|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2011
12.7.2011 19:41:23   
isidora88
ako ne placaju deca onda je ok cena user posted image ali nemam pojma kako je tamouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Letovanje 2011
12.7.2011 23:09:56   
Ana*
Mi smo bili u Kalandri 10 dana al. inkl. 1040 evra (uplatili smo preko jedne agencije u Austriji u Sr bi bilo skuplje nekoliko stotina).Milina kad ne moras da razmisljas sta ces jesti jos su nam i oni spremali hranu za bebu i kuvali vodu za mleko.Super mesto za porodicu, mirno, nema galame, guzve...Hotel ima svoju plazu, lep vrt, bazen sa morskom vodom, bazen za decu, fino igraliste za decu itd..Isli smo autom, tako da smo imali vremena da obidjemo sva tri prsta do Ouranopolisa.Iako smo imali sve placeno potrosili smo oko 600 evra jos na sitnice, ruckove van hotela, pokloncice.Usluga je divna, svi su ljubazni, govore vise jezika. Jedino je more prvih par dana bilo malo hladnije.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Letovanje 2011
12.7.2011 23:14:02   
Anoniman
Kako se zove hotel? Možeš mi datilink na njihov sajt?

(odgovor članu Ana*)
  Direktna veza do poruke: 878
   RE: Letovanje 2011
12.7.2011 23:26:25   
Ana*
Tashke hotel Mendi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Letovanje 2011
12.7.2011 23:28:42   
Anoniman
ovo http://www.mendi-hotel.gr/?

(odgovor članu Ana*)
  Direktna veza do poruke: 880
   RE: Letovanje 2011
12.7.2011 23:29:19   
Ana*
Za one koji zele neki provod ovde to sigurno nece naci i nikako ne preporucujem onima koji putuju autobusom jer su prve prodavnice na oko 4 km od ovog hotela. Ali je za porodicu stvarno idealno.

(odgovor članu Ana*)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Letovanje 2011
12.7.2011 23:30:26   
Ana*
Da

(odgovor članu Ana*)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Letovanje 2011
12.7.2011 23:34:11   
Anoniman
Prelepo je, ali gledam njihove cene, sve je BB i HB, nema all incl. user posted image I prilično je papreno za BB i HB. user posted image A to je ono što bih ja volela. user posted image

(odgovor članu Ana*)
  Direktna veza do poruke: 883
   RE: Letovanje 2011
12.7.2011 23:38:17   
Ana*
Imaju Tash oni i all inkl i ultra all inkl, zavisi samo od agencije preko koje uzmete. Mi nismo ni znali da imaju i ultra a.i. to nasa agencija nije imala u ponudi. Bilo je nekih porodica iz Beograda koje su imale ultra.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Letovanje 2011
12.7.2011 23:41:13   
Anoniman
Pronjuškaću! user posted image

(odgovor članu Ana*)
  Direktna veza do poruke: 885
   RE: Letovanje 2011
12.7.2011 23:46:01   
Ana*
Nama je bilo vazno da imamo sva tri obroka, mi volimo da ruckamo puno, bankrotirali bi da smo morali sve da placamouser posted image . U Ouranopolisu svratili na najobicniji rucak i dali smo 40 evra. Dopalo mi se i to sto su stvarno bili fer pa su pristali da zamenimo sobu. Mora dosta da se vodi racuna o tome sta agencije nude jer se desi da dosta toga i precute. Ja za malo da uplatim u Nisu za jedan drugi hotel pa kad sam dosla kuci i detaljnije potrazila videla sam da postoji magistralni put koji mora da se prelazi da bi se doslo do plaze, pa nisam bas toliko luda da sa stvarima i malom bebom u kolicima pretrcavam put. A ovde je dobro to sto imaju svoju plazu a i da ne zaboravim hotel je okruzen i borovom sumom.

