|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupaći kostimi
21.8.2009 11:59:02   
dunja RR
koliko "kupacih" nosite kada idete na more, jedan, dva, vise...?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Kupaći kostimi
21.8.2009 12:01:48   
Anoniman
Ove godine dva, jer se ovaj novi, roza, mnogo sporo suši. 

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Kupaći kostimi
21.8.2009 12:08:23   
dunja RR
ja nosim jedan crveni na tufnice, kupila sam ga ove godine ali sam u Idei uzela pre par dana samo donji deo-crveni, super je ( na rasprodaji 300 i nesto din.) pa cu menjati taj i ovaj na tufnice, zato sam i htela onaj na strafte u women's secretu ali mi ne stoji, pa razmisljam da li ta trazim jos neko gornji deo?...stare sam sve pobacala , bas sam ih iznosala...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Kupaći kostimi
22.9.2009 21:59:02   
dunja RR
par dana pre mora sam kupila  zeleni gornji deo( na rasprodaji) u Women'secretu i zadovoljna sam, bio je bas efektan , svi su ga komentarisali( ima ga u mom albumu sa sve mnome), ...i donji deo uzeh zeleni( nesto svetlija nijansa od ovog gornjeg) opet u Idei....
....danas u Calzedonii( izvinjavam se, nemam pojma kako se pise) na extra popustu naleteh na dobar gornji deo, tamno roze bikini, blago naguzvani, ali ima samo jedan u izlogu.... da li neko zna kakvog su kvaliteta njihove stvari?

< Poruku je uredio dunja -- 22.9.2009 22:06:41 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Kupaći kostimi
25.3.2010 9:42:18   
pepino
Zene meni treba vasa pomoc,mozda najbolje od onih sto su u Banja Luci(jer sam cesto dole pa cu moci da ga kupim),a mogu i one iz B.G.,naime meni treba bar jedan kupaci kostim,ali problem imam veliki,grudi su mi ogromne u odnosu na ostali dio tijela,kupim najveci sto nadjem,42 broj,donji dio prevelik-mogu jos 2 moje guze stati u njega,a gornji cak mali...Grudi su mi i siroke i duge,glupo to kazem,al ne znam kako da vam objasnim,znate ono kad buckastije zene imaju ispod ruke,ispod pazuha ono da im iskoci,kao malo salceta,e meni se to pravi od grudi,pa i kad obucem i 42 od modela koji je trouglast,ispadne mi ili naprijed ili ispod pazuha to,a to me jako nervira.Ne biram neki ekstra dezen jer nisam u poziciji da biram,bitno mi je da je sto dublji model,da ne ispadaju sike,mislim da bi mi najvise odgovarao model koji se moze kupiti u rasparu,gornji sto veci,donji sto manji,da su prazne korpe,da imaju samo zicu ispod grudi,najobicniji oni poput grudnjaka za zene...Kuma mi je udata u B.G. u Lazarevac pa ako ima gdje u B.G, javite da mi ona kupi,ako ja ne odem nikako ove godine tamo,a zene iz B.L. ako znate gdje dole ima javljajte pod hitno,par godina zaredom sam trazila,ali nisam nasla nikako da mi odgovara,ebem ti sise!!!!user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Kupaći kostimi
25.3.2010 9:47:32   
*Alexx*
Uh, baš zeznuto - ja imam sličan problem, samo što je kod mene obrnuto user posted image Za grudi mi nikad nije bio problem, ali zato za guzu... u retko koji sam mogla da uđem. Nego, pokušavam da se setim koji brendovi daju da se kupi odvojeno gornji i donji deo kupaćeg... Znam za Womens Secret. Ne znam da li Lisca to dozvoljava, ali znam da moja kuma, koja ima velike grudi, kupuje kod njih - a ona ima malu guzu, tj. skoro i da je nema user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Kupaći kostimi
25.3.2010 9:48:12   
Trcosava
Pepino jedino što ja mogu da ti pomognem je ''''women''s secret'''' ili bilo koja prodavnica koja prodaje odvojeno gornji i donji deo - tako uskladiš da ti i gornji i donji budu taman :)

u bre alex al si speedy user posted image


< Poruku je uredio Trcosava -- 25.3.2010 9:50:49 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Kupaći kostimi
25.3.2010 9:52:19   
pepino
Hvala vam,vidjecu da li imaju te radnje u B.L. Lisca je bila,nadam se da nisu zatvorili,a za Women's secret ne znam da li ima u B.L. raspitacu se....Hvala jos jednom...user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Kupaći kostimi
25.3.2010 9:58:18   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Trcosava

