|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
3.11.2010 10:37:28   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Zemljotres
3.11.2010 10:43:12   
minavb
IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: viking RR

Nas je isto probudio, baš se ljuljalo i vrlo je neprijatan osećaj. Inače smo na 8. spratu user posted image

Ja sam na 11. spratu. Treslo se kao ludo, posle nismo spavali posto nam je soliter i ovako u raspadu.
Moji roditelji zive u Vranjackoj banji, kaze tata da mu je sve poispadali iz ormara i da su napukle garnisle.
koleginicini roditelji su na odmoru u vrnjackoj banji kaze padali su sa krevetauser posted image


Ma ja sam se prestravila. Em nam se soliter ljuljao opasno, em sam se preplasila zbog mame i tate. Stan u potrkovlju, tata sam kuci, mama u bolnici. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Zemljotres
3.11.2010 10:56:10   
Shishica
IZVORNA PORUKA: Shishica

U 2 nocas, ja se probudim i pitam MM zasto drma user posted image
Onda je skocio i pogledao kroz prozor pa otisao do televizora i komjutera..kaze to je zemljotres, ljuljao se luster..
Ma kakav zemljotres, ja to svaku noc osetim...
Kad sam se osvestila, a i sad .. ne znam zasto sam rekla da svaku noc osetim to drmanje user posted image
Cak sam mislila da su duhovi..onako u polusnu..




_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Zemljotres
3.11.2010 10:59:40   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Alexis79

Dunja user posted image
Kragujevac calling user posted image

Evo i nas ,sve je ok.

Zesce me je uplasio.Taman me hvatao prvi san ,a posle nikako da zaspim.

Boga mi ovde se bas osetio.Mm je bio zaspao pa je pomislio da ja ljuljam krevetuser posted image .

draga, pomislila sam na tebe čim su rekli Kragujevac
user posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Zemljotres
3.11.2010 11:14:26   
pepeljuga
dakle ja sam jedina koja je sve prespavala, ja i moja mala zakomirana porodica... bas je nasao da udari sad kad je nedelja stednje, mm na poslu od 8 do 21h, ja ceo dan sama sa bebom, toliko smo umorni da ne bismo primetili ni da je smak sveta user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Zemljotres
3.11.2010 12:52:23   
Nensi*
Ja sam se posteno isprepadala,kod nas je ljuljalo samo tako...Prozori su skripali,ormani se ljuljali,uzas...Probudilo me,pocela da se derem "Sta se desava?",pas poceo da laje,bas je bilo grozno...Kad sam ustala iz kreveta noge su mi se tresle...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Zemljotres
3.11.2010 13:18:08   
Malecka074
Zene, drago mi je da ste dobro!
user posted image


_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 57
   [Obrisana poruka]
3.11.2010 13:40:49   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Malecka074)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Zemljotres
3.11.2010 14:24:55   
janajana
Mi smo toliko umorni od petka od kad smo dobili stene koje ucimo gde sta treba da radi, i koje je zivahno preko noci, da je dragi poceo nocas da se dere na malu jer je cuo da se trese stakleni sto misleci da ga ona pomera user posted image i onda shvati sta prica i kolicka je ona i pita mene jel ovo zemljotres a ja onako bunovna kazem da ne znam i da je valjda zemljotres user posted image Provirio kroz prozor, video da nema nikog napolju i ponovo se ususkali i zaspali. Ja bi ga verovatno i prespavala da mala nije pocela da cvili.
A kod mojih su popadali ramovi sa slikama, tj samo skliznuli da mama nije ni provalila da ih nema

_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Zemljotres
3.11.2010 15:53:55   
liliana
"Bem ti, kud dođoh u Srbiju sad kad se sve trese!!!user posted image Ja sam se O"ladila nočas!!! Prvo sam pomislila da nam neko skače po krevetu. user posted image Sve oko mene zveči, drma, ljulja, trese... A moja beba se samo promeškoljila, uzdahnula, okrenula na drugu stranu i nastavila da spava! Ja nisam više uopšte spavala, plašila sam se da ne bude ponovo i da ne bude još jači!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Zemljotres
3.11.2010 17:40:15   
liliana
Čitav dan ne mogu da dobijem moju drugaricu iz Kraljeva... nadam se da su dobro...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Zemljotres
3.11.2010 17:51:26   
Nensi*
I ja sam zvala drugaricu iz Kraljeva,ne javlja se na mobilni...Isto se nadam da je sve ok...Ona generalno zivi u Bg-u ali su joj tamo roditelji pa ode s vremena na vreme...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Zemljotres
3.11.2010 18:00:54   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: gagi

Pricaju mi komsije sada da se zemljotres osjetio u Banjaluciuser posted image nemoguceuser posted image


Kažu na vestima da tlo u BIH i Hrvatskoj podrhtava svo vreme od sinoć kao posledica zemljotresa u Srbiji.

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.11.2010 18:01:26 >

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Zemljotres
3.11.2010 18:11:39   
anajid
Joj nemojte me plasiti!Kakva sam luda sad necu spavati celu noc!user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 64
   [Obrisana poruka]
3.11.2010 18:11:40   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Zemljotres
3.11.2010 18:18:48   
gagana83
IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: gagi

Pricaju mi komsije sada da se zemljotres osjetio u Banjaluciuser posted image nemoguceuser posted image



Kažu na vestima da tlo u BIH i Hrvatskoj podrhtava svo vreme od sinoć kao posledica zemljotresa u Srbiji.

Sad cujem na vestima, u Hrvatskoj je danas bio zeljotres,ali slabijeg intenziteta.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 66
   [Obrisana poruka]
3.11.2010 18:39:25   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Zemljotres
3.11.2010 18:44:55   
Shishica

IZVORNA PORUKA: liliana

Čitav dan ne mogu da dobijem moju drugaricu iz Kraljeva... nadam se da su dobro...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


U kvaru su im telefoni...mislim da sam tako cula!

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 68
   [Obrisana poruka]
3.11.2010 18:46:18   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Zemljotres
3.11.2010 18:49:53   
Modessty
vidim da se svuda drmalo noćas. Ja spavala i probudilo me ljuljanje. Bogami dooobro se ljuljao krevet. Mi smo na 5 spratu. Sva sreća pa nije dugo trajalo. Reče mi drug da se u Kruševcu baš dobro osetilo. A i u Kragujevcu.

Jel znate da je na sajtu blica već nakon 2 min bila postavljena vest o zemljotresu?!!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Zemljotres
3.11.2010 19:02:51   
Shishica
NE znam.. A MM bas gledao net i tv... da nadje..

A mi na 9-om spratu..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Zemljotres
3.11.2010 19:25:11   
Suncicabg
Ja sam se usruser posted image od straha sinoc... Sreca nije dugo trajalo, ali ipak nisam mogla da spavam celu noc, ne znam ni veceras kako cu user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Zemljotres
3.11.2010 19:30:24   
minavb
IZVORNA PORUKA: liliana

Čitav dan ne mogu da dobijem moju drugaricu iz Kraljeva... nadam se da su dobro...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moja kuma zivi u Kraljevu. Kaze da su do 4h bili ispred kuce i nisu smeli da se vrate unutra koliko se sve treslo. Na kuci nema stete ali su ime se stvari isprevratle i polomile. Strasno!!!


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Zemljotres
3.11.2010 19:37:39   
Modessty
Joj jadni ljudi!user posted image
Ja nisam paničar što se tiče zemljotresa al mi nije bilo baš sve jedno.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Zemljotres
3.11.2010 19:40:24   
Suncicabg
Ja sve osluskujem...bas mi je frka i veceras

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here