|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.2.2011 13:26:42   
Megi bg
IZVORNA PORUKA: tvigy

ej,ovo je da popiz...svaki mesec ista prica-a ne mogu da se opustim i ne mislim!samo trcim u wc i zavirujem..!!


meni su mekane i bolele su me bar 7 dana pre ocekivane menst., a bole i dalje , vise ispod pazuha i oko bradavica , da i stomak je tako malko naduven( a inace sam smrasala 2 kg u poslednjih mesec dana ) a pred vesticu uvek dobijem na kilazi, sad nista

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.2.2011 13:28:22   
tvigy
jance-znaci-ima nade!!!jupiii!a sad-kakve sad imas simptome-sad ti je vec 5,6 nedelja,zar ne?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.2.2011 13:31:53   
tvigy
super!!megi-jesu i dalje mekane??najbolja drugarica mi je trudna 8 nedelja i ona je pred ocekivanu m imala tvrde i bolne grudi a pred samu m(na dan,dva) su se smekanile i nisu je uopste bolele!!

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.2.2011 13:34:16   
jance
IZVORNA PORUKA: tvigy

jance-znaci-ima nade!!!jupiii!a sad-kakve sad imas simptome-sad ti je vec 5,6 nedelja,zar ne?


user posted image  odakle da pocnem.. prvo, nije mi muka, onako podrigujem ruzno al nista vise od toga.. povremeno me zaboli stoma, onako ko grc, pa kad se smirim prestane, uzasno sam nervozna, pokazes mi prst i naljuticu se user posted image , cesto piskim (al to je bilo i pre user posted image ) i naravno grudi su se povecale izvan parametara trenutnog grudnjaka pa cu morati uskoro da kupim drugi..user posted image
nisam ni nesto posebno umorna, da pravo kazem.... vise ne mogu da spavam ujutru....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.2.2011 13:36:36   
Olga75
e , daa , nisam mogla ni jedne svoje farmerke da zakopcam iako nisam imala neki stomak , bilo mi je nekako neprijatno i zatezale su me
i stalno sam drzala ruku na stomaku


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Znaci trudnoće II deo
23.2.2011 16:28:56   
bea83
farmerke su mi trenutno misaona imenica user posted image  sreća pa sam kući ove nedelje pa sam non stop u trenerci, stomak mi je baš naduven...potpuno je smešan,ko da nije moj

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Znaci trudnoće II deo
24.2.2011 0:11:28   
Cekili
Da li je nekog boleo stomak 8 dana pred user posted image ..kao da ce svakog casa dobituser posted image ..ali s'vremena na vreme sa javi taj osecaj ne traje dugo bar jednom u toku dana me iscima...bas cudan. Ne znam kako bih objasnilauser posted image ..meni se ovo prvi put desavauser posted image ???

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Znaci trudnoće II deo
24.2.2011 10:23:12   
bea83
meni je takav osećaj od sinoć, bukvalno kad me uhvati mislim da ću tog momenta dobiti, drži me par sekundi i pusti, a tek mi je 20dc tako imam još 8 dana do user posted image  ja sam već bila trudna ali se zaista ne sećam ničeg pošto je trudnoća bila neočekivana tako da nisam ni pratila simptome pre user posted image  osim što se sećam da sam sve vreme imala osećaj da ću dobiti i imala sve regularne znake (grudi, bubuljice, bolovi)

(odgovor članu Cekili)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Znaci trudnoće II deo
24.2.2011 11:03:03   
jance
vecina novih trudnica smo takav bol imale, ili jos imamo. bol je jak, probadajuci, i prolazi kad se smiris, za minut ili krace....
meni je krenuo oko 3 dana pre user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Znaci trudnoće II deo
24.2.2011 12:29:33   
Cekili
ja imam dve potkozne bubuljice koje me mnogoooo bole..a inace se ospem od njih, sada ne...
joj jance tebi bar 3 da je to znala bih da ce sigurno doci jer mi se tako 3 dana pred i najavi.. ali ovo mi bas nesto mnogouser posted image i upravu si samo kada se smirim krene taj pritisak..

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Znaci trudnoće II deo
24.2.2011 23:21:04   
JANA S
kod mene jos nista od user posted image ,a nema ni simptoma pms ni simptoma user posted image ,ustvari danas su me malo pocele boleti sike,jos uvek me strah otici lekaru bojim se razocarenja.inace mi je 45 dc.inace taj dan kad sam trebala dobiti test -user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cekili)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Znaci trudnoće II deo
25.2.2011 15:04:17   
tvigy
jana a da ponovis test??

(odgovor članu JANA S)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Znaci trudnoće II deo
25.2.2011 19:36:27   
iva80
Da li je neku od vas trudnica na samom pocetku, znaci kada ste saznale da ste trudne ili neposredno pred, boluckao stomak kao da ste ga pokvarile? Znaci po sredini a ne donji deo?

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Znaci trudnoće II deo
26.2.2011 12:40:11   
Anoniman
koliko rano vas se pojavio zatvor (ako ste ga imale)?

(odgovor članu iva80)
  Direktna veza do poruke: 264
   RE: Znaci trudnoće II deo
27.2.2011 22:16:30   
blum
Otezana stolica pojavila se kod mene odmeh prije nego sto mi je kasnilo. 

(odgovor članu Megi bg)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.2.2011 9:29:10   
jance
IZVORNA PORUKA: ksena

koliko rano vas se pojavio zatvor (ako ste ga imale)?


ja ga uopste nemam..barem nista znacajno, da sam primetila...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.2.2011 12:07:04   
Iwana87
ja nemam ni jedan simptom,a zvanicno mi prvi put nako prve trudnoce kasni ,jes da jedan dan nije nista,ali ja vec racunam kako da cuvam dve bebeuser posted image ,ako do sutra ne dobijem radim test....

