|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  99 100 [101] 102 103   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2013 13:21:24   
Addict
Da li neko zna moze li povisena temperatura koju imam svako jutro nekih 5-6 dana nakon ovulacije da znaci trudnocu? Prvo sam mislila da me uhvatio grip, ali nista od toga. Plus, imam bubuljice, nikad ih ranije nisam imala ovoliko.

(odgovor članu dalilak)
Direktna veza do poruke: 2501
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2013 13:39:16   
Ana RR
U mom slučaju, to jeste bio znak trudnoće. Simptomi prehlade i povišena temperatura.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Addict)
Direktna veza do poruke: 2502
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2013 13:44:29   
magnetic
I kod mene je povisena t sa bila simtom trudnoce,ali trenutno hara neki virus koji izaziva nekoliko dana blagu temeraturu(bar kod nas).

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2503
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2013 14:16:50   
Addict
Hvala vam na odgovorima, videcemo za par dana da li je bio virus u pitanju ili nesto drugo :) Nekako mi sumnjiva ova temp, nikad mi se nije desavalo da se probudim sa osecajem da gorim, a onda kako jutro odmice vratim se u normalu, mada i dalje ostane blago povisena. Ovo traje vec 7-8 dana. ama bas nikakav drugi simptom prehlade ili gripa nemam.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 2504
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2013 15:08:19   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Addict

Da li neko zna moze li povisena temperatura koju imam svako jutro nekih 5-6 dana nakon ovulacije da znaci trudnocu? Prvo sam mislila da me uhvatio grip, ali nista od toga. Plus, imam bubuljice, nikad ih ranije nisam imala ovoliko.


I meni su se pojavile neke cudne bubuljice i to u predelu obrva user posted image izgledam kao one zene iz Turskh serija user posted image



(odgovor članu Addict)
Direktna veza do poruke: 2505
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2013 16:34:03   
dalilak
Da li da radim sutra test sta mislite.. I dalje nema menge a nikad mi se nije desilo da kasni pogotpvu u zadnjih godinu dana je dan dva po ekad ranije ali vecinpm tacno nakon 24dana od dana zadnjeg ciklusa.. Men mi inace uvek dodje ujutru.. Grudi me bole ko pred men, ali inace imam i jake bolove u stomak dan dva pre menge a sad nista jos.. Cim zapalim cigaru hocu momentalno da povratim.. Ali me strah ga raditi pa se opet razocarati..

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2506
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2013 16:39:39   
dalilak
Izvinite sto poneku rec napisem pogresno pisem vam uvek sa telefona pa ne vidim uvek dobro tekst

(odgovor članu dalilak)
Direktna veza do poruke: 2507
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2013 17:02:07   
Addict
Ja bih sacekala do sutra, ali ako ne mozes da izdrzis uradi sad, svakako sutra nece biti drugaciji rezultat u odnosu na danas.

(odgovor članu dalilak)
Direktna veza do poruke: 2508
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2013 17:13:42   
dalilak
Ne sutra cu ga svakako radit sad ovde nerade apoteke. Ja se nadam da su user posted image

(odgovor članu Addict)
Direktna veza do poruke: 2509
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2013 17:27:23   
Figaro88
Dalilak odradi test,bar ces znati na cemu si a nadam se da ce biti user posted image .

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu dalilak)
Direktna veza do poruke: 2510
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2013 18:22:45   
Dakica79
Crtke da vas pozdravim, ja se jos razvlaci sa vesticom pa rekoh da vidim ima li novihuser posted image Djadja Pipa Ksenix I sve ostale

(odgovor članu dalilak)
Direktna veza do poruke: 2511
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2013 18:26:45   
Dakica79
Nisam ni zavrsila poruku a poslala sam je i umesto cekalice napisala sam crtke sve sam pobrkala user posted image user posted image Dalilak user posted image obraduj nas sto pre svojimuser posted image Cure sve vas jakouser posted image

