|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 12:17:53   
bebablue
IZVORNA PORUKA: lanajelena

IZVORNA PORUKA: bebablue

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Moje mišljenje je da se često ne razumemo jer preko tastature i nije baš lako osetiti šta onaj drugi misli.. ne čuješ glas, ne vidiš oči, i vrlo lako se nešto pogrešno protumači.


user posted image user posted image user posted image user posted image



Slazem se ja sam nekoliko puta bila bas jako tuzna zbog nekih reci,jbg takva sam pogodi me sve pa i forum(u sustini sad najvise vremena i provodim ovde cak mi je drugarica rekla da sam upala u virtuelni svetuser posted image )


ja nekad kazem i alive nesto pogresnim tonom, tako da je potpuno razumljivo da pisana rec uglavnom tumacena u odnosu na nase raspolozenje i vrlo subjektivno, posebno kada je rec o caskanju o nekim ozbiljnim stvarima.


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 12:18:13   
Jeca*
ma sve smo mi pomalo zastranile, da vam ja kazem user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 13:00:39   
Didy
Ja sve što mislim, to i kažem. Možda nekad malo grubljim tonom, ali takva sam i u komunikaciji oči u oči. Shvatila sam da do nekih ljudi ne dopire fino, već se trgnu samo kad im sve kažeš onako kako jeste, bez preteranog uvijanja.
Često me ne shvate potpuno ni oni s kojima razgovaram oči u oči, pa verujem da se i ovde često moje reči pogrešno tumače i analiziraju. U suštini, ne želim nikoga da povredim i nikad nemam loše namere, ali eto, nekom možda tako izgleda i zvuči...
Ako neko misli da sam ga uvredila, daj da vidimo čime, pa da se mirimo.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 13:06:12   
gugutka

IZVORNA PORUKA: Show girl

Brano ne traži 'leba preko pogače.


Banini nema te 100 godina pa onda bockaš, aaaa .... user posted image

(odgovor članu Show girl)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 13:24:12   
Anoniman
Problem je u svima nama . U svima . Ne samo na forumu , nego i u javnom životu . Zašto ? Zato što je sve manje ljudi voljno da se potrudi u konverzaciji , da kaže svoje ali mirnim , staloženim tonom (ili da tako formuliše rečenicu ako se radi o pisanoj reči) . Svi smo , u ovo današnje vreme jurnjave , trke , frke , blago frustrirani na ovaj ili na onaj način , pa se zbog toga ponašamo kao petarde , varničimo , pucamo a posledica bude pre ili kasnije .
Mislim da je , što se foruma tiče , potrebno samo malo , maaalo truda - i zaista bi bilo sve drugačije . Da osobe sa "različitim" mišljenjem na neki normalan i razuman način napišu svoje mišljenje , a opet da , oni koji misle drugačije tu različitost prime uljudno i pristojno . To i nije tako teško , uostalom , pravilo foruma nije "svi morate imati isto mišljenje" , zar ne ?
Recimo , nikad ne bih dozvolila da se bilo kakava različitost u razmišljanjima pretvori u raspravu sa teškim rečima , kako na forumu tako i privatno . Jer , ako ni zbog čeg drugog - vređa moju sposobnost da budem pristojan čovek . Uvek je , naravno , najlakše biti prost , povrediti , uvrediti , peckati , "prozivati". Mislim da je mnogo bitnije sačuvati neko lično dostojanstvo . Na kraju krajeva , to je posle svega jedino i bitno , a ne ko je pobednik višednevne svađe na forumu .

< Poruku je uredio BubaMira -- 1.2.2011 13:25:41 >

(odgovor članu gugutka)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 13:31:41   
ivaj
Moram da kazem da sam po prirodi jako explozivna i jezik mi je cesto brzi od pameti,koje sad uzgred receno i nemam mnogo jer sam otupela sama u ovoj kuci.

Ali ovo je jedino mesto gde nisam imala prilike da pokazem te svoje lose strane.
Zasto? Zato sto me niko nije izazvao.
Mislim da su trudnoca i ti periodi kad se rodi dete jedinstveni za zenu,pa nas tako na ovom mestu spajaju, jer jedino jedna drugu razumemo.A sve mimo ovog foruma za mene je ''''neki drugi svet'''' u kome nema bas razumevanja za sve moje paranoje oko dece.

Ovih dana je tacno godina dana kako sam ovde.
Ne mogu da kazem,par puta mi je dolazilo da vise nikad ne svratim ali iz nekih glupih razloga.Onda par dana dam se bi vremena da ohladim glavu i tako se vratim,pa sve po starom.
I sve ovo nema veze sa temom ali ajd'''' saduser posted image

Uglavnom,ne mogu bez vas.Vi ste moja veza sa svetomuser posted image
I ako bude nekih ''fajtanja'' lako cemo resitiuser posted image Cim se ja prznica razljutim.


< Poruku je uredio ivaj -- 1.2.2011 13:37:37 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 13:38:14   
Anoniman
Upravo tako , Ivaj . Treba svaka od nas da se priseti da je ovo forum za trudnice i majke , kao i za one u isčekivanju . Baš iz tog razloga - takvim ženama treba mir , razumevanje , lepa reč . Zato se treba tako i ponašati . Naravno , ne treba biti uljudan samo zbog toga , već to treba da se podrazumeva .
Jednostavno , u kritičnim momentima rasprave , treba svak od nas da se potrudi da iz sebe izvuče ono najbolje ... Najgore iz čoveka ne treba izvlačiti , ono samo ispliva , ako mu dopustimo .

