|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 11:54:12   
Anoniman
Iz teme: Mama da bude mama a ne drugarica:

IZVORNA PORUKA: bebać

A eto vidiš Tasho,ja sam taj tip da bi se uvrijedila ako bi on ostvario prisniji' odnos sa mužem nego sa mnom,jednostavno želim da sa njim budem bliska skroz i on sa mnom,pa čak šta više nego njih dvojica....ne znam kkao bi uživotu podnijela bilo koju 'razdvojenost' mene i Sergeja....zato što je on meni sve...i zato što ja i on smo skupa od početka,od kako je došao na svijet..više nego ja i moj m!


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Nemoj da se ljutiš bebać, ali meni je to sebično sa tvoje strane.


IZVORNA PORUKA: bebać

Pa znam,ali eto....znam ja da sam sebična..ja ti punoooooooo puno volim sebe a ispred sebe svoje dijete!I jednog dana kad bi on ipak 'postupio' drugačije,nadovezujem s ena svoj prethodni post ja bih prihvatila...ali bi mi teško palo,a ne znam šta život nosi....to preističe uz toga zato što je meni moje dijete sve...je** muža,uvijek se može zamijenit!


IZVORNA PORUKA: gagi

E Bebac nemoj pogresno da me shvatis sta ces kad ti Sergej naraste i ode od tebe a muz on ce jedini da ostane s tobom jel i djeca kad porastu imace svoj zivot u koji mi necemo biti ukljuceni.


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

I ne treba da budemo uključeni.

Naime, bićemo, ali minimalno, jer, samo mućnimo glavom, koliko pljujemo svoje svekrve, a mi što imamo mušku decu - bićemo svekrve.


IZVORNA PORUKA: bebać

Znam Gagi,naću ja neku novu zanimacijuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al moj Sergej će i dalje ostat moj Sergej i učestvovat ću u njegovom životu!


IZVORNA PORUKA: gagi

Znam Tasho i treba pustiti dijete da ide svojim putem.Samo sto cu ja biti punicauser posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: gagi

Jadna snaha koja ce ti bitiuser posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ti ćeš gagi biti super. Uglavnom muževi vole tašte.

A tvoja snaja bebać... nadrljala je! user posted image


  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 11:58:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebać

A tvoja snaja bebać... nadrljala je! user posted image


Ma tasho,neću biti toliko stroga...ukoliko je moj sin bude volio i ona bude vrijedna te ljubavi ja ču je voljet još više,ukoliko bude neka hm....vidjet ću šta ću da radimuser posted image user posted image user posted image user posted image neka je meni moj sin živ i zdrav!


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 12:01:56   
NadaR
Mila,tebe on nece ni pitati da procijenis jel neka djevojka vrijedna ljubavi...
Jesi ti pitala svoje valja li tvoj muz???
Ili on svoje,valjas li ti?

< Poruku je uredio nnaaddaa -- 29.4.2009 12:07:48 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 12:03:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty


IZVORNA PORUKA: bebać

Ma tasho,neću biti toliko stroga...ukoliko je moj sin bude volio i ona bude vrijedna te ljubavi ja ču je voljet još više,ukoliko bude neka hm....vidjet ću šta ću da radimuser posted image user posted image user posted image user posted image neka je meni moj sin živ i zdrav!



Moram da te pitam, a ko će da proceni da li je ta žena vredna ljubavi ili ne? I koji je kriterijum procene? Šta ako ona njega voli mnogo, mnogo a tebi se na primer ne dopadne kako izgleda ili zato što ti ne dozvoljava upliv u njihov bračni život?

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 12:05:37   
Modessty

IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Mila,tebe on nece ni pitati jel da procijenis jel neka djevojka vrijedna ljubavi...
Jesi ti pitala svoje valja li tvoj muz???
Ili on svoje,valjas li ti?


Bravo Nado!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 12:06:40   
Sneža
A šta bi ste vi kada vam recimo sin,ili ćerka dovedu na upoznavanje osobu koja vam se neverovatno NE SVIĐA?Ja iskreno ne znam,da li bih mogla sakriti nezadovoljstvouser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 12:08:20   
bebać
Jao  vidi ih...mislim da ste se sad postavila kao 'snahe' u ovoj temi...a ja sam vaša svekrvauser posted image user posted image user posted image user posted image Ne nisam,on će da bira sve..i ja ću da podržim(valjda)ali htjela sam reči da ne znam kome bih šta uradila da povrijedi moje dijete...pa čak i tamo nekoj,kakvih će biti sve za 20godina,u ova luda vremena...jednostavno nadam se da ću učestvovati u svakoj njegovoj odluci koliko toliko..mislim da neću moći podnijeti da me isključi totalno iz svog života,kad poraste kao ono turn off,i gotovo....Sada gledam tako,a šta će da biva za 20godina ne znam....možda je ovo samo uprazno trabunjanje

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 12:10:32   
bebać
IZVORNA PORUKA: Sneža

A šta bi ste vi kada vam recimo sin,ili ćerka dovedu na upoznavanje osobu koja vam se neverovatno NE SVIĐA?Ja iskreno ne znam,da li bih mogla sakriti nezadovoljstvouser posted image



ne, ja i ne bih sakrila nezadovoljstvo,ali to ne znači da bih im život zagorčala(kao one veštice u serijama)user posted image user posted image user posted image A Nado kako ćeš ti da znaš dali će mene moje dijete za 20god. pitati 'mama valjal ova riba'?Ne znate,kao ni ja...


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 12:16:08   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: bebać

A tvoja snaja bebać... nadrljala je! user posted image


Ma tasho,neću biti toliko stroga...ukoliko je moj sin bude volio i ona bude vrijedna te ljubavi ja ču je voljet još više,ukoliko bude neka hm....vidjet ću šta ću da radimuser posted image user posted image user posted image user posted image neka je meni moj sin živ i zdrav!