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.2.2011 19:44:14   
Cekili
iwana navijam za user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.2.2011 21:23:03   
jovana j
Ksena, meni se zatvor pojavio prvi put tek pre jedno mesec dana, a sada ulazim u 4-ti mesec. Inace nikad pre u zivotu nisam imala problema sa stolicom, cak sta vise na protiv, imam takav metabolizam da sam redovno po 2 puta dnevno da izvinete... ali od pre jedno mesec dana su mi nesto poludela i creva i sva se usporila.. ahh.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.2.2011 21:28:45   
jovana j
Evo nekih mojih simptoma, premda je najznacajniji bio kasnjenje menstruacije:

Znas gde je mene bolelo?
Bolelo me je skroooooooooz dole, i to nekako izmedju bola i nekog onako grozno neprijatnog osecaja, kao upiskicu se, necu se upiskiti, ludnica! Tako jedan grozan osecaj. E to je bilo tacno jedno 2-3 nedelje posle zaceca, posto tacno znamo kada smo ga napravili koje vece. Jer kada sam saznala da sam trudna onda smo tacno skontali po poslednjoj mens. i td.
Ja sam mislila da imam neku prehladu besike pa sam cak htela da pijem uvin caj, ali nisam ga imala pa ga nisam pila, a to je trajalo jedno 5 dana tako sa tim gadnim osecajem. I znam kada mi se zapiski tada, da sam bukvalno trcala gde god da sam se nalazila za wc-om bilo gde, bilo kako. user posted image
A jedan od simptoma su mi uvek, ali uvek bile jaaaaaako bolne grudi, mislim na simptome ovulacije, pms-a. Ali ono sto je bilo sada drugacije bila je ta neka uzasavajuca osetljivost bradavica na dodir, na mlaz vode iz tusa, na skidanje brushaltera... jezivo. I onda su ubrzo pocele i da me bole na dodir. Eto...

Puno pozdrava i zelim puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuno user posted image user posted image user posted image sada u Martu drage moje!!!!!!!

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Znaci trudnoće II deo
1.3.2011 1:58:51   
Iwana87
IZVORNA PORUKA: Cekili

iwana navijam za user posted image user posted image user posted image

ja navijam za vase,moja malkice nek saceka,bar jos god danauser posted image

(odgovor članu Cekili)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Znaci trudnoće II deo
1.3.2011 10:42:54   
jance
verka mi naredila da napisem nesto o Montgomerijevim tubaklima, pa ja evo poslusno pisem user posted image
prvo i osnovno sam morala da izguglam dali na istu stvar mislimo... u pitanju su kvrzice na areolama oko bradavice, ili kod mene nesto kao uzdignuce areole...
inace mi se to pojavilo dosta rano, jos grudi nisu pocele ni da rastu ni da bole... tacno kada su se pojavile, to ne znam, al se secam da sam pomislila, e ako i zbog ovoga sada budem morala kod dr. poludecu! kad ono, to bio valjda moj prvi simptom user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Znaci trudnoće II deo
5.3.2011 10:22:06   
vision
e, posto sam jutros ugledala user posted image , red je da Vam napisem nesto i o simptomima.... Elem. Osecam se kao da cu da dobijem. Grudi su mi uvecane za dva broja i jaaaako bolne na dodir. Ledja me povremeno zabole. Stomak takodje, ali nije to ni bol, nego kao neki grcevi, otkud znam.... Inace, zatvor nemam. Imala sam pre par dana, ali nisam pridala znacaj tome user posted image  I imam jaku gorusicu nakon svega sto pojedem. Mada to sam imala i dok nisam zatrudnela, imam inace problema sa tim. Stomak mi je naduven i imala sam prew 2-3 dana kao da imam kamen neki, neku tezinu sam osecala... Eto to je to u kratkim crtama. Mislim da i nema nista vise. Pozdrav!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Znaci trudnoće II deo
5.3.2011 14:33:59   
vonavoj
joj,draga moja,i ja imam takav osecaj,..user posted image ..kao da imam kamen u zelucu,prvo to...neke gasove,i zatvor..ali kao ne pridajem puno znacaju..videcemo,meni je ciklus malo duzi,a imala sma 4.2...jos bar nedelju dana cu cekati..ili mozda cak i do 15.3...i napuhaaaaaaana sam!user posted image user posted image
mnogo mi je drago sto si ugledalauser posted image

(odgovor članu vision)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Znaci trudnoće II deo
5.3.2011 16:10:38   
vision
Hvala Von. I ti ces uskoro ugledati user posted image  sigurna sam!!! Ja sam pravila svadbu u septembru, znam kako ti je user posted image  Inace, ja sam razmisljala ovako-sad da prodje svadba, pa da secekam da prodje februar da vidim sta ce mi biti sa poslom, posto mi se tad lomila sudbina., pa kao bice posle toga valjda i beba. I stvarno!! Ja dobih posao za stalno i odmah nakon toga saznala sam da sam trudna. Ja ti iskreno zelim da i tebi bude onako kako pozelis.
A sto se simptoma tice, kod svih su razliciti. Vecinom. Imala sam i ja gasove, sad kao malo manje. Ledja me malo boluckaju, ali zato grudi, omg!!! Ne mogu da spavam normalno od grudi i nekako su mi otezale, kad hodam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here