|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  103 104 105 106 [107]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.3.2013 8:40:23   
little_one
Dijana sretno! Stalno pratim da vidim ima li kakvih vijesti od tebe! Kako stitna sad?

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2651
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.3.2013 13:10:59   
Pippa
Joj Dakice žao mi je :( Meni je evo kasnilo dva dana i ja sam već počela da pravim planove, sva uzbudjena htjela danas da kupim test a jutros me čekao šok, stigla user posted image   user posted image   Baš sam danas bezzze user posted image
 
Ksenix ma mora upaliti uskoro! Vidim da si počela vaditi i neke nalaze pa se mozda i otkrije neki bezazleni uzrok koji je sve kočio a onda kada se to otkloni - eto bebice!

dijana1 sretno sa user posted image  user posted image  

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2652
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.3.2013 21:44:57   
meyo
Zene stici ce i vase crtke samo pozitivno :)

(odgovor članu Pippa)
Direktna veza do poruke: 2653
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.3.2013 21:47:17   
Maraj
sve za user posted image user posted image

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 2654
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.3.2013 8:06:50   
Zell
Nastavak ove teme ovde: Znaci trudnoce III deo

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2655
   RE: Znaci trudnoće II deo
14.3.2013 14:02:44   
dalilak
Hallo devojke kako ste?? Azra i ostalima koje su ugledale user posted image cestitam bas mi je drago.. Kod mene jos uvek nema nista vise se i ne nadam.. Ako bude bice ali vise i ne verujem da ce uskoro biti..

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2656
   RE: Znaci trudnoće II deo
14.3.2013 21:51:08   
nata11
Dalilak znam taj osecaj user posted image

(odgovor članu dalilak)
Direktna veza do poruke: 2657
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.3.2013 12:58:09   
jecikaperecika
drage moje zene potrebna mi je vasa pomoc ili cu da izludim!procitala sam sve moguce forume i vise ne znam sta da mislim.upravo sam se uclanila na ovaj forum i nemojte da mi zamerite ako sam nesto pogresno uradila.ovako:zadnju menstruaciju sam imala 20 februara i od tada decko i ja pokusavamo da imamo bebu.18 marta sam uradila test jer vise nisam mogla da cekam,jer sam jako nestrpljiva osoba i test je bio pozitivan,mojoj sreci nije bilo kraja.nazalost posle samo cetri dana sam dobila,nisam mogla da verujem sta mi se desava,jer sam jako zelela bebu.i sad sam procitala da to moze biti kao biohemijska trudnoca,da je doslo do oplodnje ali se jajna cellija nije "prikacila"za zid materice i da je doslo do odumiranja i da je zato izbacena kroz menstruaciju.naravno meni djavo ne da mira i sad sam uradila test iako i dalje imam vesticu i druga crtica je jos vise crvena,nego prvi put kad sam uradila.i sad ne znam sta da mislim da li postoji trudnocu,jer znam zene koje su bile trudne a imale su menstruaciju.ako je neko imao slicna iskustva,bila bi mu zahvalana da mi odgovori.pozdrav!

(odgovor članu *helena*)
Direktna veza do poruke: 2658
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.3.2013 13:01:47   
Sanja90
Jecika,moze biti da je lazna menstruacija i ja sam isto to imala,najbolje bi bilo da se javis ginekologu i da mu objasnis situaciju i usput da uradis betu.

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu jecikaperecika)
Direktna veza do poruke: 2659
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.3.2013 13:07:41   
Maja1309
jecikaperecike, moja kuma koja je sad trudna 14 tjedana imala je jednu lažnu menstruaciju nije ni zanala da je trudna. Tako da je moguće da si trudna i imaš menstruaciju, to je sigurno. Druge crtice nebi bilo da nema hormona trudnoće. Nadam se da je mrvica još tu, pođi doktoru.