(odgovor članu Ana*)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Letovanje 2011
12.7.2011 23:48:52   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Ana*)
  Direktna veza do poruke: 887
   RE: Letovanje 2011
13.7.2011 0:03:01   
Anoniman
Ana, a jesi ti iz Srb? Otkud Austrijska agencija? Daj uputi me malo da i ja letujem tamo. user posted image   I mm pita jel tih 1040eur za dvoje ili po osobi? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 888
   RE: Letovanje 2011
13.7.2011 15:17:08   
Ana*
Tash zivim u Ch a u Austriji nam je bilo povoljnije pa smo tamo uplatili. Ne znam dal moze da uplati neko iz Sr. To je ukupan iznos 1040 evra za muza, bebu i mene, mada je za bebu besplatno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Letovanje 2011
13.7.2011 15:23:13   
jance
eto dobila sam od mog dr. dozvolu da smem da putujem user posted image
samo jedno pitanje.. jesu vam mozda slucajno na nekoj granici pravili neki problem zato sto ste trudne? tipa trazili na papiru dozvolu od lekara ili nesto tome slicno? ja planiram da nosim svu dokumentaciju sa sobom, i nisam do sada cula da se tako nesto desava, al se nisam ni raspitivala... ovo se najvise odnosi na granice sa HR al i Madjarska me zanima....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana*)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Letovanje 2011
13.7.2011 22:09:36   
marince1
jance samo uzivaj,ne pita te niko nista 

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Letovanje 2011
13.7.2011 22:36:50   
marija32
IZVORNA PORUKA: jance

eto dobila sam od mog dr. dozvolu da smem da putujem user posted image
samo jedno pitanje.. jesu vam mozda slucajno na nekoj granici pravili neki problem zato sto ste trudne? tipa trazili na papiru dozvolu od lekara ili nesto tome slicno? ja planiram da nosim svu dokumentaciju sa sobom, i nisam do sada cula da se tako nesto desava, al se nisam ni raspitivala... ovo se najvise odnosi na granice sa HR al i Madjarska me zanima....


Ja sam nabavila potvrdu, ali tada sam bila recimo vec usla u deveti ili kraj osmog, ne secam se, i niko mi nije trazio, ali sam takodje nosila sve novije nalaze. Srecan putuser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Letovanje 2011
13.7.2011 22:38:46   
gagana83
Marince, pitala si za cene izleta na Zakintosu.
Nadjoh cenovnik od neke lokalne agencije iz Cilivija, ja inace svasta nesto cuvam kao uspomenu pa se eto naslo i touser posted image

Shipwreck (Navagio) - 35e, deca 20
Krstarenje oko ostrva- 25e, deca 13
Kefalonija- 39e, deca 20e
Olimpija- 42e, deca 25
Atina- 105e, deca 70
Island coach tour- 15, deca 10
Akva park- 18e, deca 13
Kornjace- 32e , deca15e
Pa opet neki izlet sa kornjacama- 22e, deca 10
...


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Letovanje 2011
14.7.2011 15:19:47   
Jeca*
Da li je neko bio na Sitoniji? U hotelu Lagomandra

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu coka11)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Letovanje 2011
14.7.2011 15:52:02   
Ana*
Jeco ja sam prosla kraj tog hotela. Deluje lepo, ima i borove sume. Tu postoji Lagomandra hotel pa ulica pa Lagomandra beach toliko sam bar shvatilauser posted image .Meni su isto predlagali taj hotel za oko 1100 evra all inkl. nas troje sve ukupno, ali nije tada bilo mesta.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Letovanje 2011
14.7.2011 15:55:54   
Nina...
Mi isli malo na kupanje...

Pilion, Grcka
user posted image

user posted image

(odgovor članu Ana*)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Letovanje 2011
14.7.2011 17:05:13   
marince1
Jao Nina,prelepo je!
Kako se zove mesto?Ili mi daj ideju za neko lepo mesto na PEloponezu za ,recimo 2 noci,svratili bi na putu za Zakintos.