Prokomentarisala sam na osnovu ovoga!
Misljenja sam da on treba da bira sam kao sto smo i mi birale (nadam se) ...
Ok je da potrazi savjet ali samo touser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   [Obrisana poruka]
29.4.2009 12:18:40   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 12:30:58   
Anoniman
Ah, i muška i ženska deca imaju i prednosti i mane. Naravno da nećeš dozvoliti da neko tuče "devojčice".

Mislim da je kod ženidbe sinova osnovno da ih stambeno situiramo, mi roditelji. Ne mislim da treba da imaju vilu, ali garsonjericu u koju će stati krevet, gde će imati kuhinjicu i kupatilce - mislim da možemo priuštiti do njihove 25-te, jer retko koji se ipak ženi pre 25-te. Pa nek on posle stvara dalje, prodaje garsonjeru i kupuje si veće - ako može. Neka se bori. Ali, mišljenja sam da ne mora krenuti od nule. Negde smo već pisale o smislu života, i o tome kao ceko ceo život radimo, i onda umremo i čemu sve to... pa eto - tome! Da dete ne počne od nule. A ako mu obezbedimo garsonjeru (obavezno na njegovo ime sa uživanjem roditelja do njihove smrti - da potencijalna rospija ne bi to uzela, jer nakon 4 god zajedničkog života zakon nalaže da se pri rastanku - čak i ako nisu u braku - imovina deli)... dakle, ako mu obezbedimo garsonjeru - neka živi sa svojom rospijom ako mu to godi. I neminovno je - onda će većinu odluka ipak donositi mimo nas.

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 12:40:36   
gracija
Djete treba pustiti da raste i odraste,nauciti ga da se nosi sa svojim problemima,da odlucuje za sebe,da nosi odgovornost za ono sto uradi.Ja imam i kcerku i sina,danas sutra kad porastu ,necu im dozvoliti da mi se drze za suknju i da ja donosim odluke za njih.Znam bice tu i leta i pada,ali to je zivot....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 12:43:17   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ah, i muška i ženska deca imaju i prednosti i mane. Naravno da nećeš dozvoliti da neko tuče "devojčice".

Mislim da je kod ženidbe sinova osnovno da ih stambeno situiramo, mi roditelji. Ne mislim da treba da imaju vilu, ali garsonjericu u koju će stati krevet, gde će imati kuhinjicu i kupatilce - mislim da možemo priuštiti do njihove 25-te, jer retko koji se ipak ženi pre 25-te. Pa nek on posle stvara dalje, prodaje garsonjeru i kupuje si veće - ako može. Neka se bori. Ali, mišljenja sam da ne mora krenuti od nule. Negde smo već pisale o smislu života, i o tome kao ceko ceo život radimo, i onda umremo i čemu sve to... pa eto - tome! Da dete ne počne od nule. A ako mu obezbedimo garsonjeru (obavezno na njegovo ime sa uživanjem roditelja do njihove smrti - da potencijalna rospija ne bi to uzela, jer nakon 4 god zajedničkog života zakon nalaže da se pri rastanku - čak i ako nisu u braku - imovina deli)... dakle, ako mu obezbedimo garsonjeru - neka živi sa svojom rospijom ako mu to godi. I neminovno je - onda će većinu odluka ipak donositi mimo nas.


Bravo Tasho user posted image user posted image user posted image user posted image

Pošto sam mnogo matora da ti budem snajka , evo ja ću da se potrudim da zatrudnim i rodim devojčicu, Jel može onda moja ćerka da se uda za tvog sina? user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 12:44:20   
Anoniman
Ako neće biti rospija! user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 12:44:21   
Modessty

IZVORNA PORUKA: bebać

Jao  vidi ih...mislim da ste se sad postavila kao 'snahe' u ovoj temi...a ja sam vaša svekrva


user posted image user posted image user posted image
ma pogodi me ta tema pravo u srce! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 12:44:37   
bebać
A šta to fali mom Sergejuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hoću i ja snajkuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 12:44:42   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ako neće biti rospija! user posted image


pa vljda neće user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 12:45:17   
Modessty

IZVORNA PORUKA: bebać

A šta to fali mom Sergejuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hoću i ja snajkuuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
Pa Tasha ponudila stan user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 12:48:30   
bebać
Sergej ima stan,i imanje u prirodi doleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da mogu malo ljubav njegovati u tišini i zelenilu...trebal šta još?

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 12:49:35   
Modessty

IZVORNA PORUKA: bebać

Sergej ima stan,i imanje u prirodi doleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da mogu malo ljubav njegovati u tišini i zelenilu...trebal šta još?


ha ha ha ha haaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image
licitacija!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 12:52:15   
Anoniman
Pa sve zavisi da li Mod želi da joj se ćerka uda u prirodu ili u grad...

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 12:58:52   
bebać
Tasho stan u gradu i kuća u prirodi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa ti sad vidi...a ustvari akkva si ti to svekrva kad počinješ od materijalnih dobara...pusti djecu da se vole i na livadiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 13:00:57   
Sneža

IZVORNA PORUKA: bebać

Tasho stan u gradu i kuća u prirodi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa ti sad vidi...a ustvari akkva si ti to svekrva kad počinješ od materijalnih dobara...pusti djecu da se vole i na livadiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Vidim ja da će iz ove teme će da se izrodi mnogo novih temica,prva: Ljubav na livadi user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 13:02:41   
Modessty
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 13:03:31   
Anoniman
Ma nek se vole gde god hoće, ali kada sneg zaveje, na livadi će radijator teško da nađu... ne znam dal me razumeš bebać.

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here