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 2660
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.3.2013 13:08:45   
jecikaperecika
hvala vam puno Sanja na odgovoru,to cu i uraditi.ipak nada umire zadnja. ;)

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 2661
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.3.2013 13:14:00   
jecikaperecika
hvala Majo na brzom odgovoru.sacekacu jos par dana pa pravo kod ginekologa :)

(odgovor članu jecikaperecika)
Direktna veza do poruke: 2662
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.3.2013 19:18:31   
dalilak
Zdravo devojke.. İmam jedan problem pa da vas pitam da li vi mozete znat sta li moze bit.. Bole me bradavice.. İ to desna samo alo malo stegnem inace ne, a lijevu ne smijem ni da dotaknem kolko boli..treba za 2,3dana da dobijem ali nikad me nisu bradavice bolele.

(odgovor članu jecikaperecika)
Direktna veza do poruke: 2663
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.3.2013 19:22:40   
Sanja90
Pazi to sto te bole bradavice vrlo verovatno je zbog toga sto treba da dobijes bez obzira sto te do sad nisu bolele.
e sad postoji i to da su mnoge zene pre nego sto dobiju sumnjaju da su trudne bas zbog bolnih bradavica i ispadne i da jesu.
Najbolje sacekaj da vidis da li ces dobiti,ako ti bude kasnilo uradi test.

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu dalilak)
Direktna veza do poruke: 2664
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.3.2013 19:24:50   
dalilak
Sve bih dala da ne dobijem i da me bole jer sam mozda trudna.. Ali vise se ne nadam nicemu.. Ali me to zabrinulo jer me grudi bole stalno pred mengu ali nikad bradavice..

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 2665
   RE: Znaci trudnoće II deo
29.3.2013 16:33:18   
Verolina

IZVORNA PORUKA: dalilak

jer me grudi bole stalno pred mengu ali nikad bradavice..

Ni mene nikada ne peku bradavice. Nikada. Bila sam tri puta trudna i , dodjavola, nikada nijedan specifican simptom nisam imala-na primer, Cedvikov znak ili Montgomerijev tubakl ili rog na celuuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu dalilak)
Direktna veza do poruke: 2666
   RE: Znaci trudnoće II deo
29.3.2013 22:28:37   
Zebica
dalilak bradavice znaju da bole pre menstruacija kao posledica rada hormona. E sad ja sam procitala da je to sasvim normalno i da je posledica povisenog estrogena. Jecikaperecika odmah zakazi kod ginekologa. Nemoj cekat.Ako si trudna, svako jace krvarenje moze biti alarmantno.Ja sam pre spontanog vrlo slabo krvarila.Ne mora da znaci da ces tako i ti ali proveri obavezno.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 2667
   RE: Znaci trudnoće II deo
31.3.2013 20:49:47   
Anoniman
Imam jedno pitanjce, zadnja menstruacija 14.3. prosla 19.3. jedan rizican odnos 24.3, prekinut snosaj, i sada me zanima da li je taj dan mogao da mi bude plodan, ne sumnjam nauser posted image ali za svaki slucaj da proverim, dobijam na 29 , 30, 31 dan c....

(odgovor članu little_one)
  Direktna veza do poruke: 2668
   RE: Znaci trudnoće II deo
31.3.2013 21:38:01   
Zebica
Unina mama ako ti nije suvise komplikovano, probaj da u kalendar za odredjivanje plodnosti (imas ih na internetu) uneses datume pocetaka zadnje dve ili tri menstruacije cisto da odredis, teoretski, duzinu ovog zadnjeg ciklusa. Ja sam tako uspela prvi put da odredim kada ovuliram. Posto mi nikada nisu uvek na 28 dana.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2669
   RE: Znaci trudnoće II deo
2.4.2013 22:34:13   
dijana1*
Posto je tema presla 100 stranica zakljucava se i mozete nastaviti pisati u Znaci trudnoce III deo

(odgovor članu Zebica)
Direktna veza do poruke: 2670
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  103 104 105 106 [107]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  103 104 105 106 [107]
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

da li vam se dopada ime...
sneza90

PAVLE...?

da (58%)

ne (42%)


Ukupan broj glasova: 212

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here