Poznavaoci,kakvo je mesto Lutraki?Tu sam nasla neki fin smestaj


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Letovanje 2011
14.7.2011 17:07:50   
Nina...
Ej Marince, nisam nikad bila na Peloponezu pa ne znam. Ovo je planina Pilion, kod Volosa, a plaza sa slika se zove Potistika. Pescana je i mnogo lepa, mada za decu i ne znam bas jer naglo krece duboko, nema Bog zna kakvog plicaka.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Letovanje 2011
14.7.2011 17:47:47   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Jeca*

Da li je neko bio na Sitoniji? U hotelu Lagomandra


Mislim da je LillyT prosle godine letovala na Sitoniji.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Letovanje 2011
14.7.2011 17:51:59   
dunja RR

Marince na Peloponezu je Nafplio prelep, ranije sam pisala o njemu:

IZVORNA PORUKA: dunja RR



Jedino gde nisam bila, što se tiče kontinentalnog dela Grčke, je Peloponez, na kome se nalazi jedno mesto koje me toliko privlači, kažu da je nestvarno lepo a tako nepoznato - Nafplia



Nafplio je bivsa prestonica Grcke, slatko mestasce, a ne znam kakve su mu plaze, mi smo samo proset____ali tamo i bili u crkvi ispred koje im je ubijen prvi grcki premijer.
Mislim da je Tasos blizi od Krfa, mada se i do Krfa sad relativno brzo stize Egnatiom. Ja sam jednom isla starim putem koji je katastrofa, pun nekih krivina, nikad u zivotu mi nije bilo toliko muka. Ali ovim novim autoputem se od granice do Igumenice stize za mislim 4 sata.


na jenom drugom forumu sam iščitala baš puno o njemu i definitivno mogu da zaključim, obirom da je taj forum najveći naš portal o putovanjima - naše ljude najviše oduševljava Kefalonija a upravo ni Nafplio ne zaostaje:

"Nafplio ima puno toga za obilazak. Srce Naflija je Sintagma trg. Prelepe zgrade rađene u neoklasičnom stilu formiraju divne oblike i daju trgu neprevaziđeni šarm. Trg je lep na svoj način i ujutru, i po Suncu (gde možete naći debelu hladovinu), a tek uveče. Tu ima dosta mesta gde se može popiti veoma dobra kafa, uživati u pivu ili vinu, dok se deca igraju na trgu (bezbedno je, nema vozila), ili poslaticama (npr. u jednom kafeu-poslastičarnici spremaju odlične vafle). Na trgu se nalazi Arheološki muzej koji obavezno treba poset____iti. U muzeju se mogu videti arheološki nalazi još iz najranijih vremena čovekovog prisustva na tom području. Zgrada muzeja je nekad bila venecijanski arsenal. Muzej je otvoren do osam uveče a karta je dva evra, za decu je besplatno.

Od Sintagma trga put vodi u uske ulice starog dela grada, koje su oslobođene automobila i pune života, ambijenta i kulture. Zaista čoveku prija krećući se ovim slatkim ulicama gde sve vrvi od života. Ovaj deo grada nudi prekrasne neoklasične zgrade, spolja skockane i živopisne, po balkonima i zgradama ima dosta cveća, ispod kojih su radnje, butici i sl. gde se mogu kupiti odeća, nakit i mnogo toga drugog, ili sesti u nekom od kafića ili imati obrok u malim tavernama, što je sve očaravajuće i neprevaziđeno iskustvo. Ipak Codemaker kao i svuda daje zlatna pravila koja treba poštovati, lični utisak je da su cene ovde nešto jače nego u drugim delovima Nafplija, mada svakako ako se dobro promuvate i zagledate i tu možete povoljno trgovati, u svakom slučaju bolje je potrošiti malo više vremena i istraživati pošto su cene za istu ili sličnu robu veoma šarene.