(odgovor članu Dakica79)
Direktna veza do poruke: 2512
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.2.2013 20:33:36   
2403991t
ksenix trebam da ne dobijem 16og, i ako ne dobijem test cu raditi prvog marta... dalilak ako ne mozes da izdrzis jos koji dan ti uradi test sutra, pa ako ne daj boze bude jedna crta uradi za cetiri pet dana, ili idi da izvadis krv, moj ti je savet za test da ne kupujes one trakice koje se umacu u urin jer znam da nisu pouzdani moja drugarica je bila 4.nedelje trudna i dva takva su joj pokazala negativan, bolje uzmi onu plocicu sto pipetom stavljas urin na nju... a grip vlada svuda, ali nadam se da su vama to simptomi a ne grip. drzim svima palceve :)

(odgovor članu Dakica79)
Direktna veza do poruke: 2513
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2013 8:23:03   
dalilak
Nazalost mi ne treba test dosla jutros user posted image user posted image user posted image user posted image sta da se radi.. Nisam se trebala nadat ali kasnilo mi 2 dana pa sam imala malo nade.. Ali vise necu da se nadam stvarno ovo me pojede ovo cekanje i nadanje.. Ali sigurno me mnoge od vas razumiju..

(odgovor članu 2403991t)
Direktna veza do poruke: 2514
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2013 8:31:12   
Djadja83
Dalilak, glavu gore! Doci ce i nama user posted image kada se najmanje budemo nadale.
Ja jos nisam radila test, cekam taj 13.02, da vidimo sta se desava sa user posted image , u nadi da nece doci.
Inace stomak se javlja sve cesce, ne znam da li je to ok, ali izaslo mi je mnogo bubuljica, kao nikada do sada!

< Poruku je uredio Djadja83 -- 11.2.2013 8:35:45 >

(odgovor članu dalilak)
Direktna veza do poruke: 2515
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2013 8:37:28   
dalilak
Ja se nadam da ne ce doci user posted image i dalje vama zelim svima da sto pre ugledate user posted image ja cu sad zasad da zaboravim tu temu.. pa ako kad ugledam user posted image javicu vam..

(odgovor članu Djadja83)
Direktna veza do poruke: 2516
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2013 12:50:21   
Pippa
Ćao djevojke!
 
Ksenix izgleda da nije bila prehlada...I dalje sam umorna ali ja to pripisujem stresu na poslu ali i dalje gajim nadu da je možda ipak user posted image  upetljala svoje prstiće u ove simptome koje trenutno osjećam. ....I baš kao što si rekla sve može biti a i ne mora....Ja sam u prvoj trudnoći imala sve PMS simptome kao da ću regularno dobiti osim jednog, a to je da su me grudi užasno boljele i to mi je bio znak da se ipak dešava nešto drugačije...
Sada imam neki osjećaj težine u grudima i stomak mi se povremeno javlja kao i bol u donjem dijelu ledja ali sve ove simptome sam imala i prošli mjesec pa ništa...Sačekaću još malo, tačnije taj 17.02 pa da vidim hoću li do tada da dobijem..
dalilak žao mi je user posted image  apsolutno te razumijem...ova user posted image  je došla ali možda iduća neće, ne predajemo se i čekamo user posted image
djadja83 pa ti ćeš ubrzo znati šta je uzrok tvojih simptoma....nadam se da će biti user posted image  i navijam user posted image
dakice zamućkajte vi odmah malo čim stane user posted image  za svaki slučaj...

sve vas user posted image  


(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 2517
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2013 14:11:34   
Djadja83
Da, i brze nego sto sam mislila. Danas idem kod dr, posto sam primetila nesto belo, sto nije sekret, pa moram ici da vidim sta je sada to.
Tako da cu znati i da li ce doci user posted image ili user posted image
nadam se ovo drugouser posted image
cujemo se brzo

< Poruku je uredio Djadja83 -- 11.2.2013 14:13:31 >

(odgovor članu Pippa)
Direktna veza do poruke: 2518
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2013 16:57:34   
dalilak
Kod mene je problem nemogu jos ici ginekologu jer sam se udala u nemackoj i jos nemam osiguranje ovde.. A pregledi kostaju od 300eura pa na vise... Ali uskoro stize i osiguranje pa konacno mogu ici ginekologu da vidim da nemam kakvih poremecaja hormona ili bilo sta drugo.. I ova men mi skorz cudna krv mi roza sto je jako cudno..

