|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 18:39:08   
minavb
I ja spavam 3-4 sata dnevno tako da, izvini molim te.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 18:39:34   
Sanjica26 RR
Moderatoru skidamo kapuuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 18:41:04   
Anoniman
Jecka, nemo' se ljutiš, moramo malo da ukakimo svaku temuuser posted image
Mina, ja zaboravila kome kukamuser posted image
Evo, ja neću više da brljam po temi.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 18:43:01   
Jeca*
ajd sto off topicujes, ali mislim cenzuriši se draga user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 18:45:32   
Anoniman
Pa cenzurisala sam se, to je normalna reč na forumu,  koristimo je svakodnevno u podforumu "beba" i "dete"user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 18:48:06   
Jeca*
i to cu da vam ukinem user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 18:49:24   
Anoniman
E, i dušu nam uzmi, i da završimo s' ovim forumom. Al', teatralno, moliću.
Evo, ja sad stvarno više neću, promiseuser posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 18:53:30   
Jeca*
Ja kad budem napustala RR ima da otvorim ceo novi podforum u kome cete moci kroz razne teme da pokusavate da me vratite, ali ne...necu posustati! user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 18:55:29   
Sanjica26 RR
Pa, red je da i mi tebi otvorimo po neku temu. Dosta si ti namauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 18:57:12   
Jeca*
a te teme više ne otvaram. Izvinite sve tri kojima sam otvorila teme, zamalo sve tri da se porodite u 15om mesecu trudnoce user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 19:00:49   
anuksunamun
Jeco ostrikaj temu:"povratak dzedaja "

< Poruku je uredio anuksunamun -- 1.2.2011 19:03:55 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 19:12:15   
Sanjica26 RR
Jeco, nemoj tako. Ta tema mi je donela srecu, bez obzira kad sam se porodila. Mnogo mi je znacilo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 19:29:55   
minavb
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

Jeco ostrikaj temu:"povratak dzedaja "

Ahahahahaauser posted image  kraljice!

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Tema pomirenja
1.2.2011 21:57:43   
Ivanka 75
Evo da i ja  napišem nešto.

Ja se nikad nisam nisakim (valjda se ovako pišeuser posted image ) posvađala. Nikad mi nisu bile jasne mojje drugarice koje meseciman isu govorile sa majkom, sestrom, bratom...
Razgovore delim u dve grupe: ćaskanje i razmena mišljenja. E sad, ova razmena mišljenja može biti nekad malo žustrija pa da se otkine kontroli!

To se nekad dešava ovde na RR!
MOja filozofija razgovora je, a i mojih ukućana je bila oduvek, da, ako smo raspravljali o nečemu, i ako je rasprava kulminirala i do teških reči, svako je izneo svoje mišljenje, i uvek bi nakon 5-10min nakon debate neko pitao: Jel pijemo kaficu?
I gotovo! Time je rasprava završena! Svako je rekao svoje, saslušali smo jedni drige i kraj. Ne pominje se više! Usvojili smo mišljenje onog drugog svidelo nam se ono ili ne, možda otišli na spavanje razmišljajući o rečenom, ali raspravi je kraj!

Sa takvim stavom šristupam i svakoj temi na RR! Dam svoje mišljenje  i to je to! Ako neko može da me ubedi u suprotno, ok, nema problema!

Treba biti širokih shvatanja i veoma realan.

Žene, ne ljutite se ako neko ima da kaže nešto što se vama ne dopada.
Možda se drugima ne dopada moje mišljenje ali ono je baš to, moje mišljenje i moj stav!!!
Razmislite o onome što drugi kažu, možda u tuđim rečima leži istina i racionalizam.

Izvinite ako sam se raspisala previše, ali čitam ovu temu već nekoliko dana i ne mogu a da se ne oglasim.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 11:10:03   
Anoniman
E, da ja kažem nešto. user posted image

Na RR dolazim da čitam šta pišete, da se razonodim ili pokušam da rešim neki svoj problem.
Ako sam iznela problem, očekujem da mi kažete šta mislite, inače ga ne bih napisala. Kojim "tonom" ćete da mi napišete odgovor - meni je svejedno ako će mi to pomoći. Da, naravno da ću se po nekada uvrediti, odgovoriti, posvađati se, ali kada legnem u krevet uveče, umem o tome da razmišljam, i hladne glave priznam sebi (možda sledeći dan i na forumu) ako nisam bila u pravu. I vrlo je verovatno da ću i te "grube" savete prihvatiti i razmotriti. A to je poenta - da nađem rešenje za svoj problem.

Zakačila sam se bila sa Smeškicom onomad (davno)... ko zna zna, ko ne zna, neću mu reći u kojoj temi user posted image , pa eto, sada smo skroz ok, i žao mi je što odlazi sa foruma.
Zakačila sam se sa lanomjelenom, pa smo ok. I tek kada sam stigla u njenu kožu sam shvatila otvaranje teme oko koje smo se zakačile, i javno to priznala.
Sa Pretty se ne slažem, nemam ništa protiv nje, jednostavno mi ne leži, i znam da ni ja njoj ne ležim, ali šta sad? Kada sam je pitala nešto vezano za zdravlje dece za šta sam znala da ume da mi odgovori, ljubazno mi je odgovorila. I to je ok.

Jednostavno, mi smo zajednica u kojoj nas ima mnogo različitih, i logično je da se zakačimo. Pa šta onda? Zamislite da je ovde stalno med i mleko, bilo bi dosadno. user posted image Mora se monotonija nekada razbiti.

Tražiti izvinjenje? Ne mora se tražiti. Mislim da se to podrazumeva čim završimo raspravu. user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 11:14:00   
Ana RR
Tasha, mi ćemo tebe opet za moderatora pa da ti bude još zanimljivije user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 11:14:02   
minavb
Tash, i sa mnom si se kacila ali ja te volim i bas me briga.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 11:15:03   
Jeca*
Tash, valjda nekad dodjes i da das neki savet? user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 143
   [Obrisana poruka]
2.2.2011 11:15:04   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 11:18:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Tash, i sa mnom si se kacila ali ja te volim i bas me briga.user posted image


Jao da, i sa tobom baš. Ali sa tobom sam volela da se svađam, umela si momački da mi pariraš, da me izbezumiš, glava da me zaboli. user posted image


IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Tash, valjda nekad dodjes i da das neki savet?


Ne. user posted image


IZVORNA PORUKA: gagi

Tasho mene si zaboravila


Ti si me blokirala, ali sam te vozala jer su se postovi videli ako me neko citira. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 11:18:41   
bebablue
Pametno zbori nasa Tasha user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 11:20:15   
Lu
IZVORNA PORUKA: minavb

Tash, i sa mnom si se kacila ali ja te volim i bas me briga.user posted image

Potpisujemuser posted image
Nas dvije smo se kačile u početku kad je forum tek nastajao i imao 10-ak članova, ponekad smo samo nas dvije komunicirale danima i šta ćeš moraš se zakačitiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 147
   [Obrisana poruka]
2.2.2011 11:21:25   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebablue)
  Direktna veza do poruke: 148
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 11:21:58   
Anoniman
LU user posted image

Da, da, ti i ja imamo dosta oprečnih stavova, ali sa tobom se baš i ne može svađati onako zapravo. Ti to sve smireno, a ja flipnem onda. user posted image

< Poruku je uredio Tash -- 2.2.2011 11:23:07 >

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Tema pomirenja
2.2.2011 11:22:53   
Anoniman
Da rezimiramo sada: Jel ima neko sa kim se na forumu nisam posvađala? user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here