|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupaći kostimi
6.8.2009 12:44:30   
Anoniman
Ja obozavam ljubichastu...ali tufne  user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kupaći kostimi
6.8.2009 12:50:03   
Anoniman
Nije ljubičasto nego PINK! user posted image  Ni ja inače ne nosim tifne, ali ovo je nekako... znaš koliko je slatko na kupaćem! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kupaći kostimi
6.8.2009 12:54:02   
Anoniman
Josh bolje...ja volim i pink user posted image user posted image user posted image Sva se nekad urozim...pa me dragi zeza kako sam sva u tonu...josh i shminka u istom koloru user posted image
Imam i ja stvari na tufne...ali ih ne volim bash... na nekim komadima garderobe su ok...ali nikad namerno necu kupiti neshto na tufne user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kupaći kostimi
6.8.2009 12:57:11   
bonita
ja sam ove godine uzela braon sa rozim prugicama,od S Oliver.
Prelep je ali ja nazalost otkazala moreuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kupaći kostimi
6.8.2009 12:58:50   
bonita
s trouglicima je(punjen pomalo,jer nemam neke grudi),a dole se vezuje sa straneuser posted image user posted image

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kupaći kostimi
6.8.2009 13:02:45   
Buba76
Ove godine ne kupujem kupaci jer ne idemo nigde,ali sam se pre 2 nedelje suncala na Palicu i sada u trudnoci mi jedan od prosle godine stoji bolje nego tada. Naime,nemam grudi,ali sada su veeelikeee i stoji mi gornji deo super.

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kupaći kostimi
6.8.2009 14:00:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Dakle, kupila sam kupaći u Woman Secreat-u. Kupaći uz identičnu haljinicu!

Ne mogu u kancu da prostirem kupaći po stolu i slikam vam model, ali sam izvukla parče i slikala vam makar dezen da vidite. user posted image

Evo ga:

user posted image


boja je za deset ...al kad dođeš kući uslikaj ga komletnog user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kupaći kostimi
6.8.2009 14:06:18   
Anoniman
Moram da navatam neki pink lak za nokte, samo ne znam koliko je to pametno jer će od slane vode da se okrnji sa vrhova - što MRZIM kada se desi!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kupaći kostimi
6.8.2009 14:07:56   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Moram da navatam neki pink lak za nokte, samo ne znam koliko je to pametno jer će od slane vode da se okrnji sa vrhova - što MRZIM kada se desi!

Pa nosiš ga sa sobom i mažeš ponovo i ja uvijek nosim lakove na moreuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kupaći kostimi
6.8.2009 14:08:33   
Lu
Uslikaj nam badić Tashauser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kupaći kostimi
6.8.2009 14:10:56   
Anoniman
Ma nosim i ja lakove, ali to zahteva i aceton, i vatu... user posted image

Badić, draga?

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kupaći kostimi
6.8.2009 14:14:52   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ma nosim i ja lakove, ali to zahteva i aceton, i vatu... user posted image

Badić, draga?

A to je jako teškouser posted image
Badić....sigurna sam da sam ti jednom prevela da je to kupaći kostimuser posted image
Ali nema veze mogu ja opetuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kupaći kostimi
6.8.2009 14:15:44   
Verus
Nisam kupaci kupila ima nekoliko godina....na moru nisam bila od '96 (!), a kad odemo na jezero uvek radimo neke sportove na vodi pa nosim neku sportsku verziju iz dva dela....Volim one bez korpa i sundjera, nego samo obicne u trouglu....Nisam nikada imala kupaci iz jednog dela, osim onog za plivanje na bazenu....

user posted image


Ovako nesto mi se dopada...

< Poruku je uredio Verus RR -- 6.8.2009 14:16:29 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kupaći kostimi
6.8.2009 14:15:56   
Anoniman
Tashke haj fol u wc ... i razgrni kupaći pa klikni

i naravno da ćeš se lakirati na moru user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kupaći kostimi
6.8.2009 14:17:41   
Anoniman
Lu, zaklela bih se da je badić bade mantil. user posted image

Jao na kakvu blud me navodite!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kupaći kostimi
6.8.2009 14:18:51   
Anoniman
al mojne slikati bez da obučeš gornji dio ...moramo da vidimo kako to stoji user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kupaći kostimi
6.8.2009 14:19:51   
Verus
user posted image  Tasho, jel push up? E onda moram sliku da vidimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kupaći kostimi
6.8.2009 14:22:10   
Anoniman
haha! Nećete videti moje zmijsko telo!

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kupaći kostimi
6.8.2009 14:22:15   
Lu
Sad će se ona uslikati u bade-mantiluuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kupaći kostimi
6.8.2009 14:23:04   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

de ba Tashke ajde ...znaš da ti svi hvalimo dekolte ...pa da vidimo kako ti taj sisnjak stoji user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kupaći kostimi
6.8.2009 14:23:33   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Verus RR

a kad odemo na jezero uvek radimo neke sportove na vodi pa nosim neku sportsku verziju iz dva dela....



Ja ne volim sunce, prženje i sunčanje, tako da sam takođe u varijanti - sportovi na vodi, sportovi u hladu (mini golf), ili odbojka na pesku (OBOŽAVAMMMM)..

Evo variajnte kupaćeg koji preferiram:
user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kupaći kostimi
6.8.2009 14:24:05   
Verus
sisnjakuser posted image  e Vule ubi me......pa daj Tasha da imam takve sisoje znas kako bih id dizala eeee

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kupaći kostimi
6.8.2009 14:25:02   
Anoniman
xaxaxaxax lu!!!! user posted image

Evo slikica. Donji deo nije dubok, samo sam iz tog ugla slikala, pa na slici tako izgleda. Ipak nisam mogla još i ustajati, i naginjati se.

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kupaći kostimi
6.8.2009 14:25:16   
Anoniman
ja ne volim sunčanje ...preferiram nudizam user posted image user posted image user posted image user posted image i od sporta ležanje koje sam zamijenila trčanjem user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kupaći kostimi
6.8.2009 14:26:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

xaxaxaxax lu!!!! user posted image

Evo slikica. Donji deo nije dubok, samo sam iz tog ugla slikala, pa na slici tako izgleda. Ipak nisam mogla još i ustajati, i naginjati se.

user posted image


super je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...
Tvoj omiljeni Labello u limitiranom izdanju
Beograd, 19.februar 2024. – Bez obzira na godine, nikada nećemo biti spremni da se odreknemo slatkog, šarenog sveta crta...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here