|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
29.11.2008 16:55:53   
kumara

IZVORNA PORUKA: Tasha

Ti si draga najluđa! user posted image

Nađi nam sunđerčić na www...


Ne volim da reklamiram brendove, ali evo ga - KLIK, samo sto se kod nas zove Mr.Proper...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
30.11.2008 21:13:06   
Lu
IZVORNA PORUKA: guppy

Emm.... ajd da vidimo koja je luda... Ja uzmem staru četkicu za zube i čistim njom kamenac oko slavine user posted image
A koristim samo Cillit Bang .... predivan je. Brzo i efikasno očisti sve.



A ja sa četkicom za zube perem fuge u hodniku i kupatilu,bijele fuge pameti moja...kad mi je čovjek govorio,gospođo ja vam nebi preporučio bijele,samo vi stavite bijele neću vas zvati da čistiteuser posted image
eto mi saduser posted image
Inače koristim za kupatilo Ajax proffesional,samo se našprica, oko slavina posebno, i sav kamenac nestane.
A sad malo na temu,kad mi je mrsko onda sve mrzim raditi i uradim samo što moram,npr.ručak i zaključam kućuuser posted image
a kad dobijem volju zaletim se brzo i sve prečistim i onda uživam u pogledu dok mali neustane i nekrene u akcijuuser posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
30.11.2008 21:14:12   
guppy RR
Ja nemam bele fuge user posted image
Al... čime ih čistiš?
user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
30.11.2008 21:15:41   
Lu
Ajaxom ovim istim,stvarno je dobar onda pločice prebrišem sa ajaxom od jorgovana,kako divno miriše.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
30.11.2008 21:34:15   
guppy RR
ja sam ti žena sa jednim sredstvom za sve user posted image Mrzim pun orman sredstava... jedno za kupatilo, jedno za kuhinju, jedno za prozore...

A... ovo je ipak tema o tome šta mrzimo da radimo. I ja sam se setila - MRZIM da brišem prašinu, zato to i radi muž, najviše me nervira kad moram da odmičem sitnice, da bi ispod obrisala. Fuj.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
30.11.2008 21:45:11   
Lu
Zato ja mrzim usisavanje,usisavam po pola sata ,sve odmičem,zavlačim se pod krevet,
nemogu da se ograničim npr.na kuhinju i dnevni boravak nego sve sobe redom i onda brišem dzogerom,to ide brže,
Blago tebi guppy,meni bi moj usiso kad bi bila bolesna ali nisam nikad ni bolesna.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
30.11.2008 23:23:27   
Anoniman
Apropo sitnica.

Pojavio mi se muž u jednom momentu (u proteklih par meseci) sa posla sav srećan - smislio je kakav orman bismo trebali staviti u trpezariju: skroz staklen, sa staklenim policama  da unutra onda poređamo ove lepe vinske i sl čaše.

Ovo sam ja rekla: user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
1.12.2008 8:41:53   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
1.12.2008 9:01:00   
kumara
IZVORNA PORUKA: guppy

I ja sam se setila - MRZIM da brišem prašinu...



E i za to imam lek - ona bela pajalica koja se baca kad se isprlja, mislim da je Pronto. To je spas... 

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
1.12.2008 9:11:38   
Anoniman
Moja baka to ne baca nego ubaci u mašinu i opere... radi i posle pranja. user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
1.12.2008 9:13:54   
guppy RR
Lek je meni to, da muž briše prašinu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
1.12.2008 9:19:03   
Jeca*
Ja ne volim da perem sudove, ali volim da kuvam. Takođe volim da čistim stan, ali ne volim da prostirem ves i peglam. Mada sam od porođaja oslobođena svih kućnoh posliova, sem ponekad kuvanja i to uglavnom na moju inicihjativu i ja volim da obrisem prasinu ore nego moj muz  pocne da usisava i brise parket.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
1.12.2008 9:21:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca02

Ja ne volim da perem sudove, ali volim da kuvam. Takođe volim da čistim stan, ali ne volim da prostirem ves i peglam.


Ja sve obrnuto od tebe! user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
1.12.2008 9:24:14   
Jeca*
znači i ti i ja bi mogle da budemo cimerke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
1.12.2008 9:26:05   
Anoniman
Ajde da se organizujemo, sredom ti dođeš kod mene da sve odradimo, a četvrtkom ću ja kod tebe... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
1.12.2008 9:28:14   
Jeca*
deal user posted image user posted image user posted image

a vikendom kafenišemo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
1.12.2008 9:36:37   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
1.12.2008 9:42:13   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Jeca02
a vikendom kafenišemo user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 43
   [Obrisana poruka]
11.2.2009 17:59:37   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
12.2.2009 8:49:20   
Anoniman
da peglam!!!! niti znam niti volim!!! 

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
12.2.2009 8:52:47   
eugenija
Šta najviše mrzite da radite po kući? E pa, najviše mrzimo da radimo po kući, dauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
17.2.2009 10:04:07   
NadaR
Meni je stvarno najmze od svega da brisem i slazem oprano sudje.... user posted image
Ostalo i nekako ali to sudje ... user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
25.2.2009 12:47:56   
Modessty
Ja ne volim pranje sudja. Naročito kad imaš goste (a to je kod nas često). Rešili smo to tako što smo kupili mašinu za sudje i to mi je trenutno najomiljeniji aparat u kući! user posted image Mužić se naučio da redja sudje pravo u mašinu pa je sudopera čista! user posted image
Mrzim brisanje prašine. Izludjuje me sklanjanje sitnica sa police i ponovo vraćanje na mesto!
Nisam nikad mnogo mrzela peglanje, jer su moje stvari uglavnom one sa likrom i elastinom i nije im potrebno peglanje. E onda se mm zaposlio u banci!user posted image
Košulje, košulje, košuljeeeeeeeeuser posted image
Reših i to nekako. Kupila mu dovoljno košulja da ima da menja svakodnevno 15 dana za redom. E onda se sakupi pa na dve - tri nedelje padnem u nesvest od peglanja.user posted image

Jedino što volim da radim je mućkanje jela i izmišljanje novih recepata! user posted image
(npr. kolač se pravi sa 5 jaja a ja imam 3 kom, pa rešim da može i tako....ili ubacim neke začine ili namirnice kojih nema u "normalnom" receptu....)user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
25.2.2009 12:53:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty


(npr. kolač se pravi sa 5 jaja a ja imam 3 kom, pa rešim da može i tako....ili ubacim neke začine ili namirnice kojih nema u "normalnom" receptu....)user posted image


user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Šta najviše mrzite da radite po kući?
25.2.2009 12:54:14   
Modessty
Mašta može svašta!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here