|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 13:03:39   
mamanp
Opet moja temauser posted image user posted image user posted image . Poucena iskustvom mesanja svekrve u nas zivot mucicu se da mom sinu stvorim bar nesto sto ce mu trebati za zivot sa svojom novom porodicom. Ali to ako novcane prilike budu dozvoljavale, ako ne - neka idu pod kiriju jer vise ce ta zena voleti i svekrvu i svekra (ako pozivimo do tad). Ne znam, mozda mi se pamet promijeni do tad, ali mislim da se necu mijesati u njihov zivot kao sto se nama mijesaju. Posavetovacu i cerku i sina ako zatraze savet, pomoci cu finansijski ako im treba pomoc, reci cu ako mi se nesto ne svidi, normalno, nekad i precutati. Svaka majka je vezana za svoje dijete ali svaka majka mora da istrpi da taj sin ili cerka krene nekim svojim putem, da se otrgne od njene suknje i iz njenih ruku. Ne kazem da taj sin/cerka ne okrenu vise glavu svojim roditeljima ali neka ih - neka zive svoj zivot samostalno u ljubavi sa osobom koju sami izaberu. Necu im se nikada (nadam se) mijesati u ljubavni zivot jer sto bi rekla moja mama - ako njemu valja ta zena, valja i meni. Ako je njima dobar zivot kakav zive (ako ga zive posteno i u rahatluku) onda cu i ja biti srecna i zadovoljna zajedno sa njima. Jedino sto ne bih dozvolila je da mi cerku neki idiot maltretira i bije a ona da to trpi. E, za to bi poginula al' ne bih dozvolila.


_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 13:04:26   
Anoniman
auuuuuuuuuuuuu....ovdje se zakuhalouser posted image ....

3 hektara zemlje, traktor...junica...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja cu biti ako Bog da i svekrva i punica....al su ga najeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 13:10:43   
bebać
Lenka šta si se odmah počela hvalit,pa imai Sergej traktor,a junicu ćemo kupitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jao crkoh ja od smijeha,Tasho bona kontam te sve...i slažem se...ja se zezam malo,vidiš da Mod traži zeta dje će da udomi kćerku...pa rekoh da ponudim ženiuser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 13:14:02   
gracija
IZVORNA PORUKA: bebać

A šta to fali mom Sergejuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hoću i ja snajkuuser posted image user posted image user posted image user posted image

Bebac,ja mislim da su se zene prepale,posto iz tvojih prethodnih postova izgleda da i ti ides uz Sergeja.user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 13:15:07   
Anoniman
ma to sam bebać iz nekog filma ili serije citirala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

valjda ce naci neku imaju po stan...imaju kucu na moru... imaju nako cudo malo vece od satora na planini ... elem vidjecemo najbolju  ponudu samo da jos postavimo uvjete koje moraju budući zet i snaha isunjavati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 13:15:46   
Modessty
mamanp user posted image ti i ja jadne gde god su svekrve sipamo paljbu po njima user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 13:15:50   
Sneža

IZVORNA PORUKA: gracija

IZVORNA PORUKA: bebać

A šta to fali mom Sergejuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hoću i ja snajkuuser posted image user posted image user posted image user posted image

Bebac,ja mislim da su se zene prepale,posto iz tvojih prethodnih postova izgleda da i ti ides uz Sergeja.user posted image


Hahahahahahahah user posted image user posted image ja vi ste ludeuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 13:16:56   
Modessty
e otkačile mamike skroz!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 13:19:19   
mamanp
Ja shvatila temu ozbiljno pa ispisala pola stranice, one se zezajuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Otkacene ste.


_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 13:20:27   
Sneža

IZVORNA PORUKA: mamanp

Ja shvatila temu ozbiljno pa ispisala pola stranice, one se zezajuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Otkacene ste.


Kao zezaju se,a sve gledaju gde je najbolja prilika za udati/oženiti svoje pilićeuser posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 13:24:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gracija

IZVORNA PORUKA: bebać

A šta to fali mom Sergejuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hoću i ja snajkuuser posted image user posted image user posted image user posted image

Bebac,ja mislim da su se zene prepale,posto iz tvojih prethodnih postova izgleda da i ti ides uz Sergeja.user posted image



ahhahaahahahahahahahahahahahahahha

mamanp, mi ispasele već onaj ozbiljan deo...

No, imam jedno pitanje. Krajnje ozbiljno.
ŠTA AKO MOD RODI SINA?!

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 13:24:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sneža


IZVORNA PORUKA: mamanp

Ja shvatila temu ozbiljno pa ispisala pola stranice, one se zezajuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Otkacene ste.


Kao zezaju se,a sve gledaju gde je najbolja prilika za udati/oženiti svoje pilićeuser posted image user posted image



Bolje na vakat početi traziti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 13:25:51   
mamanp
IZVORNA PORUKA: Sneža



Kao zezaju se,a sve gledaju gde je najbolja prilika za udati/oženiti svoje pilićeuser posted image user posted image



Jeste, preracunavaju u m2, hektare, spratove, kombajne, traktore ...user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 13:26:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

No, imam jedno pitanje. Krajnje ozbiljno.
ŠTA AKO MOD RODI SINA?!



moja je vec starkica ...tako da joj ne mogu pomoci..... al mozda ti tasho rodis djevojcicu jednu ...pa se orodite user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 13:27:29   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

No, imam jedno pitanje. Krajnje ozbiljno.
ŠTA AKO MOD RODI SINA?!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moraću da kažem mm da mora malo više da se trudi, jer ste vi već isplanirale budućnost moje buduće dece! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 13:28:02   
eugenija
"Dete će porasti i imati svoj život" - prelepo!
Treba biti srećan, i pomisliti da mnoga deca neće porasti i neće imati život, ni svoj, ni nikakav...
Zato se radujte mamike i budite podrška svojoj deci!

