|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tata menja pelene
9.1.2011 16:19:50   
smeško
JA kao budući tata imam frku samo oko držanja deteta, sve ostalo spada u rok službe!

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Tata menja pelene
9.1.2011 16:20:50   
Olga75
videces kad se prvi put ukaki do vrata user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Tata menja pelene
9.1.2011 16:34:32   
Maryna1
MM bas je hteo  da radi sve oko bebe, nemu se cinilo da on to moze bolje da radi nego ja! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Tata menja pelene
9.1.2011 16:40:22   
Anoniman
Ovaj moj je već počeo na glas da mašta i da pokazuje kako će on to... pa kako će ga držati kako ćega maziti i sve gleda u ruke svoje kao da je Luka stvarno tu kod njega u naručju... meni suze krenuleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maryna1)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Tata menja pelene
9.1.2011 16:43:26   
Maryna1
To je stvarno lep osecaj videti nih dvoje zajednouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Tata menja pelene
10.1.2011 0:58:46   
smeško
Jesam li ja to u zabludi što se tiče ovih stvari ili je je tačno ono što piše na pelenama:
za 3-5 kguser posted image

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Tata menja pelene
10.1.2011 9:26:51   
Maryna1
IZVORNA PORUKA: smeško

Jesam li ja to u zabludi što se tiče ovih stvari ili je je tačno ono što piše na pelenama:
za 3-5 kguser posted image


mi uvek koristimo broj veci, pa to je sve individualno!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Tata menja pelene
11.1.2011 1:46:07   
smeško
IZVORNA PORUKA: olga75

videces kad se prvi put ukaki do vrata user posted image

Ja sam zapravo zbog ovoga pitao da li zbog toga na pakovanju piše 3-5 kg
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Tata menja pelene
11.1.2011 9:58:46   
Olga75
pa do tri kile komotno ali pet ne moze zavrsi u nogavicama user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Tata menja pelene
16.1.2011 23:23:27   
smeško
Znači moram da pazarim većibroj!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Tata menja pelene
16.1.2011 23:36:11   
Anck Su Nmaun
MM radi sve oko nase cerkice...  niakd ga nisam nesto terala, jednostavno to mu je zadovoljstvo!

A kako je naucio da menja pelene...sam! Posmatrao je i jednom prilikom , kad sam bila ne ispavana, presvukao je sam da me ne bi budio,  od tada..uvek!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Tata menja pelene
16.1.2011 23:39:38   
Kvrkac
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

MM radi sve oko nase cerkice...  niakd ga nisam nesto terala, jednostavno to mu je zadovoljstvo!

A kako je naucio da menja pelene...sam! Posmatrao je i jednom prilikom presvukao je sam i od tada..uvek!



Ista situacija i kod nas user posted image   od kad smo dosle kuci,za sve se zanimao i hoce sve jos uvek....kuc kuc da ga ne ureknemo user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Tata menja pelene
17.1.2011 0:15:26   
smeško
Pampers ili tetra pelene?

Staviću ovom kao novu temu!
user posted image

(odgovor članu Kvrkac)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Tata menja pelene
29.4.2011 7:49:07   
vukosava
moj radi sve zivo oko bebe osim kupanja. mada se sad ukljucio da je vadi iz kadice dok je ja polijem jos koji put dok je vadimo van.

mada, moj zet je jednom kad mu se sin uneredio - velika nuzda - zvao mene, bili nas dvoje sami u kuci sa klincem.. on je iz bosne, ne znam da li ima to kakve geografske veze sa obicajima. zove me da ga presvucem. ja tad nisam imala dece pa mi nije nista bilo gadnije da pipam tudje govance od toga sto bi njemu bilo gadno. ja sam mu samo odbrusila: "ja da ti pesvlacim tvoej dete, pored tebe zivog? bojim se da taj film neces gledati..." i presvukao ga je, hehe user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Tata menja pelene
20.8.2012 21:10:49   
nenuska12
ponekad ga presvuce

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Tata menja pelene
20.8.2012 23:52:33   
Anoniman
Mm menja pelene, pere je kad se ukaki, kupa, hrani, kuva, radi sve sem čitanja stručne literature i zvanja pedijatra. Moje je da mu sažvaćem a on sve prihvata. On je okupao Nevenu pre mene.

