|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Voleti kao u romanima?
18.7.2014 18:40:37   
indy_25

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja sam imala više romana u svom životu, svaki je počinjao burno, vatreno, silovito... i završavalo se.
Sa mm je počelo potpuno drugačije, prijateljski, naivno, spontano, nežno, barem sa moje strane, on je od početka goreo user posted image Kako godine prolaze sve je bolje, i dalje klecnem kad osetim njegov miris, stomak mi se zgrči kad me zagrli s' leđa i poljubi u vrat... ponekad mi je neverovatno da me i posle 10 godina gleda sa istim žarom u očima user posted image



jao Ana kako divno to je prava ljubav. Ja jos uvijek vijerujem u ljubav iako su mi sve bile nekako sa nesretnim zavrsetkom.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Voleti kao u romanima?
18.7.2014 22:50:17   
amelia

IZVORNA PORUKA: Verolina

Zivimo bajku uvek kada smo spremni da se usudimo i kada imamo dovoljno toplu dusu da tu bajku ponese.
Ja svog muza volim toliko da se ne bih dvoumila da uradim bilo sta za njega-umrem ili ubijem. Nikada pre njega nisam volela muskarca dusom. I mnogo puta sam definisala ljubav dok ga gledam kako spava i molim boga da umrem pre njega, jer moj zivot bez njega ne bi bio zivot u to sam sigurna.

Potpisujem svaku rec i jos milion drugih. da kazem volimo se kao u romanu trah me da ne uvredim nasu ljubav jer u mom zivotu nije postojao drugi muskarac ne znam kako je voleti jednog pa drugog tako je i za mm upoznali smo jos kao klinci ja sam imala samo 12 a on 16 godina od tada smo uvek zajedno ne mozemo jednog bez drugog pre 3 godine smo se vencali sve je kao u bajci sada radimo nauser posted image jos kad bi nam se ovaj san obistinio i bilo bi sveuser posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Voleti kao u romanima?
19.7.2014 8:52:54   
branki*
amelia,bas je lepa ova vasa bajka,bice i bebica,sigurna samuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Voleti kao u romanima?
29.7.2016 8:38:43   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Uvek sam govorila je da je nasa "uvodna radnja" bila kao u romanima user posted image i da mislim da je nasa ljubav bila ( moram reci bila jer mislim pre braka) bas takva !
Sad kad su dosla deca nije bas kao u romanima user posted image ali i dalje mi srce zaigra kad vidim mm user posted image


Jos uvek je tako. A i jos uvek vidim zar u njegovim ocima ponekad kao kad smo bili momak i devojka.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Voleti kao u romanima?
29.7.2016 15:31:20   
amelia
IZVORNA PORUKA: amelia


IZVORNA PORUKA: Verolina

Zivimo bajku uvek kada smo spremni da se usudimo i kada imamo dovoljno toplu dusu da tu bajku ponese.
Ja svog muza volim toliko da se ne bih dvoumila da uradim bilo sta za njega-umrem ili ubijem. Nikada pre njega nisam volela muskarca dusom. I mnogo puta sam definisala ljubav dok ga gledam kako spava i molim boga da umrem pre njega, jer moj zivot bez njega ne bi bio zivot u to sam sigurna.

Potpisujem svaku rec i jos milion drugih. da kazem volimo se kao u romanu trah me da ne uvredim nasu ljubav jer u mom zivotu nije postojao drugi muskarac ne znam kako je voleti jednog pa drugog tako je i za mm upoznali smo jos kao klinci ja sam imala samo 12 a on 16 godina od tada smo uvek zajedno ne mozemo jednog bez drugog pre 3 godine smo se vencali sve je kao u bajci sada radimo nauser posted image jos kad bi nam se ovaj san obistinio i bilo bi sveuser posted image

Haha potpisujem ovo sve. dobili smo najdivnije stvorenje na svetu.. Hvala dragom Bogu na takvom divnom daru. Zato sam mu dala i ime Ayan na hebrejskom -arapskom znaci dar od boga isto sto i srpsko ime Bozidar user posted image Osecam da Nikad necu moci dovoljno da se zahvalim... Osim toga bih dodala ovaj put bilo bi zaista kao u bajci i kao u romanima da mm ima stalan posao i da zivimo sami tj da ne zivimo u zajednici narocito ne sa svekrvomuser posted image

< Poruku je uredio amelia -- 29.7.2016 15:36:23 >


_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Voleti kao u romanima?
20.5.2017 12:19:28   
emicaa
Kad vidim kako me mm gleda osjetim se bas kao u romanu.Kad se vraca sa posla uglavnom ga docekam na prozoru,ks ga vidim leptirici se probude svaki put user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Voleti kao u romanima?
20.5.2017 12:43:53   
nata11
Nedo Bog da volim kao u romanima. Jos ako je roman Daniele Stil user posted image user posted image ...
Volim racionalno i srazmerno tome ko koliko mene ceni i voli.