(odgovor članu Djadja83)
Direktna veza do poruke: 2519
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2013 17:39:24   
MicaS
Da, da jutarnju sam mjerila, jutros sam dobila kao blago krvarenje, a user posted image ne ocekujem, ipak cekam user posted image . Pozziccc cureee user posted image
IZVORNA PORUKA: Ksenix

Nado, pa tebi kasni 7 dana? user posted image Ako ti do sad nije toliko kasnilo, mozda je, ipak, dobro da uradis test. Ako je user posted image da pocenes da se ponasas kao user posted image user posted image O prolaktinu ne znam nista, pa ni ne znam da li to moze da ima veze. Simptoma i ne mora da bude mnogo, ima nas raznih...nadam se da ces ovaj put ugledati user posted image

Djadja, znas li koliko je proslo od O? Taj sekret je sumnjiv, bar meni...T ne mora nista da znaci, ali, lepo je sto raste user posted image Najbolje da sacekas dan za dobijanje, a ako ne mozes da izdrzis, kupi odmah dva, da ne bi razmisljala da li je bilo mnogo rano i sl. user posted image

Mico, je l meris prvu jutarnju temp.? Kad, bese, treba da dobijes? Jos malo se strpi, pa ponovi test, navijam user posted image

Son, draga, verujem da nije prijatno sa tim mucninama, ali, kao sto neko rece, jedva ih cekam, pa kakve god bile user posted image

Ja cekam O...sutra stizu Lh trake, pa ulazimo u najuzbudljiviji deo ciklusa...a onda sledi onaj najgori...cekanje user posted image


(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 2520
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2013 20:10:55   
Dakica79
Cure kakvi su danasnji simptomi user posted image neka budu pravi pa da se sve cistimo odavde u prvouser posted image Pipa user posted image Djadja Ksenix I sve ostale drzim vam palceve meni otislauser posted image sad muckanjeuser posted image user posted image grlim vas sve jakoooooo

(odgovor članu MicaS)
Direktna veza do poruke: 2521
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2013 20:14:25   
Dakica79
Ksenix od kada se koriste te trakice mislim od kog dc?user posted image Srecno sa O i da budu pravi simptomi ovog puta Dali Zao mi je,znam kako je kada ugledamuser posted image svet mi se srusi ali sutra je novi dan,novi ciklus nova sansauser posted image glavu gore

(odgovor članu Pippa)
Direktna veza do poruke: 2522
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2013 20:16:19   
Dakica79
Djadja jel si bila kod lekara? user posted image

(odgovor članu Dakica79)
Direktna veza do poruke: 2523
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2013 21:27:25   
megan
Nakon 3 godine pokušavanja, klomifena, menopura i laparoskopije konačnouser posted image i to prirodno.Trenutno sam skoro pa 8 sedmica i naravno presretna.
S obzirom da sam friška trudnica sjećam se svakog simptomauser posted image .
Prvo što sam primjetila je bilo noćno znojenje, nesanica i pretjerana emotivnost, inače sam uglavnom ljuta i nerovozna u pms-u sad mi se samo plakalo.Grudi me inače bole od ovulacije do menstruacije pa mi nisu bile relevantne ali ono što sam primjetila je da su me uvijek više boljele uveče nego ujutro.Prije očekivane menstruacije osjetila sa u materici kao neko štipkanje i balončiće.Testirala sam se tek posle sedam dana kašnjenja poučena ranijim razočarenjima.Trenutno nemam ni mučnine ni osjećaj umora, samo pomalo stomak me boli i grudi.
Od srca vam želim svima plusiće jer znam kako je čekati.

(odgovor članu Dakica79)
Direktna veza do poruke: 2524
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.2.2013 21:43:56   
sanjalica978
Megan cestitam user posted image user posted image user posted image
Ja na zalost ovaj ciklus se vise ni ne nadam, ocekujem da mi stigne svaki cas.

(odgovor članu megan)
Direktna veza do poruke: 2525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  99 100 [101] 102 103   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  99 100 [101] 102 103   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here