(odgovor članu nenuska12)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Tata menja pelene
21.8.2012 2:55:52   
Bebilina
Drugo dete, ista prica kao i sa prvim- mm i dalje radi sve i oko starijeg deteta i oko bebe i ne treba mu reci ili od njega traziti, sam zna sta, kad i kako.
A pelene je morao da savlada profi jer koristimo visekratne i na lageru je trenutno 6 vrsta razlicitog dizajna. Tako da je obucen ko profesionalna dadilja user posted image
Inace je on najmladje dete u porodici, ko i ja, i nije vezbao na braci ili sestrama, ali je kao tinejdzer babysit-ovao komsije i jos tad naucio ponesto o deci i bebama. Zato mu je bilo zabavno da u skoli roditeljstva upozna tate koji su pelene stavljali naopacke. user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Tata menja pelene
21.8.2012 3:00:56   
Bebilina
A zasto neke tate ne menjaju- moj tata nas ima troje i nikada nam nije menjao pelene. Pored dve zene u kuci kaze da nije bilo potrebe. Prva pelena koju je promenio je bila na mojoj cerkici, u njegovim kasnim 50-im. Ni tad pored svih nas prisutnih nije morao, al mu je bila zelja da sve oko unuke radi. Znaci sve se moze, treba samo volja i zelja user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Tata menja pelene
27.3.2013 0:59:06   
kvazar
Da ne ispadne da se hvalimuser posted image ali ja stvarno znam da radim sve oko bebe....jedino ne umem da je podojim jer nemam sa čimuser posted image Kod nas nema one tipične podele poslova u kući gde svako zna unapred šta treba da radi,mi se za sve dogovaramo....Znači promenio sam dostaaaa puta pelene

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Tata menja pelene
3.9.2013 20:35:29   
prof robinzon
Menjao sam i ja pelene , moja zena to ne priznaje ali menjao sam

(odgovor članu kvazar)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Tata menja pelene
4.9.2013 7:46:41   
adulence
Mm sve zna i radi oko ive,menjanje pelena mu je maciji kasalj...i bez uvrede ali potpuno mi je kretenski kad muskarci to nece da rade....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu prof robinzon)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Tata menja pelene
30.12.2013 11:55:51   
kvazar
Ja iskreno ne bežim nikad od toga da mojoj ženi pomognem oko dece,kao što sam već napisao puno puta sam menjao pelene ,jedino mi je bio problem kako da promenim pelenu kada se dete ukaki,ali vremenom sam i to savladaouser posted image jer šta da radim kada žena nije tu a dete se ukakilo,sigurno neću čekati da mi se dete ojede zato što sam muško,lepo zasučem rukave i to je touser posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Tata menja pelene
30.12.2013 13:32:32   
cockic
mm je poceo kasnije da menja pelene nije u bebecem uzrastu.sa sinom oko 21 meseca.sa cerom jako kratko je ponekad menjao pelene,jer koristi nosu od 21 meseca.naucice za trecu bebu user posted image

(odgovor članu kvazar)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Tata menja pelene
30.12.2013 13:37:30   
adulence
Kvazar svaka ti cast...to tako i treba...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Tata menja pelene
31.12.2013 0:29:25   
Azra_
Ja sam majka i verovatno najveći izrod.user posted image Sopstvenog sina nisam presvukla ni jedan jedini put za prvih mesec dana. MM bio na odmoru, pa je to bio njegov zadatak, ja sam se malo bojala, a malo mi je bilo teško da dugo stojim uz pult. I kreće mm na posao posle tih mesec dana odmora, ja plačem kao kiša-šta ću sa detetom?! Snašla sam se. Nauči se.

Dakle, mm bio glavni u tom pogledu. Posle je bio godinu dana malo dalje od nas, pa je sve to prešlo na mene, dete se vezalo, pa sad insistira da ga mama presvuče.

< Poruku je uredio Azra_ -- 31.12.2013 0:30:36 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here