Iako Stari deo grada usled svoje veličanstvene lepote, živopisnosti i kolorita turiste najviše privlači (a tu je smešteno i gro nafplijskih hotela) nikako ne treba zanemariti novi deo grada koji, između ostalog, ima odličnu šoping zonu i druga mesta gde u vreme različitih rasprodaja cene mogu biti dosta niže nego u Beogradu. Nafplio je odlično snabdeven robom svih vrsta a koliko smo primetili ima i dobro organizovanu pijacu. Upoređujući sa cenama u drugim krajevima koje smo obišli tokom ovog letovanja, u Nafpliju se može najbolje pazariti. Razgledajući malo novi deo grada može se uočiti da su zgrade lepe i kvalitetno urađene, i uopšte grad deluje ne samo kao kvalitetno mesto za turiste i uživanje već i za život.

Nafplio ima dve plaže Arvantiju i Karatonu koja je nešto izdvojena iz grada. Mi smo se opredelili za plažu sa plavom zastavom, Karatonu koja važi za jednu od najbolje organizovanih plaža šire u Grčkoj. U samom Nafpliju, kod pijace, postoji skretanje levo za Palamidi i Karatonu, a nešto kasnije je skretanje za Palamidi ili produžavanje ka Karatoni.

Prvo što pada u oči je veliki zaliv koji skoro ceo zauzima ova velelepna peščana plaža. S leve strane puta koji vodi ka plaži je veliki parking gde ima više nego dovoljno mesta za automobile i autobuse. Na plaži ima više grupa suncobrana i ležaljki, a mi smo birali one u centralnom delu gde je iza veliki bar. Na plaži ima svih objekata koji su potrebni, zidana zgrada sa toaletima, tu je veoma čisto, ispred su tuševi, ima više mesta sa spasiocima, plaža je izuzetno čista, postoje ograđeni delovi ove velike plaže gde se mogu iznajmljivati skuteri i pedoline ko želi, ima poseban deo za decu sa toboganima i drugim čudima, i td., nema šta nema. Ima mnogo palmi i drugog drveća, ko želi može ići i u prirodan hlad, plaža je zaista lepa i impresivna i podseća na one plaže u tropima kakve gledamo sa fotografija. U delu gde smo mi bili je devet redova suncobrana i ležaljki, veoma ukusno uređeno, u lepim bojama, a što je začuđujuće sve je besplatno! Možete naručiti piće u baru, ili dolaze dečaci da vam nude (frape je tri evra), međutim ko ne želi ne mora. Plaža je odlična za kupanje, u vodi sitan pesak, dugo je plićak, idealna je za decu, a voda je kristalno čista. Ima dosta ljudi ali nema gužve, verovatno zato što je sama plaža velika. Na plaži nema nijedan hotel, ništa za spavanje i duži boravak, jednostavno kako su nam meštani rekli, to je gradska plaža grada Nafplija i ona mora biti na nivou, zidanje u objekata okolini plaže je zabranjeno izuzev onih koji su vezani za sadržaje na samoj plaži.

O Nafpliju se mogu pisati čitave knjige a da ne bude rečeno sve ono što bi turistima moglo biti zanimljivo. Vredi istaći i izlaz iz Nafplija i put ka Tolu gde ima odličnih prodavnica gde se može naći kvalitetna roba po umerenim cenama, a kafići su jeftiniji međutim i dalje kvalitetni. Tu su i benzinske pumpe koje su u vreme najveće nestašice goriva u Grčkoj skoro uvek, barem neka među njima, imale gorivo."


Eto to me sve privlači, ali i priče ljudi koje znam da su tamo bili - kažu da je fantazija user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uskršnji običaji, tradicija i verovanja
Jaje je simbol obnavljanja prirode i života. I kao što badnjak goreći na ognjištu daje posebnu čar božićnoj noći, tako i...
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Da li vam se svidja ime
maruja

Planiram da svojoj cerkici dam ime Milica,po mojoj baki.Da imate cerku Milicu zvali bi je:

Mica (55%)

Mia (23%)

Mima (23%)


Ukupan broj glasova: 208

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here