u bre alex al si speedy user posted image



Pa nisi ni ti sporija user posted image
Pepino, nadam se da ćeš naći.
Mene jeza hvata od svih budućih morskih odmora, jer ne znam kako ću naći kupaći sa ovolikim strijama user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Kupaći kostimi
25.3.2010 10:05:41   
Anoniman
I ja imam sličan problem pepino. Samo ne baš toliku razliku između zadnice i grudi. Možeš probati u WS, ali recimo u NS WS nema velikih korpi. user posted image Ja sam prošle godine jedva spakovala moje u 80B, trebalo mi je veće, ali ne drže. Ne znam dal je to slučaj samo sa novosadskim WS. 

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Kupaći kostimi
25.3.2010 10:07:46   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: Trcosava

u bre alex al si speedy user posted image



Pa nisi ni ti sporija user posted image
Pepino, nadam se da ćeš naći.
Mene jeza hvata od svih budućih morskih odmora, jer ne znam kako ću naći kupaći sa ovolikim strijama user posted image


Nista mi ne pricajuser posted image user posted image user posted image
Ajde kilograme pa i mogu da dovedem u red al sta cu sa strijamauser posted image user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Kupaći kostimi
25.3.2010 10:13:58   
pepino
Skrenusmo malo sa teme,al sta da se radi...Ja strija nemam puno,al zato celulit...user posted image
Poceo u zadnje 2 godine da mi se stvara,a uopste nisam buca,poprilicno sam mrsava,ali cesto mrsam par kg pa vratim,pa se koza i sve poj..e,pa mora tako da se napravi,...Potrazicu u tim radnjama,nadam se da cu naci...user posted image
Ja sam sebi prije nekih 5-6 godina kupila sportski,spidov,al ljudi da me samo sad vidite u njemu,kao neka djevojcica,smijesno,gace neke cudne,kao da imam pelene,kao obicne su,al dublje preko bedara,katastrofa...,a gore kao kratki potkosuljic,kratka majica...Ja bi najobicnije gacice,ne volim bokserice ili slicno...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Kupaći kostimi
25.3.2010 10:14:52   
*Alexx*
Gagana, ja sam se već pomirila sa jednodelnim kupaćim... user posted image user posted image user posted image Mažem se ja, ali ne vredi, ostaće rastegljena koža. user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Kupaći kostimi
25.3.2010 10:19:06   
Anoniman
Ne budite na kraj srca. Ima jako lepih i sexy jednodelnih kupaćih kostima:

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Kupaći kostimi
25.3.2010 10:21:08   
pepino
Ima Tasha,ali su iskljucivo za manje grudi,moje bi se u njemu ococile do pupka,a tek kad rodim...user posted image Mislim da cu se onda objesiti kakve ce gadne biti...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Kupaći kostimi
25.3.2010 10:22:52   
*Alexx*
Ma neću još da se nerviram, ionako tek sledeće godine idemo na more.
Tasha user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Kupaći kostimi
25.3.2010 10:23:48   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: pepino

Ima Tasha,ali su iskljucivo za manje grudi,moje bi se u njemu ococile do pupka,a tek kad rodim...user posted image Mislim da cu se onda objesiti kakve ce gadne biti...user posted image


Mislim da je ovo Tasha napisala za nas sa strijama user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Kupaći kostimi
25.3.2010 10:23:55   
gagana83
Tasho user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Kupaći kostimi
25.3.2010 10:25:06   
Anoniman
Ah, ove modele ne mogu ni ja da nosim. Mora da ima korpu ili žicu, inače ode sve do vraga. Ovo sam rekla Gagni i Alexx koje se žale na strije.
A ti draga, procunjaj po nekim no-name buticima.
Kod nas u NS ima jedan (bar je bio) na Spesnu, gde sam ja pre par godina kupila odvojeno gornji i donji deo. Gornji veći, trouglići, ali sa korpama, a donji su bile tri vrste gaćica: tange, boxerice i obične.
Ako ti je za utehu, meni su grudi različite veličine, a još uvek niko ne proizvodi za desnu sisu 80, a za levu 85. user posted image

