to gleda, ali ja nisam mogla. Vise volim stojeci. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Solarijum:)
11.4.2011 11:56:40   
Sekicaaa
Nemam iskustva,ali zar devojke u salonu ne vode racuna o minutazi i otvaranju...Ili same otvarate i zatvarate?


_____________________________

‎..Ako ne mozete da se odlucite između dve osobe, izaberite drugu, jer da vam je stvarno stalo do prve, druga nikada ne bi ni postojala..... ♥

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Solarijum:)
11.4.2011 11:57:02   
Anoniman
Ja kod nas nigde ne vidoh stojeci.user posted image

(odgovor članu IVA 11)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kika Woo - heklane torbe
Kika Woo je unikatni srpski brand heklanih torbi. Brand koji je nastao i raste iz ljubavi prema ručnom radu. Ono što ga ...
Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here