|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
18.1.2011 11:15:25   
viking
Po meni jeste u redu, mora čovek nekako da proslavi, a u našoj kulturi alkohol gotovo da nema alternativu...

Kad sam se ja rodila, moj ćale je od sreće išao po ulici i ubacivao novac u sve parking satove pored kojih je prolazio (to je u to vreme još postojalo) i sve te silne ljude koje ni ne poznaje častio produženim parkiranjem!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
18.1.2011 23:28:45   
smeško
xm!!!!
Ćale ti baš pravi probleme kada popije!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
18.1.2011 23:35:54   
Pretty78
pa i meni je ok..nek se napije........cak mi je ti i slatko kad se naojiu sto su postali tate...strava mi je....mogu da mislim koliko im je srce tada user posted image user posted image user posted image

moram da vam ispricam kad je moj brat postao tata prvi put, napio se ko majka....pola se ne seca sta je bilo...spavao je u kadi user posted image user posted image user posted image samo u pantalonama...a nasa mama stoji nad kadom i kuka :" umrece mi dete, umrece mi dete" user posted image user posted image user posted image user posted image a mi ostali placemo od smeha i dodje komsinica , vidi ga tako obeznanjenog i kaze :
-sva sreca pa je dobio cerku a ne sina , da se ne muci tako kao on na porodjaju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
18.1.2011 23:39:57   
Anoniman
Ma skroz je okuser posted image user posted image user posted image Verovatno bi se i ja tad napila posle porodjaja samo da mogu...user posted image user posted image

(odgovor članu Pretty78)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
27.1.2011 13:52:45   
smeško
Tata Smeško
Tata se sinoć napio pošto mu je mama Smkeško rodila divnog dečaka, Nikolu!
54cm
4.100kg
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
27.1.2011 13:53:53   
Ivanka 75
Naravno da treba dase napije!user posted image
Pa to je jedini put da ima opravdani razlog za to!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
27.1.2011 13:54:25   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: smeško

Tata Smeško
Tata se sinoć napio pošto mu je mama Smkeško rodila divnog dečaka, Nikolu!
54cm
4.100kg
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Čestitam tataaaaaaauser posted image

da je živ i zdrav, izljubi nam Smeškauser posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
27.1.2011 13:56:40   
smeško
Hvala puno! Hoću naravno!!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
27.1.2011 13:59:10   
caca81
Po meni nije u redu da se napije da ne zna za sebe i da sutradan ne može da mi dođe u posetu, jer mu je loše. Bila sam baš besna i tužna!!!user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
27.1.2011 14:00:25   
Olga75
cestitam tata Smesko i sad je red da nas castis user posted image
pozdravi mamu Smesko i naravno bebu Smesko , lepog Nikolu


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
27.1.2011 14:00:30   
caca81
IZVORNA PORUKA: smeško

Tata Smeško
Tata se sinoć napio pošto mu je mama Smkeško rodila divnog dečaka, Nikolu!
54cm
4.100kg
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ČESTITAM I LJUBI NAM MAMU I MALOG NIKOLU!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
27.1.2011 15:55:50   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Pretty78

pa i meni je ok..nek se napije........cak mi je ti i slatko kad se naojiu sto su postali tate...strava mi je....mogu da mislim koliko im je srce tada user posted image user posted image user posted image

moram da vam ispricam kad je moj brat postao tata prvi put, napio se ko majka....pola se ne seca sta je bilo...spavao je u kadi user posted image user posted image user posted image samo u pantalonama...a nasa mama stoji nad kadom i kuka :" umrece mi dete, umrece mi dete" user posted image user posted image user posted image user posted image a mi ostali placemo od smeha i dodje komsinica , vidi ga tako obeznanjenog i kaze :
-sva sreca pa je dobio cerku a ne sina , da se ne muci tako kao on na porodjaju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ajoj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
27.1.2011 16:01:48   
Brana
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa