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Kupaći kostimi
25.3.2010 10:25:57   
pepino
Ma znam Alexx,onako usput komentarisem...user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Kupaći kostimi
25.3.2010 10:31:31   
pepino
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ah, ove modele ne mogu ni ja da nosim. Mora da ima korpu ili žicu, inače ode sve do vraga. Ovo sam rekla Gagni i Alexx koje se žale na strije.
A ti draga, procunjaj po nekim no-name buticima.
Kod nas u NS ima jedan (bar je bio) na Spesnu, gde sam ja pre par godina kupila odvojeno gornji i donji deo. Gornji veći, trouglići, ali sa korpama, a donji su bile tri vrste gaćica: tange, boxerice i obične.
Ako ti je za utehu, meni su grudi različite veličine, a još uvek niko ne proizvodi za desnu sisu 80, a za levu 85. user posted image

Ma Tasha znam,potrazicu,ali i prije sam i nisam nasla,kod vas je opet drugacije jer ste u vecem gradu,veci izbor,u ovom mom nema pa nema...Odlucila sam cim sad na ljeto dodje od moje svekrve tetka koja bude u Njemackoj dacu joj svoj jedan grudnjak,pa da mi tamo potrazi takav sa manjim gacicama,nije mi stvarno bitna ni cijena,samo da nadjem sta mi odgovara...Al dok tetka to nadje i donese proce mi ovo ljeto,pa sam zato u potraznji...Ma Tasha i moje su,ali ne toliko bas da se primjeti u kupacem,ja primjecujem,kod vecine zena nisu potpuno jednake...
Ja nosim grudnjak,85,90 nema ja mislim to a,b,c...user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Kupaći kostimi
25.3.2010 10:35:10   
Veca77
Pepino, mislim da imam resenje za tebe!!! Calzedonia prodaje kupaćke gaćke rasparno - znači gornji deo uzmeš recimo 42, a donji 36. (volela bih i ja da mi sike budu malo vece) user posted image

Oni su njedna od najboljih evropskih proizvođača čarapa, ali u poslednjh nekoliko godina rade i na kupaćim i mogu ti reći da su jako kvalitetni!!!
Svake godine izbacuju novu kolekciju. Ja sam prošle goine kupila kupaći u julu ( u avgustu sam već išla na more) i koštao je na sniženju oko 2000 din. Ali je presladak....
U BG ima sigurno 5-6 Calyedonia prodavnica, pa tvoja drugarica može da bira šta, kako i gde......

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Kupaći kostimi
25.3.2010 10:40:07   
pepino
E Veco hvala,recu joj,a cuti,ja bi sve dala da su male,a one sto imaju male bi velike,ko bi nama ugodio,al sa malim kupis kakav hoces,ima lijepih da padnes na guzu,sa punim korpama,umecima i opusteno se suncas,pomjeras,kupas,a ja...Samo gledam da nece koja ispasti...user posted image Kad sam na nekoj svadbi,samo skakucu,fuj,to mi je odvratno,kao neka baba,a obozavam da igram,pa problemi na fizickom u skoli,da ti ne pricam sad sve,tjesite se i uzivajte u malim sikama...user posted image

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Kupaći kostimi
25.3.2010 10:45:34   
Veca77
Prošle godine sam baš dugo tražila kupaći, i morao je da mi se svidi na prvi pogled da bih ga kupila! Ja sam, međutim, od onih kojima najobičniji bikini najbolje stoji, pa sam samo takve i tražila. I nećeš verovati - u 7 dana potrage, ja kupih 3 para kupaćih!!! Za to vreme mm nije uopšte imao kupaćke i uplaši se, da ću ako budem išla sa anjim u kupovin, kupiti sebi još koji par! Pa šta ću, kad volim!!!
U Calzedoniji imaš ama baš sve vrste. Od jednog dezena imaš više modela i gornjeg i donjeg dela (kao bikini, pa bikini sa korpicama, pa prave korpice, pa pliči, dublji, pa onda kakve ćeš gaćice...). Čudo jedno!!! A to mi se kod njih mnogo sviđa. user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Kupaći kostimi
25.3.2010 10:49:05   
Trcosava
U pepino moram te pokopim - ja imam problem - minijaturne grudi a širok grudni koš, pa po veličini grudi mi treba amm....36 a po obimu grudnog koša 38 - tako da ako uzmem po veličini grudi - steže me sa strane, korpe i sl koji umeju da budu prelepi - SVE KORPE SU MI VELIKE.... i taaaako i mi sa maaaali sojkama imamo probleme user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepusti se NIVEA Q10 losionima za telo!
Većina nas svake godine ima jednu želju – da leto potraje barem mesec dana duže. Okej, možda ne možemo da bezbrižno upij...
Bakučiol - heroj anti-age nege uzvraća uda...
NIVEA donosi odlične vesti - Cellular Expert Lift linija dopunjena je novim proizvodom koji će vas sigurno oduševiti.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here