(odgovor članu ivaj)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 13:47:50   
Anoniman
Vid' vid' temeuser posted image
Pošto sam bila usred rasprava, kako o vakcinama, tako o homoseksualnosti, nekako osećam potrebu da se na ovoj temi...neizvinim.
Nikada nisam napisala ništa što nisam mislila. Nemam potrebu da pola sata razmatram svoj post da bih se uverila da je "politički korektan", a ni vremena da pokušam da budem neko ko nisam. Nemam vremena da razmišljam baš o svačijim osećanjima, jer ovo je forum. OVde sam zbog mnogih cura koje su divne i drage, ali bih i njima bez pardona i uvijanja rekla šta imam, da nam se negde mišljenja razlikuju toliko drastično.
Sve u svemu, ne treba toliko dramiti, mo'š misliti, par svađa i nekoliko teatralnih odlazaka. Toga je uvek bilo, i biće.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 13:50:56   
*Alexx*
Nedjo, apsoštrumfno se slažem sa tobom user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 13:51:43   
Jeca*
e nedjo, dušo, svaka ti se pozlatila user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 14:42:46   
minavb
Tako je govorila Nedjauser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 14:45:00   
Vučko.ba.
auuuuuuuuuuuuuuu teme

e vako

ja hoću da se izvinem svim dijetašicama u temi bolnička dijeta jer ja tamo navrnem da im velim kako sam smazala neku dobru pitu, ćevape, dolmu i neko sl dobro jelo ...mljac i prijatno Vam user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 14:46:40   
tijana86
Vucko ala si surova!!!!!user posted image

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 14:47:10   
NadaR
Fala,Vule ... fala .. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 14:47:20   
Vučko.ba.
Jecooooooooo haj mi se sad izvini user posted image user posted image user posted image


(izvinjaji se materi user posted image user posted image user posted image user posted image )

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 14:53:14   
Jeca*
user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 14:54:14   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Moje mišljenje je da se često ne razumemo jer preko tastature i nije baš lako osetiti šta onaj drugi misli.. ne čuješ glas, ne vidiš oči, i vrlo lako se nešto pogrešno protumači.

To je ko ona prica kad vojnik pise pismo ocu:''.....................tata posalji mi para,nemam cime castiti drustvo........."(citaj tuzno i molecivo user posted image ),a otac cita:".............TATA POSALJI MI PARA,NEMAM CIME CASTITI DRUSTVO.........."(citaj vicuci,grubo i kao naredjenje).Na sta otac govori zeni:" e kada je tako bezobrazan i drzak nece dobiti ni dinara"!!!!!
Nadam se da me bar neko razumeouser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 14:56:12   
anuksunamun
user posted image user posted image tema je genijalna...pioniri maleni mi smo vojska prava,svakog dana rastemo ko zelena trava....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 14:56:57   
SUPER MAMA
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

auuuuuuuuuuuuuuu teme

e vako

ja hoću da se izvinem svim dijetašicama u temi bolnička dijeta jer ja tamo navrnem da im velim kako sam smazala neku dobru pitu, ćevape, dolmu i neko sl dobro jelo ...mljac i prijatno Vam user posted image

Vuleeeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 14:57:02   
Vučko.ba.
Jeco...dok razmislim ...ne može to tako na ho ruk da me ufatiš user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 14:58:26   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: magnetic


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Moje mišljenje je da se često ne razumemo jer preko tastature i nije baš lako osetiti šta onaj drugi misli.. ne čuješ glas, ne vidiš oči, i vrlo lako se nešto pogrešno protumači.

To je ko ona prica kad vojnik pise pismo ocu:''.....................tata posalji mi para,nemam cime castiti drustvo........."(citaj tuzno i molecivo user posted image ),a otac cita:".............TATA POSALJI MI PARA,NEMAM CIME CASTITI DRUSTVO.........."(citaj vicuci,grubo i kao naredjenje).Na sta otac govori zeni:" e kada je tako bezobrazan i drzak nece dobiti ni dinara"!!!!!
Nadam se da me bar neko razumeouser posted image
magnetic pa i tebi neka socijacija opalila po vojsci..nisam prepisala od tebe majke mi....izvini ...nemoj da se ljutisuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 96
   [Obrisana poruka]
1.2.2011 15:20:55   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu gugutka)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 15:22:56   
Jeca*
Meni, kao moderatoru, i starom članu, su ljudi koji su otišli odavde i ne pišu više po forumu, pa se ovako vrate sa nekom porukom tek da podbodu, potpuno transparentni i ovakve postove ne vidim!!!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 98
   [Obrisana poruka]
1.2.2011 15:24:10   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 15:29:32   
Brana
najaca fora za ovu temu je sto svi misle da treba da se izvine i to pravdaju time sto misle da su u pravu i da nece,ne mora niko da se izvinjava ako ne oseca potrebu i ja mislim da sam bila za sve u pravu sto sam rekla u svakoj temi ali sam samo htela da iskazem da nisam nikoga htela namerno da uvredim ako se neko tako osetio nego je to bilo moje misljenje i to je to!user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here