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Voleti kao u romanima?
20.5.2017 22:01:11   
choopa choops
Da, moguce. U pocetku je to ljubavni roman sad je drama sa tendencijom prelaska u krimi roman user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Voleti kao u romanima?
20.5.2017 22:46:29   
emicaa
Choopo ja te obozavam user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Voleti kao u romanima?
21.5.2017 8:51:33   
eca89
Choopa je kraljica, definitivno. I love youuser posted image !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Voleti kao u romanima?
21.5.2017 9:23:58   
krin 40
Da ne uvredim nečiji ukus,meni se od toga "povraća" sada i "povraćalo"čak i u pubertetu.Niti mi se svidjalo to da čitam niti sam imala želje da me neko tako "bljutavo voli".Više mi se svidja choopina krimi završnica😃Mama pokojna je pokušala jedno leto da mi "uvali" Mirjam umesto Sidni Šeldona ali posle pet stranica i nekoliko deminutiva na početku(ručica,nožica...i sl) znala sam da sam "operisana"

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Voleti kao u romanima?
21.5.2017 10:16:59   
degu

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Da, moguce. U pocetku je to ljubavni roman sad je drama sa tendencijom prelaska u krimi roman user posted image


Hahaha pronasla sam se u svakom delu s nadom da cemo izbeci krimi roman user posted image
Ja bas kazem mm kako sam se setila nekog tamo dogadjaja pre 15 godina i kako me je jako voleo, kaze on Volim te i sad! Reko ne volis me onako jako. Kaze pa jel lepo rekla maticarka da rasporedimo nasu ljubav, da ne potrosimo odmah sve user posted image
Meni nekad bas falimo mi onako zaljubljeni, nadam se sa kad prodje malo i deca malo odrastu da cemo uspeti opet da provodimo vreme sami. Ovako nemamo intimu uopste, jos malo i bicemo drugari user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Voleti kao u romanima?
21.5.2017 12:13:38   
jess021
Degu, pronasla sam se u tvom postu. I mi smo kao cimeri. Svako u svojoj sobi sa jednim detetom.

< Poruku je uredio jess021 -- 21.5.2017 12:14:42 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Voleti kao u romanima?
21.5.2017 13:43:36   
degu
Bas tako i mi, svako sa svojim detetom user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Voleti kao u romanima?
21.5.2017 19:44:20   
emicaa
Pa i mi smo podjeljeni ali nadjemo na pola puta-u dnevnoj user posted image
Nismo ni mi onaj fazon samo da se cmacemo,milion puta na dan govorimo volim te,obozavam te ali jos uvjek me gleda onim istom pogledom kao na pocetku,imamo trenutke obozavanja(ne po cijeli dan)

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Voleti kao u romanima?
21.5.2017 20:37:44   
Anck Su Nmaun
Ja mogu slobodno da kazem.da.je nasa ljubav kao u romanima! Pored troje dece i zilion obaveza uvek nadjemo neku sekundu za zagrljaj podrske, poljubac na brzaka kad su tu deca...gledamo se i dalje onako zaljubljeno i posle 16 godina..i ono stp osetim.da.je uvek zeljan i ne zasit user posted image I dalje mi srce preskoci....ljubav nije manja ni za zrno!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Voleti kao u romanima?
21.5.2017 22:39:16   
vocicana
Mnogo je lepo reci takve stvari Anck, nije sve kao kada nismo imali drustvo, vremena za nas dvoje uvek imamo, obozavamo iste stvari, zato sam srecna sto ga imam. Obojicu naravno. Sto kaze Emica, pogled je isti kao i tada na pocetku.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Voleti kao u romanima?
28.2.2018 16:58:03   
Dragce86
Ja verujem da tako nesto postoji samo u romanima, nazalost :)

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Voleti kao u romanima?
28.2.2018 17:08:15   
Mala Elena
Ljubavi ima, za trenutke se borimo ...

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Voleti kao u romanima?
28.2.2018 17:15:19   
Sarav
Početak veze sa mm je bio takav da smo se odmah skontali. To je ona ljubav da padneš u nesvest. Tad sam shvatila da ni jednog momka pre njega zapravo nisam volela. Stalno smo se ljubili, grlili, držali za ruke i sl kao neki klinci. Godine prolaze, gomilu divnih i manje lepih trenutaka smo proživeli zajedno, formirali smo porodicu i imamo lep porodični život. I dalje se mazimo, češkamo, posvećujemo pažnju jedno drugom. I dalje mi srce zatreperi kad me poljubi. Volim ga više nego pre deset godina.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Voleti kao u romanima?
28.2.2018 20:27:39   
mama Jo
Verujem i ja da postoji i verujem da je ljubav mm i moja takva ❤

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Voleti kao u romanima?
2.3.2018 0:46:09   
Srecko47E
Uz pravog muskarca sve moze.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Voleti kao u romanima?
2.5.2018 2:32:47   
MimaKos
Postoji ali retka je.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Voleti kao u romanima?
2.5.2018 6:50:16   
Anck Su Nmaun
ima naravno

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Voleti kao u romanima?
2.5.2018 6:51:40   
MimaKos
Blago onima koji to dozive! 😍

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here