|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
7.12.2010 13:47:45   
lesica
Lenka vice bububu bu ba...Od mama ili tata nema vajdeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
18.2.2011 13:49:42   
New Mom
Kako čudno, ispade da posle uvežbavanja ba-ba, ta-ta, prvo je (čini nam se svesno) rekla mama.user posted image

A na konto onoga sa početka, videćemo da li će babske priče biti ispravne.user posted image

< Poruku je uredio New Mom -- 18.2.2011 13:50:21 >


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
18.2.2011 13:51:44   
Olga75
zvercica je rekla prvo TATA , to znaci , kazu babe da ce sledece dete biti decak user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
18.2.2011 13:52:55   
New Mom
Kod mojih jeste bilo tako, ja sam prvo rekla tata, a dobila mlađeg brata.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
18.2.2011 13:54:34   
Snelle
Koliko vidim, svi prvo kažu tata user posted image Ja ne znam koja je bila moja prva reč, moraću da pitam mamu, hoću reći tatu user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
18.2.2011 17:05:22   
goda
I mi malo da se phvalimo. Sa 8.5 meseci je rekla ta-ta i to stalno viče na sav glas kada je tata tu a kada ga nema i ja kažem:"Ana,kaži ta-ta",ona me gleda smeši se i samo mrada ustima u obliku reči a ne pušta glas a čim se on pojavi samo ponavlja ta-ta,ta-ta,taaa-taaa. Jedno vreme je govorila i Babu,ba bu,nezam šta je to trebalo da znači a mama je samo kada plače i govori mam,mam,mammm.Slovo A je očito zaboravila u brzini da izgovori user posted image user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
18.2.2011 17:17:19   
prolece
IZVORNA PORUKA: Snelle

Koliko vidim, svi prvo kažu tata user posted image Ja ne znam koja je bila moja prva reč, moraću da pitam mamu, hoću reći tatu user posted image

mojoj starijoj ćerki je prva reč bila "baba", pa "mama", pa "deda" i tek onda "tata" i ona je dobila sestru kojoj je takođe prva reč bila "baba",  a onda "tata", pa po nekoj "logici" treće  bi trebalo da bude devojčica, a tek četvrto dečakuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
18.2.2011 17:23:39   
Trudnicica83
Ako se racunaju prve slucajne reci, tj. bez pravog smisla, onda je Lani prva rec mama ( sa 6 meseci). Stalno to ponavlja, a mislim da na njenom jeziku to znaci da se buni i da hoce da je uzmem, jer sam primetila da kad se unervozi i trazi da se uzme, prvo malo kenjka a onda pocne Mamamama...user posted image

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
20.2.2011 0:54:29   
IVA 11
Baba, pa tata, a od mama ni traga ni glasa! A i sto ce me zvati kad smo stalno zajedno. user posted image

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
20.2.2011 1:42:33   
mati
Mama user posted image  , pa baba, dede i sada tata...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
20.2.2011 23:08:11   
Anck Su Nmaun
Stalno ponavlja tatatatattata i ddadadadadd i dededed...par puta je onako u placu zamnom rekla Mam ....al dok ne kaze ONO pravo i svesno * kazu oko 1 rodj da je to )...neracuna se user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
20.2.2011 23:11:11   
JMPM
heheheee...nasa prva rec je bila baba,pa mama,pa deda,pa tata.A sada ni ne otvori ujutro oci vec pocinje da doziva mamaaaa user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
20.2.2011 23:14:37   
Nensi*
Au bre,pa vasa deca uveliko pricaju,a Vuk nista,vice samo aaaaaaaaaaa,i eeeeeeeeeee user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
20.2.2011 23:15:47   
Brana
IZVORNA PORUKA: olga75

zvercica je rekla prvo TATA , to znaci , kazu babe da ce sledece dete biti decak user posted image

Moj Laki prvo rekao BABA kazu da ce drugo biti cera jel to tacno?user posted image user posted image
A posle je rekao tata pa mama pa deda a sada stalno vice MAMOuser posted image

< Poruku je uredio Brana -- 20.2.2011 23:16:37 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
20.2.2011 23:27:01   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Brana