IZVORNA PORUKA: Pretty78

pa i meni je ok..nek se napije........cak mi je ti i slatko kad se naojiu sto su postali tate...strava mi je....mogu da mislim koliko im je srce tada user posted image user posted image user posted image

moram da vam ispricam kad je moj brat postao tata prvi put, napio se ko majka....pola se ne seca sta je bilo...spavao je u kadi user posted image user posted image user posted image samo u pantalonama...a nasa mama stoji nad kadom i kuka :" umrece mi dete, umrece mi dete" user posted image user posted image user posted image user posted image a mi ostali placemo od smeha i dodje komsinica , vidi ga tako obeznanjenog i kaze :
-sva sreca pa je dobio cerku a ne sina , da se ne muci tako kao on na porodjaju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ajoj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




E ovo je najace!user posted image user posted image user posted image
mm nije pio nego je plakao od srece,posto on nije pio,a meni kada krenuse bolovi posle porodjaja ne bi bilo lose da sam drmnla jednu ljutu i odmah nista ne bih osecala!user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
27.1.2011 16:13:19   
choopa choops
Cestitam! user posted image



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
28.1.2011 16:15:59   
smeško
Tata S
Hvala vam svima. Smeško vas sve pozdravlja i ljubi!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
28.1.2011 16:26:18   
Anoniman
Meni je to ok, nek slave user posted image jako mi je zao sto i ja nisam otisla na slavlje jer sam posle porodjaja bila u formi,ma k'o avion user posted image nisu mi dali user posted image

(odgovor članu smeško)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
29.1.2011 20:51:09   
smeško
Tata  S
Hvala vam puno!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
3.2.2011 20:36:49   
lenaa
Mm se nije napio kad smo dobili bebicu, on uopste nikada ne pije jer ima neku alergiju na alkohol i cim malo popije odmah se zacrveni i pocne telo da ga svrbi user posted image user posted image user posted image e a tek sto mu je zao sto ne moze da pije, svaki dan resava da ode kod dr da se leci user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
3.2.2011 20:44:50   
marija32
Naravno da je ok da se napije, i ja bih se napilauser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
3.2.2011 20:55:06   
limunada
Ok je da se napije,treba da proslavi al ne bas da nezna za sebe,u granicama.

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
9.2.2011 12:10:27   
hocubaby
Ja sam mom puzu rekla da cu da se razvedem od njega ako se ne odsrafi od zivota kad postane tata user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne mora odmah ujutru da dodje u bolnicu al dda se napije MORA!!!! I on i moji roditelji, da baljezgaju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja sam se napila kad mi se kumica rodila pa sta mi fali user posted image user posted image user posted image
Bravo za tate koje su se napile kad su dobile tu titulu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

crta do crte dve crtice :)

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
9.2.2011 12:56:50   
Crvenkapa85
pre nego sto sam otisla na pregled u februaru,kaze meni mm moram da pocenm da skupljam pare...ja reko ne budi lud,cascavao si sve zivo kad se maja rodila ne moras bas i sad tako,kaze a sta ako bude  musko??????user posted image ja se vratim od lekara,i samo sam mu rekla,porucila ti je doktorica da skupljas pare,MUSKO!!!!hahahahah,tako da ocekujem da ce se odvaliti od zivota.....

(odgovor članu hocubaby)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
9.2.2011 12:57:39   
SareniVrabac
nek se napije i treba da proslavi, samo nek se otrezni kad bude dolazio po nasuser posted image

(odgovor članu hocubaby)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
9.2.2011 23:22:54   
smeško
Tata Smeško:
Ja sam sada potpuno siguran da je to opijanje ok, samo ne treba preterivati!!!!!

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Da li je uredu da se tata napije kada se ...
4.3.2011 20:04:05   
VVVV
Malo kasnim sa odgovorom, pretpostavljam da se tata smesko vec davno napio i zalim mu svu srecu:)
Medjutim, meni uopste nije u redu da se muz napije dok se zena poradja. U redu je da bude srecan, ali ne i da pije. To je vreme kada treba da bude najvise pribran a ljudi kad su pijani i maurni uglavnom nisu nizasta.
Takodje, i zena je jednako srecna sto su dobili dete, i mislim da je mnogo bolje da se priceka neko vreme da se oporavka i onda da proslave zajedno.
No, to je samo moje misljenje, vidim da sam u tome usamljena,, ali drago mi je sto je mm ispostovao moje zelje!
a kome ne smeta, blago njihovim muzevima user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here