|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Solarijum:)
14.1.2013 21:28:44   
adulence
cackala mada svuda sam nasla u fazonu da je stetno po kozu,bla,bla sto i sama znam,ali me zanima zbog mleka,pa pitacu ne znam ni sama,iskreno mislim da nema sta da bude stetno za mleko,ali ajde svakako ne bi isla dok se ne uverim...negde sam samo procitala da mogu da se prosire mlecni kanali pa kao dolazi do povecanja kolicine mleka..

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Solarijum:)
11.5.2013 22:33:22   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Sneža

Ako je umereno,znači otići par puta pred sezonu,čisto da ne zaslepim i izazovem slepilo od beline kad me neko pogleda kad se skinem u kupaći i pokažem svoje zmijsko telouser posted image ,


user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Solarijum:)
11.5.2013 22:37:23   
dunja RR

A šta mislita u o muškarcima i solarijumu? Kod mene u kraju klinci a i stariji sve češće to upražnjavaju, baš mi čudno iskreno ..ali eto, šta vi mislite?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Solarijum:)
11.5.2013 22:40:34   
branki*
meni nije cudno..sad ne.od kako i sama redovno idem,to mi sad skroz normano..mada,licno ne zna puno takvih muskaraca,ali par znam,jedan je srednjih godina,a drugi su momci.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Solarijum:)
23.5.2013 19:19:00   
Jole84
Od kako sam drugu u srednjoj školi obrijala noge,ništa me više ne čudi po pitanju muško-ženskih afiniteta user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Solarijum:)
23.5.2013 23:28:41   
madre
a meni npr nije jasno zasto se solarijum vodi kao nesto samo za zene... kada su i muskarci i zene lepsi kada su preplanuli... kada muskarac pocrni (npr, na moru) izgleda i muzevnije i lepse nego kad je belacuser posted image isto tako i zene... drugo je kada me neko pita sta mislim o tome da se muskarci sminkaju...
moram da napomenem da ni ja, a ni moj muz ne upraznjavamo solarijumuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Solarijum:)
10.6.2013 21:54:31   
Maraj
ranije isla cesto sad ne bi da mi plate, ipak je meni moje zdravlje na prvom mestu...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Solarijum:)
10.6.2013 22:00:52   
branki*
moram da napomenem da ni ja, a ni moj muz ne upraznjavamo solarijum
madre,kako si ovo napisala,kao da upraznjavate nesto biiipuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Solarijum:)
10.6.2013 22:03:55   
viking
Išla sam možda 7-8, ajde možda 10 puta u životu, i sve po 8 minuta... Nikad nisam volela solarijum.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Solarijum:)
10.6.2013 22:04:08   
Lu
Ja idem ovih dana redovno i već sam dobila finu boju, eto danas preskočihuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Solarijum:)
10.6.2013 22:06:33   
pandina
Ne volim solarijume. Bas sam neki nadzakuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Solarijum:)
10.6.2013 22:08:19   
Lu
Ma ko ih VOLIuser posted image
Ja stavim slušalice i slušam muzikicu dok prođe.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Solarijum:)
10.6.2013 22:10:14   
Moiraina
Bila jednom u životu i ne planiram više user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Solarijum:)
13.1.2021 15:52:28   
branki*
nemam sta da volim ili ne,koristim uvek kao pripremu za leto i jer mi se svidja kako mi izgleda ten posle...mrzi me nekad da idem i cimanje mi je,ali idem,da.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Solarijum:)
13.1.2021 17:05:29   
emicaa
Nisam bila 5 godina najmanje



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 215
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







NIVEA pantalonice za oblikovanje i zatezan...
PET RAZLOGA ZBOG KOJIH ĆETE ODMAH ZAVOLETINIVEA Q10 pantalonice za oblikovanje & zatezanje tela
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here