|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Plastelin
12.11.2014 10:48:46   
World
I ja napravila po receptu NM, super je.. user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Plastelin
12.11.2014 10:50:35   
mali_mis
Nisam se jos usudila da pravim domaci plastelin.
Meni su mnogo interesantni oni play doh setovi, jedva cekam da ovaj mali jos malo poraste. Dodje mi sebi da kupim, da se ja malo igram user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Plastelin
12.11.2014 11:45:03   
World
Evo, to smo 'zajedno' pravile user posted image

user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Plastelin
12.11.2014 12:06:38   
Misha i Ljisha
worlduser posted image ja jedva cekam da moja nesto napravi al procice vremena i vremena, evo sad joj pravim puzle opalog lisca, jaoooo samo sebi pravim poslauser posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Plastelin
12.11.2014 12:08:26   
World
ma ljiso, to sam ja pravila, ona samo zna da izvadi oblik kalupom i da isjecka sve sto sam napravila.. user posted image
ali je bilo zanimljivo... user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Plastelin
12.11.2014 12:15:02   
Misha i Ljisha
pa da i ovoj mojoj zanimljivo da ja pravim, inace imamo iste kalupeuser posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Plastelin
14.12.2014 18:53:10   
mamica 91
NM user posted image hvala na odlicnom receptu, bas sam se izigrala danas user posted image a Nuna je presrecna, sto je najvaznije user posted image

user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Plastelin
16.1.2015 1:41:11   
Azra_
Mi smo pribavili PlayDoh set! Set manje-više, igračka kao igračka, kalupi i ostalo, ali plastelin me je oduševio. Tako je mekan, a ne lepi se za ruke. A prednost plastelina je da sve što padne ispod stola jednostavno se osuši i bude kao mrvica hleba, nema lepljenja ostataka po tepihu. Mi se odlično zabavljamo. Nismo mnogo kreativni, trudimo se. Muljamo, mešamo, gnječimo...user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Plastelin
16.1.2015 9:45:21   
gagana83
PlayDough je odlican user posted image
Moje dete se odavno igra sa njim, ima par onih setova.
Jedino sto je kod nas bezobrazno skup, ja ga nabavljam u Bugarskoj, skoro duplo je jeftiniji.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Plastelin
17.1.2015 0:37:20   
Azra_
Ohoho Gagana! Korisna informacija. Sama donosiš, ili naručuješ preko nekog? Neki info može na pp.

Mi smo juče pravili izložbu životinja koje žive u moru, pošto ima onaj kalup sa hobotnicom gde ima raznih oblika. A večeras smo pravili torte. Super se zabavljamo.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Plastelin
17.1.2015 1:37:25   
choopa choops
Kod nas ima da se kupi ovaj plastelin, ali je puuuuuuuno jeftiniji od PlayDougha i sličnih. Isto imaju razne modlice, dopune, setovi..A koliko čujem kažu da je dobar.
user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Plastelin
17.1.2015 1:39:14   
choopa choops
A zaboravih rreć, mi imamo ovakav set za sladoled samo Play Dough i moja L ne voli da se igra sa njime, jer je pretvrd i nema snage da pritisne.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Plastelin
17.1.2015 7:33:33   
mali_mis
Skoro se pojavila (ili ja nisam u toku) jeftinija varijanta plastelina sa modlicama "Plastelino".
Uzela sam A. cisto da vidim oce li ga zainteresovati, njemu se svidjaju modlice, i da otvara i zatvara kutije od plastelina, i kad se mama igra user posted image Bitno da mu zaokupi paznju makar na pola sata.
Nego, te modlice su dobre i za pravljenje ukrasa od fondana, naravno operu se pre upotrebe.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Plastelin
17.1.2015 7:43:45   
Trcosava
Ja se kanim ne znam od kad da probam ovaj od NM plastelin. Ali Ana je jedan dobila, drugi smo joj mi kupili (kad smo kupovali za sestrića mm) i onda nema potrebe. Kad to nestane, defitnitvno probavam.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Plastelin
17.1.2015 16:42:30   
Anoniman
i ja sam planirala da probam da napravim, ali nikako. sve zaboravim da kupim prehrambene boje, jer ja to nemma u kuci, inace ne koristim.
sta stavite deic ispod dok se igraju sa plastelinom, da ne prljaju? meni u kuhinji svakako stoji musema, odustala sam od peglanja stolnjaka pored njih odavno.. ali joj ne dajem da se igra na toj musemi, nego joj stavim manje parce druge museme preko. ali nekako joj se pomera, zarozava.. jos joj pada, prlja oko sebe.. a beba samo vreba plastelin pa da ga stavi u usta..user posted image zato joj retko i dajem da se igra.user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Plastelin
17.1.2015 18:30:51   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Azra_

