|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 9:37:15   
Olga75
e , pa da posle kazu Olga konfliktna , umislila da je Bog user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 9:37:33   
Jeca*
al si se cenzurisala sa ovom jednom tackicoooom....user posted image
pec pec za psovke user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 9:37:49   
viking
Ok mi je ova tema jer ima žena koje imaju ili će imati potrebu da ovde nešto napišu, razjasne ili šta već. U svakom slučaju, dobronamerna je. Osim toga, kakvih sve tema ovde ima...

Što se tiče odlazaka, ovo sad pišem uopšteno i ne odnosi se ni na jednu forumašicu konkretno, meni su te fore sad-sam-se-naljutila-pa-ću-javno-da-objavim-da-planiram-da-napustim-forum-ali-ću-pre-toga-sačekati-da-me-svi-lepo-molite-da-ostanem-i-dati-vam-šansu-da-mi-kažete-koliko-će-forum-biti-besmislen-bez-mene potpuno klinačke i opšte mi nije jasno kako uspevate da nasednete na te fazone iz vrtića?!

Da ja planiram da odem, jednostavno se više nikada ne bih pojavila na forumu, poslala bih nekim ženama pp da im ostavim privatni mejl ako ga već nemaju i to bi bilo to. Ne bih pravila predstavu od toga. Ne bih odlazila dva dana uz fanfare i šest novih diskusija na tu temu. Naročito što se mnoge posle ipak vrate. Mislim, čemu sve to?
A posebna je tema što mi stvarno nije jasno kako dozvolite sebi da vas toliko iznervira neka tamo osoba koju ni ne poznajete,na nekom tamo forumu, i to u tolikoj meri. Get a life!


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 9:39:22   
Jeca*
Viking udaj se za mene!!! ovo si TAKO dobro sročila user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 9:39:24   
NadaR
Aminuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 9:42:17   
minavb
IZVORNA PORUKA: viking RR
Get a life!


To ucitelju Joda!!!user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 9:48:50   
Lu
Ma kažem ja lijepo, Viking nam je glas razumauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 10:16:35   
Anoniman
Umrla sam od smeha! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja baš i ne stižem na forum u poslednje vreme, i nemam pojma o čemu se radi. user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 10:22:50   
Shishica
E pa evo ovako..

Problem nije u razmeni misljenja...to je pozeljno majku mu! Problem je u tome sto neko nema emocionalnu inteligenciju ili je jednostavno bezobrazan i svoje misljenje iznosi na nacin koji vredja nekog drugog. Mnogo, mnogo ruzno deluje kada nekoga ni ne shvatis niti probas da shvatis i mislis da si popio svu pamet ovoga sveta i da imas plavu krv ili slicno tome..

Takve osobe nikada nece shvatiti da grese i nikada ovde nece napisati da im je zao..oni jednostavno ne znaju da su pogresili...ne zato jer je to bilo u afektu pa su vec i zaboravili nego jednostavno ne znaju da su im postupci losi.. no dobro..

Koga god sam ja povredila, brzajuci svoje prste, dobija od mene jedno IZVINI..



_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 10:25:46   
Anoniman
Vidiš, mene baš nervira što neko ovde misli da onaj drugi za sebe smatra da je plave krvi, jer ne znam zašto je to loše. Neki to zaista jesu. user posted image
Mislim da nema razloga niko nikome javno da se izvinjava! Svi smo ovde svojom voljom. user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 10:27:52   
minavb
Shishi, secas se kako si se juce uvredila kad ti je neko vrlo dobronamerno pojasnio zasto treba da se kupi AS?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 10:29:23   
lanajelena
Mislim da bi tema trebala da dobije novi naziv Razmena misljenja user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 11:13:23   
Shishica

IZVORNA PORUKA: minavb

Shishi, secas se kako si se juce uvredila kad ti je neko vrlo dobronamerno pojasnio zasto treba da se kupi AS?

user posted image Ma nisam se ja zato uvredila.. Prihvatila sam ja to cak .. u vecem delu su bile upravu, samo za ono osnovno nisu i malo je bilo agresivno sa njihove strane..ako razumes sta hocu da kazem.. i mogla bih nasiroko da ti poobjasnim sad sve u vezi toga i ostalih "kacenja" , ali necu, nema nikakvog smisla..zaista nema...nazalost.

A i totalno omasujemo temu user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 11:16:06   
minavb
Sta znam, i ja sam ti pisala i imala sam nameru da te posavetujem, ne da te kritikujem ili sta ti znam sta vec. Kontam da svi zato pisu, narocito kad su takve stvari u pitanju. By the way, desilo mi se sa pelenama isto sto i tebi.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 64
   [Obrisana poruka]
1.2.2011 11:17:26   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 11:20:31   
minavb
IZVORNA PORUKA: gagi

Joj Minavb ti si prevara zivauser posted image

Stoooo?
Zahtevam da mi se odmah izvinis?user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 11:20:44   
Ana RR
Moje mišljenje je da se često ne razumemo jer preko tastature i nije baš lako osetiti šta onaj drugi misli.. ne čuješ glas, ne vidiš oči, i vrlo lako se nešto pogrešno protumači.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 11:22:58   
Shishica
Ma bilo je par vas koje ste stvarno lepo sve rekle.. kako da kazem... nezno .. user posted image

A sta sa pelenama? Osip, uzasne "hagis" ili ..?

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 68
   [Obrisana poruka]
1.2.2011 11:23:00   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 11:24:53   
minavb
E tako, ponizno, vidis kako znas.user posted image
Shishi, imas na temi pelene da ovde ne offujemo.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 70
   [Obrisana poruka]
1.2.2011 11:28:06   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 12:05:59   
bebablue
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Moje mišljenje je da se često ne razumemo jer preko tastature i nije baš lako osetiti šta onaj drugi misli.. ne čuješ glas, ne vidiš oči, i vrlo lako se nešto pogrešno protumači.


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 12:08:42   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: bebablue

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Moje mišljenje je da se često ne razumemo jer preko tastature i nije baš lako osetiti šta onaj drugi misli.. ne čuješ glas, ne vidiš oči, i vrlo lako se nešto pogrešno protumači.


user posted image user posted image user posted image user posted image



Slazem se ja sam nekoliko puta bila bas jako tuzna zbog nekih reci,jbg takva sam pogodi me sve pa i forum(u sustini sad najvise vremena i provodim ovde cak mi je drugarica rekla da sam upala u virtuelni svetuser posted image )

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 12:10:22   
Jeca*
e tu lezi problem...zastranimo ako previse "sedimo" na forumu. Ma koliko imali obaveze oko deteta, kuce, mirovanja u trudnoci...ma koji da su nasi razlozi, ne smemo svoj zivot da svedemo na forum, odnosno slobodno vreme, jer ce nas onda svaka "glupost" pogadjati

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 12:14:32   
lanajelena
Mislim Jeco nemoj me vredjas,nisam ja zastranila ja sam ovde mnogo stvari naucila user posted image (znas da se salim)

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here