|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete boli uho
5.11.2019 18:54:05   
mama ivane
Danas se vratila nasa doktorka i sve mi je objasnila tako da mi je laknulo dusi


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Dete boli uho
5.11.2019 19:02:42   
kamičak
Dobro je, MI.  Mozemo mi  ovde da razmenimo iskustva, ali ipak treba imati pedijatra od poverenja.

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Dete boli uho
5.11.2019 19:09:32   
mama ivane
Vec 6 ipo godina imam svoju doktorku i nebih je menja ni za sta na svetu , jedino sto moram kada nije tu ili je na odmoru 


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Dete boli uho
5.11.2019 19:41:01   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: mama ivane

Danas se vratila nasa doktorka i sve mi je objasnila tako da mi je laknulo dusi




Sta ti je rekla za brufen?Evo i mog bole usi...dobio 38.3..i hvata se za usi 

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Dete boli uho
5.11.2019 20:19:15   
mama ivane
Dala mi je savet da mu nedajem brufen dok ne napuni 10 meseci jer kao izmenjivan je sastav brufena pa ako moze bez njega super a ako nemoze koristiti ga samo kada ni jedan drugi sirup ne pomaze


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Dete boli uho
5.11.2019 20:42:04   
vonavoj
Najbolje ako moze bez icega..ali kad se dete muci,koja je poenta..ja sad mom spremam 5.5ml brufena..da mi ne prevristi noc..

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Dete boli uho
6.11.2019 13:43:50   
vonavoj
Posle silnih muka,stigli smo do orl,koja nas je pregledala za 2min i rekla jeste upala,grozni su mu krajnici... dala mu imunoglukan,koji ne xnam da li cu davati..i u fazonu,on nije za vrtic,majka,ne sme da ide u vrtic.. reko ok,do aprila nece ici,ali posle mora..Reko da li su krajnici za vadjenje?! Svi smo ih rano vadili? Kaze praticemo godinu dana?!?!!!Kaze za antibiotik je,bilo koji samo ne ospamox..Ovo mu je 4ta upala sa 10 meseci.Nasa dr mu je napisala cefzil..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Dete boli uho
6.11.2019 15:19:50   
mama ivane
Von ako imas cvet cuvarkucu iscedi mu u usi po 1 kap to mi je rekla moja doktorka juce .


Bili danas ponovo na kontroli i hvala Bogu upala je prosla kao da nije ni postojala, juce sam bebcu iscedila cuvarkucu u usi i od juce do danas nista nema . A ospamox mi je rekla da pije do petka za svaki slucaj da se upala kojim slucajem nevrati

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Dete boli uho
6.11.2019 15:28:56   
Sanjica26 RR
Cuvarkuca je super stvar. Bas je lekovita

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Dete boli uho
6.11.2019 17:02:52   
kamičak
Von, pratice jer je mali, nece "s vrata" da mu vade krajnike. Ko se muci sa cestim upalama usiju pre ima problem sa trecim krajnikom.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Dete boli uho
6.11.2019 17:08:56   
Mirko Svirko
Von, polako praticete neko vreme. I mi amo.kucili muku sa usima od januara meseca... Ceste upale razni sirupi.. Brzo ozdravite.. ❤❤❤

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Dete boli uho
13.11.2019 13:19:59   
vonavoj
Evo nas.odradili timpanometriju,losa je,ravna crta..tip B,znaci ima sekreta u usima...dao nam je uput za IMD,sto nasi orl retko rade..kod nas se ne operisu deca pre 3e godine,zbog anestezije..E sad,zakazati na institutu,cekati..kod Baljosevica sam ja za T jos pre 5 godina zakazala kod Zutica,pa nas ubacio na institut..sad nr radi tamo nego u bolnici Aurora,zakazala sam za 19.11. U 21..Bitno mi je da imam uput za Institut,pa cemo uci na Imd..pregled je 5000din..

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Dete boli uho
13.11.2019 14:11:18   
pari
Von, ja znam za jos dva super decija orl...dr Šubarević u Vasoj maloj klinici (6000 je kod njega pregled), on je sa IMD i dr Marcetic u ordinaciji dr Zutic. 



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Dete boli uho
13.11.2019 14:14:41   
vonavoj
Da.da.Subarevic je nacelnik..sta znam,kod ovog smo isli i bez problema nas je ubacio na Imd.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Dete boli uho
13.11.2019 14:22:15   
smeško
Вон, колико је прошло од последње упале? Нешто сте пожурили са тимпанометријом.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Dete boli uho
13.11.2019 14:25:18   
vonavoj
Tako mi je dr rekla da uradim..pre 7 dana je imao upalu..mada moja dr kaze da i nije bila upala..da nije ni trebao antib. Po njoj su samo zamucene usi..i stalno su mu zamucene..na svakom pregledu.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Dete boli uho
13.11.2019 14:39:25   
smeško
Ми никада нисмо радили тимпанометрију пре него што прође бар две до три недеље од залечења упале. И у Мишовићу, ИМД-у и КБЦ Звездара, сви се слажу у томе. Зато питам, извини.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Dete boli uho
13.11.2019 14:40:34   
Mirko Svirko
Von,sta vam sada savetuju?Ventilacione cevcice ili vadjenje krajnika?Znam za dr Zutic ordinacija.. isla je moja jedna prijateljica. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Dete boli uho
13.11.2019 14:54:03   
vonavoj
Najverovatnije i jedno i drugo..dao nam uput da nas tamo neko pregleda i odluci sta dalje...Ja se ne razumem u to,ali orl je napisala za 7 dana timpanometrija...a pri tom kazem,da nasa dr kaze da nije ni bila upala..nego je jmao onaj virus,usta,saka,stopala.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Dete boli uho
13.11.2019 15:01:37   
smeško
Наравно. Радиш како кажу.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Dete boli uho
13.11.2019 15:33:32   
vonavoj
T je imala tip A ali joj je zakazao operaciju za 3 meseca,bez cevcica..isto smo u novembry imali zakazano.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Dete boli uho
19.11.2019 21:20:24   
vonavoj
Vracamo se od doktora Baljosevica,opet timpan.B, zamucene bubne opne..dao mu aerius i grip stop 3 nedelje...pa kontrola..ako bude opet B,zakazace operaciju treceg i cevcice. Rekla sam da nas ubaci u IMD,reko tako i stariju..kaze moze,u februaru...taman.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Dete boli uho
19.11.2019 23:09:53   
Mirko Svirko
Von,starija je operisala krajnike? A sada operiset_e treci i cevcice?Nama nisu stavili cevcice na kraju. Timpanometrija je bila dobra. Samo smo operisali sva tri krajnika.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Dete boli uho
20.11.2019 7:21:05   
pari
Nama je recimo dr Subarevic rekao da treba sacekati 6 meseci od polaska deteta u vrtic pa tek onda videti u narednom periodu koliko puta je bolesno i onda odluciti za krajnike jer kaze da nije realno gledati period polaska u vrtic.


Videcete vec von kako bude...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Dete boli uho
20.11.2019 8:45:17   
vonavoj
Pari,on meni nije ni krenuo u vrtic..kaze 3 upale za 6 meseci su alarm za treci krajnik.A sa timp.B slabije i cuje,moze kasnije da progovori.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here