Ohoho Gagana! Korisna informacija. Sama donosiš, ili naručuješ preko nekog? Neki info može na pp.

Mi smo juče pravili izložbu životinja koje žive u moru, pošto ima onaj kalup sa hobotnicom gde ima raznih oblika. A večeras smo pravili torte. Super se zabavljamo.

Sama ga donosim posto sam redovno u Sofiji.
A ako nekog put nanese do Bugarske, u Jumbu ima i ovaj plastelin, jednako dobar kao i Play Dough samo je plastika losijeg kvaliteta. Plastelin je odlican a cena ovih setova je negde oko 10-12 leva, tj 5-6e
user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Plastelin
17.1.2015 19:48:31   
Azra_
Macaki, ja poskidam sve sa stola. Nema ni mušeme, ni stoljnjaka. Ne ostaju nikakvi tragovi. Uzmi u obzir da smo samo PlayDoh isprobali, a on mi deluje manje lepljiv od ostalih. A kada smo bili kod moje sestre skinuli smo onu tacnu od hranilice. Baš je velika i poslužila nam je. mada, sestrić je raznosio na sve strane, a moje dete prihvatilo pravila i igralo se samo nad stočićem. Mušema je nezgodna jer klizi. Probaj one podne puzle velike, može po njima, opet ovaj plastelin jer mi sa drugim nemamo baš sjajna iskustva.

Hvala Gagana! U nemačkoj su npr.cene PlayDoh setova slične kao kod nas. Jedino kada bude neka akcija, tada se baš isplati.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Plastelin
9.3.2015 5:45:00   
acalukic
da igraju se ali nesto jako kratko

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Plastelin
9.3.2015 20:36:20   
mali_mis
Moje malo dete pocelo da se igra i sa plastelinom pored modlica user posted image Eno ga sedi, i stavlja mrvu po mrvu plastelina u modlicu, do sutra ce sigurno nesto napraviti user posted image

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Plastelin
9.3.2015 20:59:21   
veselicaa
Moram da pokusam da napravim plastelin,nisam dosad pravila samo kupovala.Izgleda lako,videcu kako ce mi ispasti

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Plastelin
9.3.2015 22:03:00   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Moje malo dete pocelo da se igra i sa plastelinom pored modlica user posted image Eno ga sedi, i stavlja mrvu po mrvu plastelina u modlicu, do sutra ce sigurno nesto napraviti user posted image



Pa pomozi mu user posted image zamesi, razvuci pa neka vadi oblike sa modlama... Joj i ja sam kao mala volela taj plastelin...meni je deka vadio glinu na selu , secam se trebalo mi za skolu ali on mi uvek navadi vise da mogu da se igram do mile volje, Glina= plaselin user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Plastelin
10.3.2015 7:48:19   
mali_mis
ME, ne brini, igrali smo se, ali nije bilo interesantno, vec da se pomalo stavlja user posted image I onda je genije uzeo grumen plastelina stavio na uvo i rekao "avo" user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Plastelin
10.3.2015 16:34:05   
Plavusa34
dobro je to al treba paziti neka deca ga rado trpaju u usta

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Plastelin
5.3.2016 18:23:48   
Sanjalicaaa
Mi smo danas celo prepodne igrali plastelinom. Uzela sam mu u Aksi neki sa modicala, kao farma, prave se zivotinjice. Medjutim moje dete samo hoce prasice i onda me trea da mu pricam pricu o tri praseta. user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Plastelin
5.3.2016 19:37:10   
IvanaSK RR
Hahaha, super, bas vam je zanimljivo sa prasicima user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here