|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Manastir Koporin
25.5.2017 3:54:49   
gigaticko2509
Dobro vece htela bih da vas pitam da li neko zna kojim danima i u koje vreme se odrzava vencanje u manastiru Koporin? I kako se moze zakazati? Suprug i ja smo vencani u opstini ali po vasim porukama vidim da nije moguce citanje molitve za zacece bez crkvenog vencanja pa bih hteli da to uradimo sve u tom danu ...? Vec 3 godine pokusavamo da se ostvarimo kao roditelji ali ne uspeva. Da li je do mene ili do supruga ne znamo ali bih voleli da potrazimo neku pomoc i uz veru da pokusamo jer od doktora ne dobijamo nikakvu vrstu pomoci ni rezultate. Hvala vam unapred...:)

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Manastir Koporin
26.5.2017 7:54:01   
Sanjica26 RR
Na prethodnim stranicama napisan je broj telefona. Ako nema ja cu vam poslati privatnu poruku. Najbolje telefonom da kontaktirate i pitate.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu gigaticko2509)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Manastir Koporin
26.5.2017 16:26:17   
gigaticko2509
Hvala vam mnogo. Nadam se da cu uspeti da kontaktiram nekog. U svakom slucaju hvala vam puno. Svako dobro ☺☺☺

(odgovor članu gigaticko2509)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Manastir Koporin
24.7.2017 0:36:58   
Kabi
Ovo je broj telefona: 026/511-380 zvati uvece posle devet.
Nama se molitva citala u avgustu za Gospojinu 2012 a u martu 2013 sam ostala trudna. Posle smo cerku tu i krstili. A cetiri meseca posle njenog krštenja ostala sam trudna sa sinom i dali smo mu ime Stefan. Njemu smo zakazali krstenje za 19avgust
U vreme posta nema čitanja molitvi.


(odgovor članu gigaticko2509)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Manastir Koporin
15.2.2021 23:27:38   
dunja RR
Volim da slušam oca Predraga Popovića, on sad čini mi se četvrtkom i prima ljude na razgovor u manastiru Koporin.
Kaže da ima preko 400 Koporinske dece, čiji roditelji nisu mogli da dobiju decu, a nakon molitve u manastiru su se desila čuda, čak i ženama od 50 godina.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 130
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Hotel Ramonda - za najlepše porodične uspo...
„Nijedna planina i nijedan planinski vrh u Srbiji ne čine toliko dubok utisak na promatrača kao Rtanj sa Šiljkom. U njem...
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here