IZVORNA PORUKA: olga75

zvercica je rekla prvo TATA , to znaci , kazu babe da ce sledece dete biti decak user posted image

Moj Laki prvo rekao BABA kazu da ce drugo biti cera jel to tacno?user posted image user posted image
A posle je rekao tata pa mama pa deda a sada stalno vice MAMOuser posted image


Kod mojih je bilo tacno,brat prvo rekao baba,posle njega dosla ja user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
20.2.2011 23:31:17   
Brana
IZVORNA PORUKA: nensi27


IZVORNA PORUKA: Brana

IZVORNA PORUKA: olga75

zvercica je rekla prvo TATA , to znaci , kazu babe da ce sledece dete biti decak user posted image

Moj Laki prvo rekao BABA kazu da ce drugo biti cera jel to tacno?user posted image user posted image
A posle je rekao tata pa mama pa deda a sada stalno vice MAMOuser posted image


Kod mojih je bilo tacno,brat prvo rekao baba,posle njega dosla ja user posted image

user posted image user posted image to znaci moje drugo dete ce biti cerauser posted image
ma salim se samo da su nam zivi i zdravi divni su i jedni i drugiuser posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
23.2.2011 22:55:05   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Nesto izmedju baba i beba, pa onda tata, i mama tek na kraju user posted image  user posted image




Ovako je bilo za L.
A M je prvo rekao (nesto kao mama, ali to je bilo kroz plac pa ne racunam) ajde user posted image

Znaco po logici stvari, sledece dijete ce da mi bude.... sta? user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
23.2.2011 22:58:37   
indy_25
Joj cula sasm i ja za to i moja sarah je prvo rekla mama to znaci da bi mi trece djete bilo djevojcica sto bi ja i voljela i onda bi joj dala ime Maja user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
24.2.2011 0:34:37   
liliana
A što ču ja kad je Tinina 1. reč bila "DETE"?? Znači, naredno dete bi mi bilo dete!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
24.2.2011 0:37:16   
mati
IZVORNA PORUKA: indy_25

Joj cula sasm i ja za to i moja sarah je prvo rekla mama to znaci da bi mi trece djete bilo djevojcica sto bi ja i voljela i onda bi joj dala ime Maja user posted image

user posted image user posted image  Najlepse ime... Pa po ovome bi i meni trebalo da sledece bude devojcica. Cula sam i ja za to, ali ne znam koliko je tacno

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
24.2.2011 0:39:33   
indy_25
od moje drugarice mala ima 11 mjeseci i  isto je neka zenica samo nesto prica a i fino izgovara neke rijeci. Moja drugarica kaze cesto uh Boze Boze kad je umorna ili sl. i njena cera je to cula i ona sada govoori boze boze samo bez onog z sa kvakom nego sa slovom z bas je smjesna. Isto tako zove sebe zove se Hana ma skroz je smjesna user posted image

< Poruku je uredio indy_25 -- 24.2.2011 0:40:21 >

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
24.2.2011 0:43:12   
indy_25
IZVORNA PORUKA: mati

IZVORNA PORUKA: indy_25

Joj cula sasm i ja za to i moja sarah je prvo rekla mama to znaci da bi mi trece djete bilo djevojcica sto bi ja i voljela i onda bi joj dala ime Maja user posted image

user posted image user posted image  Najlepse ime... Pa po ovome bi i meni trebalo da sledece bude devojcica. Cula sam i ja za to, ali ne znam koliko je tacno


I meni je najljepse ime ja sam htjela to ime Sari da dam al muz nije dao user posted image  Rekla sam mu ako sljedece djete bude zensko zvace se Maja il me nema ,a ako bude musko Roko to mi je najlepse musko ime ikada tako se zove od nase Lu sin.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
24.2.2011 0:44:43   
liliana
Indi, a Roko je rođen istog datuma kad i moja Tina...samo je stariji par godinica...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
24.2.2011 0:50:03   
indy_25
On je meni tako sladak nije samo sto mu je ime lijepo nego i on je, a tek da mu vidis kosicu plavu dugu. A ime mu bas lijepo stoji uz njega. Plavusan mali user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Mama ili tata (prva bebina reč)
24.2.2011 0:52:12   
liliana
I meni!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here