|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete boli uho
20.11.2019 8:48:11   
vonavoj
Isao je 4 dana u vrtic.a posle toga nije ni inao upalu,nego pre  i posle mesec dana od vrtica..a sad sam ga povukla.inopet su mu zamucene bubne opne..kaze mala prehlada,odmah ode na usi.jer se skuplje sekret.Isto kao i sa starijom,oni i lice..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Dete boli uho
20.11.2019 9:25:10   
mama Jo
Je l'ti i starija isto tako prosla?
Cininmi se da si ti i ocekivala da ti taki nesto kaze, zar ne? Mislim, nisi se puno iznenadila?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Dete boli uho
20.11.2019 10:10:44   
vonavoj
Da,da,necu da odlazem agoniju,dete se oporavi za 1 dan..a ispija antib zbog upale usiju.. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Dete boli uho
20.11.2019 13:15:21   
Mirko Svirko
Tako je i nama bilo. Mala prehlada odmah timpanometrija nije bila dobra.Pa onda cela garnitura lekova:Fluimucil ili FlavamedAeriusPanklav ili Pancef kako kadVitamin CProbiotik



I tako smk ziveli od januara meseca... Sad kad nam je operisao dva tri krajnika kaze dr da vise nece iamti problema sa usima.Resite Von. Ipak ti najbolje poznajes svoju decu,znas kako disu bukvalno.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Dete boli uho
20.11.2019 13:37:39   
pari
Da von, ja sam i zaboravila da je on jako malo i nio u vrticu. .onda je tako najbolje, da se ne muci stalno



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Dete boli uho
20.11.2019 22:30:03   
malena39
Izvinjavam se sto upadam kao padobranac...nekad sam bila aktivna a sad vas uglavnom citam. Htjela sam samo da kazem Von, rjesavajte taj krajnik sto prije pogotovu ako je timp ravna crta. Mom zdenisu je kasno dijagostikovan pa dok se sve poklopilo za operaciju, njemu se usi napunile sekretom i slabije je cuo. Rezultat - kasni u razvoju govora, uravo smo bili mjesec i po u Bg na Institutu za govor. Pozdrav za sve zenice, divne ste samo nemam uvijek vremena da kucam

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Dete boli uho
21.11.2019 10:36:57   
smeško
Вон, добро је што ћете то решити. Трећи крајник и трајно може оштетити слух. Биће све ок и одмориће се дете, тешка је то и мучна бол, а они мали све подносе.

(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Dete boli uho
9.12.2019 21:11:42   
vonavoj
Zakazali smo operaciju za 18.2.Opet mu je timpan.B i zamucene bubne opne..pun mu je nos..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Dete boli uho
9.12.2019 21:21:39   
Filadendronka
Von, bas mi je krivo sto morate na operaciju. Ali nadam se da ce se onda resiti ceo taj problem, jer je strasno da svaki cas ima upalu.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Dete boli uho
9.12.2019 21:26:27   
mama Jo
Von, opet? Jaoj...
Izdrzite jos do 18.2... i da resite taj problem vec jednom. Kako je maleni, je l' ga boli?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Dete boli uho
9.12.2019 21:52:52   
Ivanka 75
Von, da sto pre prodje, i da brzo dodje taj februar... 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Dete boli uho
9.12.2019 21:56:55   
pari
Ajoj von :(



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Dete boli uho
9.12.2019 21:57:46   
smeško
Joj, Von. Bas se muci M.🥺

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Dete boli uho
9.12.2019 21:58:44   
milicicak
Von, operacija vam je odlicno resenje, mnogo bolje tako nego da se patite sa usima


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Dete boli uho
10.12.2019 7:33:47   
vonavoj
Sad nije jos dobio upalu,zamucene su mu bubne opne i pune sekreta...ali prve sline,eto upale..Jedva cekam da se resimo treceg krajnika i kraj mukama.Sad su mu uvela homepatske odmah kad sam videla da krecu sline..tako sa nema temp i upale..Kao mali je,svi me pitaju sto zurim..pa zato sto se myci.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Dete boli uho
10.12.2019 8:38:42   
Ivanka 75
Von, i moja mama i mi lrogledale kad smo izvadila krajnike. Kraj mukama i tacka. Zasto zadrzavati nesto sto stvara probleme... 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Dete boli uho
10.12.2019 9:58:56   
Mirko Svirko
Von i nama je tako bilo. Cim se raslinavi a ne slinavi dole da mozes da vidis i da izduva nos normlano. Nego se zali da ga nesto golicka u usima znaci odmah mi nije dobro. Onda zamucene bubne opne i onda cela garnitura lekova.Od kad smo ae operisali a tek je mesec  i po eto slinavi on kad izadje napolje ali izduva nos i bude ok. Drzimo palceve da budete zdravi do februara i da mozete da resite taj problem.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Dete boli uho
20.2.2020 10:13:02   
Filadendronka
Devojke, moze li upala usiju bez temp? J ima(o) onaj virus sa visokom temp, slinavi danima.... Sad vidim da mu je procurelo uho, a vec dve noci se budi bukvalno svaki cas. Dakle, vidi se zuti sekret koji je iscureo napolje. Tako je vec jednom bilo nakon sto sam mu stavljala hidrogen, ali sad nisam vec par dana. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Dete boli uho
20.2.2020 10:36:16   
milicicak
Fili, moze upala bez temp. Vodi ga kod orl, mozda mu je pukla bubna opna. To uopste nije strasno koliko zvuci, veruj mi


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Dete boli uho
20.2.2020 10:39:44   
Sanidej
Moze, Fil. Na orl ce mu verovatno dati antibiotik.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Dete boli uho
20.2.2020 10:53:18   
flamingos
O Fil,draga,muke.Ljubim da prođe.❤


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Dete boli uho
20.2.2020 11:29:54   
vonavoj
Fil,uglavnom su svi posle virusa zapatili upaly usiju. Vodi ga 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Dete boli uho
20.2.2020 14:49:37   
Filadendronka
Update: otitis media suppurativa i ab 7 dana! 🔨🔫

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Dete boli uho
20.2.2020 15:05:03   
Sanidej
Ocekivano nazalost po onome sto si pisala. Bas vas je poteralo. Dobro je da je gnoj izasao napolje, a ab brzo pomaze.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Dete boli uho
20.2.2020 15:12:36   
Mirko Svirko
Fil,  i nama je dijagnoza stalno bila sekretorni otitis. Ali nama su krajnici pravili problem. Sta vam je dao orl? Antibiotik,  eksprektorans i probiotik, nama je uvel tako bila cela garnitura. I vitamin C. A ponekad nam je ukljucio i nistatin. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here