Život je lep, eeeeeeeeeej!!!user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 13:28:22   
mamanp
IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo


moja je vec starkica ...tako da joj ne mogu pomoci..... al mozda ti tasho rodis djevojcicu jednu ...pa se orodite user posted image





A jos ako pride imas kakav stancic, malo njivice... tad dolazis u obzir user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 13:29:04   
bebać
Lenka ti biraj brate mili....može ti seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image još ćeš i kao punica i kao svekriva izgleda biti kao med na ranuuser posted image user posted image user posted image user posted image ono sam ja kriza,vidiš da Sergeja neće ni jedna....

Ma ne morate..ne znate šta propuštateuser posted image user posted image user posted image user posted image duša mamina


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 13:30:24   
mamanp
Pa nece, Bebac, kad ga ti ne das samog vec ide u paketu s tobomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
29.4.2009 13:35:23   
bebać
Šta ću kad  mi je jediniuser posted image user posted image user posted image user posted image ajde dobro....ako koja bude baš 'po mom ukusu' može proći...dajem joj sve što imam...i neću ići sa Sergejom u paketu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
2.6.2009 11:10:22   
božana
Imam devojčicu koja će biti obezbedjena kad se uda, imaće svoju imovinu i ne mora da zavisi od drugog i da se vuče po tudjim stanovima.Nadam se da će imati i svoj posao.Za koga će se udati to je njena stvar, reći ću joj svoje mišljenje ako me pita.Neću joj se mešati u život i uvek ću gledati da joj pomognem finansijski i da joj budem od koristi.Ali ne daj Bože da se požali meni da je muž, svekar ili svekrva terorišu, biće svašta.Uf, ne smem to ni da pomislim. 

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
18.8.2010 0:26:28   
dunja RR
i ova je slična temica:)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
18.8.2010 0:34:34   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: božana

Imam devojčicu koja će biti obezbedjena kad se uda, imaće svoju imovinu i ne mora da zavisi od drugog i da se vuče po tudjim stanovima.Nadam se da će imati i svoj posao.Za koga će se udati to je njena stvar, reći ću joj svoje mišljenje ako me pita.Neću joj se mešati u život i uvek ću gledati da joj pomognem finansijski i da joj budem od koristi.Ali ne daj Bože da se požali meni da je muž, svekar ili svekrva terorišu, biće svašta.Uf, ne smem to ni da pomislim. 
ovako moj muz razmislja ...ja mislim da nije u pravu..verujem da decu treba naoruzati znanjem i nezavisnoscu ...obrazovanjem i jacinom karaktera...nauciti ih odgovornosti i donosenju odluka..i isto tako nauciti ih da mama i tata ne mogu za sve da ih pokriju...naravno ..usput prepoznati njihove talente i usmeravati ih ka usavrsavanju i samostalnosti....dati stan ili nesto materijalno nema ni pribliznu vrednost prethodnom...tako da je prioritet najbolje obrazovanje i putovanja..i naravno ja nikada ne bih svoj zivot zrtvovala da bih deci obezbedjivala neku materijalnu podrsku...hocu i ja da zivim i budem srecna...a onda ce i moja deca to isto da budu...to je moje verovanje dakle ....user posted image

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
19.8.2010 14:11:27   
Vučko.ba.
IZVORNA PORUKA: Tashke

Ma nek se vole gde god hoće, ali kada sneg zaveje, na livadi će radijator teško da nađu... ne znam dal me razumeš bebać.


user posted image user posted image user posted image

definitivno je jako bitno obezbjediti djecu, ne kućerinama, i ne znam ni ja šta sve ne, ali ako se uspije bar po mali stančić, čisto da imaju svoje, jer nikada ne  znaš šta život nosi.

btw ja ako Bog da čekam moju Snežu da mi podari snahu user posted image  (Prijo...ponudu znašuser posted image user posted image user posted image )

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Dete će porasti i imati svoj život!
19.8.2010 14:38:48   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Tashke

Mislim da je kod ženidbe sinova osnovno da ih stambeno situiramo, mi roditelji.


Ja se sa ovim nikako ne mogu složiti. Da li treba da gajim malu sponzorušu pa da traži obezbeđenog muža.
Moju su vasptali mene i brata da sve delimo. I kada su nam kupovali stanove, ista količina novca je bila u pitanju, s tim da je moj manje koštao, pa mi je ostatak novca u šteku. Nikada nisu odvajali muško-žensko, nisu iz te Balkan priče.
A što se tiče svekrva veštica, mislim da ni jedna ne želi da bude loša sveki, svaka misli da je super, ali ne vidi da to nervira drugu starnu. Jbg, otkud znam kakva ću biti, nadam se da neću biti matora, džangrizava, bezuba tašta/sveki koja sve najbolje zna.



_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here